Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

A co powiecie na Kotlinowskiego jako kandydata na członka Trybunału Konstytucyjnego? Ciekawe czy PiS poprze koalicjanta?

 

"Wicemarszałek Sejmu Marek Kotlinowski (LPR) jest, jak dotšd, jedynym zgłoszonym w Sejmie kandydatem na sędziego Trybunału Konstytucyjnego" - poinformował rzecznik marszałka Sejmu Szymon Ruman.

Bo przecież:

"Według Gosiewskiego, złożenie wniosku przez PiS o odwołanie Olejniczaka jest konsekwencjš publicznego pochwalenia przez niego "działań majšcych na celu naruszenie konstytucji i innych aktów prawnych", jakie zostały - jego zdaniem - dokonane przez wicemarszałka Marka Kotlinowskiego (LPR), w trakcie kryzysu budżetowego w Sejmie. Jego zdaniem, Olejniczak pochwalał - jak to okreœlił - "naganne i niekonstytucyjne" zachowanie Kotlinowskiego. "

Najbardziej mi się podobało jak PiS chciał za to "niekonstytucyjne zachowanie Kotlinowskiego" odwołać ... Olejniczaka z SLD :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jacek Kurski nie miał żadnych praw przedstawienia swojego stanowiska. Panowie dziennikarze go zakrzyczeli - powiedziała na konferencji prasowej posłanka PiS Małgorzata Sadurska, która zapowiedziała, że politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą przyjmować zaproszeń do programu stacji TVN.

- My się nie odwracamy od mediów, dziennikarzy. Nie chce my być jednak zapraszani do programów, które są prowadzone w sposób nierzetelny - dodała posłanka.

 

PiS chce by Rada Etyki Mediów zbadała zachowanie prowadzacych program Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego i zajęła stanowisko w tej sprawie.

 

 

 

I znowu ja oglądałam inną rzecz w TV niż PiS. Kurski sie zachowaywał jak ostatni prostak. Krzyczał, wygłaszał obraźliwe sądy, nie dawał nikomu dojść do słowa. To nie był dialog tylko monolog Kurskiego, bo na pytania nie odpowiadał praktycznie.

I w sumie dobrze się stało, że nie będa gardłować w TVN 24, bo występy typu Gosiewski u Olejnik tylko ich kompromitują, więc nie dziwię się ich decyzji...a mi ciśnienie też nie będzie skakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinelli, to się nazywa relatywizm właśnie. Pewna odmiana kalizmu. :D :D :D

 

(...) politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą przyjmować zaproszeń do programu stacji TVN.

 

Szkoda, skończy się darmowy cyrk. A ja pechowo właśnie dzisiaj uruchomiłem TVN... :cry:

A, że zapytam co w sprawie słynnego oskarżenia Kurskiego odnośnie równie słynnej afery bilbordowej? Potwierdziło się coś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden przykład relatywizmu. PiS blisko rok nie widzieli nic złego w wekslach Samoobrony, ba - nawet wszedł z nią w koalicję. Pomysłodawcę weksli uczynił wicepremierem (drugiego zresztą też) i trwał w tej koalicji przez prawie pół roku. Dopiero jak im się zaczął palić grunt pod nogami, to PiS zaczął krzyczeć, że takie weksle są absolutnie nielegalne, że to przestępstwo i należy je ścigać!

Fajne? :wink:

PS. weksle byłego koalicjanta są złe, obecnego - dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy następnym etapem po wmuszaniu komuś "służbowego" udziału w dyskusji, murzynach, będzie "kalizm"???

 

 

Kalizm? 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Swoją drogą czy naprawdę nie można dyskutować bez etykietek, epitetów i zbędnych ozdobników słownych????

 

 

Ponadto Bogusław prosił i ja nadal podtrzymuję, bo głęboko wierzę że mtom jest uczciwy ( :lol: :lol: :lol: ) i udowodni że mówi prawdę o moim i Bogusława członkowstwie w PIS, bycie rzecznikiem i tubą tej partii??

 

Mam nadzieję że apropos mtoma nie trzeba będzie mówić przysłów Shreka!!

