Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

No to przyjrzyj się Dropsiak kobietom- Politykom.

Senyszyn, Pitera, Beger, Gronkiewicz jak się mocno uśmiechnie, też do gwiazd mediów nie należą......

 

I dla kontrastu: Kamela-Sowińska, Jaruga-Nowacka, Huebner a nawet z SO Wiśniowska.... Przyjemne w odbiorze, konkretne kobiety.

 

(...)

Po co mam sie przyglądac?

co ma piernik do wiatraka?

Polityk ma być kompetentny i odpowiedzialny za to za co mu płaca obywatele.. Płec niewazna. Aparycja tez. Dla mnie. Ale mozesz miec wszak inne zdanie przecież.

Mydli się mydli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

och, och

PiSowiec o najczystszych rekach i najszczerszym spojrzeniu, w ogóle naj, będzie twarzą kontrataku :-? :-? :-? :-?

Manifestacja poparcia dla rządu w kolebce Solidarności, wsparcie od Radia Maryja i ujawnienie raportu o WSI - to odpowiedź PiS na aferę taśmową - pisze "Życie Warszawy".

 

Według dziennika, o tym, że kontratak PiS będzie bezpardonowy, świadczy choćby fakt, że twarzą kampanii mającej ratować nadszarpnięty wizerunek partii został Jacek Kurski. To właśnie on pojawia się od dwóch dni w mediach, by odpowiadać na ataki politycznych przeciwników. - Adam Bielan i Michał Kamiński przestali grać pierwsze skrzypce, bo utracili zaufanie Jarosława Kaczyńskiego - tłumaczy jeden z polityków PiS.(..).tu

Już on z pewnoscia uratuje wizerunek.

Na bank.

 

och, och....

Jak PO z Lepusiem Begerową po tajnych naradach atakować to OK, ale jakby ktoś miał zaatakować Tuska, Leppera, Kalisza to nie OK... Kali ukraść dobrze, kalemu ukraść źle....

 

jej niesamowite kolebka solidarności poparła Kaczyńskich, co z tego Trybuna, Wyborcza i nowi przyjaciele Lepper, Tusk i Olejniczak bedą dalej szarpać już w 1992 pokazali że wartości i to o co walczyła solidarność ich nie obchodzi....

 

Kurski powinien siedzieć cicho wg niektórych, przecieć słowotok Stefana Niesiołowskiego jest dla niektórych miodem.... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest wsio ryba jak kto wygląda. Byle był kompetentny, umiał sie wysłowić i nie dawał się poznac jako szuja.

Kurski mi się nie miesci w tych kryteriach.

Podobnie jak Jakubowska poprzednio.

ps. Bogus koneserem męskiej urody :o :o :o :o :-?

:wink:

 

 

Dropisak czy Ty potrafisz coś innego niż ocenianie innych i oczernianie???

Czy stać Cię na coś więcej??

 

Wątpię!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSowiec o najczystszych rekach i najszczerszym spojrzeniu, w ogóle naj, będzie twarzą kontrataku

 

Dropsiak. :o Czy to nie Ty przypadkiem troche wyżej napisałaś? :o

 

a potem:

Mnie jest wsio ryba jak kto wygląda

 

Nic z tego nie rozumiem? przecież piszę na temat? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś nic ci nie poradzę jesli nie rozumiesz znaczenia zwiazków frazeologicznych :mieć czyste ręce ,mieć szczere spojrzenie, byc twarzą i odnosisz je do aparycji ww.

Trudno. Bywa i tak.

:)

 

 

na wszelki wypadek wyłożę jak krowie na rowie :)

Pierwszy cytat odnosi się raczej do intencji i nieskalanej przeszłości opisywanego osobnika, drugi cytat odnosi się tylko i wyłącznie do fizycznego wyglądu. jak więc widać nie ma między nimi żadnej części wspólnej :) Mam nadzieję, że teraz odbiór będzie prawidłowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA!!! :o Ach zooo!

