Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

:D :D :D Ee

Raczej o tym, ze polityka to nie gra dla panienek, rzadzi sie swoimi prawami i zeby osiagnąc cele wyzsze, aczkolwiek konkretnie nie sprecyzowane /Kurski porównał je kiedys w TV3 do konstytucji 3 maja :o :o :o / zmuszonym jest się stosować takie metody, które rzecz jasna stosowane przez innych zasługuja na najwyzsze potępienie.....no ale nasza partia ...itp itd.

bleble blabla

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mikrusek świetna robota!!!! Gratuluje i nie przejmuj się tu krytyką, czy jakimis podtekstami od innych..

 

 

Ale to co napisałeś tyczy sie chyba każdego polityka i partii.... przypomnijmy SLD obietnica zamknięcia Senatu, gdy okazuje się że cały senat jest nasz, to obietnicę odwołano, przypomnijmy PO obietnicę nie finansowania partii politycznych, tuż po dostaniu się do sejmu okazało się że dla PO branie kasy to dobro demokratyczne...., czy to szczebel narodowy, czy gminny, kiedyś Olejnikowa wypaliła że jest zszokowana jak obecna twarz PO Niesiołowski potrafi strzelić antykomunistyczną tyradę, zwyzywac od złodzieji i itd, a w sekundę po programie podchodzą do siebie przepraszają i na jej oczach umawiają się na wódkę....

 

ta sama hipokryzja jest u "Klakierów pani Beger" dopiero co oburzenie, ale gdy dopiero co taśmy były normalną sprawą, nagle u podsłuch Michnika jest nieetyczny, teraz widać jak Gospodarka była sterowana, służby kierowały i wyborczą, dziś gdy zobaczyłem lojalkę Subotica nie udawajmy że nie widzimy....., szafa to pikuś w całokształcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrusek świetna robota!!!! Gratuluje i nie przejmuj się tu krytyką, czy jakimis podtekstami od innych..

 

 

Ale to co napisałeś tyczy sie chyba każdego polityka i partii.... przypomnijmy SLD obietnica zamknięcia Senatu, gdy okazuje się że cały senat jest nasz, to obietnicę odwołano, przypomnijmy PO obietnicę nie finansowania partii politycznych, tuż po dostaniu się do sejmu okazało się że dla PO branie kasy to dobro demokratyczne...., czy to szczebel narodowy, czy gminny, kiedyś Olejnikowa wypaliła że jest zszokowana jak obecna twarz PO Niesiołowski potrafi strzelić antykomunistyczną tyradę, zwyzywac od złodzieji i itd, a w sekundę po programie podchodzą do siebie przepraszają i na jej oczach umawiają się na wódkę....

 

ta sama hipokryzja jest u "Klakierów pani Beger" dopiero co oburzenie, ale gdy dopiero co taśmy były normalną sprawą, nagle u podsłuch Michnika jest nieetyczny, teraz widać jak Gospodarka była sterowana, służby kierowały i wyborczą, dziś gdy zobaczyłem lojalkę Subotica nie udawajmy że nie widzimy....., szafa to pikuś w całokształcie....

No właśnie takiej "tyrady" należało oczekiwać... ;-) to się nazywa polityczny bełkot. Natychmiastowy kontratak. Tytm bardziej śmiesznie idiotyczny, że jakoś niewielu pokazuje swoja sympatię dla tu opisanych... :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takiej "tyrady" należało oczekiwać... ;-) to się nazywa polityczny bełkot. Natychmiastowy kontratak. Tytm bardziej śmiesznie idiotyczny, że jakoś niewielu pokazuje swoja sympatię dla tu opisanych... :-D.

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mały przeczytaj sam siebie i powiedz czy to narawdę Twój codzienny jezyk, tak żyjesz?? Tak rozmawiasz??? W zasadzie potrafisz nie personalnie???? Podziwiam Cię i tak potrafisz ostatnio sprowadzać wszystkiego do Inkwizycji i przeczytanych tekstów w FiM, postęp więc jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieustająca potrzeba Żyda :lol: :lol:

 

Ciężko jest żyć bez Żyda. Nie ma na kogo zwalić winy, nie ma komu pogonić kota. No żyć się nie da bez Żyda.

 

W Polsce Żydów jak na lekarstwo, ale jest ktoś, kto od roku u nas jest p.o. Żyda. To PIS!!!

