Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oj, Boguś, Boguś, ja się dziwię, że Ty jeszcze nie przestałeś. Taki inteligentny facet, z wyższym wykształeceniem, lekarz, przedsiębiorca, bywały w świecie szarpie się z jakimś tam forumowiczem z forum budowlanego. :D

Jak tam dowody na moje plucie? Masz coś? 8)

Czy wszystko co piszesz mam traktować z taką tolerancją?

 

Dropsiak, przykład Austrii podawałem ja, to należy go obśmiać. W Niemczech był Boguś, coś tam zobaczył więc dla niego to jest argument.

Czekam kiedy forumowicz, który ma trochę inne zdanie lub wytknie niekonsekwncję, usłyszy od Bogusia, że mu śmierdzą skarpetki. 8) :D :D :D

A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tego, iż śmiałem mieć kilka krytycznych uwag na temat pracy rządu w dziedzinie gospodarki i wzrastającego fiskalizmu, podatków i nierealizowania obietnic wyborczych. Najciekwasze jest jednak to, że Boguś przyznał mi w tym rację. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Dropsiak różnica między tymi przykładami jest niewspółmierna, jeśli chodzi o możliwość realizacji pomijając różny kontekst przykładów.

Społeczność austriacka jest inna m.in. z powodu przyczyn, o których wspomniałem, ale i innych, z których najważniejszy, moim zdaniem to położenie-sąsiedztwo i choćbyśmy poruszyli niebiosa, społeczeństwo naszego Kogutkowa nie stanie się dojrzałym społeczeństwem obywatelskim.

Ten proces wymaga może nawet pokoleń i bardziej jest, znowu moim zdaniem, skuteczny w społecznościach protestanckich.

 

Natomiast uregulowanie procesu odbioru technicznego instalacji w budowlach użytkowych to kwestia jednego jasnego aktu prawnego.

 

Jako lekarz, współczucie bliźniemu mam zafiksowane w głowie. :roll:

Do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały a Ty się bawisz w sprawdzanie politycznej poprawności????

 

Czy powiedzenie przez kogoś słowa "żydki" to coś złego??

Czy chcesz powiedzieć że w Banku Federalnym nie ma żadnej osoby pochodzenia żydowskiego???

 

A skoro już sprawdzasz poprawność polityczną czemu nie zauważysz jak forumowy kłamca mtom w oczy mówi nieprawdę????

Czemu obrażasz się o "żydki" a sam w innej dyskusji przypisujesz wszystko co złe katolikom???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław może zaaplikuj mtomowi i dropsiakowi jakieś lekarstwa (nie wiem deprim czy co), rozumiem że pewnie w ich partii dobrze płacą to i całą niedzielę trzeba siedzieć po forach, ale zaczyna mi ich coraz bardziej być żal tak ciągle w tym krytykanctwie, negatywiźmie, ciągłym oczekiwaniu podwyżek, im gorzej tym lepiej, tyle jadu.... a może ich rodzin mi jeszcze bardziej żal że tacy smutni ludzie z nimi są....

 

Chociaż raz się noga powinęła bo jak mtom podał link do tekstu że PIS ma szansę na więcej niż jedna kadencję rządzić, to jest jakaś nadzieja i radość i dla nich..... czego i im i sobie i Polsce życze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki przeciwdepresyjne mogą w niektórych przypadkach nasilać depresję

w początkowej fazie leczenie.

Nie ryzykowałbym.

 

Tylko podziwiać skuteczności wpojenia wszystkim, że antysemityzm to be, nie lubić Żydów to bardzo wielki grzech..

A nie lubić Węgrów to też be?

Zobacz lewakk, jak natychmiast zapaliła się czerwona lampka. A jak ktoś powie coś złego na Polaków to nic się nie dzieje.

A ja tylko powiedziałem "żydków". Przekroczylem jakieś tabu?

Mały test: zatrudniasz w firmie Szweda, Niemca i Izraelczyka (nie Araba).

Musisz zwalniać ludzi. Musisz. Kogo zwolnisz na końcu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały a Ty się bawisz w sprawdzanie politycznej poprawności????

