Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sondaże kłamią bo steruje nimi UKŁAD?

 

I dlatego też J. Kaczyński zrobi wszystko, by dopchnąć swój plan.

Choćby z diabłem.

:lol:

 

Plan czego? Zmniejszenia bezrobocia? Poprawienia warunków mieszkaniowych? Zmniejszenia deficytu budżetowego? Czy polowania na czarownice?

Od kwietnia jestem bezrobotny. Fakt, że jestem specjalistą w bardzo wąskiej dziedzinie, ale zarówno zasiłek dla bezrobotnych, jak i praca za 1000 zł mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trudem połknąłbym PO + SLD.

 

Za mało głosów. Co dalej?

 

Jamles odpowiedział. WYBORY, a nie trzymanie się stołków i wmawianie narodowi we wtorek że SO to warchoły, a w środę, że tylko jeden z SO jest niezbyt fajny, a reszta to fajne chłopaki i dziewczyny. No ale jeśli PiS woli bratać się z ugrupowaniem w którym wielu posłów ma wyroki, to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś wczoraj Bogusław dał czadu. To nie Ty zarzucałeś mi odrabianie pańszczyzny w tym wątku? 8) :D :D :D :D :D

 

Tanie państwo:

Nie widać zmniejszenia ilości służbowych samochodów (planowano zmniejszyć ich liczbę o 20 tys.), telefonów komórkowych (koszty rozmów miały spaść o 20-40 proc.), nie sprzedano ani jednego rządowego ośrodka wypoczynkowego (zakładano sprzedaż 9 ośrodków). Zwiększą się za to koszty zmian w rządzie - o odprawy dla zwalnianych funkcjonariuszy oraz dodatkowe etaty dla nowych podsekretarzy stanu (m.in. zespół antykryzysowy dla odbudowanej koalicji).

(...) - PiS zamiast zmniejszać, zwiększył administrację o ok. 4 tys. osób. O blisko półtora miliarda złotych wzrosły wydatki na administrację publiczną. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś wczoraj Bogusław dał czadu. To nie Ty zarzucałeś mi odrabianie pańszczyzny w tym wątku?

 

A Ty już od rana na stanowisku.....

Już po prasówce i huuuuuzia. :D

 

 

Przypominam nieśmiało, ze sondaże wskazywaly wygraną PO do Sejmu i wygraną Tuska w wyborach przezydenckich.

Jak by przyszło do konkretnych wyborów to może być różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentujesz niepełne dane.

Udowodnij ponadto, że one są prawdziwe.

hahahahahahahaha

Udowodnij, że jestem na forum służbowo, a Lepper to mój przyjaciel. :D :D :D :D :D :D :D

Albo chociaż zaprezentuj pełne dane, a za to kiedy Cię poniosło po rostu przeproś.

 

A Ty już od rana na stanowisku.....

Już po prasówce i huuuuuzia.

 

buahahahahahaha, Boguś dał czadu w niedzielę (sic!), a teraz poucza innych. Typowie...

 

 

rrmi, a co powiesz na to?

 

Neandertalczycy są wśród nas, dinozaury żyły w tych samych czasach co ludzie - to niektóre z twierdzeń, jakie padły podczas wykładu Macieja Giertcha wygłoszonego dla wszechpolaków z Akademii Orła. O jego przebiegu pisze "Gazeta Wyborcza".

 

Prof. Giertych - specjalista od drzewoznawstwa i genetyki roślin przez ponad godzinę obalał teorię ewolucji - pisze dziennik. - Dowiedziałem się, że moja dziedzina dostarcza dowodów dla teorii ewolucji. Że ewolucja to skutek drobnych mutacji (...). A czy ktokolwiek potrafi podać przykład korzystnej mutacji? Nie! Mutacje są zawsze szkodliwe - wołał europoseł zza katedry.

 

Według profesora jest kilka przesłanek obalających teorię ewolucji. Pierwszą z nich jest zjawisko śmierci mamutów w wyniku masowego uduszenia, co musiało wydarzyć się nie tak dawno, bo - według Giertycha - "w czasach gorączki złota na Alasce jadano befsztyki z mamuta. A mięso nie przetrwałoby tak długo".

 

Po drugie, teorię ewolucji obalają dinozaury, a dokładniej fakt, że były współczesne ludziom. - Ze wszystkich kultur docierają informacje, że je pamiętamy. Szkoci - potwora z Loch Ness, my - smoka wawelskiego, a Marco Polo pisał, że smok był zaprzężony do karety cesarskiej w Chinach - cytuje słowa Giertcha "GW".

 

Na zakończenie słuchacze usłyszeli, że neandertalczycy żyją wśród nas (dowodem na to ma być jeden z amerykańskich bokserów), a "australopitek to po prostu małpa".

:o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowane przez Ciebie dane są wyssane z palca.

 

Nikt w trakcie roku przed dokonaniem bilansu, takimi danymi dysponować nie może.

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe bzdury.

 

Co ma Maciej Giertych i jego poglądy do tematu wątku?

 

 

Co znaczy łacińskie słówko (sic!) w ułożonym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat watku: "Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?"

