Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Jeśli jest błąd poprawią w Senacie.

Jeśli jest błąd a go nie poprawią, są dupkami.

Nie mówmy o możliwościach jak o faktach (dokonanych :wink: dla jasności).

Przestańcie wieszczyć czarno bez przerwy.

Uśmiechnijcie się :p

Aa jesli....

Czyli nowela prawa w obecnym kształcie to nie fakt? Bo jak dla mnie fakt.

Poza tym kompetentnych mamy rzadzących. Nawet te stada poztrudnianych asystentów i doradców nie mogą wyeliminowqc "błędów" w tak waznych tekstach...

Faktem jest natomiast to, ze wiele spraw by przeszło bokiem i wszyscy obudzilibysmy sie dopiero przy skutkach, gdyby nie media własnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jest mi bardzo miło czasem z Wami sobie poplotkować. :D

Jak popatrzę później na świat od razu chce się żyć. :p

Ja to mam pięknie.

Gdy tymczasem....

Jest wielu, którzy od rana mają p...sr..e.

Otwierają oczy, lecą do kompa i łomatkoboska, łojezuuuuuu.

Co teraz będzie? :o

Już po nas! :o

Są winni! :evil:

Oni!!!! Zabić hadów!

 

Jadę do lasu.

Drzewa rosną tam jak rosły zawsze. Teraz i na wieki.

Papa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też rozwój wypadków opisać tak:

- ktoś rzuca ogólną i niepopartą faktami, ale zabarwioną emocjonalnie tezę

- koleś próbuje się dopytać na jakiej podstawie ten ktoś tak twierdzi

- ten pierwszy unika konkretnej odpowiedzi tylko wchodzi na jeszcze wyższy poziom ogólnosci i popada w pannarodowe biadolenie

 

albo tak:

koleś prosi kogoś o moralną ocenę pewnej sprawy

- ten ktos próbuje zwekslować temat na tory prawnicze

- drugi koleś obnaża nieścisłości w wypowiedzi ktosia

- ten ktos zarzuca drugiemu kolesiowi brak wiedzy

- drugi koleś udowadnia ze ktos nie ma racji

- ktos sie upiera i nadal unika niewygodnej dla sibie kwestii oceny moralnej postępowania politykow pewnej partii

:D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam :o na własne oczy :o

akcja Kraków, ul Franciszkańska, kupa borowców, reporterów, same beemki, lancia, jeep, audi jakieś tam /syn by powiedział :roll: / ze 100 gapiów, no i ja bo zagrodzili przejście. I ....................... wyjechalo z bramy, 4 wybiegli trymając sie kurczowo klamek /brama jest dośc wąska 8) /.

Ale nie pomachał, nawet się nie usmiechnął - zaciągnięte firanki niczym w karawanie :roll:

I kto to mógł być, albo Lechu, albo Jarek, albo Endriu.

Kto wie, bo musze w pamietniku zapisać 8)

 

zapomniałam dodać, że w obstawie była też erka z pełna obsługa medyczną.

 

kto sie tak tanio wozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam :o na własne oczy :o

 

kto sie tak tanio wozi?

 

Majko, gdyby nie to, że mamy tanie państwo, to byłby jeszcze helikopter, a połowa miasta wyłączona z ruchu. A tak jest taniej i władza bliżej ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam.....

 

Weksle to umowa wekslowa.

 

(Jak) weksle to (również) umowa wekslowa.

 

To prawda, że nie zawsze weksel musi być wsparty umową wekslową

 

co oczywiście kolega podsumował:

Piszesz bzdury wilcza75 OK

 

nic Wam to nie przypomina ? :roll:

 

Hmm...

Kiedyś był taki dowcip o Premierze Pawlaku.

Pawlak mówi.

Co mówi?

A tego nie mówi.

 

A w Ameryce to biją murzynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na uczciwość ma wiadome wyniki, co ma stałe personalne czepianie się Pernamentnego przypisywacza służbowości komuś przeszkadzać, jak większość postów w wątku o rządzących, o polityce, o wyborach jest o...... Bogusławie......

