Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Pisząc wcześniej "odpadki" odrzuty za społeczeństwa w polskiej polityce, miałem na myśli głównie Samoobronę. To do nich pchali się ludzie spaleni już wszędzie.

Ico? Dopchali się. Bez problemu!

Kto ich wybrał? Społeczeństwo.

Co mamy? Demokrację.

Czy to dobrze? Bardzo źle.

Otóż te szumowiny są bardzo aktywne, chętnie wpychają się do mediów,

chętnie udzielają wywiadów, pozują do zdjęć.

Ich wypowiedzi są burzące i "kontrowersyjne" .

A media chętnie z tego korzystają. Kto wypromował Leppera. Media.

Media wolą polityków, których łatwo wylansować ale też i łatwo wykończyć. Właśnie poprzez istnienie takich faktów, o których pisze cytowana Rzepa.

W Samoobronie na pewno jest również dużo przyzwoitych ludzi. W cieniu.

Boguś to jesteś przeciw mediom czy Samoobronie? :wink:

Boguś, trzeba wierzyć, że będzie lepiej, że media staną się rzetelne. Już się stają. Wiara czyni cuda, trzeba czasu, po owocach ich poznać, bądź optymistą... :wink: :wink: :wink: :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mały:

Boguś to jesteś przeciw mediom czy Samoobronie?

 

Powtarzam:

W Samoobronie na pewno jest dużo przyzwoitych ludzi. W cieniu.

Gdzieś też tam popełniłem wątek o mediach po mottem: "divide et impera" -"dziel i rządź".

Media mają dwa cele: wzrost nakładu czyli biznes i władza - rząd dusz.

Nie spiskowo lecz automatycznie jako sposób prowadzenia tego rodzaju działalności gospodarczej.

Rozbijanie, osłabianie władzy wykonawczej jest naturalną konsekwencją

walki o klienta i walki o władzę nad tym klientem.

Gospodarka jest pełna sprzężeń zwrotnych. Jednym z jej ważnych ogniw to właśnie media.

Poprzez media można wypromować produkty -sensu stricto i "produkty" polityczne i "produkty" typu określone zachowania.

Można uprawiać czarny i biały PR - pijar.

Można sterować "demokratycznymi" mechanizmami.

Ludzie o brudnych rękach, ludzie o intryganckiej naturze poprzez media, w bardzo prosty sposób, mogą wykończyć porządnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko wciąż słyszę/czytam to wina Żydów,masonów,pedałów,komuchów (to najlepsze ;-)) i tak jakoś ...spontanicznie zareagowałem.

Bo w sumie nie wiem jakiż to "grzech" w nich siedzi ? Że tacy nielubiani?

Rozmawiałem z kolegą z okolic Izraela i mówił " nie wiem o co w tym burdelu działań wojennych chodzi , ale kiedyś Żydzi dawali pracę dobrze płacili, a Arabowie z tego korzystali...ale się zmieniło".

 

MAły ale czemu Ty musisz taki nudny???

i w dodatku sam w innym wątku wpajasz innym że wszystkiemu winni katolicy, kościół, inkwizycja itp, itd.....

 

Czy w Polsce za samo powiedzenie "żydki" natychmiast musi się być posądzanym za antysemityzm???? do tego już doszliśmy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki przeciwdepresyjne mogą w niektórych przypadkach nasilać depresję

w początkowej fazie leczenie.

Nie ryzykowałbym.

 

 

sądzisz ze z Dropsem i mtomem aż tak źle...??? może skoro nawet w każdą niedzielę wykonuja swe partyjne działania to są po prostu pracoholikami którzy chcą szybko awansować w swych partiach??? no ale żeby w swym czarnowidztwie nawet w niedzielę nie z rodziną a po forach :o :o :o

 

nie zazdroszczę tego ciągłego życia w im gorzej tym lepiej, trudno potem pozbyć się jadu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba wreszcie coś co zadowoli nawet mtoma i dropsiaka

 

źli nauczyciele stracą pracę, skończyła się epoka nauczycieli od wszystkiego, teraz nauczyciel może uczyć tylko tego jakie ma wykształcenie, ci którzy nie uzyskali odpowiednich kwalifikacji mieli na to 6 lat, stracą pracę. BRAWO MEN!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pozwolę sobie wrócić do tej niesamowitej wypowiedzi premiera i zapytać: czy doczekamy się niższych podatków?

