Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Lewakk, proszę o trochę konkretów.

KTÓRA POSŁANKA, MATERIAŁ ŹRÓDŁOWY O JEJ ANTYSEMITYŹMIE. RZUCASZ OSZCZERSTWA, A BRAK DOWODÓW.

Też mogę napisać, że np. pewien poseł PiSu to członek mafii pruszkowskiej? Zastanów sie co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poczytajcie jakie problemy maja wybrańcy innych :o :lol: :lol: :lol:

Kółko czy trójkąt dla transwestyty? Debata o tym, z której toalety - damskiej czy męskiej - powinien korzystać transseksualny poseł, podzieliła włoski parlament.

 

Sprawę wywołała skarga jednej z deputowanych, która stwierdziła, że nie życzy sobie, by - urodzona jako mężczyzna - posłanka Vladimira Luxuria korzystała z damskiej toalety.

 

Niektórzy posłowie proponują utworzenie trzeciej toalety. Kwestię ma rozstrzygnąć komisja parlamentarna.

 

Źródło informacji: RMF

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jeśli komuś coś zarzucasz to najpierw zapytaj. Przepraszam nie podałem kto to.

 

Mowa o współautorce raportu o mediach, to że Tusk przepchnął coś pełnego kłamst to akurat nic dziwnego w jego postępowaniu, ale to że PO ma w swojej partii jawnych żydożerców gdy w tym kraju oskarżenia o faszyzm rzuca się na ine partie to szok.

 

Mowa oczywiście o Iwonie Śledzińskiej-Katarsińskiej

Nie chce rynsztokować forum jej tekstami, podam jeszcze jeden:

"Można w ten sposób nabrać pogardy do naprawiaczy i weryfikatorów historii spod gwiazdy Dawida"

 

Wystarczy powtórzyć szczere życzenia za Ziemkiewiczem

Panu Tuskowi szczerze radzę, żeby wziął wiadro zimnej, jak najzimniejszej wody i wylał je sobie na rozpaloną do czerwoności głowę. A potem zrobił to samo swoim współpracownikom. Bo inaczej zacietrzewienie doprowadzi wkrótce Platformę do kompletnego, jak to nazwał nieoceniony Wańkowicz, kundlizmu.

 

Ale zapewne nadal bedziemy słuchać w koło wszystkiemu winni Kaczyńscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie ciekawostkę. Wg OECD mamy najwyższe na świecie obciążenia socjalne. Składka na ubezpieczenia społeczne wynosi w Polsce 37,2%. We Francji 34,7%, w USA 13,4%, w Irlandii 13,1%. Średnia dla OECD 21,7%.

Oto głowna przyczyna bezrobocia w Polsce i powód zarobkowych wyjazdów zagranicznych.

Czy rząd zrobił cokolwiek by obniżyć koszty pracy? Wręcz przeciwnie. Zamierza je podwyższyć wprowadzając podatek pielęgnacyjny (sic!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego

Marek Edelman

 

O tym, że Kaczyński najlepszy jest w niszczeniu, ma komunistyczną mentalność i plecie bzdury. A także o naiwności tych, którzy w te bzdury uwierzyli - mówi przywódca powstania w getcie warszawskim, lekarz od serca, wielki autorytet, Marek Edelman w rozmowie z Witoldem Beresiem, Jerzym Skoczylasem i Krzysztofem Burnetko.

 

Od roku mamy IV Rzeczpospolitą. Jak się Panu podoba?

 

A co to jest IV RP? Kaczyńskiego - do dziś nie wiem którego - poznałem jeszcze w czasach opozycji demokratycznej, chyba u Romaszewskiego. Pamiętam jak dziś, co mi wtedy powiedział o nim Jacek Kuroń: "To jest świetny facet do budowania na początek. Ale potem natychmiast trzeba go odciąć, bo zaczyna wszystko niszczyć. I to, co sam zrobił, i to, co zastał". Jak patrzę na to, jak dziś Kaczyńscy wszystko niszczą, to zastanawiam się - co oni tak naprawdę mają w głowie?

 

No właśnie - co?

