Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

tylko z tej strony powyżej

 

MAM pytanie, czy tematem tego wątku jest BOGUSŁAW, zwłaszcza kieruję do moderatorów i uczestników dyskusji!!!

 

Czy ktoś pamięta merytoryczny tekst Dropsiaka??? Tej od zasady ocenę innych zaczynaj od siebie!!!

 

To nie poszedłeś jednak Bogusiu :o :o :o

Który to juz raz demonstrujesz znudzenie a potem jednak....

Chyba się od nas uzalezniłes. Nie sądzisz?

 

ps. Bogus moze tak zastosujesz swoją radę do siebie?

 

Boguś - dostajesz mailem "gotowce" do podkładania w dyskusji :o

Nie uwierzę, że to telepatycznie sie odbywa :roll:

 

Hee tylko na to czekałam :lol: :lol: :lol: Boguś jesteś diablo przewidywalny.

 

Moim zdaniem Boguś jaja sobie z nas robi. :D :D :D :D :D :D

I chyba tak go należy zacząć traktować. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Moim zdaniem Boguś jaja sobie z nas robi. :D :D :D :D :D :D

I chyba tak go należy zacząć traktować. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

1.

Ale według Bogusia to nic /nie głosuje, nie zabiera głosu na nic nie ma wpływu, nawet na wizerunek kraju za granica..../. Nie dyskutujmy, wszak wolno Bogusiowi tak mysleć.

2. Myslę, ze Boguś majacy dowody na to, że Gazeta Prawna spreparowała te dane zgłosi to odpowiednim organom. Nie moze się kłamstwo szerzyć, nie?

3. Boguś siedzacy na forum od rana do wieczora czyni innym zarzuty, z tego że się wypowiadaja., No no kalizm silnia jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

2 Pytania do mtoma

 

1. Dlaczego skoro tematem są "wybory" piszesz non stop o innych???

Jesteś tu 7 dni od rana do nocy, przydałoby się cos merytoryki!!!

 

2. Skoro piszesz że są tu osoby służbowo, posiadasz na to jakieś dowody..., chyba nie rzucasz słów na wiatr???

 

 

 

Temat watku: "Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?"

 

2) jestem na forum służbowo

 

 

:

 

Bogusław jako tuba PiS

 

 

Kowalski (nomen omen Bogusław :lol: ) - LPR, powiedzaiał:

 

 

 

Zauważcie, że forumowi PiS-owcy

 

 

Oto do czego prowadzi polityka rządu. Działacz PiS (jakby nie było inteligentny człowiek) musi wypisywać takie głupoty

 

 

Nadawałbyś się na rzecznika...

 

 

 

Bogusław jako rzecznik PiS...

 

 

 

 

Dobrze, że premier ma swojego rzecznika

 

 

 

 

Karty zostały odkryte? Nowy Platformers się nam objawił?

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

 

 

 

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

PS. Bogusław, czy jesteś politykiem

 

 

W zasadzie, Boguś już nie muszę pytać czyś polityk.

 

 

 

mtom wielokrotnie był proszony o zaprzestanie wycieczek osobistych:

 

Nie wstydź się tego! Dropsiak :oops:

 

 

 

Panie mTom! :evil: Mógłbyś się pan powstrzymać od nieustannych wycieczek osobistych pod adresem każdego o odmiennym od pana zdaniu :evil: :evil:

 

 

 

To jest żałosne i głupie w pańskim wydaniu.

 

 

 

 

 

 

 

Alternatywna koalicja większościowa?b]

 

 

 

Boicie sie powiedzieć?

 

 

 

P(o)S(o)L D - powtórka z 4 czerwca 1992 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE SĄ MODERATORZY FORUM????

 

 

"]

CEL WĄTKU

 

To chyba racja z tym rozmywaniem wątku. Bo przecież powstał między innymi po to, by analizować kolejne posunięcia nowej władzy?

[/b]

 

 

 

A o to jaki jest prawdziwy cel wątku, rozmyć dyskusję, zamienić w personalną pyskówke, byle nie było dyskusji na temat:

 

 

 

 

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

 

 

 

 

 

 

Wiesz, Bogusław, Ty to idź w politykę. Marnujesz się. Potrafisz mówić dużo, banalnie i nie na temat.

