Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

pierdu, pierdu, a funkcja forumowego błazna już od dawna jest obsadzona i raczej Dropsiak jest bez szans na jej przejęcie.

Raczej chodzi o funkcję błazna-agitatora... :D :D :D :D :D :D :D

Sejmowa komisja śledcza do spraw banków zajmie się działalnością Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Wniosek posłów PO w tej sprawie został przyjęty także głosami przedstawicieli PSL, SLD oraz będącej w koalicji rządowej Samoobrony. Nieobecny na posiedzeniu był przewodniczący komisji Artur Zawisza z PiS, który później powiedział, że czuje się oszukany postawą posłów z PO i nazwał ich "kłamcami, oszustami i cynikami".

(...)

Porażka w głosowaniu wprawiła w osłupienie posłów PiS. Andrzej Dera próbował protestować, że nie można dowolnie rozszerzać katalogu spraw, którymi ma zajmować się komisja. Poseł PiS szukał pomocy w biurze legislacyjnym Sejmu. Ale eksperci stwierdzili, że to od komisji zależy, czym będzie się zajmować. Dera zapowiedział, że PiS oprotestuje głosowanie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biedny Zawisza. Jak on się pięknie kompromituje. :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Taniego państwa ciąg dalszy...

 

"Fakt" twierdzi - i popiera to zdjęciami - że wiceminister pracy Joanna Kluzik-Ostrowska służbowym samochodem podrzuca córkę do szkoły; na lekcje wozi syna minister kultury Kazimierz Ujazdowski, zaś wicepremier Roman Giertych dwiema rządowymi limuzynami pojechał do Olsztyna, by... odwiedzić teściów.

 

Od listopada rząd wydał na eskapady swoich notabli aż 15 mln zł. A miało być tanie państwo i oszczędności, przypomina "Fakt". Ale ministrowie i ich podwładni szybko zapomnieli o szumnych zapowiedziach. Przez zaledwie dziewięć miesięcy przejechali służbowymi samochodami ponad 6 mln kilometrów. To tyle, że wystarczyłoby do 153-krotnego okrążenia kuli ziemskiej. :o :o :o

 

A'propos Romana, Dorn mi zaimponował po raz pierwszy, jak wyszedł był z TV... :wink: :wink: 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza to sie pięknie komromitował wczoraj u Lisa :lol:

On chyba sam siebie nie słyszy, wpadł w narcystyczny samozachwyt 8)

 

W Krakowie awantura o Majchrowskiego. W skrócie: policja chciała zalozyć podsłuch jemu i paru innym, Rapacki sie nie zgodził, kazal zglośić się z tym o nakaz prokuratorski /za to wyleciał ze stołka komendanta krakowskiego/.

Dzisiaj rano słyszę, jak nasz wspaniały minister sprawiedliwości na ten temat mówi tak " przestępcy w ten sposób się chronią" :o no i że prokuratura nie dostała takiego wniosku :wink:

Tak powiedział minister o urzędującym prezydencie Krakowa :o

 

pewnie powie, że to był skrót myślowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza to sie pięknie komromitował wczoraj u Lisa :lol:

On chyba sam siebie nie słyszy, wpadł w narcystyczny samozachwyt 8)

 

przeczytałem sobie właśnie zapis tej "dyskusji" :) Co prawda nie oddaje ona atmosfery ale przy odrobinie wysiłku mozna sobie wyobrazić ja to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza to sie pięknie komromitował wczoraj u Lisa :lol:

On chyba sam siebie nie słyszy, wpadł w narcystyczny samozachwyt 8)

 

przeczytałem sobie właśnie zapis tej "dyskusji" :) Co prawda nie oddaje ona atmosfery ale przy odrobinie wysiłku mozna sobie wyobrazić ja to wyglądało :)

 

obawiam się, że wyobraźni nie staje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o funkcję błazna-agitatora...

mTom. Nie bądź taki prędki.... Może to jednak nie o Ciebie chodziło :lol:

:D :D :D Ja też Ciebie (wbrew pozorom) nie miałem na myśli... 8) :lol: :lol: :lol:

 

Zawisza się błaźni, lecz inni błaźnią się jeszcze bardziej. :lol:

Czyli: a w ameryce biją Murzynów. A PiS miał stosować inne standardy... Przynajmniej tak obiecywali.