No chyba, że tak. Najlepiej od razu objaśniać, co autor miał na myśli. Nie dochodziłoby wówczas do spięć i ... zerwania tematu.

 

Już kiedyś pisałem:

Gdy dwóch (dwoje) mówi to samo to nie musi znaczyć to samo.

 

Abstrahując:

U kilku osób wypowiadających się w tym wątku zauważam pewien "trynd":

jak można czy też należy uogólnić temat, czepiają się szczegółów,

jak należy zająć się szczegółem - uogólniają..... :roll:

Wiem, że mam tendencję do może nadmiernego, jak to ktoś ujął "globalizowania tematu", wolę jednak sprawy widzieć w zbyt szerokim kontekście i z pewnego dystansu, niż oglądać je przez lupę. Może to być wówczas "Ekspedycja mikro" jesli ktoś czytał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Lewakk jak ktos ośmiela sie mieć inne zdanie zaraz w Twoich wypowiedziach pojawiają się całe chmary wykrzykników i pytajników.

Tak - CAŁA Polska żyje burdelem związanym z tzw politykami. Jednych trafia szlag, żę ktoś rozumie to w ten sposób(jak np Ty), inni są wściekli na tak jawną próbę korupcji, jeszcze inni widzą w tym jeszcze co innego (sam nie wiem co).

Ogólnie chwilami strach otworzyć lodówkę, bo a nuż Begerowa stamtąd wyskoczy z magnetofonem np. ;-)

 

a ja Cię zapewniam że zdecydowana wiekszośc ludzi nie zyje polityką, bo jej serdecznie dość.....

Większośc tez z Renia i Nefer nie będzie namiotować pod sejmem, bo nagle uwierzyli w odnowę moralną Joanny d'Arc, Tuska, Kalisza, Lepperea i całej tej spóły.....

 

JA przestałęm wierzyc w idealizm gdy taka sama spóła w 1992 z wielce szanownym Wałęsą i może przyszłym posłem PO Wachowskim obalała po nocy rząd który chciał przeprowadzić to na co było stać całą europę postkomunistyczną - lustrację i dekomunizację, a tak dalej się grzebiemy w teczkach...

 

Najwazniejsze podkresla Bogusław, jaka alternetywa????

Wiem o tym lecz większość z nas ogląda/słucha różnorakie media i siłą rzeczy jest zmuszona do uczestniczenia w tym bajzlu.

Co do polityków - najbardziej wkurza mnie to że zamiast dobrze rządzić krajem brodzą w aferach, teczkach i własnych gierkach. Oczywiście za naszą kasę, a jak!.

My możemy się poróżnić, pogadać , powkurzać na siebie...tylko po co. Oni i tak zrobią swoje.

Gospodarki to nie uzdrowi. Przestępców nie ukróci (teraz najważniejsze jest szukanie jakiegoś bezdomnego zamiast wziąć się za konkretne afery).

A życie płynie dalej.

 

Jak większośc??? sam powiedziałeś że nie oglądasz, ja nie oglądam, to że mtom się przyznał że lubi te szarpaniny to nie większośc.... ja nie mam przyjemności w udawaniu że Joanna d'Arc to mój idol, a człowiek z zasadami nagle jest ideałem moralnej polityki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSowiec o najczystszych rekach i najszczerszym spojrzeniu, w ogóle naj, będzie twarzą kontrataku

 

Dropsiak. :o Czy to nie Ty przypadkiem troche wyżej napisałaś? :o

 

a potem:

Mnie jest wsio ryba jak kto wygląda

 

Nic z tego nie rozumiem? przecież piszę na temat? :o

 

Bogusław wątpię by Dropsiak kojarzyła co pisze, lepsza jest w rybach i pieczeniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonster.org/mg/albums/ludzie_zdarzenia/polityka_i_politycy/missd.jpg

 

MAły genialne, PO dorzuciło jeszcze tytuł polskiej Joanny d'Arc, Mata Hari, przewodnika demokracji i uczciwości i dzięki temu nie tylko Tusk, Lepper i Kalisz ale i forumowe towarzystwo ma swego idola dla którego warto pomarznąć w namiotach....