 

Zdaniem premiera 95 proc. podatników płaci podatek liniowy. Polacy uważają, że płacą za dużo do urzędu skarbowego. W Unii Europejskiej są wyższe progi podatkowe niż w Polsce.

 

W jednym z wywiadów dla Newsweeka premier Jarosław Kaczyński powiedział: "(...) Niektórzy ciągle żądają niskich podatków, ale one są już niskie. 95 proc. obywateli płaci podatek liniowy, niski jest podatek od osób prawnych".

 

Z wypowiedzi premiera wynikało, że reforma podatkowa zostanie przeprowadzona, ale nie jest to najważniejsza sprawa. Trzeba przyznać, że stwierdzenie to jest dość rewolucyjne, zwłaszcza że od kilku lat jesteśmy świadkami zapowiedzi - zarówno ze strony polityków, jak i niezależnych ekspertów - że podatki w Polsce należy obniżyć i uprościć.

 

Również z ust polityków PiS-u słyszymy od wielu miesięcy obietnice obniżki podatków. Zresztą zapowiedzi te w wielu przypadkach znalazły swoje odzwierciedlenie w projektach zmian w ustawach podatkowych, nad którymi pracuje już Sejm. Czyżby takie zmiany okazały się już niepotrzebne?

 

Wiem, wiem, trzeba wierzyć, nie od razu Rzym zbudowano, po owocach ich pozncie, musimy być optymistami... :D :D :D

 

 

Aaa, byłbym zapomniał: BRAWO MEN, BRAWO GIERTYCH!!!! :wink:

 

W kwietniu 2000 r. nowelizacja Karty Nauczyciela zaostrzyła wymogi wykształcenia. Teraz nauczyciel może uczyć tylko tego przedmiotu, z którego ma wyższe wykształcenie. Ci, którzy otrzymali awans przed wejściem w życie nowych przepisów, dostali sześć lat, by podnieść kwalifikacje. Termin upływa 31 sierpnia.

 

BRAWO HANDKE!!! :D :D :D

 

teraz czekamy na kolejną amnestię... :wink: :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko wciąż słyszę/czytam to wina Żydów,masonów,pedałów,komuchów (to najlepsze ;-)) i tak jakoś ...spontanicznie zareagowałem.

Bo w sumie nie wiem jakiż to "grzech" w nich siedzi ? Że tacy nielubiani?

Rozmawiałem z kolegą z okolic Izraela i mówił " nie wiem o co w tym burdelu działań wojennych chodzi , ale kiedyś Żydzi dawali pracę dobrze płacili, a Arabowie z tego korzystali...ale się zmieniło".

 

MAły ale czemu Ty musisz taki nudny???

i w dodatku sam w innym wątku wpajasz innym że wszystkiemu winni katolicy, kościół, inkwizycja itp, itd.....

 

Czy w Polsce za samo powiedzenie "żydki" natychmiast musi się być posądzanym za antysemityzm???? do tego już doszliśmy????

Lewakk ale o Twoje ciężkie zdanie wcale sie nie pytałem...znów zaczynasz manipulacyjną propagandę? :wink:

A kysz a kysz... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAły żydzi, polaczki, niemiaszki wsio dzieci Boże.... a nudzi mnie to ciągłe gadanie o nich, zrzucanie na innych kto winny, więc tylko pytam po co zaczynasz takie dyskusje, bawią Cię takie prowokacje???

:o to po co ciągle gadasz...? nie odzywaj się i tyle - po kłopocie.

Mam wrażenie że bardziej Ci zależy na przyczepieniu się do kogokolwiek i "zaistnieniu" na tym forum.

