Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

po 1: trzeba być moderatorem w danym wątku, żeby móc reagować

 

można zareagować poprzez poinformowanie właściwego moderatora :)

 

po 2: trzeba by było zareagować już dawno; teraz to śledztwo jest potrzebne, kto komu itd.

i tak i nie, w całym tym bełkocie ewidentnych przegięć było zaledwie kilka, poza tym jeżeli powiem komuś, że jest dupkiem do kwadratu to niezależnie od powodów powinienem ponieść konsekwencje, żadne śledztwo nie jest tutaj potrzebne.

 

 

po 3: poza tym ingerencja z zewnątrz jest zawsze cenzurą, bo przychodzi Wielki Brat i robi "ciach"; osobiście wolę awanturę niż cenzurę

ale ja nie chcę cenzury :) mam nadzieję , że przypomnienie podstawowych norm i zasad funkcjonowania w społeczeństwie powinno wystarczyć.

 

To nie onet, tu Formowiczami są przecież w większości dorośli i poważni ludzie.

 

czasem mam spore co do tego wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 kwietnia br. pojawił się w tym wątku niejaki:

mam tylko pytanie do koleżanki Dropsiak która tu non stop kopiuje teksty, dlaczego tak wybiórczo wybiera teksty????

 

skoro codziennie daje z rzeczpospolitej tekst, dlaczego nie dala tekstu poniżej??? a dał go ktoś inny!!

 

.......oczywiście od razu trafił kulą w płot:

 

 

 

oj lewkk-u, gdybyś czytał uważnie nasze forum w dniu 26bm. znalazłbyś już ten tekst - bła0aj Dropsiaka o wybaczenie 8)

 

Po czym na moment Dropsiakowi odpuścił i ucapił za nogawkę mToma

 

Z tymze to tekstem polemizuje własnie własnie Gowin w dzisiejszej Rzepie

 

Ze wszystkich tych zarzutów trafny wydaje mi się tylko jeden. Istotnie, część zarzutów kierowanych przeciwko rządowi i kierownictwu PiS utrzymana jest w tonie zatrącającym o histerię. W Polsce nie ma zagrożenia dyktaturą i faszyzmem, cenzurą czy religijnym fanatyzmem. (...)[/color][/i]

reszta

tu

samodzielnie myślacym :wink:

 

Cieszę się że taką perelke Dropsiak znalazłl!! W pełni się zgadzam z DROPSIAKIEM !!!!!!!

 

a koledze mtom w innym wątku napisalem że nie będe dyskutowal z kimś kto uważa że wymiar sprawiedliwości w Polsce sprawują :o :o :o Prokuratury Apelacyjne :o :o :o

 

.... i w kolejnych wpisach próbował rozmydlić ten wątek definicją Wymiaru Sprawiedliwości.

 

Nie trudno było jednak rozgryźć kolegę:

a koledze mtom w innym wątku napisalem że nie będe dyskutowal z kimś kto uważa że wymiar sprawiedliwości w Polsce sprawują Prokuratury Apelacyjne

Stara dobra, wielokrotnie sprawdzona metoda, kolego W. Przekęrcić wypowiedź i na tej podstawie budować swoją teorię. Ty się chyba nigdy nie zmienisz. :wink:

 

..... minęło pół roku

mamy dziś 9 listopada i poranne komentarze w wątku o rządzeniu dotyczą spraw bieżących, trzeba działać:

Cały dzień, cały tydzień wszystkiemu winni KAczyńscy....

 

a na forum wszstkiemu winni Bogusław i Lewakk

 

Dropsiak czy można prosić choć o jeden post bez odnoszenia się personalnie do innych osób?????

 

Obiektywny butlekowy sokrates pojechał nawet Ziemkiewicza a ileż jego tekstów wklejał Dropsiak gdy tenże feletionista bardzo krytykował PIS i KAczyńskich, ale przecieć tak jak w raporcie PO, w Polsce nie a miejsca dla obiektywnych dziennikarzy bo zaraz ich PO napiętnuje

 

Dropsiak, Majka, DObrzykowice i jeszcze kilka osób.... zapewne dla was to poniżej to normalka???

:o

.......oczywiście nikt nie reaguje, ale gość nie odpuszcza

 

Dropsiak jeszcze, jeszcze, jeszcze.... nigdy tak Ci się nie udało przywalić PIS, szczyt smutnego jadu....

 

jeszcze, jeszcze...

 

znowu nikt nie zwraca na to uwagi, więc do boju wypuszczają b....., który merytorycznie, jak w temacie wątku:

Przyrównywanie Polski do któregokolwiek z krajów postkomunistycznych

to nieporozumienie (sic!).

Polska klasa polityczna przez całe stulecia nie potrafiła się dogadać (sic!)

Najllepszym przykładem poziomu dyskursu politycznego (sic!) jest to forum (sic!).

SiC!

Jak towarzystwo jedzie po mnie równo, jest OK. (sic@!)

Jak odplacam pięknym za nadobne, odpowiada lament (sic!).

KALIZM uprawiacie nieustannie.

 

Cała polska klasa polityczna (a głównie jej "liderzy") nadaje się do wystrzelenia w kosmos. Twarde opowiadanie się po którejkolwiek ze stron polskiej polityki to brak wyobraźni (sic!)

