Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

mTom. Tworzysz.

Nic mnie nie zabolało.

Poczytaj sobie trochę więcej na temat stanu wojennego i panujących stosunkach w obozach internowania. Nie wszyscy siedzieli do końca.

Byli też i tacy, którzy siedzieli dla pozoru.

 

A co Wy robicie na forum we Wszystkich Świętych? Dobrzykowice?

 

Wyrażam swój pogląd, do którego mam prawo.

Nie ufam Edelmanowi.

Jego wojenna przeszłość to jedno a jego poglądy to drugie.

Jest faworyzowany przez niektóre media na Zachodzie jako polski Żyd,

przydatny do forsowania pewnych poglądów. I tyle.

Gazetowe autorytety to nie są dla mnie autorytety.

Jak widać w wywiadzie nie ma nic sensownego do powiedzenia.

Zadowolenie z faktu, że gdzie indziej jest gorzej niż u nas to kretyństwo.

 

Religa nie jest dla mnie żadnym autorytetem.

Nigdy nie akceptowałem jego parcia w kierunku tranplantologii serca i sztucznego polskiego serca..

Uważałem, ze nas na to nie stać.

Należalo skupić się na korektach wad wrodzonych u dzieci i plastyce naczyń wieńcowych.

Byłoby to ze znacznie większą korzyścią dla społeczeństwa.

Faktem jest, że pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bogusław ależ takie życiorysy jak Edelman, Kuroń, Szymborska to są autorytety!!!!!!

 

W każdym czasie tacy są potrzebni, każdy system takich potrzebuje. Za to mają szaccunek.

 

Dziś wszystkiemu winni są Kaczyńscy, wszelakie media to podkreślają to i znalazł się Edelman, a kto myśli inaczej tego skundli TUSK w raporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, jak rzadzić :lol: :lol: :

PiS obiecywał, że odda ogródki działkowe dotychczasowym użytkownikom. Ale teraz chce oddać je gminom, które będą mogły sprzedać tereny inwestorom budowlanym.

 

To koniec marzeń 986 tys. ludzi zrzeszonych w Polskim Związku Działkowców o własnej podmiejskiej altance, pisze "Metro".

 

PiS obiecywał uwłaszczenie działek. Ogródki miały przejść na własność gmin, które obowiązkowo miały je sprzedawać dotychczasowym najemcom po bardzo niskich cenach. Emeryci i renciści dostaliby nawet 95 proc. bonifikaty, inni tylko trochę mniej.

 

Im bliżej wyborów, tym o uwłaszczeniu było głośniej. - Wykupując te działki, już wszyscy będą mieli pewność, że nikt im ich nie zabierze, mówił TomaszMarkowski, poseł PiSszukaj. Ale partia zapowiedziała, że szczegóły projektu przedstawi dopiero po wyborach.

 

Teraz już wiadomo, że uwłaszczenie działkowców było tylko kiełbasą wyborczą, pisze "Metro". PiS przedstawił Polskiemu Związkowi Działkowców ostateczny projekt, który wkrótce trafi do laski marszałkowskiej. Z korzystnych obietnic zostało w nim niewiele......

całość

i jeszcze

http://biznes.interia.pl/news?inf=812261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak już po prasówce?

 

No to fragment:

"Gminy rzeczywiście mają przejąć ogródki, ale wcale nie będą musiały sprzedać ich dotychczasowym użytkownikom. Jeśli jakiś wójt czy burmistrz uzna, że teren jest atrakcyjny pod budownictwo czy supermarket, może działki zlikwidować.

 

- Ale wtedy zyski ze sprzedaży terenu powędrują też do działkowców, pociesza poseł Markowski. Pomimo tego użytkownicy działek czują się oszukani.

 

PiS zapowiada, że zmiany wprowadzi jeszcze w tym roku, a od przyszłego będą już obowiązywać. Ma duże szanse, bo ustawę zamierza poprzeć PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co wynika z twoich pogrubień? /Tyle co z postóów o noweli prawa bankowego./

Ze się cynicznie naobiecywało gruszek na wierzbie, bo wszak emerycko działkowy elektorat to pokaźna grupa.A po wyborach mozna się na niego wypiąc, bo co zrobią?. Tylko tyle.

Typowe wszak polityczne działanie, jednakże wyjątkowo rażące jak się ma takie hasełka w nazwie partii.

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewne radio zmieniło własciciela. I własnie rozpoczyna kampanię bilbordową.

W niej będa umieszczone fragmenty książki Klara Weritas "trzeci bliźniak". Wszystko OK, ale fajnie sie czyta komentarze polityków 8)

 

Jest granica humoru i ironii. A to, co zrobił RMF, to jest już szczyt szyderstwa - ocenił poseł PiS, Tadeusz Cymański.

Zdaniem Bronisława Komorowskiego z PO, rozgłośnia ma prawo do krytyki życia politycznego. - Nie mam zastrzeżeń do RMF - powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co Wy robicie na forum we Wszystkich Świętych? Dobrzykowice?

