Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

mTom, niedawno pewien koleś zamieścił jednoznaczną opinię:

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.......

 

:o ot tak, bez zająknięcia, pełny luzik.....

 

i tenże typ bełkocze coś o przeprosinach :evil: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja bym to tłumaczył tak: jest trochę bardziej lewicowy niż P.Ikonowicz ale tylko nieco bardziej prawicowy niź A.Macierewicz, wyraźnie bardziej eurosceptyczny niż Korwin-Mikke i tylko nieco bardziej konserwatywny niż M.Giertych

 

:lol: :lol: :lol:

 

spadlam ze stołka :D

 

A fe... :wink: cóz za brak szcunku dla głowy i w ogóle. Kto nie szanuje prezydenta godzi w fundament........itp. itd. 8) Proszę natychmiast dokonać własciwej egzegezy tekstu! Np. prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

No.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps.poplułam monitor :):) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był szereg skrótów myślowy... sprawę uważam za zamkniętą. :lol: :lol: :lol:

 

No i co powiesz obrońco uciśnionych kasjerek z marketów? Hę?

 

Premier podkreślił podczas konferencji prasowej, że rząd nie będzie wprowadzał utrudnień dla inwestorów. Oświadczył między innymi, że nie zostanie wprowadzony zakaz handlu w niedzielę. Zastrzegł jednak, że moze zostać wprowadzony zakaz handlu przez kilka dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom, niedawno pewien koleś zamieścił jednoznaczną opinię:

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.......

 

:o ot tak, bez zająknięcia, pełny luzik.....

 

i tenże typ bełkocze coś o przeprosinach :evil: ????

Wilcza. Dziwi cie to? Mnie nie.

Kalizm został zdefiniowany już dawno.

I to w lekturze autorstwa pisarza ulubionego przez szefa MENu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochlebiaj sobie......

 

Piszesz : "to już moja sprawa" ? czyli coś w tym jest...:lol: :lol: :lol: \

Jeśli nie służbowo to z wewnętrznego imperatywu, "obowiązku" a to już jest choroba.

Nerwica natręctw.

Ale to się leczy. Nie martw się.

Poza tym czas. Czas też wszystko zmienia i leczy.

....

Znaczy Boguś jest jeszcze dla ciebie nadzieja......i dobrze. Tak trzymaj!!! Grunt to optymizm.

Niestety.

Co było ...... se ne vrati. I tego nie zmieni żadne głupie przeszukiwanie gazet i news'ów :wink: .

Dobrze by było. Bo stare metody i stary typ myślenia zwłaszcza o gospodarce i finansach są coraz bardziej widoczne.

Podobno czym skorupka za młodu nasiąknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tłumaczył tak: jest trochę bardziej lewicowy niż P.Ikonowicz ale tylko nieco bardziej prawicowy niź A.Macierewicz, wyraźnie bardziej eurosceptyczny niż Korwin-Mikke i tylko nieco bardziej konserwatywny niż M.Giertych

 

:lol: :lol: :lol:

 

spadlam ze stołka :D

 

A fe... :wink: cóz za brak szcunku dla głowy i w ogóle. Kto nie szanuje prezydenta godzi w fundament........itp. itd. 8) Proszę natychmiast dokonać własciwej egzegezy tekstu! Np. prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

No.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps.poplułam monitor :):) :lol: :lol:

 

 

egze........co? Szybciej egzema mi wyskoczy.

Niech się semantyką posłużą. Dobrze im zawsze szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozliczanie niewygodnych rozmówców z ich prywatnego życia

 

Ponury. Ten koleś niejest dla mnie żadnym dyskutantem.

To cierpiący na obsesje manipulator obstawiony przez dwóch potakiwaczy.

Małe towarzystwo wzajemnej adoracji.

 

Sporo osób ma inne poglądy lecz boją się je wyrazić, gdyż natychmiast są ustawiani przez schorowaną psychicznie sforę.