 

Ja tam nie wiem, ja jestem lekarzem od serca.

 

A jak Pan ocenia ostatnie siedemnaście lat przed Kaczyńskimi? III RP?

 

To, co się stało, to stało się najlepiej, jak tylko mogło się stać.

 

Wszystko? Nie ma rzeczy, które się Panu nie podobają?

 

Oczywiście, że są. Najsłabiej nam wyszło w III RP z politykami. Nie mamy geniuszy, takich jak kiedyś choćby Leon Blum. Nie trafili się nam tacy przywódcy. Owszem, mamy dobrych destruktorów, nawet bardzo dobrych. Kiedyś Wałęsa, dzisiaj Kaczyńscy... I mnóstwo nieuków. A jak nieuki wzięli władzę, to nie mogło być dobrze, bo nie wiedzieli, jak się pieczątkę na papierze przybija. Ale budowniczych nie mieliśmy.

 

A Balcerowicz?

 

Oczywiście, że on mi się podobał. Nie było innego wyjścia niż terapia szokowa. Przyznam, że ja nawet wolałbym Beksiaka, który był jeszcze bardziej radykalny. Bo to trzeba było przeciąć od razu, tego się nie dało robić powoli. Trzeba było mieć odwagę Mazowieckiego, który ma opinię takiego ciamajdy, ale zapomina się o jego odwadze i uporze. Był wielki, bo wiedział, że socjalistycznej gospodarki nie da się poprawiać. Trzeba było wszystko rozwalić i zacząć od nowa.

 

Są tacy, którzy widzą w Balcerowiczu sprawcę PGR-owskiej biedy i żebraczych pensji pielęgniarek...

 

A gdyby dał trochę więcej pieniędzy na PGR-y, to by je zbawiło? Głupstwa plotą.

 

A nie żal Panu marnie opłacanych pielęgniarek?

 

Żal. Ale widzę, że jakoś żyją. To się tak mówi, że ona ma 700 zł. Przecież to jest nieprawda. Z dyżurami itd. ma jakieś 1500. Ani jedna pielęgniarka nie jest spuchnięta z głodu. Spuchniętych z głodu to w szpitalu widzę wtedy, jak przywożą pijaczka, który pije od kilku tygodni bez przerwy. Nie wiem, skąd ma pieniądze. Myślę, że bezdomni mają jakąś specyficzną mentalność. Przecież we Francji są kloszardzi, a to bardzo bogaty kraj i na pewno można by ich utrzymać. Ale oni nie chcą. To jest jakaś psychiczna choroba. Jeżeli mu się daje nocleg, a on woli spać w kanale, to już jego sprawa. Ja też bym chciał trzy razy więcej zarabiać. Każdy chce.

 

Oczywiście nie jest u nas dobrze, nie jest tak, jak w Ameryce czy we Francji, ale przecież Polska to kraj, który przez 50 lat produkował wyłącznie deficyt. I dopiero Balcerowicz zaczął przynosić jakieś dochody. Kiedyś będzie dobrze, ale w ciągu roku się nie poprawi.Trzeba powiedzieć tak: daj Boże zdrowie, żeby wszędzie było tak źle, jak jest w Polsce! Żeby tak jak tutaj było w Bangladeszu albo w Chinach.

 

A co się Panu w minionych siedemnastu latach najbardziej nie podobało?

 

Chyba Olszewski, który w tak nieudolny sposób wprowadzał lustrację. Nie udał się Kaczyński, ale teraz myślę o tym okresie, gdy służył Wałęsie. Nie mówię tylko o aferze "Telegrafu" - nie wierzę, żeby Kaczyński był złodziejem. Może brał pieniądze dla partii? Ale to wszyscy robią i to nie byłoby wielkie przestępstwo. Z kolei Wałęsa za wcześnie - według mnie - zaczął tę "wojnę na górze". Za wcześnie, bo pewnie ten podział był nieuchronny, a może nawet potrzebny. Ale też trzeba oddać Wałęsie, że to on przymusił Jelcyna, by sowieckie wojska wyszły z Polski, czego Kaczyński nie był w stanie zrobić.