 

Ojciec Rydzyk wyśle Giertycha na katafalk? Winne PIS bo otworzylo "tunel nienawiści". Spytajcie Rokitę. Inwigilowano prawicę, podsyłano agentów. Winien Kaczyński, który męczył UOP-em Tyminskiego. Bredzę? Oglądajcie "Fakty: TVN. Jakaś gazecina opisała, że Jan Rulewski kseruje nielegalnie podręczniki ijego zakład przeszukała policja - wine PIS. Prezydent Gdańska z PO zafundował sobie za miejskie pieniądze plakaty, na których prezentuje się pięknie i szczupło - winne PIS, bo złożyło doniesienie do prokuratury. Głowna Komisja Badania Zbrodni Przeciw NArodowi Polskiemu, chwilowo w gazecie wyborczej, codziennie donosi rewelacje. Trybuna już czeka na nadejście zimy, by policzyć Kaczyńskiemu, ilu ludzi wykończył w Polsce posługując sie mrozami. A kiedy wiosenne roztopy zaleją pola, PO obwini Dorna.

 

Drodzy Koledzy, Szanowna Opozycjo. Kaczyńscy i PIS kompromitują się na każdym kroku.

Traktowanie Pis jak Żyda tylko mu pomaga i osłabia wagę prawdziwych zarzutów.

 

Ale swoją drogą to zabawne, że Kaczyńscy osiągnęli w IV RP status łże-Żydów.

 

R. MAzurek

 

 

Dodajmy jeszcze wielostronne dyskusje o wannach, 25 groszy, taśmy Begerowej, wzrost, uroda, mama Kaczyńskich prawdziwe zarzuty "zatroskanych" o gospodarkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takiej "tyrady" należało oczekiwać... ;-) to się nazywa polityczny bełkot. Natychmiastowy kontratak. Tytm bardziej śmiesznie idiotyczny, że jakoś niewielu pokazuje swoja sympatię dla tu opisanych... :-D.

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mały przeczytaj sam siebie i powiedz czy to narawdę Twój codzienny jezyk, tak żyjesz?? Tak rozmawiasz??? W zasadzie potrafisz nie personalnie???? Podziwiam Cię i tak potrafisz ostatnio sprowadzać wszystkiego do Inkwizycji i przeczytanych tekstów w FiM, postęp więc jest...

No popatrz...a może tak coś nowego? Bo o tekstach z fim i inkwizycji już dawno nie pisałem. Ale jak sie koniecznie tak tego czepiasz to może zacznę cobyś gołosłowny nie był.

Co do języka - to jest określenie typowego politycznego bełkotu - powiedzieć dużo jednocześnie nie mówiąc nic (tak robią wszelakiej maści politycy - zauważ, że w żadnym np wywiadzie na proste pytanie żaden nie potrafi odpowiedzieć "tak/nie" tylko przez kilka(dziesiąt) minut p... bez sensu próbując zrobić wodę z mózgu słuchaczom) .

A patrząc na Twoje dłuuuugie wywody mam wrażenie, że należysz do tej grupy ludzi. Tym bardziej że naprawdę niewiele Twoich postów na tym (bądź co bądź budowlanym) forum dotyczy tematyki budowy jako takiej.

Aha a może tak prosto ustosunkowałbyś się do wypowiedzi Mikruska n/t Twoich pisuarowych ulubieńców ?

Ale krótko i zwięźle jak na forumowicza a nie polityka przystało? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem przypadkiem do tego wątku i skojarzyłem, że ostatnio znalazłem fajny komentarz w sieci (do artykułu w którymś w portali) , który zdaje się tutaj pasuje ;)

 

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."

J.K. 10.2005

 

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."

powiedział Jarosław Kaczyński.

"Życie Warszawy", 10 lipca 2006

 

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy

niż ten austriacki."

Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

 

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:

"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat,

który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,

dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła

Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To

formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego

nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

 

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:

"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim

momencie je przedstawię".

 

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:

"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

 

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl

"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów.

Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A

dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

 

Marzec 2005 rok / antena RMF FM

RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi

praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy

nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

 

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie

muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu

dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

 

"..nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I

chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, przyrzec, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy.."

- J.Kaczyński -

 

 

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:

"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

 

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna.

Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do

przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

 

i jeszcze:

1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.

3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami

4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.

5. Trzy miliony mieszkań

6. Niższe podatki

7. Tanie państwo i redukcja administracji

8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.

9. Afera bilboardowa.

10. Chcemy koalicji z PO.

11. PO jest w koalicji z SLD.

12. Nie bedzie TKMu.

13. Moja teczka jest sfałszowana.

14. W rządzie nie będzie przestępców!

15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.