Giertych jest europosłem - rządzi. Te bzdury powtarza także wiceminister edukacji.

 

Najpierw udowodnij, że:

1) dane są wyssane z palca

2) jestem na forum służbowo

3) Lepper to mój przyjaciel

 

A potem wskaż, w którym miejscu, dane są bzdurne. Konkretnie.

 

Tanie państwo:

Nie widać zmniejszenia ilości służbowych samochodów (planowano zmniejszyć ich liczbę o 20 tys.), telefonów komórkowych (koszty rozmów miały spaść o 20-40 proc.), nie sprzedano ani jednego rządowego ośrodka wypoczynkowego (zakładano sprzedaż 9 ośrodków). Zwiększą się za to koszty zmian w rządzie - o odprawy dla zwalnianych funkcjonariuszy oraz dodatkowe etaty dla nowych podsekretarzy stanu (m.in. zespół antykryzysowy dla odbudowanej koalicji).

(...) - PiS zamiast zmniejszać, zwiększył administrację o ok. 4 tys. osób. O blisko półtora miliarda złotych wzrosły wydatki na administrację publiczną. (...)

 

Słowo sic z wykrzyknikiem (tak) miało, zgodnie zresztą z definicją, zwrócić uwagę na zaskakujący fakt - jest nim duża aktywność Bogusława na forum... w niedzielę (to nie pomyłka). Tego samego Bogusława, który w tym temacie nie omieszkał mnie pouczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych jest europosłem - rządzi. :lol:

buahahahahaha

A gdzie to niby rządzi Giertych? Bo nie wiem.

 

 

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe, kiepsko spreparowane bzdury. 8)

Udowodnij, ze dane są prawdziwe.

Skąd pochodzą.

 

Ty jesteś w wątku od wczesnego rana do późnego wieczora, siedem dni w tygodniu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych jest europosłem - rządzi. :lol:

buahahahahaha

A gdzie to niby rządzi Giertych? Bo nie wiem.

W Europarlamencie.

Podobnie jak poseł zawisza w Parlamencie RP. Do książek!

Ty często piszesz o Tusku. Napisz więc gdzie Tusk rządzi? I co to ma wspólnego, drogi Kali, z tematem wątku.

 

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe, kiepsko spreparowane bzdury. 8)

Udowodnij, ze dane są prawdziwe.

Skąd pochodzą.

Udowodnij, że nie są prawdziwe. Udowodnij:

że jest 20 tyś mniej samochodów służbowych,

że spadły rachunki za rozmowy służbowe,

że sprzedano 9 ośrodków wczasowych,

że rząd zlikwidował agencje rolne,

oddziały Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad,

że skomasował 21 inspekcji,

że skonsolidował wojewódzkie urzędy ochrony środowiska.

Czyli, że dokonał tego wszystkiewgo, co obiecywał. Dasz radę?

 

Ty jesteś w wątku od wczesnego rana do późnego wieczora, siedem dni w tygodniu. 8)

Zabronisz mi prezentowania własnych poglądów, bo nie przystają do Twoich?

Zamiast polemizować, zasypywać mnie argumentami, robisz sobie notorycznie wycieczki osobiste. Jak osoaba popierająca PiS, nie sądzę byś w ten sposób robił im dobrą prasę.

 

 

Kolejny element taniego państwa:

63 osoby wsiadły, a wysiadły 52 - to tygodniowe statystyki działania nowej stacji kolejowej, Włoszczowa Północ. Pustkami świeci 300-metrowy peron wart 3 miliony złotych, a powstały dzięki wysiłkom Przemysława Gosiewskiego. Koszt zatrzymania i ponownego rozpędzienia tego typu pociągu, to jakieś 10 - 15 tyś zł. Tak się zastanawiam czy można komuś postawic zarzuty o niegospodarność? Czy CBA nie powinna się zając ta sprawą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych jest europosłem - rządzi. :lol:

buahahahahaha

A gdzie to niby rządzi Giertych? Bo nie wiem.

 

 

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe, kiepsko spreparowane bzdury. 8)

Udowodnij, ze dane są prawdziwe.

Skąd pochodzą.

 

Ty jesteś w wątku od wczesnego rana do późnego wieczora, siedem dni w tygodniu. 8)

 

 

Boguś, weź głęboki oddech 8)

 

a o wiceministrze Orzechowskim słyszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły przykład.. Tusk jest szefem PO i rządzi w PO.

Parlamentarzysta to człowiek jeden z wielu.

Sam nie rządzi.

Do swoich pomysłów musi zdobyć większość.

Giertychowi to nie grozi.

 

Można prezentować różne światopoglądy.

Kościół katolicki zaakceptował ewolucję jako możliwy etap kreowania wszechświata przez Stwórcę.

Jednak gość na stanowisku wiceministra edukacji nie powinien przychylać się otwarcie do żadnego światopoglądu, tym bardziej do światopoglądu

tak kontrowersyjnego.

Ja bym wziął Orzechowskiego na dywanik... i dałbym mu propozycję nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...