 

Dlaczego mamy kiepskich polityków?

 

Bo to jest pierwsze pokolenie. Bez tradycji. Niedoświadczeni. Radek Sikorski myśli, że jeśli powie, że dziś mamy nowy pakt Mołotow-Ribbentrop, to Chirac padnie na kolana. Bajki... Nie mają doświadczenia. W dyplomacji, gospodarce, polityce socjalnej... Tu nie chodzi o jakieś szkoły, ale i o wyczucie. Przecież taki Kuroń nie był specjalistą od polityki socjalnej, a był dobrym ministrem. Umówił się z Balcerowiczem, że da mu ochronę i pomoże zrobić tę reformę, tylko żeby Balcerowicz dał mu na podwyżki dla pracowników. To był taktyczny wybieg, ale Jackowi się udał, choć przecież Jacek nie znał się na prawie, na zarządzaniu. Ale miał właśnie wyczucie. Jego słynne zupy Polski nie uratowały, ale pokazywały, że minister jest z ludem. Bo lud był niby głodny. Chyba jednak nie bardzo taki głodny, bo jakoś nie widziałem spuchniętych na ulicy.

 

Co więc z IV RP?

 

Jeśli według Kaczyńskiego cała Polska jest rozkradana, to znaczy, że Polska jest bardzo bogatym krajem, bo jak tak długo jest z czego tak kraść, to znaczy, że tu można świetnie żyć.

 

Może jednak oni doskonale utrafili w ludzkie potrzeby? Ktoś ich przecież wybrał...

 

Żadna sztuka wygrać wybory, gdy się nieodpowiedzialnie obiecuje wszystko. Ludzie by chcieli, żeby dziś było tak dobrze, jak jest w Ameryce. A tak być nie może. Tymczasem Kaczyńscy obiecywali złote góry. I dziś nawet nie udają, że to były tylko obiecanki cacanki. No i nienawiść jest bardzo łatwa. Przecież oni cały czas żywią się nienawiścią. Łże-elity, układy, spisek mediów...

 

To chyba nie tylko nienawiść. Przecież sądownictwo, które chcą naprawiać, faktycznie jest na żenującym poziomie.

 

Sędziowie też są różni. Są mądrzy, są głupi. Są i źle wykształceni. Nie zawsze problem leży w tym, czy są niezależni, czy zależni.

 

Może jednak społeczeństwo chce rządów silnej ręki?

 

Bzdura. Ludzie chętnie mówią, że chcą rządów silnej ręki, ale skierowanych wobec kogoś. Nigdy wobec siebie. Nikt nie chce, żeby go brali za mordę.

 

Wielu uważa, że Jarosław Kaczyński jest dobrym człowiekiem, tylko mu się nie udaje.

 

Ja nie jestem psychologiem. A tu nawet nie wiem, czy tu trzeba psychologa, czy innego specjalisty... Po prostu z nim jest bardzo trudno dyskutować, bo on nie mówi niczego konkretnego. Puste frazesy. Mówi o wrogach, których nie ma, albo których sam tworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Platformie Obzwatelskiej dostaliđmz jasną wykładnię dziennikarstwa obiektywnego. Dziennikarz obiektywny to ten, który w każdych okolicznościach atakuje PIS i otwarcie popiera PO. Przypadkowo dzień przed publikacją kuriozalnego raportu pani Śledzińskiej-KAtarsińskiej usłyszałem w radiu czysty przykład obiektywizmu w ocenie poslkiej rzeczywistości. Ktoś, kogo z nazwiska pominę z litości, a z poczucia przyzwoitości nie będe dochodził, jakie honorarium za tę wypowiedź otrzymał, stwierdził, że przyczyną tragedii uczennicy która popełniła samobójstwo, jest "atmosfera jaką w kraju stworzyło PIS". Przytaczam te słowa, żeby mogli się z nimi zapoznać dziennikarze którym zależy na tym by być przez PO chwalonym za obiektywizm i niezależność. To jest jedyna droga do doskonałości i nieskazitelności.

