Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Bogusław, widzę, że nie tylko do mnie się przyczepiłeś, ale także do innych, którzy śmią mieć różne od Twojego zdanie. Może byś wreszcie sprowadził dyskusję na merytoryczną płaszczyznę? Obrzucanie się pomówieniami i inwektywami niczego do dyskusji nie wnosi. I tak nie jesteś w stanie udowodnić, że jestem na forum służbowo czy też, że Lepper to mój przyjaciel. 8) :D :D :D :D

No chyba, że jesteś...? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bogusław - masz rację : wszyscy jesteśmy ślepcami, nie widzimy manipulujących nami mediów, nie reagujemy na wysysających z nas co się da tzw "polityków".

I nie mówię tu o "pisuarach" czy "donaldsach", że nie wspomnę o znienawidzonych zwłaszcza przez Was "czerwonych".

Więc mówię ponownie - my możemy się pokłócić, sobie pogadać - tyle że to i tak nic nie zmieni.

Zauważ, że niewiele na samym szczycie polityki jest nowych twarzy - wciąż przewijają się te same, tyle że raz w kuluarach, a raz na podium.

A sądzę że gdyby dało się całą tę chołotę wymienić to i tak nowi zaraz się sku...wią. Władza to narkotyk. Że nie wspomnę o gigantycznej (jak dla szaraków) kasie.

Jak myślisz dlaczego w gminach prości ludzie tak pchają się do władzy(radni) jeśli wiedzą że zarobią (teoretycznie) 1,5 kzł na rękę? Dla idei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej;

29.09.

Jeden woli brunetki a inny blondynki,

Jeden woli góry a drugi Mazury,

Każdy ma prawo do swojego oglądu rzeczywistości.

 

Wyśmiewanie się z inności poglądów poprzez argumentum ad personam to prymitywizm i głupota.

Ja nie czynię nikomu osobistych wyrzutów z powodu jego przekonań choć odpowiadam czasem na czyjeś bezpośrednie zaczepki.

 

Uważam siebie za dobrego a nawet bardzo dobrego Polaka pochodzącego z dobrej patriotycznej rodziny.

I wypraszam sobie....

 

Sami wystawiacie sobie świadectwo........

.................................................................................................

 

(....)

i dziś

(...)lewakk! Nie szkoda Ci czasu na tych politycznych ślepców?

wilcza przedstawił właśnie krótką historię swojej nienawiści do innych Polaków. (...)Prezentują typowe myślenie paranoiczne, bez ważenia za i przeciw.......

(...)

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

A jesli chodzi o tzw. "skróty myslowe" :), demonstracjie i takie tam rózne to polecam dzisiejszą audycję

w radio zet

:-? :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa, znalazł się na forum jedyny genialy, mający monopol na prawdy objawione i to jeszcze z dobrej rodziny. Nie to co my, głupi naród.

 

Nie ukrywam, że pod wpływem 7 dnia tygodnia zadałem sobie dzisiaj pytanie, co z kolejną rządową obietnicą? Chodzi mi o odtajnienie afer: Lesiaka, Sobotki, paliwową, Samoobrony, raport o WSI, o werbowaniu Kaczyńskiego przez służby czy inwigilacji prawicy (i lewicy) nie wspomnę. Były szumne zapowiedzi, że jak tylko PiS przejmie władzę, informacje trafią do społeczeństwa. I co? Nic, przecieki, jak zwykle.

Metoda przecieków jest fajna - my coś wiemy, a jak się wychylisz (będziesz dla nas nie dobry, to pójdzie w eter sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska musi być odnowiona, nie nocnymi rewoltami jak w 1992, czy nocnymi spotkaniami Tuska z Lepperem

 

I znowu zamiast faktów mamy zaklinanie rzeczywistości. Może jeszcze powiesz, że Lipiński i Mojzesowicz paktowali z Begerową w imieniu Platformy, a nie PiS.

W końcu cytując naszego Genialnego Wodza - "nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a czarne jest czarne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakk! Nie szkoda Ci czasu na tych politycznych ślepców?

wilcza przedstawił właśnie krótką historię swojej nienawiści do innych Polaków.

a więc już byłem wg Ciebie komunistą, faszystą a teraz stałem się jeszcze politycznym ślepcem ......

bez komentarza........

