Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

...

 

nie zgrywaj głupa, co ma cenzura i poglądy do bezpodstawnego obrażania innych ?

Dobrzyk cenzura jest wtedy jak ty wymagasz kultury od ww. Proste nie?

Jak ty zachowasz sie jak oni powinienes podlegac sankcjom oraz zostać potępiony plus pregierz najlepiej

To się nazywa sprawiedliwośc spod znaku kalego obowiazujeca w wtych kręgach.. Nie wiedziałes? To się chłopie ucz :)

Rzepa

Były szef resortu obrony Jan Parys wywołał wczoraj wieczorem sensację i postawił w stan pogotowia najbliższych współpracowników premiera Jarosława Kaczyńskiego.

 

Występując w TVN 24 oświadczył niespodziewanie, że w otoczeniu szefa rządu może być szpieg. - Patrzę z pewnym przerażeniem na jedną osobę, która jest blisko premiera Kaczyńskiego, co do której z dużym prawdopodobieństwem przypuszczam, że pracuje dla obcych służb - stwierdził. Zaznaczył, że wie o tym "na podstawie informacji z ubiegłych lat".

 

Słowa Parysa zelektryzowały szefa rządu i jego otoczenie. W trybie nagłym Parys został wezwany do Kancelarii Premiera, gdzie został poproszony o wyjaśnienia przez jej szefa Mariusza Błaszczaka oraz Bogdana Świączkowskiego, kierującego ABW.

 

Od razu się okazało, że wszystko opiera się na nieporozumieniu. Osoba, którą miał na myśli Parys, nie pracuje i nigdy nie pracowała w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Parys zresztą nie przedstawił żadnych dowodów na jej agenturalne powiązania.

 

- Pan minister Parys powinien mieć poczucie odpowiedzialności za słowa. Jeżeli takie poczucie ma, posiadane przez siebie informacje powinien przekazać w pierwszej kolejności odpowiednim instytucjom - mówił "Rzeczpospolitej" szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Władysław Stasiak. - Inaczej publiczna debata o tej sprawie nie ma sensu, bo równie dobrze można by dyskutować, czy w otoczeniu premiera są kosmici.

p.ś., krzy,

Czy rzeczony Parys gdzies kandyduje? A moze mu ktos czegoś dosypał?

No w kazdym razie coś takiego jak odpowiedzialnosć za państwo w tej formacji zanika zupełnie.

 

A moze to juz czas kiedy łzeelit oraz szarych sieci układów zaczeto szukać we własnych szeregach??

Historia wszak zna takie przypadki.

:roll: :roll: :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

i jeszcze jedno. Swego czasu straszliwie wkurzało mnie u prezia Wałesy, ze pewne rzeczy gada za granica zamiast w kraju. I że to nie ma klasy. a teraz co my tu mamy?

Herald”: Prezydent krytycznie o Polakach

Nieodpowiedzialni – na tę właśnie wypowiedź Lecha Kaczyńskiego w Londynie zwraca uwagę szkocki dziennik „Herald”. Gazeta przytacza słowa prezydenta, który oskarżył wielu Polaków o to, że w rodzinnym kraju pobierają zasiłek dla bezrobotnych i jednocześnie pracują w Wielkiej Brytanii.

i efekt od razu jest

reakcja Polaków w Edynburgu radio zet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień, cały tydzień wszystkiemu winni KAczyńscy....

 

a na forum wszstkiemu winni Bogusław i Lewakk

 

Dropsiak czy można prosić choć o jeden post bez odnoszenia się personalnie do innych osób?????

 

Obiektywny butlekowy sokrates pojechał nawet Ziemkiewicza a ileż jego tekstów wklejał Dropsiak gdy tenże feletionista bardzo krytykował PIS i KAczyńskich, ale przecieć tak jak w raporcie PO, w Polsce nie a miejsca dla obiektywnych dziennikarzy bo zaraz ich PO napiętnuje

 

 

Dropsiak, Majka, DObrzykowice i jeszcze kilka osób.... zapewne dla was to poniżej to normalka???

 

Nie napisałem, że jesteś na forum służbowo.