 

Się będzie działo:

 

Walka pomiędzy wielkimi sieciami hipermarketów w Polsce zaostrzy się jeszcze bardziej - twierdzi "Rzeczpospolita", zapowiadając wejście na nasz rynek giganta tej branży, amerykańskiej firmy Wal-Mart. Klienci mogą zacierać ręce: ceny powinny polecieć w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz

Obciachowy spektakl

 

Środa, 13 września (11:03)

 

.............

Źródło informacji: INTERIA.PL

Biuletyn Fakty

tu całosc

(....)

Ktos kto mnie oskarza o manipulację sam jest manipulatorem i kłamcą, bowiem link do całosci widoczny jak byk. Podobnie jak źródło i zaznaczenie skrótu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kłamca, zostało udowodnione w wątku o pijakach drogowych. Zresztą szkoda dla niego klawiatury... :wink:

 

 

No właśnie Boguś, przyznaj kto się jeszcze błaźni? Ktoś z rządu? Koalicjant, hę? :wink:

 

Ja mam natomiast do wszewiedzącego pytanie - dlaczego PiS pod postacią Zawiszy (mój drugi ulubieniec po Gosiu :lol: ) tak oponował, żeby tylko szanowna komisja nie zajęła się sprawą skoków? Jak ktoś uczciwy i nie ma nic do ukrycia to powinno mu to być co najmniej obojętne, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto mnie oskarza o manipulację sam jest manipulatorem i kłamcą, bowiem link do całosci widoczny jak byk. Podobnie jak źródło i zaznaczenie skrótu.

 

Jak widzisz Dropsiak, nie masz najmniejszych szans na wspomnianą wcześniej posadę, są po prostu lepsi od Ciebie :) Mistrz jest po prostu nie do pobicia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze bedzie jakaś amnestyjka dla samowoli budowlanych lub cos w tym stylu?? Albo pomysł umarzania 50% kredytu???

:

 

żartujesz ? :lol: szybciej bedą odbierać domy "tym z układu" oraz ginekologom, gejom i innym pedofilom brukającym nasze społeczeństwo :wink:

....byłbym zapomniał, oczywiście jeszcze Żydom - to oni przecież są odpowiedzialni za wszelkie nieszczęścia jakie dotykają nas Polaków :)

 

 

 

pierdu, pierdu, a funkcja forumowego błazna już od dawna jest obsadzona i raczej Dropsiak jest bez szans na jej przejęcie.

 

 

Biorąc wysoką merytorykę dyskusji, forumowych "pierdu", "pierdu", p..., ta nawet Stańczyk tak rozśmieszać nie potrafił :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kłamca, zostało udowodnione w wątku o pijakach drogowych. Zresztą szkoda dla niego klawiatury... :wink:

 

 

.............

Wzrost akcyzy na benzynę o 25 gr podwyższy o 30 gr cenę na stacji

................

 

 

mtom nie odpowiedziałeś na pytanie, kto uchwalił ostatnią podwyżkę 25 groszy na paliwa??????

Czy ktoś mi wytłumaczy o jakie 25 groszy temu człowiekowi chodzi?

 

 

dobrze że innym by udowodnić kłamstwa, albo jak się to inaczej w nowomowie nazywa "demencję" zaawansowaną pewnie, nie trzeba sięgać do innych wątków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Dropsiak, stwierdziłem FAKT wycięcia kilku zdań z Ziemkiewicza, pozstaje jeszcze pytanie na które zapewne nie odpowiesz, czemu to wycięłaś:

 

"Nie towarzyszył temu żaden uczciwy nadzór bankowy, a kadra banków państwowych końca lat osiemdziesiątych zaroiła się od pracujących "pod przykryciem" i zupełnie jawnych funkcjonariuszy cywilnych i wojskowych specsłużb, których szefami byli zwykle zaufani aparatczycy partyjni.

