Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Widoczna na tym filmie komitywa uczestników tych niby to z prawa i tych z lewa jest uderzająca.

Powstaje nieodparte wrażenie, że podziały polityczne są czysto umowne a wszyscy tworzą całkiem nieźle zgrane towarzystwo.

A finał?

Raz, dwa, trzy premierem bedziesz teraz Pawlak ty..... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.... wystarczy mieć IQ większe niż temperatura pokojowa... nie potrzeba do tego tłumaczenia z polskiego na nasze...

 

Dalsze wyjaśnienia uwłaczają mojej inteligencji

 

Renia Beger - PiSowstrzymywacz :):):)

 

 

:lol: :lol: :lol: Zapewne dla Ciebie bardzo przekonująca wydaję się teza że "intryge" wykoncypowała swoim rozumkiem Renatka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczna na tym filmie komitywa uczestników tych niby to z prawa i tych z lewa jest uderzająca.

Powstaje nieodparte wrażenie, że podziały polityczne są czysto umowne a wszyscy tworzą całkiem nieźle zgrane towarzystwo.

A finał?

Raz, dwa, trzy premierem bedziesz teraz Pawlak ty..... :p

A co mnie obchodzi durny rząd sprzed 14 lat. Mamy 2006 i pora skończyć z tym, że w USA biją Murzynów.

 

Zgadnijcie kto to powiedział?

Dla mnie ten człowiek stracił moralne prawo, nie jest moim premierem. Przypomina złodzieja, którego złapali z ręką w cudzej marynarce i twierdzi, że to nie jego ręka.

(...)

Hipokrytą jest Kaczyński, jeden i drugi, hipokrytą jest Lipiński, Kuchciński. To jest skorumpowana grupa, nie mają moralnego prawa rządzenia Polską od wczoraj. I to są polityczne trupy na parlamentarnej przepustce.

:D :D :D

 

Smartcat, przecież wiadome jest, że wymyślili to dwaj dziennikarze TVN, a Renatka nawet sprzętu nie umiała obsłużyć... :lol:

Chciałbym jeszcze posłuchać tych wcześniejszych nagrań bez wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez silenia się na argumenty najkrócej rzecz ujmując chodzi mi o korzenie z których wyrastają formacje polityczne... :-). Te z których wywodzi się SLD, PO, Samoobrona są mi organicznie obce natomiast PISowskie budzą raczej moją sympatię, zyczliwość i szacunek.

Jakie są korzenie PiS, a jakie PO?

 

PO - internacjonalistyczne, "bezpaństwowościowe"; PIS - narodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.... wystarczy mieć IQ większe niż temperatura pokojowa... nie potrzeba do tego tłumaczenia z polskiego na nasze...

 

Dalsze wyjaśnienia uwłaczają mojej inteligencji

 

Renia Beger - PiSowstrzymywacz :):):)

 

 

:lol: :lol: :lol: Zapewne dla Ciebie bardzo przekonująca wydaję się teza że "intryge" wykoncypowała swoim rozumkiem Renatka :D :D :D

 

Skąd takie przypuszczenie ? Aczkolwiek ............ chyba jest to bardziej prawdopodobne niż prowokacja sił opozycyjnych.... a to jest tak samo prawdopodobne jak .... atak marsjan na nasz sejm... :) Choć w tym kraju niewiele mnie rzeczy może zdziwić.

 

 

Dziennikarze TVN popełnili tylko jeden bład.

Taśmy Reni powinny zostać opublikowane za 2 - 3 tygodnie - jak już byłaby na stołku - to by dopiero był czadzik :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem. Chodzi Ci o korzenie czy o poglądy w sfwerze wizji państwa?

Bo korzenie to oba ugrupowania mają chyba solidarnościowe?

 

W Soildarnosci też scierały sie rozne nurty miedzy innymi jeden dążył do ukladu z soviecką agenturą czyli PZPR inny odrzucał taką opcją.