 

Ale to w ustalonym rytmie ludzi którzy na politykę patrzą przez pryzmat wanien, wzrostu, urody, biografii rodziców polityków....

 

Bogusław, jak klasyczna kobieta, zmiennym jest.

 

 

Najgorsze są takie postawy jaką prezentuje Bogusław od czasu do czasu - PO, PO, tylko PO jest wszystkiemu (czemu?) winna. PO chce dorwać się do władzy (jakby w tym był coś złego), PO niszczy Polskę, PO inwigilowała, PO... .

 

A Bogusław swoje. Tusk to, Tusk tamto...

 

Czasami? buahahahahahaha.

To Ty się Bogusław namyśl w sprawie weksli, a głównie systemu bankowego. W miedzyczasie możesz sobie powiesić parę psów na PO, SLD, Tuska, Rokitę i kogo tam jeszcze nie lubisz.

 

 

 

PO jest winna? Nic podobnego!.

 

 

 

Dropsiak popatrz uczciwie wzwyż Ty podonie jak "większość" zajmujecie się komentowaniem Bogusława...., po prostu tacy jesteście...., nie ma argumentów, jazda personalna....

 

 

 

Mały tu mało kto się kłóci. Ja na przykład przytaczam jedynie swoje poglądy czy dzielę sie opiniami na tematy polityczne /rządzacy/. Większośc też.

 

.....

"umożliwiają" nie znaczy, że tak zrobią.

Balcerowicz - dziękujemy za podpowiedź !!

"to zmniejsza" - powinno być raczej "może zmniejszyć".[/code]

Czyli tworzenie takich furtek, które MOGĄ stwarzać skutki dla kraju niekorzystne jest teraz oki. Tak Bogus?

Otórz jak dla mnie to niezbyt odpowiedzialne. I nawet jakies takie podejrzane, biorąc pod uwage jakie hasła głosili tworzący ww. furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam :o na własne oczy :o

 

kto sie tak tanio wozi?

 

Majko, gdyby nie to, że mamy tanie państwo, to byłby jeszcze helikopter, a połowa miasta wyłączona z ruchu. A tak jest taniej i władza bliżej ludu.

O przepraszam. "Tanie państwo" wykreślili z umowy koalicyjnej.

Czy zauważyliście, że przyparty do muru Bogusław wyjeżdża w góry? :wink: 8) :D

 

Z tymi wekslami to dał plamę...

A ja dalej nie rozumiem na czym polegała wyższość weksli PC, nad wekslami Samoobrony i to tylko z okresu warcholstwa. Bo teraz weksle Leppera (i Giertycha zresztą też) są już cool.

 

O, spam się zaczął. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka upada.... padło kilka razy....

 

 

rzeczywiście, boom inwestycyjny, boom exportowy polskich przedsiębiorstw, budownictwo do przodu, nareszcie opracowano definicję budownictwa społecznego, zniesiono podatek od darowizn i spadków...., boom inwestycji zagranicznych....

 

rekordy kredytowe... świadczą o optymiźmie społeczeństwa....

 

Sukcesy w polityce zagranicznej i Kaczynskiego w Brukseli, i Barosso w Polsce..., Polska może pociągnąć uchwalenie konstytucji UE wg Barosso i bardzo dobrze!!!

 

Sądy 24 godzinne, wg badania CBOS polacy czują się bezpiecznie jak nigdy?????

 

Szalikowcy, smutni ludzie, mtom czy naprawdę przez 7 dni widzicie wszystko czarno??? Czy nie potraficie wyjść ponad "małpi rozum"???? Czy zatrzymaliście się na poziomie Begerowej????

 

 

p.s. wiem że gdyby PO rządziło samodzielnie wszystkie powyższe sukcesy zwłaszcza wzrost gospodarczy uczciwie przypisało by wspaniałym reformatorskim rządom lewicy!!!