Banki zaczęły działać według dwóch wzorców. Przykładem pierwszego, stosownego dla banków prywatnych, był głośny BIG, dziś "Millenium", który, założony za psi grosz, dostawał na długie lata gigantyczne, bardzo nisko oprocentowane lokaty z instytucji państwowych, to znaczy zarabiał bez żadnego ze swej strony wysiłku, wysysając pieniądze z patologicznie zarządzanej gospodarki, aż stopniowo połknął dwa większe od niego banki państwowe (Łódzki Bank Rozwoju i Bank Gdański).

 

Wzorzec drugi realizowały z kolei banki dysponujące środkami publicznymi, jak stosunkowo mało znany Gecobank. Te po prostu rozdawały miliardy nie troszcząc się o jakiekolwiek zabezpieczenia dla kredytów przyznawanych na wieczne nieoddanie towarzyszom. Z "kredytów", udzielonych przez Gecobank, "nieściągalne" okazało się aż 97 procent. W podobny sposób doprowadzono na skraj upadku Banki Spółdzielcze (dziś BGŻ), którym straty spowodowane "złymi kredytami" wyrównał rząd Pawlaka - oczywiście z naszego"

 

Czytając powyższe, całkowicie nie dziwi totalna krytyka komisji bankowej, nie dziwi że Balcerowicz jest ponad prawem i nie chce zeznawać, teraz tylko jeszcze pozostaje pytanie w związku z powyższym kto się błaźni czytając historię bankowości w Polsce po 1990 Zawisza czy jego krytykanci....

 

Zauważmy że za tą chorą transformację pookrągłostołową zapłaciliśmy my wszyscy, czyli podatnicy, lub jak ładnie napisane, straty wyrównał rząd Pawlaka z budżetu Skarbu Państwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej, będzie jeszcze lepiej, nareszcie jest szansa że spełnią sie słowa Ziemkiewicza i PIS porządzi dłużej niż jedną kadencję, czego nam wszyskim życzę

 

http://firma.onet.pl/1403614,wiadomosci.html

 

zauważmy bardzo ważne wzrost liczby zatrudnionych, a więc bezrobocie nie tylko spada z powodu wyjazdów zagranicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zastanawiające że koleżanka z tekstu Ziemkiewicza wycięła najciekawsze fragmenty, ale chyba niektórzy bez manipulacji niektórzy nie mogą żyć...

Link był? Skrót był? Źródło było?

Było... I to jest własnie fakt.

Ale teraz lepiej odwracać kota ogonem i udawać niewiniatko.

Ależ Dropsiak, stwierdziłem FAKT wycięcia kilku zdań z Ziemkiewicza (...)

Więc nie ma o czym gadać z tym gosciem. By np. nie byc współsprawcą łamania regulaminu.

Dementuję tez kolejną nieprawdziwa informację - nie jestem jego kolezanką.

Ot co.

 

DzisiejszaRzepa

Dyrektorzy bez konkursów

 

Nie będzie konkursów na najwyższe stanowiska w administracji państwowej. Znika Urząd Służby Cywilnej. To najważniejsze zmiany w dwóch ustawach dotyczących służby cywilnej, które w czwartek wieczorem podpisał prezydent Lech Kaczyński.

 

Ustawy zupełnie zmieniają system służby cywilnej w Polsce. Od tej pory szefowie urzędów będą mogli dowolnie obsadzać stanowiska, np. dyrektorów departamentów w ministerstwach, korzystając z tzw. państwowego zasobu kadrowego. Znajdą się w nim osoby, które zdały egzaminy w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

 

Zniknie niezależne stanowisko szefa służby cywilnej i cały Urząd Służby Cywilnej - ich rolę przejmie Kancelaria Premiera. Rolę Rady Służby Cywilnej, dotychczasowego organu doradczego w sprawach awansów urzędników, przejmie nowa Rada Służby Publicznej(...)

 

 

Taaa, na pewno pomoże to zlikwidować i wyplenic kolesiostwo i upolitycznienie .....a promowac fachowosc..... na pewno....

