Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak, tak. Niektórzy chłopi i niektorzy robotnicy bardzo brzydko mówią ...

I pomyśleć, że oni tymi buziami później jedzą.... :roll:

A to mnie zupełnie nie przeszkadza :) Ale artykuł daje do myślenia... nawet mi się go szkoda zrobiło... bo ja zawsze zakładam, że to głupota, nie sabotaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostało mu się za głupotę i w sumie butę, a teraz biedny misio. Szkoda, że nie było zdjęć z kopii dworku Chełmońskiego. Chętnie bym obejrzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworku Wyczółkowskiego........

 

Faktycznie wpakował się w sytuację, z której trudno jest wyjść z twarzą.

A Beeeeger!

Powinni ją wywalić z Sejmu i do pierdla....

W końcu to ona świadoma podsłuchu wymuszała swoimi rozbudowanymi żądaniami określone zachowania rozmówców.

Mojzesowicz miał ją niemal za przyjaciółkę.

Na tym etapie chłopaki obiecaliby jej wszystko.....

Obiecanego wiele się zmieści..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tamtadam.... tamdadam... tadada....tadada....tadada

SAMOPIS REAKTYWACJA

 

i wielkie gratulki 4pc

8) J

 

... a w razie czego to ja w piwnicy mam 1200 mb. teczek....

zawsze się któraś przyda

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

i jeszcze jedno, jak ktoś jest ciekaw relacji ( z drugich ust ) z "konsultacji" prezia Lecha z przedstawicielami PO to służę na prv.

Niezły materiał na artykuł ...

prosto żal .... ściska .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworku Wyczółkowskiego........quote]

 

Dziękuję, że mnie poprawiłeś. :) Przekładałem dziś książki, żona kazała odkurzyć. Miałem w rękach album z obrazami Chełmońskiego i pewnie dlatego pomyłka.

Dobrze, że nie napisałem o dworku Bruegel'a, bo i ten album miałem w reku. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworku Wyczółkowskiego........

 

Faktycznie wpakował się w sytuację, z której trudno jest wyjść z twarzą.

A Beeeeger!

Powinni ją wywalić z Sejmu i do pierdla....

W końcu to ona świadoma podsłuchu wymuszała swoimi rozbudowanymi żądaniami określone zachowania rozmówców.

Mojzesowicz miał ją niemal za przyjaciółkę.

Na tym etapie chłopaki obiecaliby jej wszystko.....

Obiecanego wiele się zmieści..............

Czyli jakbym Cię podpuścił w markecie, żebyś zwinął flaszkę, to byłaby w świetle prawa moja wina, tylko i wyłącznie? Każdy ma swój rozum i swoje własne pojęcie uczciwości. Poza tym, o ile się nie mylę, PiS popiera tzw. prowokację policyjną. Ta, Begerowej niczym się nie różniła od metod stosowanych przez CBA i CBŚ...

Przeczytaj sobie Boguś ustawy policyjne i przestań wreszcie odwracać kota ogonem.

Mały wyjątek:

Tzw. ustawy policyjne z 1990 r. i ich nowelizacja z 1995 r. stworzyły Policji, UOP i w nieco węższym zakresie Straży Granicznej możliwość prowadzenia oprócz dotychczas znanych form pracy operacyjnej (takich jak kontrola korespondencji, stosowanie techniki operacyjnej, tajnych współpracowników i obserwacji) także możliwość przeprowadzania zakupu kontrolowanego i kontrolowanego przyjęcia lub wręczenia korzyści majątkowej (prowokacja policyjna) oraz przesyłki niejawnie nadzorowanej.

A posłowie to wszak elita. Ich uczciwośc nie powinna podlegać jakiejkolwiek dyskusji. Zgodzisz się ze mną Bogusławie?

 

Dalej czekam na komentarz w sprawach ortografii... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworku Wyczółkowskiego........quote]

 

Dziękuję, że mnie poprawiłeś. :) Przekładałem dziś książki, żona kazała odkurzyć. Miałem w rękach album z obrazami Chełmońskiego i pewnie dlatego pomyłka.

Dobrze, że nie napisałem o dworku Bruegel'a, bo i ten album miałem w reku. :))

Ale on tego nie budował, ani jego ojciec tego nie budował - doczytałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtom czy Twoja uczciwość doczeka się odpowiedzialności za własne słowa i podanie dowodów jakoby niektórzy byli tu służbowo????

 

z 25 groszy się wytłumaczyłeś wpros że masz demencje, a jak wytłumaczy swoje słowa, podtrzymujesz je? czy to co poniżej to prawda??