 

Zastanawiam się dlaczego niejaki Lewakk twierdzi, że zwrot "Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii", jest personalnym atakiem? Czyżbyśmy po tych paru miesiącach trwania nowej kadencji doszli do stanu, kiedy to należy się wstydzić bycia w jakiejkolwiek partii? :-? :o

.

 

:

Bogusław jako tuba PiS

Kowalski (nomen omen Bogusław :lol: ) - LPR, powiedzaiał:

Zauważcie, że forumowi PiS-owcy

Oto do czego prowadzi polityka rządu. Działacz PiS (jakby nie było inteligentny człowiek) musi wypisywać takie głupoty

Nadawałbyś się na rzecznika...

 

Bogusław jako rzecznik PiS...

 

Dobrze, że premier ma swojego rzecznika

 

Karty zostały odkryte? Nowy Platformers się nam objawił?

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

 

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

PS. Bogusław, czy jesteś politykiem

W zasadzie, Boguś już nie muszę pytać czyś polityk.

 

mtom wielokrotnie był proszony o zaprzestanie wycieczek osobistych:

Nie wstydź się tego! Dropsiak :oops:

 

Panie mTom! :evil: Mógłbyś się pan powstrzymać od nieustannych wycieczek osobistych pod adresem każdego o odmiennym od pana zdaniu :evil: :evil:

 

To jest żałosne i głupie w pańskim wydaniu.

 

 

 

Alternatywna koalicja większościowa?b]

 

Boicie sie powiedzieć?

 

P(o)S(o)L D - powtórka z 4 czerwca 1992 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo i Sprawiedliwość wymienia kadry w spółkach skarbu państwa i agencjach rolnych. To efekt zerwania koalicji z partią Samoobroną.

(...)

W ARiMR do roszad kadrowych podchodzą ze zrozumieniem: - Zawsze po zmianie władzy są czystki kadrowe - mówi anonimowo pracownik centrali. - Teraz pewnie będzie desant z PSL.

 

Przynależnośc partyjna jako kryterium. A gdzie fachowość? Przed wyborami zapewniano mnie, że tym razem będzie inaczej... :evil:

 

Ciekawe co się stało z Bogusławem? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w GW był felieton Środy.

Wklejam w całości.

 

 

Mały Orwell

Magdalena Środa*

.................W ich awangardzie kroczy Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Ale czujność rewolucyjna potrzebna jest nam wszystkim. Idzie rok 1984.

 

*Magdalena Środa - filozof i etyk

,

 

Majka bardzo dziękuję za wklejenie tego mądrego tekstu, pełnego obiektywizmu i politycznej przenikliwości. Pani Środa filozof i etyk której przemyślenia pozwalają wielu niemyśleć, słusznie napiętnowała Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zwłaszcza te bulteriery które śmiały skrytykować Siekielskiego i Morozowskiego (wkrótce dziesiątki nagród) a nawet zarzucić "sprzeniewierzenia podstawowym zasadom misji społecznej" dziennikarstwa. Przecież każdy wie że to bezmyślni wykonawcy rozkazów PIS-u, atakujący z wściekłością opozycje, właśnie jak pisze Środa oni kroczą w "awangardzie" 1984 zwłaszca podpisując się na rozkaz PIS-u przeciw kochanym dziennikarzom TVN, zwłaszcza przoduja podpisani:

Wojciech Czuchnowski ("Gazeta Wyborcza"), Marcin Dzierżanowski ("Życie Warszawy"), Mariusz Gierszewski (Radio Zet), Cezary Gmyz ("Wprost"), Beata Grabarczyk (Polsat), Maciej Grzmiel ("Tygodnik Tucholski"), Argymir Iwicki ("Czas Chojnic"), Jerzy Jurecki ("Tygodnik Podhalański"), Bertold Kittel ("Rzeczpospolita"), Dominik Księski, (Stowarzyszenie Gazet Lokalnych), Agnieszka Kublik ("Gazeta Wyborcza"), Tomasz Lis (Polsat), Anna Marszałek ("Rzeczpospolita"), Monika Olejnik (Radio Zet i TVN 24), Janina Paradowska ("Polityka"), Grzegorz Pawelczyk ("Życie Warszawy"), Łukasz Perzyna ("Tygodnik Solidarność"), Piotr Piotrowicz (Stowarzyszenie Gazet Lokalnych), Justyna Pochanke (TVN 24), Piotr Pytlakowski ("Polityka"), Ewa Wanat (Radio TOK FM), Jacek Żakowski ("Polityka")

 

Kimże oni są przy Środzie, ona prowadzi do prawdy, a oni w "awangardzie" z PIS do 1984!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Kurski nie miał żadnych praw przedstawienia swojego stanowiska. Panowie dziennikarze go zakrzyczeli - powiedziała na konferencji prasowej posłanka PiS Małgorzata Sadurska, która zapowiedziała, że politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą przyjmować zaproszeń do programu stacji TVN.