 

Masz rację, ja bym nawet zaryzykowała tezę, że on ma w tym duuuże doświadczenie.

 

 

 

 

 

 

Na marginesie, masz bardzo duże wahania nastrojów. :wink:

 

 

 

 

 

 

Po prostu facet, tak pływasz, że inaczej jak w punktach nie da się z Tobą rozmawiać. Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii. 8)

 

 

 

Bogusław, polityką narodu nie nakarmisz. Przestań juz pierniczyć głodne kawałki :roll:

 

 

 

 

 

 

Skoro nie zamierzasz mi tego wyłuścić, to bardzo mi przykro z tego powodu, bo dotąd uważałem Cię za konkretnego i konsekwentnego w udawadnianiu swoich racji :( Teraz pokazałeś, że Twoje wypowiedzi wynikają tylko i wyłącznie z czystego pieniactwa i właściwej takim osobnikom skłonnościom do przeciwstawiania się "dla zasady", bez konkretnych powodów, byle tylko coś skrobnąć... Chyba, że sam czujesz się ogromnie zawiedziony "pracą" swoich wybrańców, ale jesteś względem nich z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu, niezwykle lojalny i bronisz ich do upadłego... :-? W tym momencie, uważam, że dyskusja z Tobą o wszystkim i o niczym bez podania konkretów jest jak papier toaletowy - długa, szara i do d...py :oops: ;) :)

 

 

 

 

 

 

Przez kilka stron wypisywałeś Boguś jak to jest dobrze. Teraz zapytam co jest dobre i komu jest dobrze?

 

Chyba, że Ty Bogusław żyjesz ideologią i nie masz nad łóżkiem napisane "gospodarka głupcze!"? :wink:

 

 

 

To żeś Bogusław zawiedziony rządzącymi, widać nieuzbrojonym okiem. Teraz wyjaśnij dlaczego jesteś wciąż taki lojalny?

 

 

 

 

 

 

Skoro jesteś lekarzem, to stawiając diagnozę, opierasz się na jakichś konkretach, dowodach, które przemawiają za tym, że Twoja diagnoza jest właściwa i niezaprzeczalna. Ponadto, wydaje mi się, że raczej informujesz swoich pacjentów, co im dolega, bo chociaż dla Ciebie widać wszelkie objawy choroby gołym okiem, to dla pacjenta są one po prostu niedostrzegalne lub niezrozumiałe. Mało tego, jako dobry lekarz, powinieneś uczulać pacjenta "na przyszłość", by w porę zauważył niepokojące symptomy...

 

 

 

:D :D :D

 

 

 

 

 

 

Bogusław wyznaje zasadę, że umierającemu pacjentowi trzeba opowiadać, że wnuki bedzie jeszcze miał :roll:

 

 

 

A propos, gdzie podziewa się nasz Lewakk?!

 

Hop, hop, może wesprzesz Bogusia?!

 

 

 

:D :D :D

 

 

Jestem pracodawcą licząc z kooperantami dla kilkuset osób.

 

 

 

Wydaje mi sie , ze jednak nie jestes . Gdybys mial malutki nawet biznesik , to bys pisal wiecej o gospodarce . I tym samym polityka zeszlaby na plan dalszy .

 

 

 

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow .

 

 

 

Brawo, brawo jak szczerze wymieniasz..... 8) 8) 8) Mamy dowód hahahaha...

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

 

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

 

 

 

 

Zastanawiam się dlaczego niejaki Lewakk twierdzi, że zwrot "Nadawałbyś się na rzecznika prasowego jakiejś partii", jest personalnym atakiem? Czyżbyśmy po tych paru miesiącach trwania nowej kadencji doszli do stanu, kiedy to należy się wstydzić bycia w jakiejkolwiek partii? :-? :o

.

 

 

 

Mtom to dobrze że po roku przestałeś się wstydzić własnej partii, ja na szczęście do żadnej nie należę to się i wstydzić nie muszę.