Dają jednak do zrozumienia, że popierają właśnie moje widzenie rzeczywistości :D

 

Niektórzy wolą państwo układów, koneksji, gdzie można coś załatwić za coś, gdzie silniejszy wygrywa, gdzie jest mętnie, niejasno, "liberalnie".

Można zrobić wałek, przekręt, posłużyć się znajomościami.

Ideologicznie- zero.

Kasiora- tak.

I tacy są w większości stronnicy PO.......

 

Pasuje? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

 

Brawo Dropsiak ! Uczysz się! Tak trzymać! :wink:

 

Bogusław, czy pisząc to stoisz na baczność z łezką tkliwości w oku a chęcią zemsty na łżeelitach w sercu?

 

może troche mniej patosu, co? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

 

Brawo Dropsiak ! Uczysz się! Tak trzymać! :wink:

 

Bogusław, czy pisząc to stoisz na baczność z łezką tkliwości w oku a chęcią zemsty na łżeelitach w sercu?

 

może troche mniej patosu, co? 8)

Ale który? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury. Ten koleś niejest dla mnie żadnym dyskutantem.

To cierpiący na obsesje manipulator obstawiony przez dwóch potakiwaczy.

Małe towarzystwo wzajemnej adoracji.

Żadnym dyskutantem? :D :D :D To dlaczego temu kolesiowi poświęcasz tyle czasu? Dlaczego tracisz przy tym cierpliwość, aż do rzucania mięsem włącznie? Wmawiasz działalność służbową na forum, niewygodne przyjaźnie polityczne, chorobę psychiczną, nazywasz malipulatorem? Generalnie starasz się na każdym kroku tego kolesia obrazić (z miernym niestety efektem). Zamiast zignorować, jak czyni większość z pewnym innym forumowiczem. No?

 

A teraz poproszę o przykład manipulacji z mojej strony wraz ze zgrabnym uzasadnieniem. Czy też wracamy do miana "Bogusława - oszczercy/kłamcy"?

 

i tenże typ bełkocze coś o przeprosinach ????

Nawet gdyby przeprosił mnie za tego "sk....a" wprost i tak bym mu nie uwierzył.

 

 

To jest dobre. Zestawmy dwa teksty.

 

- Brat Jarosław zawsze był dla mnie sojusznikiem politycznym numer jeden i rzadko sprzeczamy się na gruncie politycznym. Moje poglądy są bardziej na lewo od centrum. W rzeczywistości jestem na granicy poglądów uznawanych za konserwatywne, ale jest pewną ironią, iż w kwestiach europejskich jestem większym eurosceptykiem - podkreślił.

 

oraz

Prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

Dla mnie bomba, klasyka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gdyż cał tekst wyglądał następująco:

A fe... cóz za brak szcunku dla głowy i w ogóle. Kto nie szanuje prezydenta godzi w fundament........itp. itd. Proszę natychmiast dokonać własciwej egzegezy tekstu! Np. prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

No.

 

ps.poplułam monitor

Dropsiak, przeszłaś na etat doradcy...? :wink:

Bo przeciez to nie może być manipulacja i wycinanie z konktekstu? :D :D :D :D

Nie Boguś, nie on. Nigdy! :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, gratuluje.... kolejna strona jechania po Bogusławie...., jaka kultura, jaki styl, zwłaszcza zbieracze tytułów, jaka merytoryka, niektórzy nawet w nocy od zon uciekają.... brawo, brawo dzięki wam to forum trzyma klasę.... i jak zwykle zgodnie z regulaminem na temat a nie o osobach (p.s. ulubiona zasada Dropsiaka patrz wyżej jak ją stosuje) 8) 8) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię mTom przeproszę, jak zmienię opinię o Tobie i jak to Ty mnie najpierw sto razy przeprosisz.

.

Taka jest mniej więcej proporcja tego co Ty powiedziałeś nieprawdziwego i złego pod moim adresem.Zresztą z mojej strony słowo "przepraszam" już padło. Przeszukaj sobie wątek

 

Jeśli nie jesteś na forum służbowo, to jak wytlumaczysz fakt, że jesteś w wątku od rana do wieczora przez całe miesiące?