Walka polityczna przekroczła już u nas cywilizowane normy Nawet wrażliwośc moralna, nie mówiąc o poglądach o dobro Polski, zastępowana jest dbałością o interes grupowy. To jedyny drogowskaz jaki jest zalecany i akceptowany. Raport PO o mediach publicznych jest skandalem. \To szantaż wobec uczciwych przyzwoitych, rzetelnie myślących dziennikarzy, osób myślących samodzielnie i nieskłonnych do zachowań stadnych. To także ostrzeżenie, jak PO będzie kszytałtować media gdy dojdzie do władzy. Jako instrument partyjenj propagandy.

Obrażono tym raportem wielu dziennikarzy mediów publicznych, zarzucając im sprzedajność. To skrajna bezczelność. Wystarczy jeden argument - media publiczne nie są w stanie nikogo kupić i przekupić bo są biedne. Są ubogie w porównaniu zprywatnymi. Prezes Wildstein zarabia polowę mniej niz przed przyjściem do TVP. MArcin Wolski o którym raport wspomina jest radiowcem, twórcą lwegandarnych już audycji, autorem książek, kabaretu.

 

Platforma strzeliła sobie w kolano ujawniając, że jej ideałem są media uprawiajace kult Tuska i Schetyny. Media nie odbijające pluralizmu w społeczeństwie, tylko ślepo bałwochwalcze. A takich medió, tego jestem pewien nawet najbardziej ztczliwi PO dziennikarze nie chcą. PRL już nie wróci nawet z PO ani PIS na czele.

M. Rybiński

 

Właściwie co robi PO od roku, tylko ciągłe powtarzanie wszystkiemu winni Kaczyńscy, nie dziw że Ziemkiewicz pisze o skundleniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies Pawłowa. :D :D :D :D

 

Mamy najwyższe bezrobocie w UE. Wynagroszenia wynoszą 20-25% płac w Unii. Natomiast narzuty na pracę sięgają u nas 45-59%. Miało być zmniejszenie klina podatkowego. Niestety PiS się z tego wycofał. Po co reformować, skoro jak ujawniła Kalata w budżecie brakuje dziś 660 mln zł na realizację waloryzacji rent i emerytur? Poza tym bezrobocie spada szybciej niż przewidywał rząd. Szkoda więc czasu na reformę... tym bardziej, że faktyczne bezrobocie wynosi w Polsce poniżj 10% (reszta to szara strefa). Oto grzech zaniechania. Szkoda, że Kaczyński przejawia odwagę tylko w szukaniu agentów i wrogów, w reformowaniu państwa zachowuje się jak każdy socjalista, niestety. :evil:

 

http://biznes.onet.pl/5,1369098,prasa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak oto zgodnie z prawem :o szerzy sie sprawiedliwośc :o /dziejowa????/

Ojciec szefa lokalnych struktur, mąż posłanki wraz z synową, syn kandydatki na ministra z konkubiną, teść jej córki oraz znajomy to osoby, które według "Życia Warszawy" umieszczono na listach wyborczych Samoobrony w Świętokrzyskiem.

 

Do układania list w tym województwie Andrzej Lepper szukajoddelegował trzy osoby: przewodniczącego tamtejszej Samoobrony Norberta Grossa, posłankę Małgorzatę Olejnik i Małgorzatę Więch - kiedyś kandydatkę Samoobrony na stanowisko ministra gospodarki.

 

Jaki jest tego efekt? O mandat radnego sejmiku wojewódzkiego starają się Jan Gross (ojciec Norberta), Ryszard Olejnik (mąż Małgorzaty), Lidia Olejnik (synowa męża Małgorzaty). Najsłabiej swoich krewnych i przyjaciół forsowała Małgorzata Więch. Jedyną osobą, którą udało się jej umieścić na listach, jest jej znajomy Stanisław Jabłoński - wylicza dziennik.

... Zdaniem członków świętokrzyskiej Samoobrony, na listach kandydatów do rady Kielc Więch umieściła dodatkowo swojego syna Konrada i jego konkubinę. Tyle że w wyniku protestu lokalnych działaczy ostatecznie ich wycofała. Podobny los miał spotkać teścia jej córki.