Na szczęscie jak widzę, większość forumowiczów podziela moje, a nie Twoje zdanie. Amen. :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Kim jest Boguslaw - tego nie wie nikt (za wyjatkiem mnie , Mtoma , Dropsiaka i kilku innych) . Pisze na podstawie jego postow

Moim zdaniem to jakiś funkcjonariusz partyjny, kóremu jest dobrze (a będzie jeszcze lepiej), jak "nasi" są u władzy. Zresztą jak widać nie on jedyny... Mamy więc przedstawiciela PiS, LPR/MW, brakuje jeszcze SO. Doczekamy się? 8) :wink: :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 listopada - cisza wyborcza nie dla wszystkich

Dominik Uhlig, Aleksandra Przybylska, Michał Kopiński

2006-11-09, ostatnia aktualizacja 2006-11-08 20:42

Dzień przed wyborami kampania wyborcza jest zakazana. Ale w tym roku cisza wypada 11 listopada. Nie bez kozery PiS ustalił taki termin wyborów

 

Do końca będziemy mogli wszyscy prowadzić kampanię, bo 11 listopada nikt nie zabroni nikomu brać udziału w różnych uroczystościach, imprezach i akademiach z okazji Święta Niepodległości - wyjaśniał Andrzej Lepper.....

 

całosc

 

Dziwić się obywatelom, ze maja prawo głęboko. wszak przykład idzie z góry. A podobno miało byc inaczej :roll:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Spokojnie. Toż to tylko wybory. 8) :D :D :D

Widać jednak, że kampania na ostro się zaczęła i niektórzy mają problemy z autokontrolą. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do ich bezstronności? A i trochę kultury by się przydało...

 

Wróćmy jednak do meritum - ekonomii.

W tym roku wzrost gospodarczy w Estonii wyniesie 12% PKB. To rekord w skali UE. Mało tego, wzrost spowodowany jest głównie popytem wewnętrznym (w domyśle bogacące się społeczeństwo wydaje na potęgę). Jaka jest przyczyna sukcesu? Cóż, raport Banku Światowego sklasyfikował Estonię na 17 miejscu w rankingu warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Polska jest na miejscu 75 (sic!).

Moża zaryzykować tezę, że małemu łatwiej jest się rozpędzić, ale... bez reform (czasem bardzo niewygodnych politycznie) nie ma sukcesu - jest tylko przejadanie chwilowego wzrostu. Dowodem na to może być rzut oka na wskaźniki ekonomiczne za lata 1989-2004. W tamtym czasie (czyli w okresie kiedy Estonia nie była jeszcze liderem w przeprowadzaniu reform) całkowity wzrost PKB wyniósł u nich 23%. Dla porównania w Polsce aż 48% (przypominam, że był to czas gdy Polską rządził postkomunistyczny układ :wink: ).

 

Niestety ostatni rząd ma inne priorytety. Gospodarka trafiła na trzeci plan (pierwszy to szarpanie się z opozycją, drugi - tropienie agencików). Niech dobitnie o tym świadczy głośna jakiś czas temu sprawa produkcji paliwa z węgla. Przez pół roku (sic!) rząd nie potrafił się zdecydować kto zajmie się w Ministerstwie Gospodarki tym problemem. A w budżecie unijnym na tego typu projekty zarezerowano... 60 mld euro (sic!). Niestety tematem ostatnio zainteresowały się inne unijne państwa, w tym głównie Niemcy. I to oni mogą zgarnąć całą pulę. To się nazywa grzech zaniechania. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrównywanie Polski do któregokolwiek z krajów postkomunistycznych

to nieporozumienie (sic!).

Polska klasa polityczna przez całe stulecia nie potrafiła się dogadać (sic!)

Najllepszym przykładem poziomu dyskursu politycznego (sic!) jest to forum (sic!).

SiC!

Jak towarzystwo jedzie po mnie równo, jest OK. (sic@!)

Jak odplacam pięknym za nadobne, odpowiada lament (sic!).

KALIZM uprawiacie nieustannie.

 

Cała polska klasa polityczna (a głównie jej "liderzy") nadaje się do wystrzelenia w kosmos. Twarde opowiadanie się po którejkolwiek ze stron polskiej polityki to brak wyobraźni (sic!)

Tak mTom (sic!) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury. Ten koleś niejest dla mnie żadnym dyskutantem.

To cierpiący na obsesje manipulator obstawiony przez dwóch potakiwaczy.

Małe towarzystwo wzajemnej adoracji.

łoj :roll:

 

 

Sporo osób ma inne poglądy lecz boją się je wyrazić, gdyż natychmiast są ustawiani przez schorowaną psychicznie sforę.

Dają jednak do zrozumienia, że popierają właśnie moje widzenie rzeczywistości :D

Ależ to straszny zamordyzm.. albo te osoby jakieś strachliwe strasznie.. :roll:

Fajnie, że masz tyle listów z wyrazami poparcia :lol:

Była niegdyś aktywna na Forum taka wiadoma osoba, co też się pyszniła megapoparciem ;)

Jakoś publicznie poparcia tegoż brakło 8)

 

 

 

 

Prezydent jest politykiem wybitnym, który nie miesci się w wąskich ramach partyjnych schematów. On je przekracza dla dobra państwa, obywateli, dla dobra POLSKI.

