Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

W takim stanie ducha niektórych uczestników forum mogę sobie łamać regulamin tysiąckroć.

Nie zależy mi na uczestnictwie w tym forum.

Groch o ścianę złej woli.

Niektórzy moje uwagi nieustannie odnoszą do siebie osobiście.

Świadczy to o ich egocentryzmie i zadufaniu.

Niektórzy to się chyba bardzo w swoim życiu nudzą........

 

Przyjdzie czas, że PO też zacznie tonąć.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak sobie myślę, a nawet jestem pewien mTom, że twój udział w tym wątku jest służbowy.

Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne, jątrzące, zjadliwe, czepiasz się pojedynczych zwrotów i słówek, nagminnie przeinaczając całkowicie sens czyichś wypowiedzi.

W cztery oczy powiedziałbym ci znacznie więcej z tej smutnej prawdy.

Taaaaaa, oczywiście ta uwaga nie była do mnie. To tylko skrót myślowy i semantyczne nadużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguslaw napisał:

Cytat:

Ty tylko rżniesz debila, czy naprawdę nim jesteś ?

 

 

A to ci......

 

Kolejny "dyskutant" pękł i pokazal co w nim siedzi naprawdę......

Za chwilę już nikt z Was nie będzie wiedział o co chodziło na początku.

Pozostanie tylko irracjonalna, prymitywna nienawiść.................

 

 

 

Słyszałem ten tekst wielokrotnie na antenie RM.

 

No proszę. Następny wierny słuchacz... :lol:

 

Służbowo czy szukasz natchnienia i duchowego wsparcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mTom!

Umarła moja Matka i jutro mam pogrzeb.

 

 

Lecz mimo to powiem ci, że jesteś wyjątkowy sk........

 

moje kondolencje, szczere kondolencje....

...dodam tylko, że gdyby mi się zdarzyło takie nieszczęście to na pewno nie politykowałbym na forum a tym bardziej nie rzucał mięsem, nie miałbym po prostu do tego głowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy toniemy.

Nie widzisz tego?

 

bez przesadnego pesymizmu, na pewno nie jest obecnie za fajnie ale kiedyś się to w końcu skończy.

 

Swego czasu mama mi powtarzała, że oni już nie mają szans na normalne życie ale ja na pewno będę żył w normalnym kraju. Nie jestem pewien czy jej życzenie się spełniło, na pewno nie w 100%. Mam nadzieję że moje dzieci będą mogły wreszcie z pełnym przekonaniem stwierdzić: "tak tato, jesteśmy szczęśliwe i zyjemy w normalnym kraju"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Zamknąłem właśnie ostatnie przygotowania i zerknąłem (niestety) do Was.

A u Was po staremu. Jad, bluzganie i zła wola.

 

Matka moja miała 92 lata. Opiekowałem sie nią przez wiele ostatnich lat.

Jestem lekarzem i miewam kontakt ze śmiercią.

 

Ostatnie pół roku była jak niemowlę w przeciwiwństwie do niego wieczorem umiejąc mniej niż rano......

Ogarek jej życia pełgał, pełgał aż w końcu zgasł.

 

Przeraża mnie ilość przewrotności, obludy i egoizmu jaka bije z niektorych wypowiedzi.

Nie potrafię być wobec nich obojętny. Brzydzę się takimi postawami.

 

Można prześledzić wątek.

Ja nie zacząłem. Nie potrafię udawać jednak, gdy mnie ktoś obraża i na mnie bezpodstawnie pluje, że pada deszcz.

Reaguję jedynie na czyjeś niepoważne, niemerytoryczne zaczepki.

Gdyby był taki bliżej, pokazałbym mu po męsku, co o nim myślę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Zamknąłem właśnie ostatnie przygotowania i zerknąłem (niestety) do Was.

A u Was po staremu. Jad, bluzganie i zła wola.

 

myślę, że lekko przesadzasz, gdybyśmy chcieli podobnie zareagować to już od dawna w tym wątku poza lewakiem nie byłoby nikogo innego. Kiedyś jego "wypowiedzi" złościły, potem śmieszyły a teraz przechodzi się nad nimi obojetnie.

 

Przeraża mnie ilość przewrotności, obludy i egoizmu jaka bije z niektorych wypowiedzi.

Nie potrafię być wobec nich obojętny. Brzydzę się takimi postawami.

Nikt nie jest idealny, w końcu jesteśmy jedynie ludźmi, zastanawiające jest tylko to że takie postawy zauważasz jedynie po tej drugiej stronie. Ja to wszystko czym Ty się tak brzydzisz widzę na co dzień u naszych rządzących i nie mogę tego pojąć jak tak wielu Polaków tego nie widzi :/

Irytuje mnie to i wkurza maksymalnie czego wyraz daję czasem na tym forum. I co się dowiaduję w odpowiedzi ? że jestem albo histerykiem albo plującym jadem i nienawiścią obłudnikiem który chce jak najgorzej dla kraju. Na dokładkę od czasu do czasu polski rząd określa mnie jako łżeelity, zomowca czy inną szumowinę, która jeżeli jest przeciwko oficjalnej polityce to na pewno ma coś na sumieniu czyli jest z układu a jezeli jest z układu to jest przestępcą a wszyscy wiedzą że przestępcy to pijaki lub pedały.... myslisz że to jest takie fajne ?