 

Czy powiedzenie przez kogoś słowa "żydki" to coś złego??

Czy chcesz powiedzieć że w Banku Federalnym nie ma żadnej osoby pochodzenia żydowskiego???

 

A skoro już sprawdzasz poprawność polityczną czemu nie zauważysz jak forumowy kłamca mtom w oczy mówi nieprawdę????

Czemu obrażasz się o "żydki" a sam w innej dyskusji przypisujesz wszystko co złe katolikom???

Lewakk znów zaczynasz siać ferment? Czy ja sie o to obrażam? Po prostu mam cioteczkę która ciągle powtarza (słuchając oczywiście słusznego radyjka z ryjem) "to wszystko przez te judy!".

A odebrałem to jako czepianie się Żydów jako takich ...choć może się "wymskło"? Tylko czemu sporo ludzi wciąż twierdzi że "Żydzi są wszędzie i to ich wina za wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki przeciwdepresyjne mogą w niektórych przypadkach nasilać depresję

w początkowej fazie leczenie.

Nie ryzykowałbym.

 

Tylko podziwiać skuteczności wpojenia wszystkim, że antysemityzm to be, nie lubić Żydów to bardzo wielki grzech..

A nie lubić Węgrów to też be?

Zobacz lewakk, jak natychmiast zapaliła się czerwona lampka. A jak ktoś powie coś złego na Polaków to nic się nie dzieje.

A ja tylko powiedziałem "żydków". Przekroczylem jakieś tabu?

Mały test: zatrudniasz w firmie Szweda, Niemca i Izraelczyka (nie Araba).

Musisz zwalniać ludzi. Musisz. Kogo zwolnisz na końcu? :wink:

Bogus nie o to mi chodzi...

Tylko wciąż słyszę/czytam to wina Żydów,masonów,pedałów,komuchów (to najlepsze ;-)) i tak jakoś ...spontanicznie zareagowałem.

Bo w sumie nie wiem jakiż to "grzech" w nich siedzi ? Że tacy nielubiani?

Rozmawiałem z kolegą z okolic Izraela i mówił " nie wiem o co w tym burdelu działań wojennych chodzi , ale kiedyś Żydzi dawali pracę dobrze płacili, a Arabowie z tego korzystali...ale się zmieniło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki przeciwdepresyjne mogą w niektórych przypadkach nasilać depresję

w początkowej fazie leczenie.

Nie ryzykowałbym.

 

Tylko podziwiać skuteczności wpojenia wszystkim, że antysemityzm to be, nie lubić Żydów to bardzo wielki grzech..

A nie lubić Węgrów to też be?

Zobacz lewakk, jak natychmiast zapaliła się czerwona lampka. A jak ktoś powie coś złego na Polaków to nic się nie dzieje.

A ja tylko powiedziałem "żydków". Przekroczylem jakieś tabu?

Mały test: zatrudniasz w firmie Szweda, Niemca i Izraelczyka (nie Araba).

Musisz zwalniać ludzi. Musisz. Kogo zwolnisz na końcu? :wink:

O ile się moge wtrącić to najgorzej pracującego...bez względu na płeć,kolor skóry,religię czy tez przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydów,masonów,pedałów,komuchów (to najlepsze

Wkładanie wszystkich do jednego wora to zamierzona manipulacja.

Żydzi z doktryny antysemityzmu uczynili znakomitą trampolinę do wspinania się w górę i pewną gwarancję nietykalności. Każdy przejaw negatywnego gestu w stronę Żyda jest natychmiast nagłaśniany we wszystkich mediach. Co około trzy lata zdobywa Oskara film z holokaustem w tle.

Piękna misterna robota.

 

Należy sie tego uczyć. My powinniśmy postępować podobnie.

Przykład: TGZ o naszym prezydencie. Czy któraś gazeta odważyłaby się na to samo wobec prezydenta Izraela?

A nasi jeszcze mówią: nic się nie stało, wolność wypowiedzi, wolność slowa! Szanujmy się jak Żydzi, to może będą nas szanować.