 

 

 

 

 

2 *

 

 

 

Bogusław :o tyś poeta :D

 

 

 

może by naj-sam-pierw oddać ludziom to, co im sie zabrało 8) Te zapędy, aby rozdawać nie swoje przypominają troche bolszewizm

 

 

 

SLD dodając 25 groszy akcyzy do benzyny na szczeście nie przypomina bolszewizmu bo chciało zabrać a nie rozdać.... to tak apropos, bo i tak Cię nie interesuje rozmowa merytoryczna...

="Majka"]

 

 

 

Lewakk, a mówiłam ci już, żeś skończony gnojek?

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym miejscu użyłbym znacznie mocniejszych słów niż Majka, ale gadać mi się z Tobą już nie chce.

 

 

 

Jesteś ........................................... (wpisz sobie najbardziej chamskie określenia jakie przyjdą Ci do głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, moim zdaniem przy Lewakku Bogusław to ma klasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie wali na całego :D

 

 

Czy ktoś pamięta merytoryczny tekst Dropsiaka??? Tej od zasady ocenę innych zaczynaj od siebie!!!

w odróżnieniu od tekstów co niektórych ;) większość tekstów Dropsiaka [i nie tylko Dropsiaka] jest merytoryczna, tzn.:

- dotyczy tematu wątku [który nie jest tylko o wyborach - to normalna rzecz na forach, że wątki sie rozwijają i żyją własnym życiem]

- jest dyskusją z innymi dyskutantami

- nie jest pozbawiona czegoś, co określa się poczuciem humoru, dystansem czy też kolokwialnie "luzem", a co znakomicie wpływa na rozładowanie ciśnienia emocji ;)

 

 

Przede wszystkim jednak pragnę zauważyć, że powtarzanie może i jest matką [nauki], ale w dyskusji powtarzanie (się) to nie jest nawet macochą :lol:

 

 

Tylko spamu do wyrzucenia całe szpalty ;)

 

 

 

 

Wiecie co, moim zdaniem przy Lewakku Bogusław to ma klasę.

Bogusława da się spokojnie czytać, bo zdania są pisane według reguł języka polskiego :D

 

A i części Jego poglądów nie sposób odmówić racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie wali na całego :D

 

 

Czy ktoś pamięta merytoryczny tekst Dropsiaka??? Tej od zasady ocenę innych zaczynaj od siebie!!!

w odróżnieniu od tekstów co niektórych ;) większość tekstów Dropsiaka [i nie tylko Dropsiaka] jest merytoryczna, tzn.:

- dotyczy tematu wątku [który nie jest tylko o wyborach - to normalna rzecz na forach, że wątki sie rozwijają i żyją własnym życiem]

- jest dyskusją z innymi dyskutantami

- nie jest pozbawiona czegoś, co określa się poczuciem humoru, dystansem czy też kolokwialnie "luzem", a co znakomicie wpływa na rozładowanie ciśnienia emocji ;)

 

Pozwolisz Ponury, że powtórzę Twój post.

Zgadzam się z Tobą w 100% :)

 

Przede wszystkim jednak pragnę zauważyć, że powtarzanie może i jest matką [nauki], ale w dyskusji powtarzanie (się) to nie jest nawet macochą :lol:

 

 

Tylko spamu do wyrzucenia całe szpalty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk, mimo całego szacunku dla wszystkich forumowiczów, to jednak pozostanę przy swojej opinii. Sorry.

A w tajemnicy Ci powiem, że głosowałem na PO, a nie na PiS mimo, że wśród jego prominentnych członków jest mój szkolny, dobry kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tajemnicy Ci powiem, że głosowałem na PO, a nie na PiS mimo, że wśród jego prominentnych członków jest mój szkolny, dobry kolega.

Ty się Tomek z takimi znajomościami nie obnoś, a nuż (tak to się pisze ?!) okaże się że Twój kolega to TW albo w przeszłości kogoś molestował i będziesz pozamiatany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że wpływy za trzy lata zmaleją?

Z Gazety Prawnej? (Każda informacja gazetowa może być nieprawdziwa.

Nawet nekrolog.)

A jak wpływy wzrosną? :o

Jak wpływy wzrosną to będzie oznaczało, że mamy wyższe podatki. Bez reformy finansów i prawa pracy, nie sądzę by same z siebie wzrosły. Całe szczęście, że jest koncepcja zwana krzywą Laffera. Jestem jednak przekonany, że 90% posłow nie wie w czym rzecz.