Jesteś przykuty do komputera?

Jesteś na bezrobociu?

 

Twoje przeklamania i manipulacje stają się coraz bardziej prymitywne.

Szkoda czasu by się do nich odnosić.

 

JA myślę że masz rację...

 

Argumenty:

 

1. Nie ma tu osoby która jest 7 dni na forum, dzień i noc, która każdego miesiąca pisze setki, podkreślam setki postów, w 99% na tematy polityczne, osoba która natychmiast reaguje na każdy wg jej nie prawomyślny tekst...

 

2. Treść, jednostronne do bólu, bezmyślne kalkowanie, bardzo częste sprzeczne (Kaczyński nie pojechał - źle, pojechał - źle), toż nie jest chyba możliwe aż takie zacietrzewienie...

 

3. sposób rozmowy, ciągły atak personalny i nic więcej...

 

4. Wypieranie się nawet własnych tekstów (przykład 25 groszy) a potem wmawianie się że ma demencję w to akurat wierzę....

 

5. CIągłe manipulacje i etykietowanie innych.

 

Pozostaje pytanie jeśli sugestia B nie jest prawdziwa, to ktoś uwierzy że ta osoba jest zdrowa psychichicznie, żyć tylko polityką, 7 dni a zwłaszcza w niedzielę są nasilenia... czy ktoś powie że to normalne?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz powiem szczerze i więcej nie planuje tego tematu poruszać: większosc osób w tym watku chciała chyba do czasu widzieć w bogusławie normalnego dyskutanta, zwolennika rzadzacych, który potrafi kulturalnie uzasadnić swoje zdanie na temat x czy y.

Dzis juz chyba nikt nie ma złudzeń. Boguś stoczył sie do poziomu gregmenizmu i tyle. Widac to nawet na tej stronie: obelgi, plucie wycieczki osobiste, i prymitywna manipulacja , tym razem moim postem, bez zaznaczenia cytatu nawet:

Prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

 

Brawo Dropsiak ! Uczysz się! Tak trzymać!

i

Majka napisał:

Tomasz M. napisał:

Ja bym to tłumaczył tak: jest trochę bardziej lewicowy niż P.Ikonowicz ale tylko nieco bardziej prawicowy niź A.Macierewicz, wyraźnie bardziej eurosceptyczny niż Korwin-Mikke i tylko nieco bardziej konserwatywny niż M.Giertych

 

 

 

 

spadlam ze stołka

 

A fe... cóz za brak szcunku dla głowy i w ogóle. Kto nie szanuje prezydenta godzi w fundament........itp. itd. Proszę natychmiast dokonać własciwej egzegezy tekstu! Np. prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI. No.

 

ps.poplułam monitor

I tak tez radzę go traktować. Moze się opamieta. O ile potrafi., bo za duzo w tym emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu cos dla rozluznienia nastrojów :D czyli kolejny GENIALNY rzecz jasna pomysł naszych wybrańców, którym nasze dobro na serduszkach lezy zawsze i wciąz. :roll: :roll: :roll:

Posłowie pracujący nad "Narodowym programem wspierania rodziny" chcą ustawowo ograniczyć używanie środków antykoncepcyjnych. - Prowadzą do niepłodności - twierdzą autorzy projektu

 

 

Kilkudziesięciu posłów PiS, LPR oraz Ruchu Ludowo-Narodowego pracuje nad projektem ograniczającym używanie tabletek antykoncepcyjnych i prezerwatyw. Pomysł powstaje w ramach pakietu ustaw składających się na "Narodowy program wspierania rodziny", którym już niebawem zajmie się rząd.

 

Antykoncepcja prowadzi do niepłodności

 

- Polska rodzina jest zagrożona, bo mamy mało urodzeń. A prezerwatywy są jednym z nich - twierdzi Anna Sobecka z Ruchu Ludowo-Narodowego....