W sprawie Żydow każdy "biały" polityk i dziennikarz ma założony knebel autocenzury, najskuteczniejszej cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydów,masonów,pedałów,komuchów (to najlepsze

Wkładanie wszystkich do jednego wora to zamierzona manipulacja.

Żydzi z doktryny antysemityzmu uczynili znakomitą trampolinę do wspinania się w górę i pewną gwarancję nietykalności. Każdy przejaw negatywnego gestu w stronę Żyda jest natychmiast nagłaśniany we wszystkich mediach. Co około trzy lata zdobywa Oskara film z holokaustem w tle.

Piękna misterna robota.

 

Należy sie tego uczyć. My powinniśmy postępować podobnie.

Przykład: TGZ o naszym prezydencie. Czy któraś gazeta odważyłaby się na to samo wobec prezydenta Izraela?

A nasi jeszcze mówią: nic się nie stało, wolność wypowiedzi, wolność slowa! Szanujmy się jak Żydzi, to może będą nas szanować.

W sprawie Żydow każdy "biały" polityk i dziennikarz ma założony knebel autocenzury, najskuteczniejszej cenzury.

Ciakwe jak sie to ma do popularnego ostatnio "kartofla"...?

Co do "wspólnego worka" jakoś tak te określenia krążą razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą się nie jednostowe incydenty lecz wypadkowa działania calej społeczności.

Żydzi dla siebie też są bezwzględni a nawet okrutni.

Są jednak trzy cechy, które od setek lat wyciągają ich w górę:

-szanowanie i kultywowanie tradycji - (religia + ognisko domowe)

-solidaryzm narodowy ( bogaty Żyd zawsze wspomoże biednego)

-łączenie bogactwa z mądrością (nie ma mezaliansu - córka bogatego

Żyda bez problemu wychodzi za biednego ale za to mądrego).

Są jeszcze inne istotne cechy.

 

Świat został odpowiednio wyedukowany poprzez media i kino.

Tysiące filmów wypuszczonych z Holywood oglądają miliardy ludzi.

W filmach prezentowany jest określony typ zachowań kształtujący pożądaną poprawność... Pokazane jest co jest dobre a co złe.

 

Popełniany jest jednak ostatnio bardzo ciężki grzech.

Grzech pychy i arogancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Popełniany jest jednak ostatnio bardzo ciężki grzech.

Grzech pychy i arogancji.

O tak. Święte słowa. Juz ty wiesz co mówisz.

Bogusław może zaaplikuj mtomowi i dropsiakowi jakieś lekarstwa (nie wiem deprim czy co), rozumiem że pewnie w ich partii dobrze płacą to i całą niedzielę trzeba siedzieć po forach, ale zaczyna mi ich coraz bardziej być żal tak ciągle w tym krytykanctwie, negatywiźmie, ciągłym oczekiwaniu podwyżek, im gorzej tym lepiej, tyle jadu.... a może ich rodzin mi jeszcze bardziej żal że tacy smutni ludzie z nimi są....

MTom :) do tych skarpetek /dna/to juz bardzo bliziutko, baaardzo...

Lewakk, ciebie akurat mi zal. Bardzo.

Dobrze chociaż ze dostarczasz tyle rozrywki :lol: :lol: :lol: A i satysfakcje ci to pewnie jakaś daje, nie? Pisz na zdrowie, pisz.....ale jak ci szkodzi, to czytac nie musisz :). Szczególnie moich postów. Nawet nie ze zrozumieniem, ale w ogóle.

:D :D

Nie wpadłes na to jeszcze? Przemysl sobie.

:wink:

pozdrawiam wieczornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą się nie jednostowe incydenty lecz wypadkowa działania calej społeczności.

Żydzi dla siebie też są bezwzględni a nawet okrutni.

Są jednak trzy cechy, które od setek lat wyciągają ich w górę:

-szanowanie i kultywowanie tradycji - (religia + ognisko domowe)

-solidaryzm narodowy ( bogaty Żyd zawsze wspomoże biednego)

-łączenie bogactwa z mądrością (nie ma mezaliansu - córka bogatego

Żyda bez problemu wychodzi za biednego ale za to mądrego).