 

Sfera wizji państwa to raz. Postawy osobowosciowe to dwa. PO, SLD sa bardzo elastyczni, koniunkturalni, PiSowi brak tej cechy ale się uczą (jak widzimy z taśm :lol: .) Bardzo trudno być w obecnym swiecie osoba czy partią bezkompromisową choć sądze ze gdyby mozna było to Kaczyńscy chcieliby tacy być ale rzeczywistosc jest inna - trzeba wchodzic w uwierające układ żeby coś osiągnąć. Ale mimo wszystko moj szacunek zawsze budziły osoby bezkompromisowe niż lawiraci chociaż ci pierwsi bywaja bardziej wfektowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej :

 

"Roman Giertych dodał, że wydają się potrzebne także szybkie zmiany w telewizji publicznej, by ta informowała, a nie destabilizowała."

 

Czyli "jedynie słuszna telewizja" - ktoś tu wspominał PZPR ? Sowietów ?...tia... grunt to czerpanie w właściwych wzorców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.... wystarczy mieć IQ większe niż temperatura pokojowa... nie potrzeba do tego tłumaczenia z polskiego na nasze...

 

Dalsze wyjaśnienia uwłaczają mojej inteligencji

 

Renia Beger - PiSowstrzymywacz :):):)

 

 

:lol: :lol: :lol: Zapewne dla Ciebie bardzo przekonująca wydaję się teza że "intryge" wykoncypowała swoim rozumkiem Renatka :D :D :D

 

Skąd takie przypuszczenie ? Aczkolwiek ............ chyba jest to bardziej prawdopodobne niż prowokacja sił opozycyjnych.... a to jest tak samo prawdopodobne jak .... atak marsjan na nasz sejm... :) Choć w tym kraju niewiele mnie rzeczy może zdziwić.

 

 

Dziennikarze TVN popełnili tylko jeden bład.

Taśmy Reni powinny zostać opublikowane za 2 - 3 tygodnie - jak już byłaby na stołku - to by dopiero był czadzik :):)

 

A tak z ciekawości o jaki stołek sie starała bo ja nie słyszałem taśm osobiście i tez w mediach chyba przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz już mam jasność - wszyscy się mylą i tylko Jego Wysokość ma rację bo ma DOŚWIADCZENIE...

 

 

Cytat z prezydenta:

 

"Ktoś - bez bezpośredniego, osobistego doświadczenia, a jedynie na podstawie tego, co czyta lub widzi - mógłby myśleć, że żyjemy w kraju w głębokim kryzysie i do tego przy zagrożonej demokracji - mówił prezydent podczas XX zjazdu NSZZ "Solidarność". "

 

Czytam, widzę, żyję w tym kraju. I nie wiedziałam, że nie mogę prawidłowo ocenić sytuacji , bo nie mam OSOBISTEGO DOŚWIADCZENIA. To jakiś matrix jest...nie ?:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.... wystarczy mieć IQ większe niż temperatura pokojowa... nie potrzeba do tego tłumaczenia z polskiego na nasze...

 

Dalsze wyjaśnienia uwłaczają mojej inteligencji

 

Renia Beger - PiSowstrzymywacz :):):)

 

 

:lol: :lol: :lol: Zapewne dla Ciebie bardzo przekonująca wydaję się teza że "intryge" wykoncypowała swoim rozumkiem Renatka :D :D :D

 

Skąd takie przypuszczenie ? Aczkolwiek ............ chyba jest to bardziej prawdopodobne niż prowokacja sił opozycyjnych.... a to jest tak samo prawdopodobne jak .... atak marsjan na nasz sejm... :) Choć w tym kraju niewiele mnie rzeczy może zdziwić.

 

 

Dziennikarze TVN popełnili tylko jeden bład.

Taśmy Reni powinny zostać opublikowane za 2 - 3 tygodnie - jak już byłaby na stołku - to by dopiero był czadzik :):)

 

A tak z ciekawości o jaki stołek sie starała bo ja nie słyszałem taśm osobiście i tez w mediach chyba przegapiłem?