 

a to tez niezłe o naszym krzyształowoszczerym ulubieńcu. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos kłamstw, widać niektórym przychodzi to bardzo łatwo. Cóż, przykład idzie z góry. 8) :D :D :D

 

Szef bankowej komisji śledczej Artur Zawisza trzy razy publicznie stwierdził w środę, że nie dostał żadnych wezwań do sądu, gdzie ma sprawę o pobicie. To nieprawda.

 

(...)

 

Ale proces utknął. Dlaczego? Zawisza notorycznie nie stawia się na rozprawy. Twierdzi, że nie dostał żadnych wezwań, mimo że napisaliśmy, że w aktach sprawy są potwierdzenia odbioru podpisane przez jego żonę i ojca.

 

- To, co pisze "Gazeta Wyborcza" na pierwszej stronie, jakobym ja czy ktoś z mojej rodzinny odbierał wezwania na te rozprawy apelacyjne, to po prostu jest nieprawda - mówił w czwartek rano w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską w radiu TOK FM.

 

Z kolei w rozmowie z Moniką Olejnik w programie "Kropka nas i" w TVN 24 po godz. 20 stwierdził: - Z ręką na sercu mówię: nie wiem o żadnym zawiadomieniu, jakie miałbym dostać na powtórny proces.

 

Trzeci raz powtórzył to w wieczornym programie "Co z tą Polską?" w Polsacie. Na pytanie Tomasza Lisa o wezwania wysłane przez sąd w Jaworznie odparł: - Nie, nie dostałem tych wezwań.

 

Lis: - Ja nie twierdzę, że pan dostał, tylko że członkowie pana rodziny dostali.

 

Zawisza: - Nie. Zapewniam pana, że nie.

 

Jak było naprawdę?

 

Sąd pierwszą rozprawę wyznaczył na 8 grudnia 2005 r. Ale Zawisza się nie stawił. - 28 listopada wezwanie do sądu odebrała jego żona - mówi sędzia Teresa Truchlińska-Babiracka, rzeczniczka katowickiego sądu.

 

Następna rozprawa miała się odbyć 10 stycznia br. Polityk PiS ponownie zlekceważył sąd, mimo że 21 grudnia jego żona odebrała wezwanie na rozprawę. Zawisza nie pojawił się w sądzie także 7 marca. - Wezwanie na ten termin odebrał ojciec posła i zrobił to 1 lutego - podkreślała rzecznik sądu.

 

Dotarliśmy także do pisma, które 2 marca adwokat Zawiszy wysłał do sądu w Jaworznie z prośbą o przełożenie rozprawy z 7 marca - o której Zawisza rzekomo nie wiedział - bo tego dnia poseł PiS ma w Warszawie przewodniczyć posiedzeniu sejmowej komisji gospodarki. "Za powstałe utrudnienia przepraszam w imieniu Artura Zawiszy oraz w imieniu własnym" - napisał do sądu adwokat Marcin Zaborski.

 

Wczoraj Zawisza zaczął odzyskiwać pamięć: - Przypominam sobie jakieś wezwanie z grudnia ub. roku w sprawie przeniesienia procesu do Warszawy i jestem pewny, że nie muszę być na czymś takim - zapewniał "Gazetę". - To jest decyzja sądu, czy przenosi sprawę, czy nie. Pozostałych wezwań absolutnie sobie nie przypominam.

 

Jednak z pisma, które adwokat posła wysłał do sądu 2 marca wynika, że dopiero w marcu wystąpił on o przeniesienie sprawy z Jaworzna do Warszawy.

 

(...)

 

W środę Sąd Okręgowy w Katowicach uznał, że sędziowie z Jaworzna prowadzili sprawę Zawiszy opieszale. - Doszło do nieuzasadnionej przewlekłości postępowania - stwierdziła sędzia Truchlińska-Babiracka. - Sąd w Jaworznie powinien prowadzić proces Zawiszy pod jego nieobecność albo ewentualnie nakazać policji go doprowadzić.