Tylko po co? może lepiej ciśnij do forum wyborczej? Bo oprócz postów religijno-politycznych, n/t budowania cosik słabo u Cię... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały. W Izraelu Arabowie stanowią 30% obywateli.

Wygra tam ten, kto się szybciej rozmnaża. :wink:

Powiedziałem kiedyś pewnemu Niemcowi, że mogę sobie wyobrazić sytuację, gdy przy ujemnym przyroście w rodzinach niemieckich i wysoce dodatnim w rodzinach tureckich, tureccy deputowani do Bundestagu ogłoszą islam religią panujacą.

W Izraelu mogłoby być tak samo :lol:

Gdzieś, w którymś momencie i tu i tu będzie to problem.

A swoją drogą nie dziwię się Palestyńczykom.

My też mieliśmy swoją germanizację czy też rusyfikację.

Palestyńczycy to naród Drzymałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aaa, byłbym zapomniał: BRAWO MEN, BRAWO GIERTYCH!!!! :wink:

 

W kwietniu 2000 r. nowelizacja Karty Nauczyciela zaostrzyła wymogi wykształcenia. Teraz nauczyciel może uczyć tylko tego przedmiotu, z którego ma wyższe wykształcenie. Ci, którzy otrzymali awans przed wejściem w życie nowych przepisów, dostali sześć lat, by podnieść kwalifikacje. Termin upływa 31 sierpnia.

 

BRAWO HANDKE!!! :D :D :D

 

 

JAsne że brawo Giertych i Handke..., jakoś jestem pewny że gdyby dziś rządziło sld (z ZNP) to ten termin 31 sierpnia szybko by przesunięto na 31 sierpień ............... 2012

 

Widzisz jak jesteśmy zgodni w poytywnej ocenie działań Handke i Giertycha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak sobie o edukacji to może ja tradycyjnie z przewrotnym komentarzem autorstwa Ziemkiewicza :D

Rzepa

Straszna sprawa: dziesięć tysięcy polskich nauczycieli nie dopełniło obowiązku uzupełnienia wykształcenia do 31 sierpnia, który nałożyła na nich ustawa o Karcie nauczyciela z 2000 roku. Po upływie tej daty automatycznie stracą prawo do statusu nauczycieli mianowanych, a więc dostaną niższe pensje, a nawet będzie ich można usuwać z pracy. To znaczy - teoretycznie. Bo mam nadzieję, że minister Giertych do tego dopuści.

 

Po pierwsze - ustawa z 2000 roku stała się już anachronizmem. Jeśli decyzją ministra matura należy się każdemu matołkowi, choćby napisał w teście, że Platon to proszek do prania, to jakiż jest sens kształcenia nauczycieli? Po drugie, dokształcanie nauczycieli wręcz zagraża polskiej szkole, bo jeśli coś będą umieli, to albo wyjadą, albo stracą szacunek u dzieci. Dotyczy to zwłaszcza anglistów, którymi uczniowie powszechnie gardzą, uważając, że ktoś, kto zna angielski i nadal jest w Polsce, musi być wyjątkową fujarą. Z tych samych względów nie ma co dzisiaj zwalniać niedouczonych pedagogów, bo i tak nie będzie ich kim zastąpić - większość utalentowanej młodzieży pojechała tam, gdzie się mniej o człowieka dba, ale więcej mu płaci. Po trzecie wreszcie, parafrazując klasyka, takie powinno być młodzieży chowanie, jaka Rzeczpospolita. Rzeczpospolita jest zaś taka, że nigdy jeszcze nikt nie stracił na tym, że na przykład, nie płacił długów albo nie podporządkowywał się jakiemuś prawu; dlaczego akurat nauczyciele mają być tymi pierwszymi?