 

Jak podaje gazeta, w podobny sposób wyborcze listy swoimi krewnymi naszpikowała gdańska posłanka Samoobrony Danuta Hojarskaszukaj. Po co te zabiegi? - Dzięki temu przynajmniej wiadomo, że taki radny będzie lojalny - uważa Olejnik.

 

Kieleccy działacze Samoobrony, którzy zostali wyparci z list przez krewnych Grossa, Olejnik i Więch, próbowali nawet interweniować u samego Andrzeja Leppera. "Pani Olejnik opowiada ciągle o tym, że (...) one (Więch i Olejnik) mają wsparcie i poparcie w pośle Filipku i pośle Maksymiuku i że za ich przyzwoleniem robią to, co chcą. Pani Więch powiedziała, że listy wyborcze robi się w zależności od tego, kto ile zapłaci" - czytamy w ich liście do Leppera.

 

- Do tej pory nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi - mówi Zofia Kubicka, której miejsce na liście do sejmiku zajął Stanisław Jabłoński. Cały konflikt skończył się dla Kubickiej odwołaniem z funkcji przewodniczącej partii w Kielcach. Zarówno Więch, jak i Olejnik utrzymują, że uniemożliwiała ona zarejestrowanie kandydatów do rady miasta - czytamy w "Życiu Warszawy".

 

Źródło informacji: PAP

za interią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem Wierzejski...

 

Wierzejski: wściekły atak marszałka Jurka

 

Wojciech Wierzejski ujawnił dysonans w PiS. Jak pisze w swoim blogu poseł LPR został "wściekle zaatakowany przez marszałka Jurka".

Wojciech Wierzejski pisze w najnowszym wpisie w blogu: "W Pisie jest kilka frakcji. Najbardziej wpływowa, choć najmniejsza liczbowo, to grupa posłów ze starego PC, weteranów ulicznych walk przeciw Wałęsie z początku lat 90. Uczestniczyli oni z aprobatą - jako środowisko - przy Okrągłym Stole, reprezentują poglądy laicko-konserwatywne, historycznie – piłsudczykowskie, z socjalistycznym akcentem w spojrzeniu na gospodarkę. Taki przedwojenny PPS, sanacyjny, owszem – patriotyczny, uprawiający kult wodza i zaciekle bijący bolszewików. Obyczajowo mało chrześcijański. Co to ani postów nie uznaje, ani nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa, ani wychowania w duchu katolicko-narodowym.

 

Obok nich funkcjonuje frakcja katolików, często tradycjonalnych, na czele z marszałkiem Jurkiem. Ci z kolei wstydzą się laickich postaw swoich kolegów z PC. Sami są za pełną obroną życia poczętego i wartościami katolickimi w polityce. I choć jest ich w PIS ilościowo może i więcej, to poza marszałkiem sejmu nie sprawują ważniejszych funkcji i nie mają poważniejszego wpływu na decyzje władz PIS.[...]

 

Ja ujawniłem ten dysonans w Pisie w piątek na blogu. I dostałem solidne baty od Jurka w Naszym Dzienniku. Aż siedem razy trąca moje nazwisko: „Coś tak nieuczciwego”, „Pan Wierzejski dokonał kompletnej dezinterpretacji”, „Wierzejski oskarżył”, „To chuligaństwo polityczne przekraczające nawet dotychczasowe wyczyny posła Wierzejskiego”, „obowiązek reakcji na działalność pana Wierzejskiego”, „działalność w stylu posła Wierzejskiego”, „atak Wierzejskiego był tak groteskowy”, „jak poseł Wierzejski chce pozyskać posłów PO, jeśli atakuje” itp. Chyba pan marszałek musiał się nieźle sfrustrować swoją niemocą w Pisie? A i wstyd mu, że te pokrętne jego tłumaczenia słów Gosiewskiego, że niby to było nieporozumienie, to klasyczna lipa. Podwójna frustracja. No i stąd ten atak i agresja. A każdy może przeczytać moje poprzednie teksty z bloga. Czy były w istocie chuligańskie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest skandal. Cynizm niektórych przekracza wszelkie granice :-?

kinach przed filmem o Janie Pawła II emitowany jest spot reklamowy LPR. - To nadużycie - mówi dystrybutor. Partia Giertycha nie pierwszy raz musi tłumaczyć się ze swoich reklamówek.

