Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gomułka nie potrafił robić... skrótów myślowych :wink:

hehe. racja.... a miał tą przewagę, że czytał z kartki

 

Zawsze szlag mnie trafiał, bo jak zaczął Gomółka, a w latach póżniejszych Gierek to nigdy tego wieczora nie było filmu....

 

Największą zaleta wczorajszego wystąpienia było to, że było krótkie. Nie trzeba było mówić: "kończ Waść, wstydu oszczędź".

 

już dawno pisałam, że jarek zachowuje się jak dawny partyjny gensek. No i nawet nie specjalnie sie pomyliłam, co będzie w przemówieniu :wink:

prorok jestem, czy co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że posłom obiecuje się korzyści (osobiste, materialne, polityczne) w zamian za poparcie w parlamencie zapewne powinno mnie strasznie gorszyć - ale jakoś na tyle się przyzwyczaiłem, że to norma - że ognistego potępienia wykrzesać z siebie jakoś nie mogę...

 

To, że PiS w ten sposób i z takimi osobami negocjował - też mnie nie dziwi. Mimo retoryki mówiącej o uczciwości prawie i sprawiedliwości.

 

To, że pis pozwolił się tak gładko podejść Renatce i stal się trędowatym polskiej polityki - nie dziwi mnie wcale.

 

To ze po usiłuje zbijać na tym punkty – twierdząc, że to gorzej niż afera Rywina - też mnie nie zaskoczyło.

 

No i teraz konkluzja. Wygląda na to ze wpadłem w zgorzkniały cynizm. Bo to, co

się w Polsce aktualnie dzieje, to jest jednak jeden wielki skandal, w którym najgorsze jest to ze nawet oczywista przerażająca patologia pokazana w świetle jupiterów - uważana jest za normę.

 

I tu zadaję sobie pytanie: co będzie dalej z tym państwem, którego instytucje i przedstawiciele są zdemoralizowani do cna?

 

Od siebie dodam, pamiętacie przepowiednia Jarka, że na jesieni mogą mieć 15% poparcia? Prorok jakiś czy co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i kiedy to państwo (tych polityków) zdemoralizował?

 

Trąbię o tym od dawna.

Przypominam wątek: "Divide et impera............"

 

Zacytuję siebie:

Lipiński wogóle nie powinien przystępować do żadnych negocjacji właśnie z Beger. Sfrajerował się. Nie on pierwszy zresztą.

Pokażcie mi alternatywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam takiego maila. Nie bardzo wiem od kogo :roll:

 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC

 

W PRAKTYCE DEMOKRACJI.

 

 

 

Niezaleznie od tego, kto z kim i dlaczego oraz czy prowokacja i proba zamachu stanu, nie dyskutuje sie z faktami w polityce, ale dziala sie na ich podstawie, robiac samemu porzadki we wlasnej partii. Tak wiec, w obecnej sytuacji alternatywa jest prosta jak nastepuje:

 

 

 

- Adam LIPINSKI i Wojciech MOJZESZOWICZ na bruk z PiS i to bardzo szybko po prowokacyjnej aferze z Renata BERGER, a nastepnie negocjacje w sprawie utworzenia nowej koalicji oraz publiczne informacje o ich przebiegu i koncowych rezultatach;

 

 

 

ALBO

 

 

 

- koniec z marzeniami o IV Rzeczpospolitej czyli nowe wybory, duza przegrana PiS w wyborach centralnych i lokalnych na jesieni 2006, PiS-owcy bez posad rzadowych, calkowity upadek polityczny Jaroslawa KACZYNSKIEGO oraz marionetkowy rezydent Lech KACZYNSKI w palacu prezydenckim, a wiec ustrzelone kaczki zaraz po rozwiazaniu WSI, ktore utrzymaja swoch ludzi oraz wladze pod zmienionymi nazwami.

 

 

 

SJB

 

 

 

27 wrzesnia 2006 godz.: 11:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wygląda że PiS staci w sadażach...i o to chodziło opozycji...

Teraz niechetne Kaczyńskim i Pisowi media będą mieliły temat do wyrzygania...a chyba większosć mediów jest niechetnych...tylko co będzie jak sie okaże ze mimo naganki znów wygra PIS w wyborach samorządowych i ewentualnie parlamentarnych...będą takie same wielkie oczy że ciemny naród znów wybrał źle...?

Hipokryzją jest stosowanie takich "przypraw" przez PiS w kuchni politycznej jakie ujawniło TVN...hipokryzją jest twierdzenie PO SLD że tych przypraw nie stosuja i niestosowały...trwa spektakl iluzjonostów hipokrytów...kazdy władzy chce...w polityce chodzi o skuteczność...

 

....symapatyzuję z Kaczyńskimi mimo ze nie głosuję bo nie ma dla nich alternatywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...