Mikrusek świetna robota!!!! Gratuluje i nie przejmuj się tu krytyką, czy jakimis podtekstami od innych..

 

 

Ale to co napisałeś tyczy sie chyba każdego polityka i partii.... przypomnijmy SLD obietnica zamknięcia Senatu, gdy okazuje się że cały senat jest nasz, to obietnicę odwołano, przypomnijmy PO obietnicę nie finansowania partii politycznych, tuż po dostaniu się do sejmu okazało się że dla PO branie kasy to dobro demokratyczne...., czy to szczebel narodowy, czy gminny, kiedyś Olejnikowa wypaliła że jest zszokowana jak obecna twarz PO Niesiołowski potrafi strzelić antykomunistyczną tyradę, zwyzywac od złodzieji i itd, a w sekundę po programie podchodzą do siebie przepraszają i na jej oczach umawiają się na wódkę....

 

ta sama hipokryzja jest u "Klakierów pani Beger" dopiero co oburzenie, ale gdy dopiero co taśmy były normalną sprawą, nagle u podsłuch Michnika jest nieetyczny, teraz widać jak Gospodarka była sterowana, służby kierowały i wyborczą, dziś gdy zobaczyłem lojalkę Subotica nie udawajmy że nie widzimy....., szafa to pikuś w całokształcie....

..................

Aha a może tak prosto ustosunkowałbyś się do wypowiedzi Mikruska n/t Twoich pisuarowych ulubieńców ?

Ale krótko i zwięźle jak na forumowicza a nie polityka przystało? ;-)

... a u Was (u nas) też biją Murzynów :D :D :D

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem przypadkiem do tego wątku i skojarzyłem, że ostatnio znalazłem fajny komentarz w sieci (do artykułu w którymś w portali) , który zdaje się tutaj pasuje ;)

 

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."

J.K. 10.2005

 

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."

powiedział Jarosław Kaczyński.

"Życie Warszawy", 10 lipca 2006

 

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy

niż ten austriacki."

Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

 

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:

"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat,

który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,

dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła

Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To

formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego

nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

 

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:

"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim

momencie je przedstawię".

 

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:

"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

 

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl

"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów.

Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A

dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

 

Marzec 2005 rok / antena RMF FM

RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi

praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy

nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

 

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie

muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu

dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

 

"..nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I

chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, przyrzec, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy.."

- J.Kaczyński -

 

 

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:

"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

 

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna.

Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do

przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

 

i jeszcze:

1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.

3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami

4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.

5. Trzy miliony mieszkań

6. Niższe podatki

7. Tanie państwo i redukcja administracji

8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.

9. Afera bilboardowa.

10. Chcemy koalicji z PO.

11. PO jest w koalicji z SLD.

12. Nie bedzie TKMu.

13. Moja teczka jest sfałszowana.

14. W rządzie nie będzie przestępców!

15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.

Mikrusek świetna robota!!!! Gratuluje i nie przejmuj się tu krytyką, czy jakimis podtekstami od innych..

 

 

Ale to co napisałeś tyczy sie chyba każdego polityka i partii.... przypomnijmy SLD obietnica zamknięcia Senatu, gdy okazuje się że cały senat jest nasz, to obietnicę odwołano, przypomnijmy PO obietnicę nie finansowania partii politycznych, tuż po dostaniu się do sejmu okazało się że dla PO branie kasy to dobro demokratyczne...., czy to szczebel narodowy, czy gminny, kiedyś Olejnikowa wypaliła że jest zszokowana jak obecna twarz PO Niesiołowski potrafi strzelić antykomunistyczną tyradę, zwyzywac od złodzieji i itd, a w sekundę po programie podchodzą do siebie przepraszają i na jej oczach umawiają się na wódkę....

 

ta sama hipokryzja jest u "Klakierów pani Beger" dopiero co oburzenie, ale gdy dopiero co taśmy były normalną sprawą, nagle u podsłuch Michnika jest nieetyczny, teraz widać jak Gospodarka była sterowana, służby kierowały i wyborczą, dziś gdy zobaczyłem lojalkę Subotica nie udawajmy że nie widzimy....., szafa to pikuś w całokształcie....

..................

Aha a może tak prosto ustosunkowałbyś się do wypowiedzi Mikruska n/t Twoich pisuarowych ulubieńców ?

Ale krótko i zwięźle jak na forumowicza a nie polityka przystało? ;-)

... a u Was (u nas) też biją Murzynów :D :D :D

 

pozdrawiam serdecznie

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały. Myślałem, że masz trochę więcej zdrowego dystansu......