- My się nie odwracamy od mediów, dziennikarzy. Nie chce my być jednak zapraszani do programów, które są prowadzone w sposób nierzetelny - dodała posłanka.

 

PiS chce by Rada Etyki Mediów zbadała zachowanie prowadzacych program Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego i zajęła stanowisko w tej sprawie.

 

 

 

I znowu ja oglądałam inną rzecz w TV niż PiS. Kurski sie zachowaywał jak ostatni prostak. Krzyczał, wygłaszał obraźliwe sądy, nie dawał nikomu dojść do słowa. To nie był dialog tylko monolog Kurskiego, bo na pytania nie odpowiadał praktycznie.

I w sumie dobrze się stało, że nie będa gardłować w TVN 24, bo występy typu Gosiewski u Olejnik tylko ich kompromitują, więc nie dziwię się ich decyzji...a mi ciśnienie też nie będzie skakać

 

Nefer Ty wiesz co oglądałaś??? Czy jak widziałaś coś co wszyscy widzieli odwrotnie jak TY????

 

 

"Ostatni program Siekielskiego i Morozowskiego znowu zaszokował, ale tym razem ujawnionymi emocjami dziennikarzy. Po tym jak PIS zarzucił autorom, że rzekomy współpracownik Subotic mógł mieć wpływ na audycję z Beger, pojawił się Jacek Kurski. Polityk PIS nie odpowiadał na pytania o dowody na te zarzuty, a prowadzący audycje nie dopuszczali go do głosu, by polityk wytłumaczył stanowisko swojej partii. Skończyło się krzykami, oskarżeniami o kłamstwa, wybuchami śmiechu Morozowskiego i publiczności Siekielski uspokajał kolegę.

Pytamy bohaterów tego starcia, czy ten nowy sposób debaty, czy tez kogoś nerwy poniosły???"

Za: DZ

 

 

To tylko komentarz, ale ciekawe że Nefer ma o programie inne zdanie niż Morozowski!!!

 

Barbara Kasprzycka: Czy nie załuje Pan, że tak agresywnie napadał na JAcka Kuronia podczas programu "Teraz My"

Andrzej Morozowski: Żałuję!!!! MAm poczucie, że powinieniem przeprosić naszych widzów, że tak się zachowałem. Poniosło mnie.

 

 

 

Pozostaje pytanie kto ma rację Nefer czy Morozowski????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Miller ściagający do swojego ministerstwa Katarzyne Piekarską z Unii Wolności i Marek Belka kupujący głosy Leszka Zielińskiego od lat powinni siedzieć w więzieniu!

 

Głownym marzeniem opozycji, także tej zaczynającej ubiegłoroczną kampanię pod hasłem IV RP - restytucja tej Trzeciej.

Było coś symbolicznego w szatańskim tańcu pod sejmem połączonych sił młodzieżówek związanych z PO i SLD, prowadzących przez Piotra Tymochowicza I Mieczysława Wachowskiego!!!!!!

To już nie jest żaden progream pozytywny, nie ma żadnej próby zbudowania wspólnoty społecznej. Są tylko maksymalistyczne hasła polityczne. Została czysta rewolucja. A na przeciw język nienawiści, znowu zdjęcie wykrzywionego Antoniego Macierewicza na czołowce wielkiej gazety. Brakuje tylko czarnej opaski i wiersza "Nienawiśc". Pewnie będzie. Wierszy wielcy twórcy nie piszą z dnia na dzień.