 

 

 

masz rację z tymi glizdami, Ci co żyją szarpaniną wreszcie happy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak niektóre z moich wypowiedzi kogoś uraziły: przepraszam.

Mniej więcej w tym samym czasie Kaczyński wydusił z siebie "przepraszam". Symptomatyczne. 8)

Wcześniej premier dał czadu w wywiadze dla Rzeczpospolitej, potem zorientował się (lub ktoś go przekonał), że się zagalopował.

Gdyby dodać do tego, jak Giertych opowiadał, że Kaczyński wybiegł z gabinetu nie podając ręki Lepperowi, to powiem - martwię się o pana Jarosława...

Jak wam się podoba raport Maciarewicza, który miał trafić do opinii publicznej, a robi się wszystko by go utajnić? Ciekawe kiedy do prasy trafią pierwsze przecieki? Znów zaczyna się gra teczkami...

 

7 dzień tygodnia u Moniki Olejnik faktycznie dobry :). Gosiewski w szczytowej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zagadką jest, jakim cudem Kaczyński jest w stanie prowadzić negocjacje z człowiekiem z układu w sprawie powołania nowego rządu. Najpierw był Lepper. Pal go licho. Teraz jest jednak Pawlak, który występował w słynnym filmie Kurskiego. Więc jak to jest kolego Bogusławie? Tusk z układu, ale zły. Pawlak, także - jednak dobry? :o

 

Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy się jeszcze sytuacji, kiedy to politycy, jak wtedy (przed kamerą Kurskiego) zasiądą, do jawnych negocjacji? O ile pamiętam PO proponowało to rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom pisze:

A'propos wystąpienia, miałem nadzieję, ze facet ma klasę i przeprosi. Niestety myliłem się.

 

I nie manipuluj cudzymi tekstami wyrywając pojedyncze zdania czy słowa z kontekstu :evil:

 

 

Sugerowanie mi, że reprezentują jakąkolwiek partię lub jej doktryny uważam za osobistą obelgę.

Powtarzam:

nie jestem, nie byłem i nie będę członkiem żadnej partii politycznej

 

 

Cytat:

boguslaw napisał:

Ja nie czynię nikomu osobistych wyrzutów z powodu jego przekonań choć odpowiadam czasem na czyjeś bezpośrednie zaczepki.

 

 

 

 

Czasami się po prostu nie wytrzymuje.

Gdyby ktoś obrażający mnie byłby bliżej dostałby po prostu po twarzy........

Jeśli jednak niektóre z moich wypowiedzi kogoś uraziły: przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, a nawet jestem pewien mTom, że twój udział w tym wątku jest służbowy. 8)

Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne, jątrzące, zjadliwe, czepiasz się pojedynczych zwrotów i słówek, nagminnie przeinaczając całkowicie sens czyichś wypowiedzi.

W cztery oczy powiedziałbym ci znacznie więcej z tej smutnej prawdy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Tekst Bogusławie jak najbardziej prawdziwy.

 

Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne, jątrzące, zjadliwe, czepiasz się pojedynczych zwrotów i słówek, nagminnie przeinaczając całkowicie sens czyichś wypowiedzi.

Jak ulał charakteryzują pewnego forumowicza. Na przykład tego który na tej stronie przeinaczał moje posty.

W cztery oczy powiedziałbym ci znacznie więcej z tej smutnej prawdy.

No tak, wszak bogusław zna prawde i cała prawdę. To aksjomat.

Poza jego tym posty sa merytoryczne jak nie wiem co, az roja się od konkretów, nigdy nie pisze ad personam a jak kogos obraza to oczywiście przypadkiem, bez intencji.

Tak mniej wiecej jest dobrze?

bo ja mam inne doświadczenia a pare postów juz zamienilismy.

I wiem, ze jak zaczyna się konkret, to wtedy pojawia się takie cos jak wyżej.

Mydli się mydli.

Nie dziwi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...