:cry:

I Ty Brutusie przeciwko mnie?

Jeśli drobiarze powiedzieli X dlaczego teraz mówią inaczej? To takie trudne do zrozumienia? Kłamią i tyle. Zresztą nie oni jedni...

A u nas też ładnie i słonecznie. A Murzynów nie bijemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złych intencji. :wink: Pozdrawiam.

Lubię jednak równowagę w krytyce i dystans i dotychczas ją prezentowałeś.

 

Kaczyński się zapętlił. To prawda.

Lecz u mnie osobiście jeszcze nie przejadł kredytu zaufania, który ode mnie otrzymał.

Jak to zrobi to będzie i u mnie miał przej....e. :-?

Na razie nie jest tak źle, biorąc pod uwagę siłę i wielokierunkowość ataków na niego oraz siłę wrogów jego zamysłów.

Jeśli jednak polegnie, pociągnie za sobą wielu....... :p

I to będzie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk.

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.

 

Kogo Ty chcesz i do czego przekonać?

Przecież jest lewica i prawica, i centrum, skrajna lewica i skrajna prawica.

Każdy ma swoje poglądy. Ma do nich prawo.

Każdy inaczej widzi to samo.

Dla mnie np. J. Kaczyński jest super. Robi to co trzeba. Musi czasem zadziałać wbrew sobie, godzić ogień z wodą, gdyż przeciwnik jest bezwzględny a jego przewrotność nieskończenie niepojęta.

No ale taka jest polska rzeczywistość polityczn.

Masz ją w pigułce również na tym forum, w tym wątku.

Mogą mi nadmuchać. :lol:

Ty też nie daj się prowokować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński się zapętlił. To prawda.

ufffff. Zapętlił się już po raz drugi. Poprzednio musiało minąć 10 lat, aby ludzie zapomnieli. Teraz w dobie internetu i wszędobylskich mediów... 20? 30? :wink:

 

Niezbyt wesołe jest to, że obecnie wszyscy, nawet PO i SLD, gonią agentów, szarpią się o szafy, ba całe garderoby Lesiaków, a... gospodarka leży.

Mamy mierny, jak na okres koniunktury, wzrost gospodarczy (5 %). Mamy 15,5% zarejestrowanego bezrobocia. Z tego połowa pracuje w szarej strefie. Większość z nich nie jest zainteresowana legalną praca. Przyczyna? Klin podatkowy, koszty pracy, podatki ... czyli to wszytsko co rząd odłożył na 2008/2009 r. Szkoda.

 

Boguś, to gdzie w te góry jeździsz? Do jednego z tych domów, które zbudowałeś? Napisz coś o budowie, kosztach, ogrzewaniu. Z czego zrobiłeś dach? Czy masz kanalizację? Itd, itp...

 

 

A. No i bym był zapomniał. Pytanie zasadnicze - po co wróciłeś na forum, ja Ci tak tu źle? Żegnałeś się przecież na drobre. A tu proszę, powrót w wielkim stylu i to z jakimi hasłami:

 

A Wy?... Bez zmian.

Dalej na służbie?

 

Po czym nastąpiło 5 postów. 8)

Lekarzu lecz się sam, chciałby się powiedzieć. :D :D :D :D

Ktoś, gdzieś pisał o belce i oku, nie? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.

 

Nie zagalopowałeś się zbytnio ? Naprawdę chcesz abyśmy zaczeli szkicować siebie nawzajem ? To będzie niby ta konstruktywna i merytoryczna dyskusja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nawet niby-polityka z magla jest, Jestem zniesmaczony.Chcę zacząć się budować , nie wiem czy od zera czy coś gotowego kupić. Przeskakuje z róznych podgrup dyskusyjnych by swoją wiedzę w tej materi rozwijać . I co znajduję ?

 

......Szkoda słów

Moderatorów nie użyczysz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny, niezaangażowany obywatel, mający słuszne wątpliwości co do celowości pewnych działań, zajmuje pozycję neutralną.

Skąd może wiedzieć czy działanie jest słuszne czy też nie?

Jeśli staje po stronie tych, którzy chcą zablokować pewne działanie, musi mieć w tym bezpośredni interes.

Albo on, albo ktoś z jego bliskich na działaniu tym mogą stracić a więc

dlatego staje się stroną czynną.

To jest tak proste, że tłumaczenie tego tak inteligentnym ludziom jest dla mnie trochę wstydliwe... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...