Z dnia na dzień można jednak - jak się okazuje - porzucić swoje programy. I znowu to mogą nie tylko populiści w stylu Leppera, których zestaw haseł zawsze był niespójny i pozwalał na dowolny wybór zależnie od okoliczności. Mogą to zrobić także tak poważne partie jak Platforma Obywatelska znajdująca nagle wspóny język z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. To już jawny sojusz w imię restytucji III RP. Co ciekawe, odnajdują się w nim i Donald Tusk i Paweł Spiewak, Joanna Senyszyn i Władysław Frasyniuk.

Nie ma już tam zadnej refleksji nad kształtem państwowości polskiej - wszystko co było w III RP, jawi się coraz częściej w wypowiedziach niektórych polityków i przekazach medialnych jako "normalne:, dobre i zbudowane tak jak trzeba. I tylko Kaczyńscy są w tym układzie burzyceilami bez żadnych racji, argumentów.

 

Nawet dziennikarze porzucają chłodny dystans, wchodzą w agresywne partyjne polityki, a nawet jak ostatnio w gazecie wyborczej - tworzą specjalne listy medialnych wrogów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

M. Karnowski

Newsweek

 

Tym bardziej pozostaje zgodzić się z mtomem, tak beznadziejnej opozcji jeszcze nie było.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I znowu ja oglądałam inną rzecz w TV niż PiS. Kurski sie zachowaywał jak ostatni prostak. Krzyczał, wygłaszał obraźliwe sądy, nie dawał nikomu dojść do słowa. To nie był dialog tylko monolog Kurskiego, bo na pytania nie odpowiadał praktycznie.

I w sumie dobrze się stało, że nie będa gardłować w TVN 24, bo występy typu Gosiewski u Olejnik tylko ich kompromitują, więc nie dziwię się ich decyzji...a mi ciśnienie też nie będzie skakać

A czego się można spodziewać po człowieku który cieszy się z immunitetu - bo w końcu może sobie przejechać skrzyżowanie na czerwonym.

"Reporterzy podwożą go do gdańskiego studia TVN. Na skrzyżowaniu zatrzymuje ich sygnalizacja świetlna. Kurski: 'Walcie na czerwonym, Bóg się zlitował i w końcu mam immunitet'. Wie, że nie grożą mu żadne konsekwencje...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Kurski nie miał żadnych praw przedstawienia swojego stanowiska. Panowie dziennikarze go zakrzyczeli - powiedziała na konferencji prasowej posłanka PiS Małgorzata Sadurska, która zapowiedziała, że politycy Prawa i Sprawiedliwości nie będą przyjmować zaproszeń do programu stacji TVN.

- My się nie odwracamy od mediów, dziennikarzy. Nie chce my być jednak zapraszani do programów, które są prowadzone w sposób nierzetelny - dodała posłanka.

 

PiS chce by Rada Etyki Mediów zbadała zachowanie prowadzacych program Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego i zajęła stanowisko w tej sprawie.

 

 

 

I znowu ja oglądałam inną rzecz w TV niż PiS. Kurski sie zachowaywał jak ostatni prostak. Krzyczał, wygłaszał obraźliwe sądy, nie dawał nikomu dojść do słowa. To nie był dialog tylko monolog Kurskiego, bo na pytania nie odpowiadał praktycznie.

I w sumie dobrze się stało, że nie będa gardłować w TVN 24, bo występy typu Gosiewski u Olejnik tylko ich kompromitują, więc nie dziwię się ich decyzji...a mi ciśnienie też nie będzie skakać

 

Nefer Ty wiesz co oglądałaś??? Czy jak widziałaś coś co wszyscy widzieli odwrotnie jak TY????

 

 

"Ostatni program Siekielskiego i Morozowskiego znowu zaszokował, ale tym razem ujawnionymi emocjami dziennikarzy. Po tym jak PIS zarzucił autorom, że rzekomy współpracownik Subotic mógł mieć wpływ na audycję z Beger, pojawił się Jacek Kurski. Polityk PIS nie odpowiadał na pytania o dowody na te zarzuty, a prowadzący audycje nie dopuszczali go do głosu, by polityk wytłumaczył stanowisko swojej partii. Skończyło się krzykami, oskarżeniami o kłamstwa, wybuchami śmiechu Morozowskiego i publiczności Siekielski uspokajał kolegę.

Pytamy bohaterów tego starcia, czy ten nowy sposób debaty, czy tez kogoś nerwy poniosły???"