 

 

p.s.2 Pomyśleć że obrońcy demokracji wiele stron pokrzykiwali taśmami Begerowej, a o ileż większa afera Lesiaka, a także taśmy z rozmów Michnika i Gudzowatego (pozdrowienia dla fanów wyborczej, miło otworzyć oczy????) milczą.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK mtom spamujesz non stop ten wątek tekstami personalnymi, sobie przypisuję zasługę że przestałeś zarzucać innym służbowośc w wątku!!!

 

 

mtom= personalnie, personalnie, personalnie.....

 

Majka, Dropsiak może przypomnicie o czym jest ten wątek, o Bogusławie, o nie obecnych czy o....patrz niżej????

 

Czy zauważyliście, że przyparty do muru Bogusław wyjeżdża w góry? :wink: 8) :D

 

Z tymi wekslami to dał plamę...

A ja dalej nie rozumiem na czym polegała wyższość weksli PC, nad wekslami Samoobrony i to tylko z okresu warcholstwa. Bo teraz weksle Leppera (i Giertycha zresztą też) są już cool.

 

O, spam się zaczął. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

 

 

Bogusław, jak klasyczna kobieta, zmiennym jest.

 

 

Najgorsze są takie postawy jaką prezentuje Bogusław od czasu do czasu - PO, PO, tylko PO jest wszystkiemu (czemu?) winna. PO chce dorwać się do władzy (jakby w tym był coś złego), PO niszczy Polskę, PO inwigilowała, PO... .

 

A Bogusław swoje. Tusk to, Tusk tamto...

 

Czasami? buahahahahahaha.

To Ty się Bogusław namyśl w sprawie weksli, a głównie systemu bankowego. W miedzyczasie możesz sobie powiesić parę psów na PO, SLD, Tuska, Rokitę i kogo tam jeszcze nie lubisz.

 

 

 

PO jest winna? Nic podobnego!.

 

 

 

Dropsiak popatrz uczciwie wzwyż Ty podonie jak "większość" zajmujecie się komentowaniem Bogusława...., po prostu tacy jesteście...., nie ma argumentów, jazda personalna....

 

 

 

Mały tu mało kto się kłóci. Ja na przykład przytaczam jedynie swoje poglądy czy dzielę sie opiniami na tematy polityczne /rządzacy/. Większośc też.

 

.....

"umożliwiają" nie znaczy, że tak zrobią.

Balcerowicz - dziękujemy za podpowiedź !!

"to zmniejsza" - powinno być raczej "może zmniejszyć".[/code]

Czyli tworzenie takich furtek, które MOGĄ stwarzać skutki dla kraju niekorzystne jest teraz oki. Tak Bogus?

Otórz jak dla mnie to niezbyt odpowiedzialne. I nawet jakies takie podejrzane, biorąc pod uwage jakie hasła głosili tworzący ww. furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

p.s.2 Pomyśleć że obrońcy demokracji wiele stron pokrzykiwali taśmami Begerowej, a o ileż większa afera Lesiaka, a także taśmy z rozmów Michnika i Gudzowatego (pozdrowienia dla fanów wyborczej, miło otworzyć oczy????) milczą.......

 

 

Lewakk, czy nie widzisz różnicy w tym, że jedna rozmowa jest pomiedzy redaktorem naczelnym gazety i przedsiębiorcą, a druga pomiedzy POSŁEM NA SEJM I DWOMA MINISTRAMI Z KANCELARII PREMIERA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

p.s.2 Pomyśleć że obrońcy demokracji wiele stron pokrzykiwali taśmami Begerowej, a o ileż większa afera Lesiaka, a także taśmy z rozmów Michnika i Gudzowatego (pozdrowienia dla fanów wyborczej, miło otworzyć oczy????) milczą.......

 

 

Lewakk, czy nie widzisz różnicy w tym, że jedna rozmowa jest pomiedzy redaktorem naczelnym gazety i przedsiębiorcą, a druga pomiedzy POSŁEM NA SEJM I DWOMA MINISTRAMI Z KANCELARII PREMIERA?

