Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

A tu nawet niby-polityka z magla jest, Jestem zniesmaczony.Chcę zacząć się budować , nie wiem czy od zera czy coś gotowego kupić. Przeskakuje z róznych podgrup dyskusyjnych by swoją wiedzę w tej materi rozwijać . I co znajduję ?

 

......Szkoda słów

Moderatorów nie użyczysz ????

Kiepsko zacząłeś- interesują Cię tematy budowlne to nie musisz czytac o wyborach :):) To się nazywa wolność słowa :):) Daj ludziom pogadać ...

 

P.S. Co ma do tego moderator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.

 

Nie zagalopowałeś się zbytnio ? Naprawdę chcesz abyśmy zaczeli szkicować siebie nawzajem ? To będzie niby ta konstruktywna i merytoryczna dyskusja ?

Dobrzyk :D Jeśli ty tak będziesz pisał to bedzie nieetyczne /najłagodniej mówiąc :) /a jesli....hmmm nie ty to jest właściwa i merytoryczna dyskusja.

Jasne?

No :wink:

Poza tym teraz gdzie się nie rozejrzeć nie ma koneksji, kolesiostwa, ztrudniania zon, tesciowych, tworzenia ministerstw dla kumpli i relatywizmu w ocenie warchołów w stylu: zalezy jak lezy./o noweli bankowej nie wspominajac/

To wszystko było, a teraz jest uczciwie,kryształowo i zgodnie z wyborczymi obietnicami :) i ta własnie szczera uczciwosc wywołuje wsciekły atak wiadomych sił.

:wink:

ps.Nie wiecie czy słychac coś nowego w sprawie ovatowania wspólnot mieszkaniowych? Bo miała być podobno ustawa, która je z tego zwolni......

Miały byc odmrozone progi podatkowe...

Miał być zniesiony podatek od lokat ......

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny, niezaangażowany obywatel, mający słuszne wątpliwości co do celowości pewnych działań, zajmuje pozycję neutralną.

Skąd może wiedzieć czy działanie jest słuszne czy też nie?

Jeśli staje po stronie tych, którzy chcą zablokować pewne działanie, musi mieć w tym bezpośredni interes.

Albo on, albo ktoś z jego bliskich na działaniu tym mogą stracić a więc

dlatego staje się stroną czynną.

To jest tak proste, że tłumaczenie tego tak inteligentnym ludziom jest dla mnie trochę wstydliwe... :oops:

No to mamy definicję NORMALNEGO OBYWATELA.

:D :D :D :D :D

Super poscik Boguś :lol: :lol:

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nawet niby-polityka z magla jest, Jestem zniesmaczony.Chcę zacząć się budować , nie wiem czy od zera czy coś gotowego kupić. Przeskakuje z róznych podgrup dyskusyjnych by swoją wiedzę w tej materi rozwijać . I co znajduję ?

 

......Szkoda słów

Moderatorów nie użyczysz ????

Kiepsko zacząłeś- interesują Cię tematy budowlne to nie musisz czytac o wyborach :):) To się nazywa wolność słowa :):) Daj ludziom pogadać ...

 

P.S. Co ma do tego moderator ?

 

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Nie muszę czytać o wyborach. A na pewno nie na takim poziomie :lol:

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, to gdzie w te góry jeździsz? Do jednego z tych domów, które zbudowałeś? Napisz coś o budowie, kosztach, ogrzewaniu. Z czego zrobiłeś dach? Czy masz kanalizację? Itd, itp...

 

To nie jest wątek budowlany. :wink:

Oczywiście, że u siebie! Segregowałem i przesztaplowywałem drewno na kolejny projekt. Rąk nie czuję :-? To nie jest praca na doskok.

Przekładałeś i sortowałeś drzewa długie na kilkanaście mb? No, nie byłem sam....

Przy okazji zawiozłam sześć UAZ-ów drzewa samotnym starszym we wsi.

...

Dachówka. Tarnowianka z rozbiórki ( odpowiednio postarzała, omszona, imituąca swą linią gont.

Kanalizacja oczywiście jest, woda żródlana, samociśnienie około 1 atm.

dla celów prysznica itp. hydrofor do 4 atm. To lubię, szczególnie w lecie.

Woda ma długo około 4 oC. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nawet niby-polityka z magla jest, Jestem zniesmaczony.Chcę zacząć się budować , nie wiem czy od zera czy coś gotowego kupić. Przeskakuje z róznych podgrup dyskusyjnych by swoją wiedzę w tej materi rozwijać . I co znajduję ?

 

......Szkoda słów

Moderatorów nie użyczysz ????