Za: DZ

 

 

To tylko komentarz, ale ciekawe że Nefer ma o programie inne zdanie niż Morozowski!!!

 

Barbara Kasprzycka: Czy nie załuje Pan, że tak agresywnie napadał na JAcka Kuronia podczas programu "Teraz My"

Andrzej Morozowski: Żałuję!!!! MAm poczucie, że powinieniem przeprosić naszych widzów, że tak się zachowałem. Poniosło mnie.

 

 

 

Pozostaje pytanie kto ma rację Nefer czy Morozowski????

 

Tu nie chodzi o to kto ma rację :) Tu chodzi o to, że ja mam takie zdanie a MOrozowski inne. Mnie nie musi przepraszać. Na jego miejscu na pewno zachowałabym się jeszcze gorzej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że gdy dziennikarze dali się ponieść emocjom (w swojej zresztą sprawie) uważamy, że zrobili źle bo.....

.... powinni być uczciwi, obiektywni, kulturalni itd.

AM i TS zdali sobie sprawę, że przeholowali (na pewno ich zachowanie nie było profesjonalne) i przeprosili widzów.

Polityk zaś może być ostatnim bydlakiem, łamać prawo, łżeć, bezkarnie oczerniać i rzucać insynuacje .... i nikt się temu nie dziwi, nie karze mu przepraszać.

A jak już jakiś "mały, zakompleksiony człowiek" wydusi to z siebie, robi wygibas słowny gdzie pada słowo przepraszam, ale nie wiadomo kogo i za co :roll:

 

Dzisiaj standardy kultury politycznej wyznaczają nam Kurski, Leper, Kaczyński, Mojzesowicz, Beger, Zawisza ..., a ja się wkurzałem, gdy przez 10lat "wzorem" dla większości rodaków był discopolo-komuszek-kłamczuszek... okazuje się że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być ogrzej , zwłaszcza w polityce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilcza, to jest kalizm. Przykładanie różnych standardów do siebie i do innych. TKM. Ja jestem posłem, ministrem, to mi więcej wolno. Żaden nie pomyśli, że ma więcej obowiązków z tego tytułu i powinien dawać przykład. PiS obiecywał, że w tym względzie będzie inaczej, a... jest jak zwykle. Na szczęście społeczeństwo to widzi.

 

Z jednej strony:

Rząd Jarosława Kaczyńskiego przygotował zaledwie 42 projekty ustaw z ponad 200, które miał przyjąć do końca roku. To niewiele ponad 20 proc. planów

 

Kiedy jednak chodzi o kasę, to praca wre:

 

Od przyszłego roku czeka nas podwyżka opłat skarbowych - zapowiada "Dziennik Polski". Znikną za to znaczki skarbowe, zastąpi je opłata.

(...)

Pozostałe opłaty skarbowe wzrosną. Gazeta podaje przykład: sporządzenie aktu małżeństwa ma kosztować 84 zł zamiast 75 zł. Do katalogu czynności administracyjnych objętych opłatą skarbową zostanie wpisane m.in. wydanie wypisu ze studium zagospodarowania przestrzennego, zaświadczenia o spełnieniu wymogów ochrony środowiska, decyzje dotyczące gospodarowania odpadami i pozwolenia na wprowadzenie nawozów do obrotu. W myśl nowych przepisów opłaty skarbowe trzeba będzie uiszczać już przy złożeniu wniosku, a nie - jak do tej pory - w momencie dokonania czynności administracyjnej przez urząd.

(...)

Dzięki nowym stawkom budżet państwa zyska 22,6 mln zł. Prawdopodobnie zwiększą się również dochody gmin - czytamy w "Dzienniku Polskim".

Kolejny przykład obniżania obciążeń podatkowych... :cry:

Może znów ktoś zacznie udowadniać, że to z korzyścią dla nas? 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro chce wprowadzić do polskiego prawa instytucję "skruszonego przestępcy", który decyduje się na współpracę z organami ścigania i donosi im o planach przestępczej grupy, w której działa.

 

Minister poinformował o tym w czwartek na zakończenie swej trzydniowej wizyty w Waszyngtonie, w czasie której starał się skłonić administrację USA do zgody na ekstradycję Edwarda Mazura - polonijnego biznesmena oskarżonego o zlecenie zabójstwa komendanta policji generała Marka Papały.