Tak mTom (sic!) :p

 

..... tak mija kolejny dzień, podczas którego nieustannie lewakk i b...... atakowani są :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Lech Kaczyński powiedział, że podjęta przed laty decyzja o zakupie F-16 była decyzją słuszną. Podkreślił, że polska armia wymaga transformacji, a polskie siły zbrojne musza odpowiadać "rozmiarom naszego państwa", jego miejscu w Europie i istniejącym - choć potencjalnym - zagrożeniom".

 

Dla niewtajemniczonych przypomnę, że przetarg odbył się za rządów układu. 8) :D :D

 

Moim zdaniem natomiast, biorąc pod uwagę li i tylko wartość bojową nie była to najlepsza decyzja.

 

nieoczekiwana zamiana miejsc :o :lol:

 

 

PS. Wilcza to nie wiesz, że fałsz powtórzony 1000 razy staje się prawdą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... tak mija kolejny dzień, podczas którego nieustannie lewakk i b...... atakowani są :roll:

no właśnie jest to mechanizm samonakręcajacy się

takie perpetuum mobile

 

byłoby wielką stratą dla nauki ingerować w toto ;)

 

 

 

można zareagować poprzez poinformowanie właściwego moderatora :)

to jest donos ;)

"a oni to się tam przezywają" :lol:

nie widzę się w tej roli ;)

 

 

ale ja nie chcę cenzury :) mam nadzieję , że przypomnienie podstawowych norm i zasad funkcjonowania w społeczeństwie powinno wystarczyć.

no więc przypominamy im codziennie, i co z tego ?

mamy kochać WADZE, a nie kochamy

to jest nasza zbrodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się ciągle wydaje, że jak nie będe protestować przeciwko draństwu, to w końcu stanę się taka jak oni.

A to ostatnia rzecz jakiej bym chciała. :roll:

Mam tak samo. I jeszcze że mi to spowszednieje i przestanie dziwić i oburzać, stanie się czescią "normalnej" zaakceptowanej rzeczywistości.....

Ale niedoczekanie..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się ciągle wydaje, że jak nie będe protestować przeciwko draństwu, to w końcu stanę się taka jak oni.

A to ostatnia rzecz jakiej bym chciała. :roll:

Mam tak samo. I jeszcze że mi to spowszednieje i przestanie dziwić i oburzać, stanie się czescią "normalnej" zaakceptowanej rzeczywistości.....

Ale niedoczekanie..... :lol:

 

 

no tak, ale według Dobrzyka to mnie już pare banów wykończyło.

Postanawiam spokojnie przewijać, jak zwykle nie czytając 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej atmosferze nie ma miejsca na merytoryczną dyskusję na jakikolwiek temat.

Zdanie odrębne jest równie uprawnione.

Rozumiem, że niektorzy woleliby tkwić w towarzystwie wzajemnej adoracji i głos odrębny zakłóca spokoj ich duszy.

Wylewanie własnych frustracji zostaje zakłócone......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas II wojny, w jej końcowym okresie, Niemcy aż do 80% swojego zapotrzebowania na paliwo zaspokajali paliwem syntetycznym.

Również RPA miała wielką produkcję paliwa syntetycznego (bogate zasoby węgla).

W Polsce działa lobbing na rzecz powstania zakładow wytwarzania paliwa syntetycznego w drodze wodorowania węgla pod przewodnictwem J.Buzka.

Kilka miesiecy temu bylo glośno na ten temat.

Temat żyje i jest rozwijany.

 

Problemem są pieniądze. Licencja około 4mld $ + budowa zakładow przetwórczych, sieć dystrybucji itd.

Daleka droga + ludzie znający się na temacie.

 

Ale temat należy mocno ciągnąć.

Według wyliczeń barierą opłacalności dla tej metody pozyskiwania paliwa jes cena 60 $ za baryłkę. Poniżej tej ceny ropa już raczej spadać nie będzi a możemy szybko zobaczyć rownież cenę 100 $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe temat zaczął żyć rownież w Stanach.

Forsuje go gubernator Montany, w której są złoża węgla szacowane na 150 mld ton.

Amerykanie muszą temat szybko ruszyć, gdyż inaczej będą musieli utrzymać a nawet zwiększyć swoje zaangażowanie na Bliskim Wschodzie

a z tym moze być coraz trudniej po przegranych przez republikanów wyborach........

Bez bliskowschodniej ropy Ameryka nie mogłaby funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J. Buzek obecnie eurodeputowany, był profesorem Politechniki Gliwickiej...

 

Nefer. To zdanie jest stylistycznie niepoprawneeeeee.

I co z tego.

Kto chce, wie o co "sie rozchodzi".

Ależ ja sie nie czepiam - tylko mi się strasznie spodobało :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to straszny zamordyzm.. albo te osoby jakieś strachliwe strasznie..

Fajnie, że masz tyle listów z wyrazami poparcia

 

Ponury.

w ostatnim sondażu PO miała 25% a PIS 23%.

Niezbyt szokująca to różnica.

Dlaczego zakładasz, ze na forum jest inaczej?

Błogosławieni cisi i pokornego serca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...