Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

I znowu te ziejące nienawiścią kundelki z PO będą ujadać.

 

A przecież przysiegałem w stoczni, że z podłymi ludźmi nigdy więcej rozmawiać nie będę. I słowa dotrzymałem. Begerowej od tego czasu nawet dzień dobry nie mówię.

 

A mój wierny giermek Przemysław-Edgar przecież obiecywał przyspieszenie. I co ? Słowa dotrzymał. Teraz ludziska z Włoszczowej nie będą byle jakim popychadłem jeździć ale Inter-City. Rząd obiecał i rząd dał. Na pohybel PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Majka, tanie państwo cd

Posłowie Krzysztof Filipek (Samoobrona) i Daniel Pawłowiec (LPR) są kandydatami na nowych sekretarzy stanu w koalicyjnym rządzie. Mają odpowiadać za kontakty między partiami w ramach koalicji rządowej.

O powstaniu nowych stanowisk w Kancelarii Premiera poinformował w poniedziałek rzecznik rządu Jan Dziedziczak.

(....)

http://wiadomosci.onet.pl/1419343,11,item.html

Ciekawy zakres obowiązków: kontakty między partiami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, tanie państwo cd

Posłowie Krzysztof Filipek (Samoobrona) i Daniel Pawłowiec (LPR) są kandydatami na nowych sekretarzy stanu w koalicyjnym rządzie. Mają odpowiadać za kontakty między partiami w ramach koalicji rządowej.

O powstaniu nowych stanowisk w Kancelarii Premiera poinformował w poniedziałek rzecznik rządu Jan Dziedziczak.

(....)

http://wiadomosci.onet.pl/1419343,11,item.html

Ciekawy zakres obowiązków: kontakty między partiami.....

To dopiero kolejne dwie pozycje na rachunku ( na pierwszym miejscu jest sz.p. Lepper cudem nawrócony na łono partii jedynie słusznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że mogli się dogadać z premierem? Ty mnie wywalisz i dzielimy się po połowie? :wink: Absolutnie nie jest to możliwe!

 

Właśnie w Sejmie przemawia Kuchciński. Oczywiście zwalił winę PO za to, że musieli stworzyć koalicję z Lepperem. Dlaczego? Bo Tusk chciał prowadzić negocjacje koalicyjne przed kamerami. A to jest niedopuszczalne!

A ja się pytam dlaczego? Czyżby mieli coś do ukrycia?

 

Przyznał także wprost, że nie zajmowali się jeszcze gospodarką, bo mają inne priorytety. No, to mamy jasność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Sejmie przemawia Kuchciński. Oczywiście zwalił winę PO za to, że musieli stworzyć koalicję z Lepperem...

 

Muszę się Wam bez bicia przyznać, że jednak pare rzeczy łączy mnie z pis. Jak idzie coś nie tak jak powinno to wszystkiemu winna jest moja żona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Sejmie przemawia Kuchciński. Oczywiście zwalił winę PO za to, że musieli stworzyć koalicję z Lepperem...

 

Muszę się Wam bez bicia przyznać, że jednak pare rzeczy łączy mnie z pis. Jak idzie coś nie tak jak powinno to wszystkiemu winna jest moja żona :D

Ty się znasz z moim męzem??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z odprawami wicepremierów nie wiem, ale za czasów pierwszej koalicji IV RP /teraz jest druga 8) oczywiście koalicja nie RP/ znalazło wysokoplatna pracę mase ludzi z samoobrony. Po rozpadzie większośc wyleciała. Oni zgodnie z prawem otrzymali od 3 do 6-cio miesięczną odprawę.

tanie państwo...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchciński: Krytyka rządu przerodziła się w bezmyślny opór

 

Szef klubu PiS Marek Kuchciński odnosząc się do wniosków o samorozwiązanie Sejmu autorstwa PO i SLD powiedział, że opozycja przekroczyła granice przysługującego jej prawa do krytyki rządzących.

 

"Obecna krytyka rządu przerodziła się w bezmyślny opór wobec jakichkolwiek zmian" - mówił Kuchciński w trakcie wtorkowej debaty w Sejmie.

 

Jak tłumaczył, opozycja, która "permanentnie neguje i atakuje wszystkie ośrodki władzy, przestaje być partnerem dla rządzących". "Staje się wtedy podstawową siłą destrukcyjną w państwie" - podkreślił.

 

 

 

 

Idzie nowe ........... będą wsadzać do pierdla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham sobie tej sejmowej debaty i odnoszę wrażenie, że politycy mają nas za idiotów.

Wcześniej Kuchciński mówił, że PiS nie zrobiło nic dla gospodarki, bo ma inne priorytety. Teraz Dorn zachwyca się, niczym Bogusław, nad stanem polskiej gospodarki, przypisując PiS-owi wszystkie sukcesy.

Czy oni sobie w kuluarach nie uzgadniają treści przemówień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...