Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No kto?

Ja? Czy kto?

Bo nie liczyłem.

Ale to właśnie dzisiaj mam czas i sposobność .... poczytać to i owo.

Inni jednak czytają i nawet komentują.

Czyli! :p Wszyscy obecni :p

Wszyscy na stanowiskach. :p

 

Ja gram w kierki na kurniku i w przerwach...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, zrobiłam statystykę. Lewakk wypominał wszystkim, że zamiast z rodzinka to spędzają niedzielę przed kompem :wink:

 

lewakk - 7 postów

bogusław - 7 postów

dropsiak - 1 post

mtom - 3 posty

dobrzyk - 1 post

Majka - teraz już 2 ale niemerytoryczne :lol:

 

zwalniam stanowisko do jutra, mam fajną książkę.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju..., pocieszę Cię chory jestem to i piszę, ale przynajmniej nie kultywuje tu jak mtom niedzielnego obsmarowywania rodzin polityków...., a i tygodniowego przylepiania innym służbowosci w wątku (nadal czekam na wyraz Twojej uczciwości mtom....!!!!!)....

 

 

Słusznie podkresla mtom, po pierwsze GOSPODARKA (durniu, głupcze jak kto woli).., by gospodarka była zdrowa musi byc kierowana wolnym rynkiem, zasadami ekonomii a nie przez służby specjalne, układy, nomenklaturę i szafy....., chcemy normalnej gospodarki to nie możemy sprzedawać aparatczykom mieszkań po 1300/m (gdy cena rynkowa w tym osiedlu to 8000/m), chcemy normalności to dlaczego nienormalności Tusk i Wałęsa od 1989 przez 1992 do dziś bronią???? Prawie wszyscy mieli dekomunizację i lustarcję..., a my?? Prawda nie boli, gdyby byłą wyjasniona dziś nie byłoby szafy...

 

 

Podkreślmy za Gowinem jeśli nie wyjasnimy szafy Lesiaka, takie szafy bedą w przyszłości, jak większość podkresla to sprawa równa jak nie większa Watergate tym bardzie znaczące jest milczenie niektórych, lub nerwowe zmienianie tematu przez innych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kalizmu ciąg dalszy, tym razem w wykonaniu Romana.

Minister zapowiedział, że odznaczy medalami wszytkich nauczycieli, którzy przez co najmniej 10 lat uczyli w szkole i nie wstąpili do PZPR. Gdyby wziąć pod uwagę dokonania jego ojca podczas rezimu Jaruzelskiego, mamy pełny obraz...

 

Ciekawe czy Kaczyński przyjmie wyrzuconego Leppera? I jak to wytłumaczy społeczeństwu? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu a gospodarka leży, bo są inne priorytety:

 

Już na początku 2007 roku trzeba się liczyć z poważnymi problemami przy rejestracji działalności gospodarczej. Dlaczego? Bo rząd prawdopodobnie nie zdąży znowelizować ustawy o swobodzie gospodarczej.

 

Ustawa o swobodzie już obowiązuje. Część jej przepisów wejdzie w życie 1 stycznia 2007 roku. Jeden z nich zakłada, że od nowego roku działalność gospodarczą będzie można otworzyć w trzy dni w urzędzie gminy, i to w jednym okienku. Obecnie przyszły przedsiębiorca musi udać się w kilka miejsc, np. do ZUS, urzędu skarbowego i GUS. - Nie ma szans na to, aby obowiązująca ustawa usprawniła od stycznia rejestrację firm - mówi "Rz" poseł PiS Artur Zawisza. Gminy nie są przygotowane na zmiany, bo rząd nie wydał do nich przepisów wykonawczych. Dlatego chce znowelizować ustawę o swobodzie i odsunąć w czasie przepis o jednym okienku do 1 kwietnia 2008 roku. Ale projekt tej nowelizacji nawet nie trafił jeszcze pod obrady rządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Kaczyński przyjmie wyrzuconego Leppera? I jak to wytłumaczy społeczeństwu? 8)

Wyglda na to , ze przyjmie .

