Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Czy ja mówię, że PIS nie popelnia błędów?

Ależ popełnia i to mnóstwo. Któż ich nie popełnia?

 

Dobry menadżer to taki, którego 70% decyzji jest trafnych.

 

Ja też uważam, że przeprosiny zdecydowanie bardziej wyszłyby PIS-owi na zdrowie..............

Przeprosiny od razu. Rano.

Ja to tłumaczę tak: PIS spodziewał się kontrataku "zagrożonego układu",

na tę okoliczność ustalono tryb reakcji,

reakcja nastąpiła, gdyż sposób realizacji i otoczka polityczna wokół nagrania została oceniona właśnie jako atak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dostaję na priva dokladnie inne sygnały od czytajacych ten wątek.

 

Pisałem rownież kilka postów wyżej:

Jeden woli brunetki a inny blondynki,

Jeden woli góry a drugi Mazury,

Każdy ma prawo do swojego oglądu rzeczywistości.

 

Wyśmiewanie się z inności poglądów poprzez argumentum ad personam to prymitywizm i głupota.

Ja nie czynię nikomu osobistych wyrzutów z powodu jego przekonań choć odpowiadam czasem na czyjeś bezpośrednie zaczepki.

 

Uważam siebie za dobrego a nawet bardzo dobrego Polaka pochodzącego z dobrej patriotycznej rodziny.

I wypraszam sobie....

 

Sami wystawiacie sobie świadectwo........

.................................................................................................

 

Żyję Tomasz M. w tym samym kraju i wyobraź sobie, ze podobnie jak ja myśli mnóstwo ludzi.

Na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem:

Gdy dwóch (dwoje) mówi to samo to nie musi znaczyć to samo.

 

Abstrahując:

U kilku osób wypowiadających się w tym wątku zauważam pewien "trynd":

jak można czy też należy uogólnić temat, czepiają się szczegółów,

jak należy zająć się szczegółem - uogólniają.....

Wiem, że mam tendencję do może nadmiernego, jak to ktoś ujął "globalizowania tematu", wolę jednak sprawy widzieć w zbyt szerokim kontekście i z pewnego dystansu, niż oglądać je przez lupę

 

Nie sugeruj nic więcej niż napisałem.

Nie przypisuj mi Dropsiak niazamierzonych intencji. Nie było ich.

Jesteś przewrażliwiona?

Kochom Cię. :wink: Nie denerwuj się. Nie chciałem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolegi Bogusława nie poznaję. Cóż się stało czyżbym napisał coś, co Bogusława poruszyło do głębi? Bo jakiś taki nerwowy Bogusław się stał. :D :D :D

Tak sobie myślę, a nawet jestem pewien mTom, że twój udział w tym wątku jest służbowy.

Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne, jątrzące, zjadliwe, czepiasz się pojedynczych zwrotów i słówek, nagminnie przeinaczając całkowicie sens czyichś wypowiedzi.

W zestawieniu z poniższym brzmi śmiesznie: :D :D :D :D

Ja nie czynię nikomu osobistych wyrzutów z powodu jego przekonań choć odpowiadam czasem na czyjeś bezpośrednie zaczepki.

W każdym razie to już jest poważne oskarżenie, kolego. Mam nadzieję, że jesteś to w stanie odowodnić. A nie tak jak w przypadku mojej rzekomej przyjaźni z Lepperem, przemilczysz (pamiętaj, że jesteś w okresie zawieszenia).

A może Twoje nerwy, forumowy kolego, związane są z moim pytaniem odnośnie Pawlaka, który niewątpliwie tak jak Tusk był w układzie? :wink:

Boguś, przyznaj się. Co Cię tak boli? 8)

A co do czterech oczu - proszę bardzo, wal na priva. Zastrzegam sobie jednak możliwość upublicznienia postu (to ostatnio bardzo skuteczna metoda). :lol:

 

PS. Stawiam mało ryzykowną tezę i w przeciwie do Bogusława jestem w stanie ją udowonić, że ów jeszcze nigdy nie potrafił dowieść tego co pisze więc nie spodziewam się by było inaczej tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilkakrotnie pisałem ,że nie uważam cię mTom za osobę, z którą chcę wymieniać poglądy.

Nic ci nie będę nigdy udowadniać.

Odczep się proszę ode mnie raz na zawsze.

 

Nigdy nie zaczepiałem cię pierwszy, jak ty to czynisz nieustannie

Ja nie czynię nikomu osobistych wyrzutów z powodu jego przekonań choć odpowiadam czasem na czyjeś bezpośrednie zaczepki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom pisze:

Więc jak to jest kolego Bogusławie? Tusk z układu, ale zły. Pawlak, także - jednak dobry?

wcześniej

boguslaw napisał:

Jeśli jednak niektóre z moich wypowiedzi kogoś uraziły: przepraszam.