 

Można prześledzić wątek.

Ja nie zacząłem. Nie potrafię udawać jednak, gdy mnie ktoś obraża i na mnie bezpodstawnie pluje, że pada deszcz.

Reaguję jedynie na czyjeś niepoważne, niemerytoryczne zaczepki.

za bardzo bierzesz wszystko do siebie to raz no i sam nie jesteś bez winy, to dwa.

 

Gdyby był taki bliżej, pokazałbym mu po męsku, co o nim myślę

 

moze trochę wiecej konsekwencji ? Z jednej strony zarzucasz nam kiepski, niemerytoryczny poziom dyskusji a z drugiej chcesz swoich oponentów lać po mordzie ? Takie są Twoje argumenty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu po mordzie...? A nie wystarczy po prostu pasem?

Za niektóre chamskie wypowiedzi, dlaczego nie.

 

Irytuje mnie jednostronność ocen.

Przynajmniej należy próbować ważyć racje.

 

Uważałem i uważam nadal, że misją Kaczyńskiego jest usunięcie agentów

głównie z mediów i zamknięcie możliwości szantażu teczkowego, zarowno ze strony Polaków jak i z zagranicy.

Pisałem o tym wiele miesięcy temu, zanim temat się wogóle rozwinął.

Wątek "Divide et impera"

później PIS dla mnie może nawet odparować.

 

Jednak robienie z PO jedynych sprawiedliwych świadczy o zaniku pamięci niektórych forumowiczów.

Ja takiego zaniku pamięci nie mam.

 

Jeśli jedni są źli, to ci drudzy są jeszcze gorsi........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby forumowicze widzieli zło, zarowno po jednej jak i po drugiej stronie, złego słowa bym nie powiedział.

 

Poza tym, nieustanne prezentowanie wielkiego zaufania do mediów to krańcowa naiwność prowadząca do autodestrukcji.

Po pierwsze:

Nie wszystko co jest wyfrukowane jest prawdą.

Po drugie:

Do dziennikarzy należy wybor i interpretacja tematów.

 

Mogę sobie z łatwością wyobrazić sytuację, gdy przy innej selekcji informacji i innym rozłożeniu akcentów, scena polityczna wyglądałaby całkiem inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu po mordzie...? A nie wystarczy po prostu pasem?

Za niektóre chamskie wypowiedzi, dlaczego nie.

 

w mordę, pasem, co za różnica ? Argument siłowy to żaden argument

 

 

Irytuje mnie jednostronność ocen.

Przynajmniej należy próbować ważyć racje.

 

oj tak, tyle że naprawdę ciężko jest mi znaleźć coś in plus dla obecnej władzy.

 

Uważałem i uważam nadal, że misją Kaczyńskiego jest usunięcie agentów

głównie z mediów i

 

i to mnie własnie wkurza, mam w dupie jego agentów i jego teczki, ja chcę jedynie żyć w normalnym kraju, czy to tak wiele ? Niech zajmą się najpierw tym co najbardziej boli społeczeństwo w tym kraju a potem jezeli bedą mieli czas i ochotę niech się licytują teczkami i szukają tajnych agentów.

 

zamknięcie możliwości szantażu teczkowego, zarowno ze strony Polaków jak i z zagranicy.

 

wybiórcze odtajnianie dokumentów z szafy niejakiego lesiaka i rzucanie insynuacjami nie popartymi żadnymi dowodami to co to jest wdług ciebie ?

 

Pisałem o tym wiele miesięcy temu, zanim temat się wogóle rozwinął.

Wątek "Divide et impera" później PIS dla mnie może nawet odparować.

jak widać priorytety tego czym rząd powinien się zająć mamy diametralnie różne :/

 

Jednak robienie z PO jedynych sprawiedliwych świadczy o zaniku pamięci niektórych forumowiczów. Ja takiego zaniku pamięci nie mam.

 

nikt nie robi z nich świętoszków, jeżeli już to część z nas uważa ich na tle reszty za najmniejsze zło. Jeżeli nie masz problemów z pamięcią to pewnie pamietasz, że PC też nie było święte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mTom!

Umarła moja Matka i jutro mam pogrzeb.

 

 

Lecz mimo to powiem ci, że jesteś wyjątkowy sk........

 

moje kondolencje, szczere kondolencje....

...dodam tylko, że gdyby mi się zdarzyło takie nieszczęście to na pewno nie politykowałbym na forum a tym bardziej nie rzucał mięsem, nie miałbym po prostu do tego głowy....

Myślę dokładnie tak jak dobrzykowice. Przesyłam kondolencję.

