Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

.... gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, skąd "panie prezesie - melduję wykonanie zadania" czerpią pełnymi garściami, gdy zostaną przyłapani na kłamstwie, matactwie, oszczerstwie ........

 

Tygodnik Powszechny

"Po zabójstwie Anny Politkowskiej prezydent Putin ... powiedział coś, co należy uznać za szczyt cynizmu: śmierć Politkowskiej uczyniła więcej szkody Rosji niż jej publikacje, na które nikt nie zwracał uwagi.

Według spiskowej teorii Putina, zamachu na dziennikarkę dokonały więc siły, które pragną obniżenia prestiżu Rosji na arenie międzynarodowej. W usłużnej prasie zaraz pojawiły się komentarze, że zabójstwo Politkowskiej było prowokacją obliczoną na skompromitowanie prezydenta."

:roll:

.... szczyt cynizmu na miarę pijanego niedźwiedzia, ale nasi "mali, zakomplesieni ludzie" dążą do tego szczytu z wytrwałością himalaisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiejsi rozmówcy TVN:

o 17.30 Hipolit Starszak - bylu oficer SB - :o będzie opowiadał jak to bylo z Papałą........... :o

w Kropce nad I - Siemiątkowski były szef UOP

w mag. 24 godziny" były szef MSWiA Krzysztof Janik

Powinni jeszcze poprosić o cenną opinię członków "Pruszkowa" no i kogoś z ambasady Federacji Rosyjskiej lub np. imć Ałganowa.

 

 

 

"Sueddeutsche Zeitung" Prezydent Putin udzielił przywódcom UE lekcji polityki siły.

Francuski "Liberation": Polski Prezydent, przewodniczący UE, premierzy Łotwy, Danii i Szwecji uratowali honor UE podczas spotkania z Putinem.

 

 

Koszty leczenia ofiar wypadków będą ponosić jego sprawcy. Nareszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe, kiepsko spreparowane bzdury.

Udowodnij, ze dane są prawdziwe.

Skąd pochodzą.

 

 

To Ty podajesz dane.

Wskaż źródło ich pochodzenia i wykaż ich wiarygodność.

Za Gazetą Prawną.

 

A Ty je dyskredytujesz. Skoro wiesz, że to nie jest prawdą, to napisz co jest? Zacznijmy od tego - ile ośrodków wczasowych rząd sprywatyzował?

Czekam także na dowody dotyczące mojego rzekomo służbowego charakteru obecności na forum. Chyba nie rzucasz słów na wiatr? Bogusławie?

 

Liczeniem na normalny (czyli niezaangażowany, nieuświadomiony) elektorat jest tekst o kotwicy budżetowej. Z jednej strony ma ona wynieść 30 mld zł, pomimo zwiększonych wydatków. Ok, jest sukces. Tyle, że dzisiaj mamy koniunkturę i większe wpływy do budżetu. Co będzie za 3 lata? Wpływy zmaleją, a wydatki pozostaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych jest europosłem - rządzi. :lol:

buahahahahaha

A gdzie to niby rządzi Giertych? Bo nie wiem.

 

 

Powtarzasz bezkrytycznie gazetowe, kiepsko spreparowane bzdury. 8)

Udowodnij, ze dane są prawdziwe.

Skąd pochodzą.

 

Ty jesteś w wątku od wczesnego rana do późnego wieczora, siedem dni w tygodniu. 8)

 

1. Giertych reprezentuje Polskę w Europie. Jest więc naszym przedstawicielem i zyje za naszą badż co bądz kasę. Fakt oczywisty.

Ale według Bogusia to nic /nie głosuje, nie zabiera głosu na nic nie ma wpływu, nawet na wizerunek kraju za granica..../. Nie dyskutujmy, wszak wolno Bogusiowi tak mysleć.

2. Myslę, ze Boguś majacy dowody na to, że Gazeta Prawna spreparowała te dane zgłosi to odpowiednim organom. Nie moze się kłamstwo szerzyć, nie?

3. Boguś siedzacy na forum od rana do wieczora czyni innym zarzuty, z tego że się wypowiadaja., No no kalizm silnia jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak ma za złe, że eurodeputowany ma zdanie odmienne od Darwina.

Czy to jest karalne?

A może naszkicuj model poprawności politycznej i światopoglądowej i sposób jego sprawdzania, egzekwowania przed wyborami.

Cenzura poglądów, obyczajowości, obyczajności, poprawności?

Selekcja?

Został wybrany w sposob demokratyczny. I to wszystko. DEMOKRACJA.

Wynika, że takich, którzy myślą podobnie jest więcej.

I co z tego?

Dyskryminujmy ich?

Wymyśl sposób, byś mogła, facetowi o dziwnych poglądach, wybranego jednak wolą wyborców, cofnąć mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że dzisiaj mamy koniunkturę i większe wpływy do budżetu. Co będzie za 3 lata? Wpływy zmaleją, a wydatki pozostaną...

 

Skąd wiesz, że wpływy za trzy lata zmaleją?

Z Gazety Prawnej? (Każda informacja gazetowa może być nieprawdziwa.