Czytaj wątki budowlane, tam może Cię nie pomaglują ;)

 

To w dużej mierze jest WOLNE i SWOBODNE Forum.

I te osoby, które są tu trochę dłużej niż dwa dni, bardzo cenią sobie ten luzik w dyskusji i brak zbędnego przypinania się do wymiany myśli.

 

 

A "moderatorów" i aspirujących do uciszania myśli w tym landzie dostatek

niektórzy nawet istnieją w dwóch kopiach - pewnikiem na zapas :lol:

styknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno nie na takim poziomie

Pa

 

Majka, Dropsiak. Teraz też ....lawenda? :p

 

Lubię dobre perfumy 8)

Ostatnio Gautier II, "Pi" Givenchy (ta działa).......

Lubię też Quasar Del Pozo, Kenzo czarne, Ultraviolet Pacco Rabane...

 

Z damskich ostatnio z Clinique Happy heart z Givenchy -Amarige i Ester Lauder Pleasures.

No i niezmiennie Rush (I) Gucci'ego, Issey Miyake L'eau d'issey,

Eden i Noa Cacharel'a a wiosną Yungle Kenzo........

 

Ale pamiętam jeszcze uniesienia przy Alicjji, Być Może, Masumi czy też peweksowskiej Antilope... :roll:

To były czasy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Teraz ustosunkuj się do drugiej częściej.

A. No i bym był zapomniał. Pytanie zasadnicze - po co wróciłeś na forum, ja Ci tak tu źle? Żegnałeś się przecież na drobre. A tu proszę, powrót w wielkim stylu i to z jakimi hasłami:

 

A Wy?... Bez zmian.

Dalej na służbie?

 

Po czym nastąpiło 5 postów.

Lekarzu lecz się sam, chciałby się powiedzieć.

Ktoś, gdzieś pisał o belce i oku, nie.

 

Dropsiak, oto widać jak zwolennicy PiS ustalają kryteria. Teraz mamy definicję normalnego obywatela.

Normalny, niezaangażowany obywatel, mający słuszne wątpliwości co do celowości pewnych działań, zajmuje pozycję neutralną.

Skąd może wiedzieć czy działanie jest słuszne czy też nie?

Tłumacząc Bogusława na polski - normalny obwatel nie ma prawa mieć wątpliwości i ich głosić, bo nie ma odpowiedniej wiedzy. Jeżeli je głosi, przestaje być normalnym obywatelem. Jest z układu, z opozycji, z łże elit lub też jest wykształciuchem z szarej sieci.

Dlatego też najlepiej jest przytakiwać władzy. Wszstko układa się w logiczny ciąg. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice.

Jeśli gołym okiem widać, że coś w Państwie należy bezwzględnie zrobić,

 

ano trzeba

 

a ktoś jest tego zaciekłym przeciwnikiem to powstaje pytanie?

DLACZEGO?

błędne rozumowanie, nikt nie jest przeciwnikiem zmian na lepsze. pis do tego nie dąży on tylko o tym mówi a realizuje całkiem coś innego. Jedni to widzą od samego początku i protestują przeciwko takim zmianom wprowadzanym w taki sposób. Inni tego nie widzą ale to jest jedynie kwestia czasu.

 

Co nim kieruje?

hmm, chęć życia w normalnym kraju ? W takim, w którm pajace opowiadający bzdury o ewolucji będą mogli występować co najwyżej na deskach kabaretu ? W takim, w którym słowo polityka będzie jednak cokolwiek znaczyć ?

Nadal jednak nie rozumiem co to ma wspólnego z oceną zwolenników PO, którzy wg ciebie są krętaczami, lecącymi jedynie na kasę typkami. Możesz to rozwinąć bardziej ? Ciągle słyszę o ujadaniu liberałów i bezpodstawnych atakach. A ty co robisz teraz ?[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, Dropsiak. Teraz też ....lawenda? :p

 

Lubię dobre perfumy 8)

Ostatnio Gautier II, "Pi" Givenchy (ta działa).......

Lubię też Quasar Del Pozo, Kenzo czarne, Ultraviolet Pacco Rabane...

 

Z damskich ostatnio z Clinique Happy heart z Givenchy -Amarige i Ester Lauder Pleasures.

No i niezmiennie Rush (I) Gucci'ego, Issey Miyake L'eau d'issey,

Eden i Noa Cacharel'a a wiosną Yungle Kenzo........

 

Ale pamiętam jeszcze uniesienia przy Alicjji, Być Może, Masumi czy też peweksowskiej Antilope... :roll:

To były czasy......

buahahahahahahaha :D :D :D :D :D :D

Facet nie zajarzył. :D :D :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zaległe jeszcze odpowiem, bo mnie trochę nie było.