Dla mnie bomba, klasyka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dropsiak, rozumiem że objęłaś wakat ghostwritera w Kancelarii :p

Winszuję, ale nie zazdroszczę ;)

 

 

 

I jeszcze jedno- cobyscie powiedzieli na zostawienie im tego watku i przenosiny do jakiegos nowego? Tak swego czasu zrobiło się z powodu gregusia.

Podejrzewam, że ci dwaj maja na celu zasmiecic go, zamydlić i zapętlić tak by wszystkich odstraszyć i do tego konsekwentnie dąża wszelkimi już metodami.

Niech oni sobie tu zostaną w swoim jedynie słusznym sosiku. W nowym jak mniemam jesli juz to byliby jacyś "nowi".....

Co wy na to?

A nie działa Ci rolka w myszy do przewijania ? :o :roll:

Ewentualnie po prawej jest klawisz PageDown, ale czasem mało precyzyjnie wyląduje i trzeba cofać do czegoś, co jednak jest godne przeczytania.

 

 

A tak w ogóle, to zostawcie ich w spokoju. Nie rozumiecie świata prawdziwej, twardej, efektywnej i przyszłościowej polityki. Nie znacie się na wskaźnikach ekonomicznych. Wierzycie tym podłym, zakłamanym mediom. Nic tylko cytaty, i cytaty z prasy, żadnego szacunku ani do klasyków, ani do Władzy, ani do Sprawy. Tylko nie i nie, wieczni malkontenci :evil:

 

 

ufff... jak to gładko poszło ;) 8)

 

 

 

Dla mnie niektóre wątki są doskonałym świadectwem rozwoju bardzo ciekawych zjawisk ;)

Obumarcie wątku odbiorę jako niepowetowaną stratę :cry:

Pliz, nie róbcie mi tego :cry:

 

z wiarą w zwycięstwo wolnego słowa

ponury63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzyk cenzura jest wtedy jak ty wymagasz kultury od ww. Proste nie?

Jak ty zachowasz sie jak oni powinienes podlegac sankcjom oraz zostać potępiony plus pregierz najlepiej

To się nazywa sprawiedliwośc spod znaku kalego obowiazujeca w wtych kręgach.. Nie wiedziałes? To się chłopie ucz :)

nie mam najmniejszego zamiaru, nie mam nic przeciwko gdy ktoś wypisuje bzdety, które tak naprawdę świadczą tylko i wyłącznie o ich autorze, ale jeżeli ktoś bez najmniejszego powodu rzuca sformułowania typu "schorowaną psychicznie sforę. " to nie zamierzam przechodzić nad tym do porządku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tak Was nazwano to po części także moja wina. Wszak w każdym ich poście przewija się mój nick. Nie lubią mnie czy co? :wink:

 

Właśnie przeczytałem w prasie bzdurę, że pis będzie największym beneficjentem niskiej frekwencji, bo ma najbardziej zdyscyplinowany elektorat, a i swoje zrobi egitka w Radiu Maryja i TV Trwam. Może tkoś uwierzył w te idiotyzmy wypisywane przez pseudosocjologów i próbuje nas zrazić na forum do polityki i wyborów? :wink:

W każdym razie ruchy są gwałtowne i nerwowe... 8)

 

Wracając do tego zgazowywania węglą i produkcji z niego benzyny, byłby to najlepszy sposób na niezależność energetyczną i surowcową, do której to tak wielką wagę przywiązuje Kaczyński. Benzyna z tego typu instalacji w RPA stanowi połowę udziałów w rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice, naprawdę nie warto się denerwować. Jest takie powiedzenie wśród lekarzy: "nie ma ludzi zdrowych, są tylko źle zdiagnozowani", ergo, każdy lekarz (w tym B.) każdego (mam nadzieję, że każdego) uważa za nie do końca zdrowego. 8)

 

zdenerwować ? mogą mnie co najmniej zirytować, rozśmieszyć albo zadziwić, z drugiej jednak strony nie wolno przechodzić do porządku dziennego wtedy gdy gdy ktoś rzuca tego typu epitety bo w końcu stanie się to normą a tego bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj :roll:

podziwiam ponury Twój stoicki spokój, są jednak pewne granice których nie powinno się przekraczać i wierzę że przypilnujesz aby do tego nie doszło.

mogę sobie - jak Wy - pogadać

jak mówił jeden z moich znajomych "pogadaj se do lampy" :lol:

codziennie wychodzi "Trybuna" i "Nasz dziennik", czy ja muszę to czytać ?

 

a spokój - w końcu każdego nakręca zainteresowanie

wiec receptą jest brak zainteresowania bredniami, bo ono w jakiś sposób sprowadza bredzącego do roli normalnego dyskutanta, a po co ?