Nawet nekrolog.)

A jak wpływy wzrosną? :o

 

A jak inwestorzy ze wszech stron zorientują się, że mogą działać normalnie a nie kombinować, komu by tu trzeba wsunąć, że nie ma już nieformalnych układów i dopiero wtedy zacznie się w Polsce boom?

 

Ja to właśnie dokładnie tak widzę. Zniknie obieg podstolikowy i zacznie się normalna gospodarka i normalna gra rynkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee tylko na to czekałam :lol: :lol: :lol: Boguś jesteś diablo przewidywalny.

Eurodeputowany G. i wiceminister O. mają wszak prawo wyrazac swoje przekonania, bo mamy wolnośc słowa...i takie tam blablablabla

A potem rząd powoła kolejnego pełnomocnika /a moze juz ministerstwo :o /do spraw poprawy wizerunku naszego kraju. A co się bedzie szczypał nie?

Swoją droga ciekawe, co ten pełnomocnik w ogóle robi?? Tak praktycznie , w tanim państwie???

Pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych do spraw ochrony i promocji wizerunku Polski w świecie

 

Pełnomocnik:

Andrzej Sadoś, radca w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

 

Zadania:

1) Opracowywanie strategii ochrony i promocji wizerunku Polski w świecie, we współpracy z DPROM i DSI;

2) Wdrażanie strategii, o których mowa wyżej, przy pomocy komórek organizacyjnych MSZ i placówek zagranicznych;

3) Monitorowanie prasy krajowej i zagranicznej oraz podejmowanie działań niezbędnych do zapobiegania naruszeniom dobrego imienia Polski w świecie, we współpracy Rzecznikiem Prasowym Ministra Spraw Zagranicznych;

4) Utrzymywanie kontaktów z instytucjami państwowymi, środowiskami naukowymi oraz organizacjami pozarządowymi i biurami korespondentów akredytowanych w Polsce w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich zadań;

5) Kierowanie pracami Zespołu Pełnomocnika MSZ do spraw ochrony i promocji wizerunku Polski w świecie.

 

Data ustanowienia pełnomocnika:

18.07.2006

http://www.msz.gov.pl/Struktura,MSZ,1196.html

ps. Mydli się, mydli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz zbyt uważnie.

No ale wogóle nie musisz czytać i możesz i tak pisać swoje....

Otóż pisałem:

 

Jednak gość na stanowisku wiceministra edukacji nie powinien przychylać się otwarcie do żadnego światopoglądu, tym bardziej do światopoglądu tak kontrowersyjnego.

Ja bym wziął Orzechowskiego na dywanik... i dałbym mu propozycję nie do odrzucenia.

 

Oczywiście jak byłbym J. Kaczyńskim.....

To już jest urzędnik i nie wolno mu głosić poglądów "nienaukowych" ponadto będących przyczynkiem do ataków na rząd.

 

To tak jakby Ziobro lansowal obcinanie ręki za kradzież lub minister budownictwa lansował ziemianki jako dobre do zamieszkania miejsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz zbyt uważnie.

No ale wogóle nie musisz czytać i możesz i tak pisać swoje....

Otóż pisałem:

 

Jednak gość na stanowisku wiceministra edukacji nie powinien przychylać się otwarcie do żadnego światopoglądu, tym bardziej do światopoglądu tak kontrowersyjnego.

Ja bym wziął Orzechowskiego na dywanik... i dałbym mu propozycję nie do odrzucenia.

 

Oczywiście jak byłbym J. Kaczyńskim.....

To już jest urzędnik i nie wolno mu głosić poglądów "nienaukowych" ponadto będących przyczynkiem do ataków na rząd.

 

To tak jakby Ziobro lansowal obcinanie ręki za kradzież lub minister budownictwa lansował ziemianki jako dobre do zamieszkania miejsce....

 

czytam dośc uważnie. Ale często uprawiasz lejstwo wody.

 

No i z Ziobrem to trafiłes kula w płot. Przypomnę Ci, że ten minister pokazywał jak w niszczarce niby niszczono dokumenty z afery bilbordowej, i co powiedział o urzędujacym prezydencie miasta Krakowa /porównał go do przestępcy/.

czyli nie zachowuje sie jak poważny urzędnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiaczku! I vice versa.

Sporo Twoich uwag pod moim adresem, przeczytaj mając siebie za adresata.

 

Faktycznie czasem czytam niezbyt uważnie. Wybaczysz?

No ale plotkując sobie z Wami, w tzw. międzyczasie robię sporo całkowicie innych rzeczy....

Ważne jest jednak dla mnie uczestniczenie w waszej zabawie.

Gdyby nie ja, byłoby moze trochę smutnie i monotonnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie poszedłeś jednak Bogusiu :o :o :o

Który to juz raz demonstrujesz znudzenie a potem jednak....

Chyba się od nas uzalezniłes. Nie sądzisz?

 

...Gdyby nie ja, byłoby moze trochę smutnie i monotonnie.

No widać, ze byłoby ci bez nas smutno i monotonnie.

ps. I dzięki za to ze tak się starasz umilać nam czas. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...