Jak to wytlumaczy?

Nie mam pojecia .

Nie sadze jednak , ze powie prawde.

Znaczy , ze o stolki chodzi.

Teraz mowia , ze moze dopiero po wyborach samorzadowych ,

zeby sobie przed wyborami kichy nie robic .

Ale kicha to juz i tak jest

:-?

I to jaka :evil:

Moze tylko lewako-boguslaw jest zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś niedziela. I kto do tej chwili napisał 7 długich postów? :lol:

 

Ja tu przypadkiem, chwilowa przerwa w ćwiczeniu syna. Ave Maria Schuberta na tapecie :roll:

 

 

hmm, śpiewałaś w duecie z synem ? :D Chciałbym to usłyszeć :lol:

 

słoń mi nadepnął na ucho. :lol: Ćwiczenie polega na puszczaniu podkładu muzycznego na kompie i mówieniu "super było, ale ........" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziennik" pisze, że raport o zagrożeniu państwa podpisany przez szefa MSW w rządzie Hanny Suchockiej jest w aktach sprawy inwigilacji prawicy. W raporcie na temat bezpieczeństwa państwa, który omawiano na posiedzeniu rządu Hanny Suchockiej w 1993 r., ugrupowania prawicowe były stawiane na równi z mafią, szpiegami i terrorystami - przekonuje Antoni Macierewicz. "

 

Jeśli ktoś będzie przejeżdżał koło Sieniawy (okolice Przeworska), niech rzuci okiem na pałac, widoczny z odległości kilku kilometrów, będący wlasnością syna pani premier Suchockiej.

Prawdziwie magnacka rezydencja!

 

A jak myślicie po co Kaczyński pojechał do Papieża.

Może chcial go o czymś uprzedzić? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie przejeżdżał koło Sieniawy (okolice Przeworska), niech rzuci okiem na pałac, widoczny z odległości kilku kilometrów, będący wlasnością syna pani premier Suchockiej.

Prawdziwie magnacka rezydencja!

:roll:

To oczywiste, że Suchocka dorobiła się miliardów na inwigilacji prawicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wyrzućmy zdanie z kontekstu:

 

Jeśli ktoś będzie przejeżdżał koło Sieniawy (okolice Przeworska), niech rzuci okiem na pałac, widoczny z odległości kilku kilometrów, będący wlasnością syna pani premier Suchockiej.

Prawdziwie magnacka rezydencja!

 

To znaczy to co znaczy. Syn Suchockiej to nie Suchocka.

Lecz syn dorobił się majątku dzięki pewnym "preferencjom biznesowym" wynikającym wprost ze stanowiska mamusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chciał wyjaśnić, że nic do niego osobiście nie ma, chociaż organicznie nie cierpi Niemców

 

Bardzo dobre :lol: :lol:

 

Ale nie musiał tego chyba uzasadniać w cztery oczy przez pół godziny....

Jak zwykle jesteś świetnie poinformowany, jak widzę ...Łącznie z treścią rozmów za zamkniętym drzwiami. Ja jestem prawie pewien, że była mowa o Tusku i PO, ale ta pewność opiera się na obserwacji, że nie ma prawie wypowiedzi któregoś z braci w ostatnich miesiącach, żeby nie było czego na te tematy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chciał wyjaśnić, że nic do niego osobiście nie ma, chociaż organicznie nie cierpi Niemców

 

Bardzo dobre :lol: :lol:

 

Ale nie musiał tego chyba uzasadniać w cztery oczy przez pół godziny....

Jak zwykle jesteś świetnie poinformowany, jak widzę ...Łącznie z treścią rozmów za zamkniętym drzwiami. Ja jestem prawie pewien, że była mowa o Tusku i PO, ale ta pewność opiera się na obserwacji, że nie ma prawie wypowiedzi któregoś z braci w ostatnich miesiącach, żeby nie było czego na te tematy :wink: .

 

e tam. Może o kocie rozmawiali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...