 

MTOM, MTOM

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:

 

Bogusław jako tuba PiS

 

 

Kowalski (nomen omen Bogusław :lol: ) - LPR, powiedzaiał:

 

 

 

Zauważcie, że forumowi PiS-owcy

 

 

Oto do czego prowadzi polityka rządu. Działacz PiS (jakby nie było inteligentny człowiek) musi wypisywać takie głupoty

 

 

Nadawałbyś się na rzecznika...

 

 

 

Bogusław jako rzecznik PiS...

 

 

 

 

Dobrze, że premier ma swojego rzecznika

 

 

 

 

Karty zostały odkryte? Nowy Platformers się nam objawił?

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

 

 

 

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

PS. Bogusław, czy jesteś politykiem

 

 

W zasadzie, Boguś już nie muszę pytać czyś polityk.

 

 

 

mtom wielokrotnie był proszony o zaprzestanie wycieczek osobistych:

 

Nie wstydź się tego! Dropsiak :oops:

 

 

 

Panie mTom! :evil: Mógłbyś się pan powstrzymać od nieustannych wycieczek osobistych pod adresem każdego o odmiennym od pana zdaniu :evil: :evil:

 

 

 

To jest żałosne i głupie w pańskim wydaniu.

 

 

 

 

 

 

 

Alternatywna koalicja większościowa?b]

 

 

 

Boicie sie powiedzieć?

 

 

 

P(o)S(o)L D - powtórka z 4 czerwca 1992 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie jestem zwolennikiem koalicji z Lepperem, ale pozostaje pytanie czy z ludźmi pokroju Tuska (nocna zmiana 1992), Rokity, Miodowicza (szafa Lesiaka), partią która mówi językiem Niesiołowskiego, partią która organizuje przymusowe marsze pod grożbą kar finansowych, ludzi którzy swoiście pojmują demokrację a szczególnie opozycję, czy można było zbudować koalicję??? Czy ta wściekła obrona III RP i tamtejszych zasad nie jest tego dowodem???

 

 

Korupcja krytycznego rozumu.

...................

Szkło kontaktowe które Tomasz Lis z niezwykłą celnością nazwała "Radiem Maryja dla inteligencji" (przynajmniej dla części), ci ludzie nie wstydzą się już niczego. Wszystko jest dozwolone, każdy rodzaj polemicznego przekroczenia, każde przemilczenie, stronniczość, każdy poziom polityczego zaangażowania.

C. Michalski

 

 

 

Jakże znów Ziemkiewicz pasuje do forum.....

 

Krytyka małpiego rozumu.

 

O takich bowiem przeciwnikach, jakich mają Kaczyńscy, każdy polityk może tylko marzyć. Nie chce mi się mnożyć przykładów skrajnej nierzetelności w komentowaniu spraw publicznych, a niekiedy nawet w informowaniu o nich, stosowaniu podwójnej miary wobec politycznych przeciwników i sojuszników, emocjonalnych manipulacji. Robiłem to już kilkakrotnie i mógłbym oczywiście listę znacznie wydłużyć, bo niemal każdy dzień przynosi nowe exempla, ale ich gromadzenie to praca mało satysfakcjonująca. Dość stwierdzić, że codziennie na licznych lamach i w mediach elektronicznych kipi histeryczna nienawiść do „Kaczorów" granicząca z obsesją. Krytykowane jest wszystko, co tylko z ich strony płynie, niekiedy w taki sposób, że na jednym oddechu używa się argumentów logicznie sprzecznych. A największymi, niewybaczalnymi grzechami nowej władzy są oczywiście bliźniactwo, uroda pani prezydentowej oraz sugerowane podobieństwo do PRL, zwłaszcza w jego wydaniu gomułkowskim.

.....................

Nie wiem zresztą, czy w ogóle może być inaczej. Histeria raz rozpętana dalej rządzi się swoimi prawami, nikt nad nią nie panuje - nie wiadomo nawet, do kogo kierować przestrogi. A histeria antypisowska jest faktem. Można powiedzieć, że zamiast antypisowskiego spora część naszej elity dostała na punkcie Kaczyńskich i rządzącej koalicji małpiego rozumu.

 

Rafał Ziemkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj sobie waść zdrów.....

 

A Beeeeger!

Powinni ją wywalić z Sejmu i do pierdla....

 

Nie za taśmy. To jest pikuś (jak to mówią niektórzy...)

Za fałszerstwa wyborcze i za "całokształt".

Ma wyrok "w zawiasach". W normalnym parlamencie pozbawionoby ją mandatu, który został zdobyty w sposób przestępczy.

W normalnym kraju, sama by ustapiła.

 

Słyszeliście wywiad z Wiktorem Suworowem?

Ten to wali z grubej rury.

Szczególnie panowie z PO powinnni go przesłuchać ze sto razy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...