 

Przecież to Twoi "liberałowie", a w gruncie rzeczy zwykli złodzieje z lewa i z prawa doprowadzili ten kraj do takiego burdelu.......

zaraz, zaraz , toć przecież w naszym kraju jest raj, dobrobyt, kto narzeka ten kłamie, nie widzi oczywistych faktów,a władzę trzeba wspierać i Ty z lewakiem od urodzenia to robcie, zawsze wierni towarzyszom, potem Lechowi, Kwachowi teraz chłe, chłe "profesorowi" :o :o :o , i nagle naszą piękną Polskę porównujesz do burdelu ... nieładnie kłócić się z sobą samym, to się chyba nazywa schizofrenia,

 

 

Zadaj sobie wilcza proste pytanie: A jeśli to PIS ma rację?

a w czym to jeśli łaska.........,

.......... może taką samą rację jak swego czasu NSDAP dla większości Niemców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wilcza, moje wypowiedzi były wprost cięte, manipulowane. (Nie karmi się trolli).

 

:lol: To wyznanie i tak nie ma większego znaczenia.

 

lewakk! Nie szkoda Ci czasu na tych politycznych ślepców?

wilcza przedstawił właśnie krótką historię swojej nienawiści do innych Polaków.

To on uważa się za lepszego obywatela a zwycięzki PIS postawił go po tej gorszej stronie. :-? Wilcza. Nie przyszło Ci o głowy, że w dobrej wierze bierzesz udział w wielkim oszustwie?

Przecież to Twoi "liberałowie", a w gruncie rzeczy zwykli złodzieje z lewa i z prawa doprowadzili ten kraj do takiego burdelu.......

 

Lewakk! Olej ich! Naprawdę szkoda Twojego cennego czasu.

Jeśli do tej pory nic nie zrozumieli z przebytej lekcji historii, to ich choroba jest nieuleczalna lub przewlekła.

Prezentują typowe myślenie paranoiczne, bez ważenia za i przeciw.......

 

Zadaj sobie wilcza proste pytanie: A jeśli to PIS ma rację?

 

Bogusław jasne że masz rację.... szkoda czasu, obsesja nienawiści "małpiego rozumu" trwa i będzie trwała....., 7 dni, a nawet każdą całą niedzielę...............

 

ale zawsze trzeba wierzyć w człowieka, tak jak wierzę że wreszcie mtom uczciwie udowodni dlaczego o mnie i o Tobie mówi od kilku miesięcy, że jesteśmy tu służbowo....., mtom chyba wie co to uczciwość i odpowiedzialnośc za to co tu pisze...., no chyba że znów przypomni że ma "demencję" pewnie się łączy z "projekcją".....

 

wierzę że może ktoś przeprosi za szarganie Kuronia "............ każdym chamskim tekstem"..............

 

a ponadto dzięki wilczy i mtomowi wyjasniła się dyskusja sprzed roku czy przez PIS czy przez PO nie ma ich koalicji..., skoro twierdzą że dla PO nigdy to nie było możliwe to im wierzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz, zaraz , toć przecież w naszym kraju jest raj, dobrobyt, kto narzeka ten kłamie, nie widzi oczywistych faktów,a władzę trzeba wspierać i Ty z lewakiem od urodzenia to robcie, zawsze wierni towarzyszom, potem Lechowi, Kwachowi teraz chłe, chłe "profesorowi" :o :o :o , i nagle naszą piękną Polskę porównujesz do burdelu ... nieładnie kłócić się z sobą samym, to się chyba nazywa schizofrenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław, widzę, że nie tylko do mnie się przyczepiłeś, ale także do innych, którzy śmią mieć różne od Twojego zdanie. Może byś wreszcie sprowadził dyskusję na merytoryczną płaszczyznę? Obrzucanie się pomówieniami i inwektywami niczego do dyskusji nie wnosi. I tak nie jesteś w stanie udowodnić, że jestem na forum służbowo czy też, że Lepper to mój przyjaciel. 8) :D :D :D :D

No chyba, że jesteś...? :wink: :lol:

 

Mtom jak zwykle masz rację, (teoria projekcji w czystym wydaniu, dowody poniżej), jestem pewny że nie będziesz jak PIS chował prawdy a uczciwie przedstawisz dowody że Bogusław jest tu służbowo, a ja jestem "platformers"......