 

[b]Mniej więcej w tym samym czasie Kaczyński wydusił z siebie "przepraszam". Symptomatyczne[[/b]/quote]

 

 

W każdym niemal poście osobista zaczepka.

Oczekuję na interwencję............... w związku z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilkakrotnie pisałem ,że nie uważam cię mTom za osobę, z którą chcę wymieniać poglądy.

Nic ci nie będę nigdy udowadniać.

Odczep się proszę ode mnie raz na zawsze.

 

Nigdy nie zaczepiałem cię pierwszy, jak ty to czynisz nieustannie

Czyli co? Przyznajesz, że Twoje ostatnie posty zawierały kłamstwa i pomówienia? Czekam więc na (wymuszone :wink: ) przeprosiny.

I w świetle Twoich słów

Nigdy nie zaczepiałem cię pierwszy, jak ty to czynisz nieustannie

Twoja insynuacja odnośnie mojej przyjaźni z Lepperem nie była zeczepką? :o

 

Boguś, powinienem był napisać tak: odczep się ode mnie raz na zawsze. Mam jednak trochę kultury.

Ja dyskutuję na argumenty i odnoszę się do treści wypowiedzi. Ty robisz sobie bezustanne wycieczki personalne (zwłaszcza jak przechodzimy z ulubionego lania wody do konkretów), zgrywając przy tym niewiniątko.

Tak sobie myślę, a nawet jestem pewien mTom, że twój udział w tym wątku jest służbowy.

A przecież zawsze możesz iść za swoją radą i nie czytać moich postów, prawda?

 

Czyżbym był aż tak niewygodnym dyskutantem? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym niemal poście osobista zaczepka.

Oczekuję na interwencję............... w związku z regulaminem forum.

Zgadzam się. Przydałaby się już wtedy:

Wysłany : 22 Wrz 2006 11:18 Teraz Lepper najlepszym przyjacielem mToma jest....

Albo tego typu teksty:

Tak sobie myślę, a nawet jestem pewien mTom, że twój udział w tym wątku jest służbowy.

Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne, jątrzące, zjadliwe, czepiasz się pojedynczych zwrotów i słówek, nagminnie przeinaczając całkowicie sens czyichś wypowiedzi.

W cztery oczy powiedziałbym ci znacznie więcej z tej smutnej prawdy.

To niby ma być uszczypliwo-dowcipne lub polemiczne i pełne konkretów, tak? Przykłady możnaby mnożyć, ale po co skoro są do wglądu...

Bo jak Kali... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sugeruj nic więcej niż napisałem.

Nie przypisuj mi Dropsiak niazamierzonych intencji. Nie było ich.

Jesteś przewrażliwiona?

Kochom Cię. :wink: Nie denerwuj się. Nie chciałem......

Nie przypisuję.

Nie sugeruję. To twoje interpretacje.

Ale jak juz masz taki przypływ ciepłych uczuć, to powiedz na spokojnie dlaczego na tej stronie /sorry miałam na mysli poprzednia :)/ po kilkakroć sam cytujesz swoje posty w róznych konfiguracjach?

 

Rzepa

Skandowanymi hasłami "Dziękujemy", "Niech żyje premier" i "Zwyciężymy" przywitali zebrani premiera Jarosława Kaczyńskiego. - Zwyciężymy, ale musimy nabrać sił - odpowiedział szef rządu. - Zwyciężymy w tym parlamencie, a jeśli będzie trzeba, zwyciężymy w wyborach - zapewnił. Nawiązując do "afery taśmowej" stwierdził, że wniosek ze sprawy jest taki, iż nigdy więcej nie można się wiązać z ludźmi o "marnej reputacji". - Już nigdy więcej nie będziemy z takimi ludźmi rozmawiali - powtórzył premier.

 

Zapowiedział dalszą walkę z pozostałościami komunizmu. "Precz z komuną" - skandowali zebrani. - Tak, precz z komuną, ale przede wszystkim precz z postkomuną - mówił Kaczyński. - Nie cofniemy się, jeśli będzie się wykorzystywało na ulicach otumanionych ludzi - wołał. Nawiązując do przeszłości Stoczni i do wydarzeń, jakie się w niej odbyły, nazwał ją "świętym miejscem Polaków". - My jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam, gdzie [26 lat temu] stało ZOMO - stwierdził premier o swych przeciwnikach. "Jesteśmy z tobą" - wołali zebrani na wiecu. - My nie mamy za sobą wielkich pieniędzy, wielkich telewizji, potężnych instytucji, mamy wiarę i przekonanie o naszej racji - mówił Jarosław Kaczyński.

Jak premier Jaro może mówić, ze niby nie wiedział, że wiąze sie Z TYMI ludżmi, skoro PiS miało zapis o zakazie bratania sie z ANDREW, który to zapis potem dyskretnie zanikł???

Hasełka z Zomo, bez komentarza. Tym bardziej, że większosc przywódców S z tamtych lat juz została sponiewierana. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...