 

Rzeczywiście z rozmowy posła na sejm i ministrów można było się dowiedzieć że Pani poseł nie dostanie stanowiska, zadziwiająca forma korupcji....

 

oczywiście masz rację, w sumie to pikuś że przez lata najbardziej opiniotórcza gazeta w naszym kraju było sterowana......

Komentarz Ziemkiewicza "Zażenowanie i hipokryzja" polecam fanom GW

 

ciekawe dlaczego nie odniosłeś się do Lesiaka, ale Tomku skoro odniosłeś się do tasm Begerowej, jak nazwiesz wieloletnią inwigilację opozycji (z lewa i prawa), zakładanie agentów w opozycji a nawet posuwanie się do psucia hamulców w autach przeciwników, zakładania podsłuchów w gazetach mających inne zdanie niż władza..... i to wszystko w imię jaśnie panującego (obecnie szanowanego demokraty), premiera, szefa URM, ministrów....?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lewakk, czy nie widzisz różnicy w tym, że jedna rozmowa jest pomiedzy redaktorem naczelnym gazety i przedsiębiorcą, a druga pomiedzy POSŁEM NA SEJM I DWOMA MINISTRAMI Z KANCELARII PREMIERA?

Tomek odpuść sobie :) Argumentami w nawiedzonych gości ? To się nie uda :) Może jak sie nie będzie zwracać uwagi to sobie w końcu pójdzie. Z tego co czytałem na innych forach to tylko ten sposób skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem przypadkiem do tego wątku i skojarzyłem, że ostatnio znalazłem fajny komentarz w sieci (do artykułu w którymś w portali) , który zdaje się tutaj pasuje ;)

 

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."

J.K. 10.2005

 

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."

powiedział Jarosław Kaczyński.

"Życie Warszawy", 10 lipca 2006

 

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy

niż ten austriacki."

Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

 

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:

"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat,

który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,

dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła

Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To

formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego

nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

 

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:

"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim

momencie je przedstawię".

 

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:

"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

 

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl

"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów.

Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A

dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

 

Marzec 2005 rok / antena RMF FM

RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi

praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy

nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

 

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie

muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu

dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

 

"..nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I

chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, przyrzec, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy.."

- J.Kaczyński -

 

 

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:

"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

 

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna.

Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do

przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

 

i jeszcze:

1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.

3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami

4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.

5. Trzy miliony mieszkań

6. Niższe podatki

7. Tanie państwo i redukcja administracji

8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.

9. Afera bilboardowa.

10. Chcemy koalicji z PO.

11. PO jest w koalicji z SLD.

12. Nie bedzie TKMu.

13. Moja teczka jest sfałszowana.

14. W rządzie nie będzie przestępców!

15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milionom Polaków Kwiatkowski z Czarzastym obrzydzili TVP , a zwłaszcza jej programy informacyjne i publicystyczne.

I znowu wydawało się że gorzej z TV publiczną być nie może, a jednak....

programy Pospieszalskiego i Gawryluk, aresztowanie Wąsacza, a teraz "taśmy prawdy" Gudzowatego i masa drobnych perełek........ , do tego dochodzi 1-2 x w tygodniu wieczorne nabożeństwo z jednym z Kaczyńskich.

Czy to dzieło PR-owców PiS, czy lizusostwo Wildsteina lub jego podwładnych?

....a najgorsze w tym wszystkim, to że uczciwie płacąc abonament funduję propagandę jakimś czerwonym lub brunatnym .... :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrusek... i juz się naraziłeś niektórym , bo będą musieli teraz długo myśleć nad odpowiedzią mającą "oczyścić" pewnego rodzaju "kłamców,kłamców"(no nie?) ;-).

Oczywiście mogę się założyć, że zaraz przeczytamy tu o np "skrótach myślowych" itp nowomowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...