 

O tym, że jest okazja zyskać sobie wdzięczność podwładnych, już tylko cichutko napomknę. Jakkolwiek patrzyć, minister Giertych ma właściwie tylko dwa dobre wyjścia. Albo szybko ogłosić kolejną amnestię, albo równie szybko zorganizować jednodniowy resortowy kurs korespondencyjny umożliwiający pedagogom uzupełnienie wykształcenia i kwalifikacji drogą esemesową. W końcu, jak kto się chce uczyć, to niech sobie wynajmie korepetytora.

Rafał A. Ziemkiewicz

I powiem więcej. Ma chłop racje w ocenie sytuacji oraz Giertycha. Niestety. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo rząd, brawo BAlcerowicz mamy deflację....

http://biznes.onet.pl/1,1352430,prasa.html

BRAWO KACZYŃSKI!!!

Cichem zatrudnił Balcerowicza w rządzie. :D :D :D :o :o :o

 

 

nie nie zatrudnił, ale inflacja maleje.... za rządów Kaczyńskiego

Skoro nie zatrudnił, to... przejął kontrolę nad NBP!!! Pytanie tylko: kiedy? Na urlopie? :o :D :lol:

W Polsce póki co to bank centralny właśnie odpowiada za wskaźnik inflacji.

 

Idąc tym tropem rozumowania rzućmy okiem kiedyż to inflacja spadła najbardziej. GUS mówi, że w 1989 r. inflacja wynosiła ponad 300%, w 1990 prawie 700%. A potem już tylko spadała i spadała... Kto wtedy rządził, hehehe? :D 8) :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze newsik na temat kolejnego projektu naszych dzielnych ministrów /kolejny po akcyzie na płyn do spryskiwaczy, który rzekomo społeczeństwo masowo spozywa, i podwyżek oc o 20 - 30%/

Świadectwa dojrzałości dostaną także uczniowie, którzy nie zdali testu z języka obcego, a na dodatek oblali, bo ściągali. Stanie się tak, jeśli w życie wejdą zmiany dotyczące systemu oceniania zaproponowane przez Romana Giertycha.(...)

interia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aaa, byłbym zapomniał: BRAWO MEN, BRAWO GIERTYCH!!!! :wink:

 

W kwietniu 2000 r. nowelizacja Karty Nauczyciela zaostrzyła wymogi wykształcenia. Teraz nauczyciel może uczyć tylko tego przedmiotu, z którego ma wyższe wykształcenie. Ci, którzy otrzymali awans przed wejściem w życie nowych przepisów, dostali sześć lat, by podnieść kwalifikacje. Termin upływa 31 sierpnia.

 

BRAWO HANDKE!!! :D :D :D

 

 

JAsne że brawo Giertych i Handke..., jakoś jestem pewny że gdyby dziś rządziło sld (z ZNP) to ten termin 31 sierpnia szybko by przesunięto na 31 sierpień ............... 2012

 

Widzisz jak jesteśmy zgodni w poytywnej ocenie działań Handke i Giertycha...

:D :D :D

 

Czekamy teraz na amnestię dla nauczycieli. Przecież nie można pozostawić kilka tysięcy ludzi bez środków do życia. :wink:

Była amnestia dla maturzystów, konsekwencja musi być! 8)

 

 

Dropsiak, brawo Giertych, BRAWO GIERTYCH!!! Matury dla oszustów!

Może jeszcze zalegalizować pokątny handelek pracami w sieci? Po co się uczniowie mają wysilać? Świetne społeczeństwo nam wyrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tylko uczniowie mogliby się nie wysilac? A studenci? Zalegalizowac /sorry, objąc amnestia/ handel i posługiwanie się nie swoimi pracami lic. i mgr, a co? Moze by nawet tym co oblali rok temu mature zaliczyć odgórnie w ramach zadoscuczynienia pierwszy rok wybranych uczelni?? :):):) Fajne propozycje??

A co, jak szlec to szalec.

Super ze mamy tak fantastycznych ministrów!! Brawo brawo po trzykroć!!

:evil:

ps. a sciąganie wpisac do praw uczniowskich oczywiscie

:roll: :roll: :roll:

Fajnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...