 

Byłem około 10-15 min tyle ile trwało ściągnięcie maili, poza tym w mojej rodzinie dzięki Bogu nikogo ostatnio nie straciłem. Aby było jasne, nic mi do tego, możesz siedzieć i pisać 24h na dobę, po prostu wyraziłem zdziwienie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Ale wtedy zyski ze sprzedaży terenu powędrują też do działkowców, pociesza poseł Markowski. Pomimo tego użytkownicy działek czują się oszukani.

jasne, już widzę jak gminy z usmiechem na ustach i lekką rączką oddają dopiero co zarobioną kaskę. Będzie milion powodów aby jej nie oddać. Jeżeli tak rzeczywiście będzie to w praktyce bedzie to walka o swoje pieniądze. Pierwszy przykład z brzegu, wypłaty odszkodowań w ramach ubezpieczeń OC. Wszystko jest fajne do momentu jak pieniążki płyną w jedną stronę. Schody zaczynają się jak mają popłynąć w drugą. A teoretycznie sprawa jest przecież banalna, są szkody to i powinno byc odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że krytyka dotyczyłaby PO.

Wówczas byłoby, że media są upolitycznione i propisowskie. :lol:

 

Za czasów SLD i prezydentury Kwaśniewskiego w RMF leciała analogiczna powieść pod tytułem Kot Aleksandra w której jechali równo po ówczesnej ekipie i prezydencie. Nikt nie robił z tego wielkiego halo, obecnie niestety już nie ta klasa i nie ten dystans ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wynika......

buahahahaha, o cożeś mógł innego biedaku napisać... :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Było to kolejny przykład jak ludzi robi się w balona.

 

Zastanawiam się jak syn Giertycha seniora (tego od małp) zamierza wyegzekwować zakaz całowania się w szkole? :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

 

Bogusław czy Ty pochodzisz z Krosna? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewne radio zmieniło własciciela. I własnie rozpoczyna kampanię bilbordową.

W niej będa umieszczone fragmenty książki Klara Weritas "trzeci bliźniak". Wszystko OK, ale fajnie sie czyta komentarze polityków 8)

 

Jest granica humoru i ironii. A to, co zrobił RMF, to jest już szczyt szyderstwa - ocenił poseł PiS, Tadeusz Cymański.

Zdaniem Bronisława Komorowskiego z PO, rozgłośnia ma prawo do krytyki życia politycznego. - Nie mam zastrzeżeń do RMF - powiedział.

 

Racja, racja. ciekawe że ten sam Bronisław dopuścił do upublicznienia pewnego raportu z którego wynika że każdy dziennikarz krytykujący PO jest skorumpowany, a jako ciekowostka podobno w raporcie był także napiętnowany Szymon Majewski za reklamę z Tuskiem jako pisowski piesek.... ta reklama bardzo oburzyła Donalda.... ale podobno MAjewskiego się boją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno PIS rządzi z przestępcami...

 

Platforma czyli ludzie z zsadami, Ci od ciągłego tworzenia raportów kto nie pieje wielkości Donalda nie mają żadnego oporu by wstawiać na listy wyborcze gwałcicieli, zwłaszcza z ostatnimi wydarzeniami w Gdańsku jest to czyn prawdziwie wzniosły...

 

ektor liceum, a zarazem kandydat PO na radnego trafił za kratki. Prokuratura zarzuca mu gwałt na 16-latce. Andrzej C., 52-letni dyrektor jednej z poznańskich prywatnych szkół średnich, został zatrzymany przez antyterrorystów.

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65646,3696095.html

 

Brawo PO, Brawo ludzie z zasadami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wiadomo kto :wink: ]Brawo PO, Brawo ludzie z zasadami!!!

Rzeczywiście, mnie też zaimponowali:

 

Poznańska PO chce zawiesić podejrzanego działacza. Zdecyduje o tym zarząd krajowy partii. - A co z jego startem do rady miasta? - Nie możemy go wycofać z listy, bo ordynacja na to nie pozwala - tłumaczy Dariusz Lipiński, szef PO w Poznaniu. - Musi sam zrezygnować. Oczywiście spróbujemy go do tego nakłonić. Wczoraj działacze wysłali na adres adwokata Andrzeja C. formularz rezygnacji ze startu w wyborach samorządowych. Partia oczekuje, że zatrzymany dyrektor liceum szybko go podpisze.

 

Żeby wszyscy tak postrępowali... może nie byłoby targów z Begerową. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtom i co Ty tak bronisz polityków, ja myślałem że trzeba tępić takie numery że gwałciciele startują w wyborach, tym bardziej że tu sprawa jest bardziej jednoznaczna jak z pewnym bystrym posłem...

 

wybacz mi nie zaimponowali że poprosili do startu gościa o którym aż huczało całe miasto o gwałcie, podobno osobiste wspracie pewnego głównego od zasad... ale jak Ci się ten heroizm podoba....

 

Jakoś PO nie przeszkadza mieć jako posłankę antysemitkę, to co ma przeszkadzać gwałciciel, tacy są potrzebni by potem odpowiednie raporty pisać o dziennikarzach którzy nie zrozumieli że PO to ideał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PO w momencie powstania był jeden rzetelny człowiek, który podżyrował jej powstanie: Maciej Płażyński. Gdy już zrobił swoje, tusk szybko postarał się aby go z PO wygryźć.

 

Większość z obecnych działaczy to kiepska jakościowo zbieranina z różnych ugrupowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...