 

- Ktoś z Ligi Polskich Rodzin zwrócił się do nas przed premierą z propozycją dołączenia spotu do filmu o Papieżu. Propozycję odrzuciliśmy, ale partia znalazła sposób, by ich reklamówka była kojarzona z filmem - mówi Zbigniew Żmigrodzki z Interfilmu, firmy zajmującej się dystrybucją "Karola...".

 

LPR wykupiła czas reklamowy, jakim dysponują kina i zażyczył sobie, by reklamówka była wyświetlana w bloku jako ostatnia. - To nadużycie i gruba niestosowność. Wszystko jedno, która partia wykorzystuje wizerunek Papieża i film o nim - mówi Żmigrodzki. Próbował zablokować emisję reklamy, ale jak twierdzi, wszystko zależy od kin, które same muszą podjąć decyzję. - Z moich informacji wynika, że spoty LPR idą razem z ok. 30 proc. kopii filmu o Janie Pawle II. Reszta kin odmówiła wyświetlania reklamówki.

 

W krakowskim kinie "Kijów" widzowie wygwizdali spot LPR-u. - Tak widzowie reagują na połączenie spotu i filmu. Jednak dla kina reklama to dodatkowy zarobek. Na tej samej zasadzie na budynku wisi baner reklamujący kandydata PO - mówi RenataPawlusińska, kierownik kina. Sylwester Chruszcz, eurodeputowany i szef sztabu wyborczego LPR, nie widzi nic niestosownego w wyświetlaniu reklamówki przed filmem: - W końcu to nie spot wyborczy, ale wizerunkowy. Dziękujemy w nim Polakom za to, w jaki sposób żegnali Ojca Świętego. Poza tym nasz program jest w stu procentach zgodny z ideą filmu - twierdzi.

 

To nie pierwsza afera ze spotami LPR-u. Przed sądem właśnie dobiega końca sprawa dotycząca reklamówki, w której partia Giertycha wykorzystała pieśń "Co by Wom Pon Jezus błogosławił", śpiewaną przez dziecięcy zespół góralski Turliki Janowi Pawłowi II. W 2004 r. LPR w swoim telewizyjnym bloku wyborczym w kampanii do Parlamentu Europejskiego wykorzystała zapis audio-wideo z papieskiej mszy z 6 czerwca 1997 r. pod Wielką Krokwią.

 

- Wtedy śpiewaliśmy Ojcu Świętemu, a nie Lidze Polskich Rodzin. Partia bezprawnie wykorzystała nasz wizerunek w swojej reklamie, nawet nie zapytano nas o zgodę - komentuje Ewa Sterczyńska, dyrygentka Turlików.....

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3706143.html

o sorry :oops: cynicy wszak granic nie znaja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak ponuro, przewrotnie powiem, że pan Giertych świetnie nadaje się na ministra od edukacji. Swego czasu pracował przecież z tzw. trudną młodzieżą, a dokładniej z przerośniętymi, któtko ostrzyżonymi chłopcami, w charakterystycznych skórzanych kutrkach i butach ortopedycznych. I doskonale dawał sobie z nimi radę. Wielu z nich wyszło na ludzi, ba niektórzy nawet posłami zostali... 8) :wink:

Brawo panie ministrez. Takich fachowców nam trzeba. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać tych, którzy akceptują i rozumieją politykę pis, dlaczego dotąd nie mamy ambasadorów w kilkunastu polskich ambasadach ?