Jesteś wyjątkowo uczciwym człowiekim, szanowanym na forum!!!!!!!!!

 

 

:

Bogusław jako tuba PiS

Kowalski (nomen omen Bogusław :lol: ) - LPR, powiedzaiał:

Zauważcie, że forumowi PiS-owcy

Oto do czego prowadzi polityka rządu. Działacz PiS (jakby nie było inteligentny człowiek) musi wypisywać takie głupoty

Nadawałbyś się na rzecznika...

 

Bogusław jako rzecznik PiS...

 

Dobrze, że premier ma swojego rzecznika

 

Karty zostały odkryte? Nowy Platformers się nam objawił?

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

 

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

PS. Bogusław, czy jesteś politykiem

W zasadzie, Boguś już nie muszę pytać czyś polityk.

 

mtom wielokrotnie był proszony o zaprzestanie wycieczek osobistych:

Nie wstydź się tego! Dropsiak :oops:

 

Panie mTom! :evil: Mógłbyś się pan powstrzymać od nieustannych wycieczek osobistych pod adresem każdego o odmiennym od pana zdaniu :evil: :evil:

 

To jest żałosne i głupie w pańskim wydaniu.

 

 

 

Alternatywna koalicja większościowa?b]

 

Boicie sie powiedzieć?

 

P(o)S(o)L D - powtórka z 4 czerwca 1992 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...."liberałowie", a w gruncie rzeczy zwykli złodzieje z lewa i z prawa doprowadzili ten kraj do takiego burdelu.......

nadal czegoś nie rozumiem, jeśli "liberałowie" (rozumiem ten nawias, chodzi tylko o łatkę przyklejoną partii konserwatywnej na potrzeby niekończacej się kampani wyborczej), są zwykłymi złodziejami, to skąd niespełnione marzenie i lewakka i bogusława i całego PiS-u o koalicji z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...."liberałowie", a w gruncie rzeczy zwykli złodzieje z lewa i z prawa doprowadzili ten kraj do takiego burdelu.......

nadal czegoś nie rozumiem, jeśli "liberałowie" (rozumiem ten nawias, chodzi tylko o łatkę przyklejoną partii konserwatywnej na potrzeby niekończacej się kampani wyborczej), są zwykłymi złodziejami, to skąd niespełnione marzenie i lewakka i bogusława i całego PiS-u o koalicji z nimi ?

 

 

Dziękuje Wilcza kolejne ważne słowa!!!!

Wreszcie ktoś otwarcie przyznaje że PO nie jest partią liberalną!!!!

 

Dwa masz rację, to było moje marzenie wspóny rząd PO i PIS, dzięki Tobie wiem że PO i nikt w PO nigdy tego nie chciał...., skoro PO nigdy nie chciało wspólnego rządu PO i PIS, wygrana partia w wyborach parlamentarnych miała dwie drogi, albo kruchy i słaby rzad mniejszościowy , albo poszukiwania innej koalicji...

 

Przykre że dziś PO uzależnia termin wyborów od swego prowadzenia w sondażach, ale życze by w następnych wyborach ktoś wygrał tak by miał większość 50%+1...

 

Wilcza jestem szczerze zobowiązany!!! Dziękuję za szczerość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński jest człowiekiem, któremu mogę zaufać, gdyż jest taki jak większość Polaków. Mieszka w mieszkaniu, ma skromne oszczędności, lecz ma pomysł, ma wizję, ma cel.

 

No jasne. Napoleon miał wizję i cel, Lenin miał wizję i cel, Stalin miał wizję i cel, Hitler też miał wizję i cel. Kiepskie wizje, kiepskie cele i pomysły na wykonanie też kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński jest człowiekiem, któremu mogę zaufać, gdyż jest taki jak większość Polaków. Mieszka w mieszkaniu, ma skromne oszczędności, lecz ma pomysł, ma wizję, ma cel.

 

No jasne. Napoleon miał wizję i cel, Lenin miał wizję i cel, Stalin miał wizję i cel, Hitler też miał wizję i cel. Kiepskie wizje, kiepskie cele i pomysły na wykonanie też kiepskie.