 

Oj, to musisz posłuchac koniecznie !!!!!! To rzecz godna wysłuchania - na WP lub GW są nagrania :):) Ja nie mogłam uwierzyć...

A stanowisko - jakies drobne w ministerstwie - może być sekretarz stanu :):) Chyba ciężkiego stanu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz już mam jasność - wszyscy się mylą i tylko Jego Wysokość ma rację bo ma DOŚWIADCZENIE...

 

 

Cytat z prezydenta:

 

"Ktoś - bez bezpośredniego, osobistego doświadczenia, a jedynie na podstawie tego, co czyta lub widzi - mógłby myśleć, że żyjemy w kraju w głębokim kryzysie i do tego przy zagrożonej demokracji - mówił prezydent podczas XX zjazdu NSZZ "Solidarność". "

 

Czytam, widzę, żyję w tym kraju. I nie wiedziałam, że nie mogę prawidłowo ocenić sytuacji , bo nie mam OSOBISTEGO DOŚWIADCZENIA. To jakiś matrix jest...nie ?:):):)

 

Ja jednak mam wrazenie że medialnie to mamy duży kryzys gospodarczy i zagrożenie demokracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.... wystarczy mieć IQ większe niż temperatura pokojowa... nie potrzeba do tego tłumaczenia z polskiego na nasze...

 

Dalsze wyjaśnienia uwłaczają mojej inteligencji

 

Renia Beger - PiSowstrzymywacz :):):)

 

 

:lol: :lol: :lol: Zapewne dla Ciebie bardzo przekonująca wydaję się teza że "intryge" wykoncypowała swoim rozumkiem Renatka :D :D :D

 

Skąd takie przypuszczenie ? Aczkolwiek ............ chyba jest to bardziej prawdopodobne niż prowokacja sił opozycyjnych.... a to jest tak samo prawdopodobne jak .... atak marsjan na nasz sejm... :) Choć w tym kraju niewiele mnie rzeczy może zdziwić.

 

 

Dziennikarze TVN popełnili tylko jeden bład.

Taśmy Reni powinny zostać opublikowane za 2 - 3 tygodnie - jak już byłaby na stołku - to by dopiero był czadzik :):)

 

A tak z ciekawości o jaki stołek sie starała bo ja nie słyszałem taśm osobiście i tez w mediach chyba przegapiłem?

 

Oj, to musisz posłuchac koniecznie !!!!!! To rzecz godna wysłuchania - na WP lub GW są nagrania :):) Ja nie mogłam uwierzyć...

A stanowisko - jakies drobne w ministerstwie - może być sekretarz stanu :):) Chyba ciężkiego stanu...

 

Tak skromnie??? Ja bym jej zaproponował Sekretarza Generalnego ONZ - pewno by się nawet nie zorientowała że między jednym a drugim jest pewna rożnica :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład alternatywnej koalicji?

Mądrusie.

Alez Boguś

W swietle ostatnich wydarzeń, którze jasno pokazały, ze nie ma moralnych mniej i bardziej, bo wszyscy tacy sami i maja te same standardy, to wszak wszystko jedno.

I tak będzie tak samo, a nie zadna 4RP.

Czyli kupa.

Towarzystwo nadaje się do wystrzelenia w kosmos, i tyle. Oni się chyba oderwali zupełnie od celów do których zostali powołani. Władza dla władzy.

Ot. naga prawda.

ps. Bardzo podoba mi się to specyficzne słownictwo propagandy rzadzacych....bardzo. A jeszcze bardziej oburzenie na tych, którzy dostrzegaja ewidentne analogie.....

8) ewidentne niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak mam wrazenie że medialnie to mamy duży kryzys gospodarczy i zagrożenie demokracji...

Tez tak myslę.

Media i politycy wzajemnie się nakręcaja a zycie toczy się obok.

Gorzej jak to kiedys tąpnie, bo ilez moga trwać takie gry krajem? I to gry bez zadnych zasad i jak mi sie wydaje, bez konkretnego celu oprócz władzy, ale za to ze sztandarami pełnymi szczytnych haseł :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...