 

Krętactwo pierwszej klasy.

Skąd my to znamy? 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak, ależ nie musisz dementować, wyjaśniać, przecież każdy może sprawdzić forum i zobaczyć że kawałek tekstu Ziemkiewicza zakropkowałaś, ja tylko z ciekawości zapytałem (i odpowiedzi nie będzie) dlaczego akurat ten tekst wywaliłaś???

 

Fakty, fakty Drops, każdy widzi, więc dajmy sobie spokój z tymi manipulacjami....., przecież miejsca tu na forum dość i te dwa zdania by się Ci zmieściły...

 

 

Zakropkowany tekst przez Dropsiaka z tekstu Ziemkiewicza..., a nawet troche więcej:

 

 

"Nie towarzyszył temu żaden uczciwy nadzór bankowy, a kadra banków państwowych końca lat osiemdziesiątych zaroiła się od pracujących "pod przykryciem" i zupełnie jawnych funkcjonariuszy cywilnych i wojskowych specsłużb, których szefami byli zwykle zaufani aparatczycy partyjni

Nie towarzyszył temu żaden uczciwy nadzór bankowy, a kadra banków państwowych końca lat osiemdziesiątych zaroiła się od pracujących "pod przykryciem" i zupełnie jawnych funkcjonariuszy cywilnych i wojskowych specsłużb, których szefami byli zwykle zaufani aparatczycy partyjni.

Banki zaczęły działać według dwóch wzorców. Przykładem pierwszego, stosownego dla banków prywatnych, był głośny BIG, dziś "Millenium", który, założony za psi grosz, dostawał na długie lata gigantyczne, bardzo nisko oprocentowane lokaty z instytucji państwowych, to znaczy zarabiał bez żadnego ze swej strony wysiłku, wysysając pieniądze z patologicznie zarządzanej gospodarki, aż stopniowo połknął dwa większe od niego banki państwowe (Łódzki Bank Rozwoju i Bank Gdański).

 

Wzorzec drugi realizowały z kolei banki dysponujące środkami publicznymi, jak stosunkowo mało znany Gecobank. Te po prostu rozdawały miliardy nie troszcząc się o jakiekolwiek zabezpieczenia dla kredytów przyznawanych na wieczne nieoddanie towarzyszom. Z "kredytów", udzielonych przez Gecobank, "nieściągalne" okazało się aż 97 procent. W podobny sposób doprowadzono na skraj upadku Banki Spółdzielcze (dziś BGŻ), którym straty spowodowane "złymi kredytami" wyrównał rząd Pawlaka - oczywiście z naszego"

 

 

Podkreślmy że takich spraw było dziesiątki, a ta "patologiczna zarządzana gospodarka" przypomnijmy rządy KLD, SLD, UW doprowadziły do tego że i wtedy i dziś niektórzy byli ponad prawem, wtedy że jedni drenowali z kasy budżet, dziś ponad prawem są Ci którzy nie chcą poddać się śledztwu i stawić przed komisją śledczą, co ciekawe ofiarami i tych pierwszych i tych drugich jesteśmy my sami jako podatnicy wpłacający do budżetu i pokrywający te "97 procent nieściągalnych" kredytów....

 

Dziś jest frontalny atak na Zawiszę, na PIS, nawet Balcerowicz straszy układami (czy można się bardziej ośmieszyć?????), bo przecież "patologicznej gospodarki" wytworzonej na skutek Okrągłego Stołu trzeba bronić rękami i nogami, a tych którzy chcą pokazac prawdę ośmieszyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto mnie oskarza o manipulację sam jest manipulatorem i kłamcą, bowiem link do całosci widoczny jak byk. Podobnie jak źródło i zaznaczenie skrótu.

 

Jak widzisz Dropsiak, nie masz najmniejszych szans na wspomnianą wcześniej posadę, są po prostu lepsi od Ciebie :) Mistrz jest po prostu nie do pobicia 8)

 

Mistrza nikt nie pobije. Mistrza wszyscy znają!!!!!

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=78813

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...