Są jeszcze inne istotne cechy.

 

Świat został odpowiednio wyedukowany poprzez media i kino.

Tysiące filmów wypuszczonych z Holywood oglądają miliardy ludzi.

W filmach prezentowany jest określony typ zachowań kształtujący pożądaną poprawność... Pokazane jest co jest dobre a co złe.

 

Popełniany jest jednak ostatnio bardzo ciężki grzech.

Grzech pychy i arogancji.

I tu się zgodzę...większość ludzi nie odróżnia prawdy od fikcji.

Skoro przez lata mówi sie że x jest zły to znaczy dla większosći że jest zły . I koniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0t, do czego przydaje sie władza. Dlaczego nawet mnie to nie dziwi :roll: :roll: :roll:

Partia Andrzeja Leppera daje zarobić każdemu: od fundacji ojca Rydzyka po firmę byłego sekretarza Komitetu Centralnego PZPR - wynika z historii kont Samoobrony, do których dotarła "Rzeczpospolita".

 

Krótko po wyborach parlamentarnych - 18 października ubiegłego roku - Samoobrona przelała 25 tys. zł na konto fundacji Lux Veritatis ojca Tadeusza Rydzyka. W dokumentach, które posiadamy, napisano, że to tylko część zapłaty.

 

W historii rachunków odkryliśmy także przelewy na konto spółki Spes, która wydaje "Nasz Dziennik". Finansowe związki łączą partię Leppera także z reprezentantami przeciwnej strony politycznej barykady. W historii kont partii odnaleźliśmy regularne kilkutysięczne przelewy na konto gazety "Chłopska Droga" i jej wydawcy - spółki Media 500. Szefem wydawnictwa i redaktorem naczelnym "Chłopskiej Drogi" jest były sekretarz KC PZPR Waldemar Świrgoń. Co najmniej od 2001 r. Świrgoń blisko współpracuje z Samoobroną, pomagając Lepperowi w wyborach i promując go w swych publikacjach. Były funkcjonariusz ścisłych władz PZPR uważany jest nawet za łącznika między Samoobroną a SLD.

 

Interesujące przelewy odnaleźliśmy w historii konta Samoobrony, na którym partia gromadzi pieniądze z budżetu państwa - w ubiegłym roku 11,5 mln zł. - O ile inne partie starają się oszczędzać, Samoobrona dokonuje budżetowymi pieniędzmi wielu operacji - mówi nam jedna z osób zajmujących się finansami partii.

 

Z tych właśnie pieniędzy w ubiegłym roku spłacany był komornik, który siedzi na karku Januszowi Maksymiukowi. Z publicznych środków przekazanych Samoobronie co najmniej 4,3 tys. zł poszło na spłatę długów Maksymiuka. Czy to cała kwota? Tego nie wiemy, bo nie dysponujemy listą wszystkich kont Samoobrony. Kim jest Maksymiuk? Działał w PZPR, był posłem SLD oraz PSL, szefował Kółkom Rolniczym. Dziś jest prominentnym posłem Samoobrony i najbardziej zaufanym człowiekiem Andrzeja Leppera. Ma ogromny wpływ m.in. na wyznaczanie przedstawicieli Samoobrony na stanowiska państwowe.

 

Maksymiuk ma spore długi. Razem z dawnymi kompanami od interesów jest winien prawie dwa mln zł za nawozy Zakładom Azotowym Puławy oraz Zakładom Chemicznym Police. Dochodzą roszczenia osób prywatnych - kolejne pół miliona.

 

Dlaczego Samoobrona spłaca długi za Maksymiuka? Maksymiuk tłumaczy, że było to potrącenie z jego pensji. W zeszłym roku nie był jeszcze posłem i pracował na etacie partii. - Potrącenia były dokonywane automatycznie przez naszą księgowość - przekonuje.