 

..bo obsadzenie takiej kupy ambasadorów wymaga sporo fotygi ;)

 

 

..pomijam już delikatnej natury - azaliż bezsprzeczny - fakt, że na pewno cały korpus jest z WSI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego

Marek Edelman

 

O tym, że Kaczyński najlepszy jest w niszczeniu, ma komunistyczną mentalność i plecie bzdury. A także o naiwności tych, którzy w te bzdury uwierzyli - mówi przywódca powstania w getcie warszawskim, lekarz od serca, wielki autorytet, Marek Edelman w rozmowie z Witoldem Beresiem, Jerzym Skoczylasem i Krzysztofem Burnetko.

 

 

Szanuję Marka Edelmana ze jego postawę i bohaterską walkę.

Ale dziennikarze go jednak wpuscili w maliny, wykorzystali - znaleźli kogoś kto napierdala jak leci w tzw 4 RP a jednoczesnie jest osobą znana i chcą żeby aureola autorytetu ogarnęła wypowiedzi lekarza dotyczace gospodarki, polityki, sadownictwa. Manipulacja oczywista. A swoja droga Edelman może miec na różne tematy takie zdanie jakiem mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Marka Edelmana ze jego postawę i bohaterską walkę.

Ale dziennikarze go jednak wpuscili w maliny, wykorzystali - znaleźli kogoś kto napierdala jak leci w tzw 4 RP a jednoczesnie jest osobą znana i chcą żeby aureola autorytetu ogarnęła wypowiedzi lekarza dotyczace gospodarki, polityki, sadownictwa. Manipulacja oczywista. A swoja droga Edelman może miec na różne tematy takie zdanie jakiem mu się podoba.

Gdzie tu manipulacja? Facet wyraził swoje zdanie i tyle. Dużo (zdecydowana większość) moich myślących znajomych ma podobne. Chyba mają prawo do jego wyrażania?

Mam następującą refleksę. Kaczyński tropi agentów, ok. Tyle, że 90% energii poświęca okresowi od 1989 roku. SB-ecja i komuna jakby mniej go zajmowały. Symptomatyczne jest to, że żaden z braci nawet minuty nie siedział w więzieniu w tamtych czasach, nie był internowany... 8) I nie jest to bynajmniej fakt li i tylko fakt prasowy.

 

Dropsiak, tu jest haczyk:

1 stycznia 2007 r., mimo że będziemy płacić nominalnie niższy PIT, w naszych kieszeniach zostanie mniej pieniędzy.

PIT wcale nie stanowi największego udziału w podatkach płaconych przez przeciętnego Kowalskiego. Inaczej mówiąc rząd manipuluje twierdząc, że w przyszłym roku zapłacimy mniejsze podatki. Rząd celowo (mam nadzieję, bo inaczej rządziliby nami idioci) przyjmuje nie prawdziwą tezę, że podatek=PIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Kaczyński był z calą pewnością internowany.

Został zwolniony na lewe świadectwo lekarskie, (choroba wieńcowa), ktore bylo potem źródłem zarzutow jakoby faktycznie był chory i ukrywał swoją chorobę.......

 

Większość moich myślących znajomych myśli tak jak smartcat....

 

za Edelmanem...............

 

A nie żal Panu marnie opłacanych pielęgniarek?

 

Żal. Ale widzę, że jakoś żyją. To się tak mówi, że ona ma 700 zł. Przecież to jest nieprawda. Z dyżurami itd. ma jakieś 1500. Ani jedna pielęgniarka nie jest spuchnięta z głodu.

 

I to mówi lekarz !!!!!

WSTYD. HAŃBA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice, Ponury, Majka to żenada że PIS nie obłapił natychmiast wszystkich stanowisk, że nawet jak nie ma kadr, to nie po obstawiał po ambasadorach, pociotków, sprzątaczek, etnografów kogolkowiek byle nasi..... szczególnie to żenujące w kontraście kilku osób które tu na forum grzmiało jako TO PIS obłapił wszystkie stanowiska byle kim i byle jak.... nie wiem kto ma rację, to chyba nicki te same pisały tu i tu :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Marek Edelman to prawdziwy humanista, człowiek kochający drugiego człowieka zwłaszcza po jego stosunku do pielęgniarek to widać, to prawie tak czysty obiektywny człowiek tak jak PO chce wolnych i niezależnych mediów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...