 

Hola hola.. od kiedy to kanalizacja polityczna jest zaraźliwa ??

 

Masz ponury oczywiście rację ale jeżeli ktoś mnie wali w mordę, bo tak się dokładnie poczułem, to wybacz ale nie próbuję nawiązac filozoficznej dysputy na temat przyczyn, z powodu których oberwałem tylko odpowiadam tym samym i jeżeli trzeba poprawiam kopniakiem w krocze.

Jeżeli ktoś jest synem matki, która miała problemy z zachowaniem wierności to po prostu trzeba to powiedzieć a nie wciskać kit, że to był skrót myślowy.

 

Możliwe, że jest to dobra [może nawet najlepsza ;)] odpowiedź na niektóre zachowania niektórych [chodziło o ten tekst].

 

Mi chodziło jedynie o fakt, iż istnienie takiego niektórego, który - wedle naszego osądu - okazuje się być kanalią, nie ma prostego przełożenia na upodabnianie się innych do niego, nie mówiąc już o wpływie na cały naród.

A niektórym z racji chwilowo pełnionego przez nich stanowiska i tak nie można nie tylko "poprawić", ale nawet odpowiedzieć tym samym. Zresztą, sądzę że nie czytają oni Forum :D, wiec tyle naszego, co zagotowanej adrenaliny ;)

 

Z niektórymi też gadać nie ma sensu, argumenty spływają po nich jak woda po kaczce :lol:

 

 

Ciekawym tylko, kiedy słowo 'polityk' stanie się wyrażeniem nieparlamentarnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc Bogusława na polski - normalny obwatel nie ma prawa mieć wątpliwości i ich głosić, bo nie ma odpowiedniej wiedzy. Jeżeli je głosi, przestaje być normalnym obywatelem. Jest z układu, z opozycji, z łże elit lub też jest wykształciuchem z szarej sieci.

Dlatego też najlepiej jest przytakiwać władzy.

 

Buahahahaha. Facet nie zajarzył. :lol:

Przeczytaj jeszcze raz ....powoli.

 

WĄTPLIWOŚĆ - NEUTRALNOŚĆ.

Nie przytakiwanie. Nie, nie, nie.

 

No dalej. Pomalutku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ciekawym tylko, kiedy słowo 'polityk' stanie się wyrażeniem nieparlamentarnym ;)

w dużej mierze już jest ....nazwanie kogoś politykiem to nie komplement....

ps.Bogus a po co objasniać?

Według twoich kryteriów, jak się nie rozumie to lepiej byc strona bierną,nie? To zastosuj.

ps. Brak konkretów i gadka szmatka - to cię widzę kreci. I się potem dziwisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wyschnąłem po dłuuuugiej kąpieli.

Idę pograć trochę na kurniku. Kolorowych snów!

Niech się przyśni Wam dochodowa ferma kaczek.

Można je mordować tysiącami i jeszcze za to dostać kasę....

Jest tylko jedno ale....

Wśród Waszych pracowników jeden jest z WSI a drugi był oprawcą w UB.. Sza!

To tylko sen.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wyschnąłem po dłuuuugiej kąpieli.

Idę pograć trochę na kurniku. Kolorowych snów!

Niech się przyśni Wam dochodowa ferma kaczek.

Można je mordować tysiącami i jeszcze za to dostać kasę....

Jest tylko jedno ale....

Wśród Waszych pracowników jeden jest z WSI a drugi był oprawcą w UB.. Sza!

To tylko sen.....

Idz idż..

Moze jak się wyspisz to będziesz czytał to co napisane i do tego sie odnosiła a nie polemizował z czyms co komu sam przypiszesz.

Kolorowych snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zaległe jeszcze odpowiem, bo mnie trochę nie było.

 

fiu, fiu no to masz trochę zaległości :) Pocieszę Cię tylko, że połowę możesz spokojnie przewinąć bez czytania ;)

Co do tamtej sprawy to nie liczę, że adresat to kiedykolwiek przeczyta... i całe szczęście :) Obecny rząd jest bardzo przeczulony na swoim punkcie i mógłby za co niektórymi forumowiczami wysłać listy gończe :) Ja mam najgorzej, mój nick mówi wszystko na temat mojego adresu zamieszkania :D

A sposób wyrażania myśli ? Jak ktoś mnie zirytuje to niestety nie mam głowy do układania gładkich zdań i wyrażam swoją opinię jednowyrazowo :) W głowie większość z nas dokonuje w identyczny sposób ocen osób czy sytuacji. Ja jedynie wyartykułowałem tą ocenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...