ANDRZEJ STANKIEWICZ

w koncu co w tym złego :o , nie? Kazdy wydaje swoją kasę jak chce i wara od tego plebsowi..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc wcześniej "odpadki" odrzuty za społeczeństwa w polskiej polityce, miałem na myśli głównie Samoobronę. To do nich pchali się ludzie spaleni już wszędzie.

Ico? Dopchali się. Bez problemu!

Kto ich wybrał? Społeczeństwo.

Co mamy? Demokrację.

Czy to dobrze? Bardzo źle.

Otóż te szumowiny są bardzo aktywne, chętnie wpychają się do mediów,

chętnie udzielają wywiadów, pozują do zdjęć.

Ich wypowiedzi są burzące i "kontrowersyjne" .

A media chętnie z tego korzystają. Kto wypromował Leppera. Media.

Media wolą polityków, których łatwo wylansować ale też i łatwo wykończyć. Właśnie poprzez istnienie takich faktów, o których pisze cytowana Rzepa.

W Samoobronie na pewno jest również dużo przyzwoitych ludzi. W cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

Otóż te szumowiny są bardzo aktywne, chętnie wpychają się do mediów,

chętnie udzielają wywiadów, pozują do zdjęć.

Ich wypowiedzi są burzące i "kontrowersyjne" .

A media chętnie z tego korzystają. Kto wypromował Leppera. Media.

Media wolą polityków, których łatwo wylansować ale też i łatwo wykończyć. Właśnie poprzez istnienie takich faktów, o których pisze cytowana Rzepa.

W Samoobronie na pewno jest również dużo przyzwoitych ludzi. W cieniu.

Otóz to, bo szumowiny bez skrupułów w każdej partii zazwyczaj znają reguły, którymi rzadza sie media i cynicznie wykorzystuja je do swoich celów.

Niby dlaczego tacy ludzie jak Tymochowicz tyle na nich zarabiaja?

a i partie takich lansuja, bo maja ich za "skutecznych".

A nasza demokracja nie dorobiła sie jakoś /i nie ma nadal checi wsród polityków,jak obserwuję,/ mechanizmów prawnych które takich osobników by eliminowały.

W metnej wodzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc wcześniej "odpadki" odrzuty za społeczeństwa w polskiej polityce, miałem na myśli głównie Samoobronę. To do nich pchali się ludzie spaleni już wszędzie.

Ico? Dopchali się. Bez problemu!

Kto ich wybrał? Społeczeństwo.

Co mamy? Demokrację.

Czy to dobrze? Bardzo źle.

Otóż te szumowiny są bardzo aktywne, chętnie wpychają się do mediów,

chętnie udzielają wywiadów, pozują do zdjęć.

Ich wypowiedzi są burzące i "kontrowersyjne" .

A media chętnie z tego korzystają. Kto wypromował Leppera. Media.

Media wolą polityków, których łatwo wylansować ale też i łatwo wykończyć. Właśnie poprzez istnienie takich faktów, o których pisze cytowana Rzepa.

W Samoobronie na pewno jest również dużo przyzwoitych ludzi. W cieniu.

Boguś to jesteś przeciw mediom czy Samoobronie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk, ciebie akurat mi zal. Bardzo.

E tam. Lewakk fajny jest. Forumowy wesołek. :lol:

Tyle, że brak mu wciąż doświadczenia w tego typu dyskusjach. Od razu widać kiedy jest celnie trafiony (patrz posty wyżej). :D

Ostatnie jego wyczyny oceniam więc nisko - 4 gregmeny. :D

 

 

Bogusław, to jak z tym moim pluciem na rząd? Dostanę jakieś cytaty? Ty człowiek na poziomie, nie pisałbyś przecież nic bez pokrycia prawda?

Chyba nie chcesz by, wzorem Twojego forumowego kolegi, nazwać Cię po imieniu - oszczercą? :wink:

 

Co do Samoobrony, to fakt w dużej mierze wypromowały ją media (jak każdą inną partię zresztą), ale do władzy dopuści J. Kaczyński.

Gdzie są zasady, które tak pięknie zadziałały w przypadku Z. Gilowskiej, a w przypadku Leppera już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...