 

 

jedynie współczuję tym, których nie oddziela od marudy wyłącznik w pececie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj :roll:

podziwiam ponury Twój stoicki spokój, są jednak pewne granice których nie powinno się przekraczać i wierzę że przypilnujesz aby do tego nie doszło.

mogę sobie - jak Wy - pogadać

jak mówił jeden z moich znajomych "pogadaj se do lampy" :lol:

codziennie wychodzi "Trybuna" i "Nasz dziennik", czy ja muszę to czytać ?

 

a spokój - w końcu każdego nakręca zainteresowanie

wiec receptą jest brak zainteresowania bredniami, bo ono w jakiś sposób sprowadza bredzącego do roli normalnego dyskutanta, a po co ?

 

 

jedynie współczuję tym, których nie oddziela od marudy wyłącznik w pececie ;)

 

mnie się ciągle wydaje, że jak nie będe protestować przeciwko draństwu, to w końcu stanę się taka jak oni.

A to ostatnia rzecz jakiej bym chciała. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kest jeden plus z całej tej sytuacji: przynajmniej wyszło szydło z wora i nikt już nie ma wątpliwości. :D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Polityka Premierzy Jarosław Kaczyński i Kazimierz Marcinkiewicz podsumowali rok władzy PiS

 

- Podstawowe wskaźniki społeczne i gospodarcze poprawiły się w sposób widoczny - stwierdził premier Jarosław Kaczyński, podsumowując rok rządów Prawa i Sprawiedliwości. We wtorek minęło bowiem 365 dni, odkąd prezydent Lech Kaczyński powołał gabinet Kazimierza Marcinkiewicza. Z tej okazji PiS zwołał konferencję prasową, na której wystąpili były i obecny szef rządu. Obaj byli zadowoleni z realizacji programu "Solidarne państwo".

 

- W ciągu minionego roku rząd wykonał bardzo znaczący krok w kierunku IV Rzeczypospolitej - stwierdził J. Kaczyński. Premier był szczególnie zadowolony z wysokiego wzrostu gospodarczego (PKB w III kwartale rosło w tempie około 5,5 proc. w skali roku), wzrostu eksportu i lepszego bilansu handlu zagranicznego (zmniejszające się ujemne saldo obrotów wyniosło -6,9 mld zł po sierpniu), mniejszego bezrobocia (15,2 proc. we wrześniu) oraz większego bezpieczeństwa (dodatkowe środki na policję i sądownictwo). J. Kaczyński podkreślał, że poszczególne sektory gospodarki (energetyka, wielka chemia) przechodzą restrukturyzację. Jego zdaniem, rząd wywiązuje się także z obietnic wobec wsi i najuboższych.

 

Ja jestem bardzo zadowolony, że planety dalej krążą wokół Słońca, chciaż za bardzo się do tego nie przyczyniłem. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J. Kaczyński podkreślał, że poszczególne sektory gospodarki (energetyka, wielka chemia) przechodzą restrukturyzację. Jego zdaniem, rząd wywiązuje się także z obietnic wobec wsi i najuboższych.

będzie kogo stawiać przed różne komisje za parę lat ;)

 

a moim zdaniem jest super ! dziękujemy ci, Jot Ka

cóż my byśmy bez ciebie, biedne szare żuczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę sobie - jak Wy - pogadać

jak mówił jeden z moich znajomych "pogadaj se do lampy" :lol:

mam rozumieć iż bycie moderatorem na tym forum jest tylko funkcją honorową ?

 

codziennie wychodzi "Trybuna" i "Nasz dziennik", czy ja muszę to czytać ?

nie, ale to jest trochę jak wylanie dziecka z kąpielą, zmiana wątku czy forum nie jest żadnym rozwiązaniem a wybiórcze czytanie postów jest cokolwiek męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę sobie - jak Wy - pogadać

jak mówił jeden z moich znajomych "pogadaj se do lampy" :lol:

mam rozumieć iż bycie moderatorem na tym forum jest tylko funkcją honorową ?

po 1: trzeba być moderatorem w danym wątku, żeby móc reagować

po 2: trzeba by było zareagować już dawno; teraz to śledztwo jest potrzebne, kto komu itd.

po 3: poza tym ingerencja z zewnątrz jest zawsze cenzurą, bo przychodzi Wielki Brat i robi "ciach"; osobiście wolę awanturę niż cenzurę

 

To nie onet, tu Formowiczami są przecież w większości dorośli i poważni ludzie.

Pierwsze wątki polityczne wylatywały z hukiem z FM, więc może warto sobie wziąć pod rozwagę, że ten ma już tak wiele stron, i może warto rozmawiać w nim tak, by mógł spokojnie obrastać w kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...