 

Ale także wciąż oczekuję przeprosin (za pomawianie mnie i obelgi pod moim adresem). Chyba, że pisałeś to wszystko w "pewnym afekcie"?

 

"Jeśli prokuratura uzna, że nie doszło do przestępstwa, jest gotów wycofać się ze swych twierdzeń i przeprosić" - powiedział przed warszawskim sądem poseł PiS Jacek Kurski. Poseł PiS zeznawał w sprawie tzw. afery bilboardowej.

Wyjaśnił, że swoje zarzuty "podniósł pośrednio i bez osobistej intencji. Przyznał, że działał w "pewnym afekcie" po atakach na PiS.

 

Proces cywilny przed Sądem Okręgowym w Warszawie wytoczył Kurskiemu Donald Tusk za wypowiedź, że kampania billboardowa kandydata PO na prezydenta była częściowo finansowana z pieniędzy PZU. W pozwie Tusk żąda od Kurskiego przeprosin w mediach i wpłaty 100 tys. zł zadośćuczynienia na Caritas.

 

Irytuje mnie jednostronność ocen.

Nie prawda. Wielokrotnie pisałem, że opozycja jest wyjątkowo słaba, a PO przechodzi kryzys przywództwa. Póki co, to nie opozycja jednak rządzi więc pozwolę sobie poświęcać więcej uwagi decydentowm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zawieszenie wymiany ciosów choć na dziś i jutro??? Dla na nabrania dystansu, co? Moze za dwa dni łatwiej bedzie powiedziec wzajemnie przepraszam i potem rozmawiac bez zacietrzewienia i epitetów.

 

P.S.Boguslaw, Jak i Ty uwarzam że na zmurszałych, zawilgotniałych fundamentach trudno budować coś porządnego a PiS miał te fundamenty oczyscić - to sa pryncipia i cele głowne, może tylko metoda była wybrana niefortunna bo wielu wokół na kurz hałas narzeka...

P.S. 2 - Artykuł Ziemkiewicza z Rzepy całkiem dobrze opisuje stan obecny

P.S. 3 - Funkcjonuje jeszcze na innym forum - wierzcie mi tu jest wersal w porównaniu z tamtym co mi zdecydowanie bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław - współczuję.

 

 

a teraz przejdźmy do tematu "co mnie wqrza w działaniach PiS"

przykłady z prasy dnia dzisiejszego

 

afery billbordowa.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3675947.html

wrzask o współpracy Subotica z tvn z wsi, a tu sie może okazać:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3675798.html

znowu razem z warchołem?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3675886.html

 

itd.

Kontrolowane przecieki, niedomówienia, oskarżenia tylko po to, żeby przykleiło się do przeciwnika. W jeden dzień zarzekanie się, w następny zmiana zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Zamknąłem właśnie ostatnie przygotowania i zerknąłem (niestety) do Was.

A u Was po staremu. Jad, bluzganie i zła wola.

 

Matka moja miała 92 lata. Opiekowałem sie nią przez wiele ostatnich lat.

Jestem lekarzem i miewam kontakt ze śmiercią.

 

Ostatnie pół roku była jak niemowlę w przeciwiwństwie do niego wieczorem umiejąc mniej niż rano......

Ogarek jej życia pełgał, pełgał aż w końcu zgasł.

 

Przeraża mnie ilość przewrotności, obludy i egoizmu jaka bije z niektorych wypowiedzi.

Nie potrafię być wobec nich obojętny. Brzydzę się takimi postawami.

 

Można prześledzić wątek.

Ja nie zacząłem. Nie potrafię udawać jednak, gdy mnie ktoś obraża i na mnie bezpodstawnie pluje, że pada deszcz.

Reaguję jedynie na czyjeś niepoważne, niemerytoryczne zaczepki.

Gdyby był taki bliżej, pokazałbym mu po męsku, co o nim myślę......

Ja równiez współczuję z powodu smierci matki.

Tym niemniej nie rozumiem jak mozna na jednym wdechu pisć o tym, bolesnym doświadczeniu a jednoczesnie bluzgać na kogos za to, że ma inne poglądy polityczne lub inaczej ocenia sytuację???? I to w przeddzień pogrzebu??

(...)Lecz mimo to powiem ci, że jesteś wyjątkowy sk(....)
Co ma jedno do drugiego??

I jednoczesnie uwazac się za gościa grającego zupełnie fair /patrz ocena Wilczy dokonana przez Bogusława na poczatku strony/? Zaden afekt tego nie tłumaczy, według mnie.

Niepojęte dla mnie.

 

ps, Zadna siła w takim momencie nie zmusiłaby mnie do siedzenia na forum. I bluzgania. Jakos mi to do siebie nie pasuje. Mocno.

Pora moze Bogus zastosowac własne pouczenia i rady do siebie samego?

ps A i wypowiedzi o argumentach siłowych tez nie pojawiają sie po raz pierwszy. O czymś to swiadczy.

Sorry ale się zniesmaczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...