 

Wracając do Macieja Giertycha, widziałem ten jego wykład w TV. Wcześniej myślałem, że łże-prasa wyolbrzymiła problem, a tu proszę. Facet to mówił i jeszcze dał się sfilmować. Na szczęście miał jakiś taki dziwny uśmieszek na twarzy więc się uspokoiłem. Maciek po prostu (podobnie jak Bogusław) dostał świńskiego przedwyborczego humoru. 8) :wink: :D

 

Podobno OC w przyszłym roku może wzrosnąć o 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tajemnicy Ci powiem, że głosowałem na PO, a nie na PiS mimo, że wśród jego prominentnych członków jest mój szkolny, dobry kolega.

Ty się Tomek z takimi znajomościami nie obnoś, a nuż (tak to się pisze ?!) okaże się że Twój kolega to TW albo w przeszłości kogoś molestował i będziesz pozamiatany :)

 

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i efekt tego wszystkiego juz jest. Czytałam iż w niektórych miejscowościach robiło się łapanke na listy do samorządów :-? a statystycznie jest ich o 30% mniej /za TiVi/ W efekcie gdzieniegdzie juz przed wyborami maja radnych bo jest 1;1.

Moim zdaniem to dowodzi stopnia zbrzydzenia polityką i tym co wokół.

Ciekawa jaka bedzie frekwencja. Pewnie około 30% niestety. Kogos to obchodzi? z rzadzacych? Czy maja wazniejsze sprawy?

W moim mieście na listach szeroko rozumianej prawicy /bo wszak kazdy "lider" najwazniejszy"/ całe rodziny. Jedna nawet w liczbie 3 sztuk po jednej na okreg :o :evil:

Smutne to bardzo.

i jeszcze takie cóś:

Polscy urzędnicy nie potrafili wykorzystać setek milionów złotych przeznaczonych na unowocześnienie administracji. Z unijnych 600 mln zł, które Bruksela przyznała Polsce na usprawnienie administracji i które miały być wydane do końca tego roku, udało się wykorzystać zaledwie 3,5 proc. Aż połowa z 14 planowanych inwestycji utknęła w ministerstwach.

 

Najczęstszą przyczyną opóźnień są przeciągające się przetargi - pisze "Rzeczpospolita". Efekt: wciąż nie funkcjonuje elektroniczny podpis, nie można znaleźć w sieci wszystkich publikowanych aktów prawnych oraz rozliczać przez Internet podatków. Tymczasem jeżeli chodzi o dostępność usług publicznych w Internecie, Polska ma jeden z najgorszych wyników w Unii Europejskiej.... http://biznes.interia.pl/news?inf=809193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moi drodzy powiem Wam takiego prywatnego "niusa". Moja szwagierka mająca sympatie do PO bedzie kandydowac z listy PiS do samorzadu lokalnego ( trzeba dodac ze tak na prawde jej poglądy polityczne nie są bardzo sprecyzowane). Dla wyjasnienia: nigdy raczej specjalnie nie interesowała sie polityka natomiast jest dość znana w swojej okolicy z działalnosci społecznikowskiej, integrujacej ludzi. Zgłosił sie do niej PiS nie PO z propozycja kandydowania na radnego z jej listy bez koniecznosci zapisywania sie do partii. Na zebraniu kandydatów był wielki wrzask że starzy aparatczycy nie weszli na liste tylko jakieś przybłedy. Rodzi sie pytanie czy to dobrze czy to źle ze PIS szuka ludzi na radnych nie wśród aparatu tylko wśród znanych w środowisku, działających społecznie, aktywnych ludzi.

 

Osobiście uwazam że nie ma w niczego złego ale wśród znajomych zdarzają się opinie ze to swoistego rodzaju zdrada.

Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS chce mieć władzę absolutną.... i tutaj wietrzę niebezpieczeństwo.....

żeby nie było jak w 1939 r.

Historia lubi się powtarzać....

 

Mówiąc o 1939 masz na mysli historię Polski?

tak nawiązuję do władzy absolutnej..... niestety juz niektóre zakusy PiSu

przypominają mnie faszyzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...