 

cały tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jesteś na forum służbowo.

Na szczęscie jak widzę, większość forumowiczów podziela moje, a nie Twoje zdanie. Amen. :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

 

Niech mi ktoś powie jak można tak poprostu kłamać w oczy???. Toż to zwkły kłamca, nie wspominając że sam swoich słów się wypiera i demencją zasłania. Właśnie tacy imponują butelkowym Sokratesom, szczęście że także pozostali zbieracze tytułów i dyskutanci są po jego stronie, bo dokładnie tacy im imponują i sami tacy są.

 

Czy tem człowiek przestanie kłamać i ciągle etykietować innych???

 

CZy teraz dyskusja będzie tylko polegała na tym ze całą strona będzie że Bogusław to Lewakk tamto???

 

Dobrzykowice, Majka, Dropsiak, Wilcza, Ponury, Tomasz, Jerzysio i itd, choć raz obiektywnie nie odpowoadajcie postem o mnie, a napiszcie co myślicie o kimś kto kłamie w oczy??? Kto od kilku miesięcy etykietuje innych??? Podoba się wam, imponuje wam jak POnuremu?? To jest ten sposób polityki który uważac`ie za normalny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno- cobyscie powiedzieli na zostawienie im tego watku i przenosiny do jakiegos nowego? Tak swego czasu zrobiło się z powodu gregusia.

Podejrzewam, że ci dwaj maja na celu zasmiecic go, zamydlić i zapętlić tak by wszystkich odstraszyć i do tego konsekwentnie dąża wszelkimi już metodami.

Niech oni sobie tu zostaną w swoim jedynie słusznym sosiku. W nowym jak mniemam jesli juz to byliby jacyś "nowi".....

Co wy na to?

A moze po niedzieli mu przejdzie? :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewakku i obywatelu b...

każdy Wasz tekst jest miły dla zmysłów niczym skrobanie styropianem po szybie, u normalnego człowieka wywołuje reakcje alergiczne.... :x

 

epatujcie swoją przenikliwością , rozpoznawaniem spisków, wynajdywaniem fałszów, ale to zadowoli tylko Waszych faworytów politycznych, może jakiś ochłap rzucą wiernym pretorianom..... 8)

 

co do ostatnich wpisów, to proponuję lewakk -

- po pierwsze policz wpisy Swoje i Twego druga(nikt Ci nie dorówna w ilości cytatów - wniosek godzinami ślęczysz nad Swoimi tekstami) oraz Waszych adwersarzy np. w ciągu ostatniego miesiąca

- po drugie, policz Wasze inwektywy pod adresem osób wyszczególnionych w poprzednim wpisie i odwrotnie

zapewniam, że statystyki z tych analiz będą dla Ciebie przykre ...

 

a co do zarzutu kłamstw - nie widzę związku opinii mToma z z cytatem który podałeś - szukaj dalej,

 

natomiast przyznaję się że ja tomasz z wilczej 75, wypominałem Ci służbowe uczestnictwo na tym forum, a czy robisz to dla idei, pieniędzy, czy innych apanaży, nie jest dla mnie istotne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jesteś na forum służbowo.

Na szczęscie jak widzę, większość forumowiczów podziela moje, a nie Twoje zdanie. Amen. :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

 

Brawo, pierwsze głosy, uczciwi i obiektywni Dropsiak i Wilcza, nie widzą sprzeczności w powyższch zdaniach, oczywiście wilcza jak mtom od miesięcy etykietuje innych udziałem służbowym, zapewne także jak mtom za kilka stron stwierdzi że nigdy nikomu nie przywalili służbowością..., brawo założcie klub wzajemnej adoracji imienia Stefana...., Dropsiak jak zwykle zaczyna oceny innych od siebie co za konsekwencja....

 

 

Oczywiście Ci którzy się brzydzą teczkami, sprawdzaniem innych, szukaniem haków dokładnie sprawdzili i wiedzą kim jest Bogusław... przyzwyczajeń z poprzedniego systemu nie sposób się pozbć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...