 

Ziobro powiedział, że pomysł "skruszonego przestępcy" jest jednym z efektów jego rozmów w USA, gdzie taka instytucja istnieje i jest bardzo skuteczną bronią w walce ze zorganizowaną przestępczością.

 

Oho. Zbyszek się uaktywnił. Czyżby jakieś wybory się zbliżały? A 24-godzinne sądy już działają? :wink:

 

 

 

To już jest jawna kpina z wyborców:

 

Premier w wywiadzie udzielonym "Naszemu Dziennikowi" odnosi się także do tzw. afery taśmowej. Tłumaczy m.in. dlaczego zdecydował się na przeprosiny. Myśmy początkowo patrzyli na tę sprawę, jak politycy. Wiedząc, jaka jest praktyka, śmiejąc się wewnętrznie z oburzenia panów, którzy niejedną taką rozmowę w życiu prowadzili, dopiero potem zobaczyliśmy, że wiele osób, które są po naszej stronie, chcą zmian w Polsce, poczuło się tym zaskoczonych, urażonych. Wtedy uświadomiliśmy sobie, że trzeba po prostu powiedzieć "przepraszam", że trzeba się do nich zwrócić - mówi J.Kaczyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment rozmowy z J.M Rokitą w dzisieszej RZ:

.... słynna kiedyś antykomunistyczna teoria zwycięskiej prowokacji Józefa Mackiewicza nie tylko znakomicie opisywała mechanizm propagandy Związku Sowieckiego. Gdy Sowieci przystępowali do kolejnej fali zbrojeń, to przeprowadzali ogólnoświatową kampanię walki o pokój. A gdy przystępowali do kolektywizacji rolnictwa, to uruchamiali kampanię pod hasłem "ziemia chłopom".

....

Niech pan poda przykład takiej mackiewiczowskiej prowokacji w wykonaniu PiS.

Przykładów jest bez liku. Jak PiS robił wicepremierem przestępcę - nasilał kampanię na froncie walki z przestępczością. Jak razem z Samoobroną wpychał ludzi betonu PZPR-owskiego na stanowiska - nasilał kampanię oskarżeń Platformy o sojusz z SLD. Jak podporządkowywał sobie dość brutalnie media publiczne - oskarżał dziennikarzy o to, że są marionetkami w rękach polityków i tajnych służb. Wreszcie - jak zostali przyłapani na gorącym uczynku korupcji - z niebywałym tupetem oskarżyli nas - po nazwiskach - o liczne przypadki korupcji. Niech pani posłucha debat publicznych z udziałem polityków PiS. Oni stosują tę metodę na każdym kroku!

... a teraz przyjżyj się lewakk-u swoim insynuacjom /i bogusława też/ dotyczącym PO - dokładnie wpisującym się w strategię PiS opisaną przez JMR. Nie dziw się więc człowieku, że jesteś odbierany jak funkcjonariusz partyjny, bo nawet jeśli tak nie jest, to takie sprawia wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkcjonariuszem to on może nie jest, ale pranie mózgu przeszedł :wink:

 

wczoraj u Lisa wypowiadał sie jeden z młodych gniewnych zwolenników PiSu. Nie jako zaproszony gość, ale jako niby przypadkowa publika.

I jakbym slyszała gregmeno-wareczko-lewakka. Idetyczne zaperzenie się, te same zwroty /np.

ci co im gorzej to lepiej
:lol: .

Mlodzian był tak podekcytowany wlasną nienawiścią do wszelkich przeciwników, aż piana mu zię zbierała w kącikach ust.

 

Ciekawe, czy ktoś naszą tubę propagandową rozlicza ze zniechęcania potencjalnych wyborców do PiS'u 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=WS3mez0NQYE

Widzieliście? :o :o :o :o :o :o :o :o

Zawisza gardłuje przy każdej okazji, że opłaty bankowe są zbyt duże i komisja bankowa chce je obniżyć (źródło: ckwadrat), a twierdzi, że podatek od zysków z lokat wynosi jakieś promile. Skandal! :evil:

A generalnie, to są po prostu IGNORANCI. 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

 

I pomyśleć, że to są pewnie jacyś przyszli prezesi spółek skarbu państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...