 

Tylko Tusk nie ma celu i wizji, tylko szarpać i trwać przy partyjnej władzy, czy ktoś zna przykład szefa partii który przegrywa podwójnie wygrane wybory i trwa, a jego partia jedyne co osiągnęła w sejmie to finansowanie partii z budżetu pod sztandarem dobra społeczeństwa.... mtom ma rację opozycja jest beznadziejna!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z życia posłów:

 

"Fakt" podpatrzył, czym zajmują się na wyjazdowym posiedzeniu posłowie z Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych.

 

Do późnej nocy wznoszą toasty. W Białowieży pochylili się nad losem Białorusinów, opróżniając kolejne kieliszki - relacjonuje dziennik.

 

Z relacji gazety wynika, że w czasie tego "posiedzenia" nie pito byle czego. W butelce po skandynawskiej wódce była nalewka, którą przygotował sam Czykwin. Smakowita, bo posłowie raczyli się nią bez opamiętania - komentuje "F".

 

Zapomnieli, że od maja nie wolno im pić alkoholu podczas wyjazdowych posiedzeń. Taki zakaz wprowadził marszałek Sejmu Marek Jurek.

 

W sobotę wieczorem w Gdańsku Wrzeszczu Jacek Kurski zorganizował swojej żonie przyjęcie urodzinowe w biurze poselskim.

(...)

40. urodziny Moniki Kurskiej odbywają się w konspiracji. Wszystkie okna biura wychodzące na ulicę są zasłonięte. Wejścia pilnuje 15-letni syn Kurskich.

(...)

Na prowadzenie biura "pitbul" PiS dostaje co miesiąc z Kancelarii Sejmu 10 tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wierzę że może ktoś przeprosi za szarganie Kuronia "............ każdym chamskim tekstem"..............

 

 

 

 

Ty tylko rżniesz debila, czy naprawdę nim jesteś ?

Ty żądasz przeprosin w imieniu Kuronia ?

 

Wysłany : 21 Wrz 2006 20:41 lewakk napisał:

Boguś, ja się w ogóle nie spodziewam dyskusji, dla tych ludzi problem dekomunizacji i lustracji załatwili Tusk i Wałęsa pewnej pamiętnej "nocnej zmianie" dlatego jesteśmy ewenementem w Europie....

 

Dlatego dziś świętymi krowami są Szymborska i Kuroń piewcy swego czasu wielkości Stalina, a lata pookrągłostołowe to ich złote lata dzięki Geremkowi i innym kolegom z układu.., a Kiszczak i JAruzelski to szanowane persony (ciekawe czy dla dzieci zamordowanych zamordowanych robotników przez nich i do dziś bezkarnych)..... zamiast tego postkomuna tworzyła gospodarke w latach 90.... w nagrode....

 

Zamiast takiej rozmowy, oczywiście mtom propnuje stały schemat rozważań personalnych, zauważmy ton spoufalenia, Dropsiak z "JAro"pija brudzia to i chyba się mtom dobrze zna z "Bogusiem" .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tylko rżniesz debila, czy naprawdę nim jesteś ?
:o

 

A to ci...... :o

 

Kolejny "dyskutant" pękł i pokazal co w nim siedzi naprawdę......

Za chwilę już nikt z Was nie będzie wiedział o co chodziło na początku.

Pozostanie tylko irracjonalna, prymitywna nienawiść.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cię boli że dla władzy PO nie sprzymierzyła się z bandytami i faszystamii jak PiS, boli bardzo...

 

No załozmy ze PO wygrywa wybory, chyba jednak musialoby się dogadac z SLD, nieprawdaz? A przyzwoity człowiek czerwonego scierwa nawet kijem by nie tracił to jednak przypuszczam ze PO by się z nimi lizali jak koty, fuj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tylko rżniesz debila, czy naprawdę nim jesteś ?
:o

 

A to ci...... :o

 

Kolejny "dyskutant" pękł i pokazal co w nim siedzi naprawdę......

Za chwilę już nikt z Was nie będzie wiedział o co chodziło na początku.

Pozostanie tylko irracjonalna, prymitywna nienawiść.................

 

 

Szkoda tylko, ze wyrywasz fragment z kontekstu .... ale tak jest przecież wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...