Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

 

No cóż. Ja mam zupełnie inną optykę na te wydarzenia.

 

a przepraszam... zadam ci proste pytanie.. można miec optyke inna niz Twoja????

Popatrz wareczko chyba nie mozna ,

ja mam taka sama optyke jak Markus :D

cos w tym jest

cos w tym musi byc

wareczka zgadnij tylko co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

co to znaczy :lol: :lol: że będziecię swoje bełkotac... a nawet na najprostsze pytania nie odpowiecie... a słowem wytrychem że nie odpowiecie będzie gregmena :o :o ktokolwiek to jest...

 

 

rrmi no wląsnie o to mi chodziło o w pełni szczerą odpowiedź że innej optykę niż markus, jareko czy Ty nie można tu mieć.. DZIĘKUJĘ.... tacy tu demokraci siedzą

 

jareko na przyłośc czytaj ze zrozumieniem i prosze nie wyzywać LPR i PO od populistów. bo pisząc o populistycznych osiągnieciach... to nawet dziecko wie że to PO, LPR i Samoobrona wprowadziły w Polsce becikowe, dowody w postaci głosowań przytaczała Majka a ja za nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wareczko-sz ty mój wodolejco :wink: - dyć przecie każda partia to zgraja przekręciarzy...nie wiesz czy udajesz.A może nie chcesz wiedzieć?

Jesteś u nich na jakiejś prowizji? Zwróć uwagę co oni wszyscy robią: jeden chce to - inny powie "ni ch...będę przeciw" i vice versa.

Bo zamiast rządzic mądrze wolą się ze sobą użerać i kłócić oraz układać za kaskę "my was poprzemy ale dacie nam tyle stanowisk"(zapomniałeś oficjalne licytacje zaraz po wyborach? Ja nie).Dlatego uważam że polityka to gnojówka/bagno i tyle .

I dopóki nie zmieni się na lepsze nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast rządzic mądrze wolą się ze sobą użerać i kłócić oraz układać za kaskę "my was poprzemy ale dacie nam tyle stanowisk"(zapomniałeś oficjalne licytacje zaraz po wyborach? Ja nie).Dlatego uważam że polityka to gnojówka/bagno i tyle .

I dopóki nie zmieni się na lepsze nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

Bardzo słusznie. Całkowicie się zgadzam.

I jak słysze niektórych wmawiajacych, ze sa zbawcami ojczyzny i dlatego tylko muszą to czy tamto to mnie mdli.

Wystrzeliłabym ich wszystkich w kosmos zapakowanych dokładnie w pudełko :-? :-? :-? :-? :-? jak słyszę, że to niby dla dobra państwa, ble...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowe dokonania piwosza jako żywo przypominają mi dzisiejszą argumentację, którą zaprezentował Bielan w Radiu Zet u Moniki Olejnik. A jeszcze bardziej przywodzą mi na myśl wypowiedzi posła Gosiewskiego. Polecem, polecam... :D

Ciekawe ile jeszcze będzie działało PiS-owe straszenie budżetem (przedterminowymi wyborami)? Do samorządowych chyba tak nie dociągną... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowe dokonania piwosza jako żywo przypominają mi dzisiejszą argumentację, którą zaprezentował Bielan w Radiu Zet u Moniki Olejnik. A jeszcze bardziej przywodzą mi na myśl wypowiedzi posła Gosiewskiego. Polecem, polecam... :D

Ciekawe ile jeszcze będzie działało PiS-owe straszenie budżetem (przedterminowymi wyborami)? Do samorządowych chyba tak nie dociągną... 8)

To prawda. Gosiewski to wyjatkowy utalentowany demagog /czyt. sprawny polityk :) /, też zwróciłam uwage.

Ja myslę, że oni /politycy/ po prostu uwazaja, ze jak się obywatel srednio orientuje to łyknie ichnie manipulacyjki /raz tak raz siak ale zawsze my cacy oni be/ niezaleznie od faktów./patrz teoria ciemnej masy/. Byle do przodu. :roll: :roll: :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast rządzic mądrze wolą się ze sobą użerać i kłócić oraz układać za kaskę "my was poprzemy ale dacie nam tyle stanowisk"(zapomniałeś oficjalne licytacje zaraz po wyborach? Ja nie).Dlatego uważam że polityka to gnojówka/bagno i tyle .

I dopóki nie zmieni się na lepsze nikt mnie nie przekona że jest inaczej.

 

i w pełni sę z Tobą zgadzam... wolę kolejny raz za Twoje zdrowie wypić, niz kłócić się z kolegą kto większym populistą...

 

no bo kto większym populistą PO i LPR które uchwaliły becikowe czy PIS które głosowało przeciwko...

 

stado Samoobrony gdzie co drugi ma ma na sobie wyrok... czy PO gdzie taki jeden Lewandowski przyniósł 100 razy większe straty dla Polski niż cała Samoobrona (patrz raport NIK o NFI)

 

forumowych dokonań nie mam żadnych...co najwyżej jak sama rrmi napisała tu trzeba się zgadzać z więszością, kto ma inne zdanie nie ma racji bytu.. taka tu demokracja... a na zadane pytania MArkusowi i tak nigdy nie dostane odpowiedzi...

 

politycy to bagno, jak napisał mały i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie juz odszedl ale teraz skupia sie na objeciu przez PiS sterow wladzy w 100-llicy

Stad tez braciszkowie realnie u nas przepadli w wyborach - poznalismy ich zbyt dobrze i niejako namacalnie

Niewielka pociecha, skoro jedyny kop to ten "wyżej" - teraz ta niezwykła światłość myśli (no i prawo wraz ze sprawiedliwością, rzecz jasna :-?) ogarnie cały kraj :cry:

A potem za takie kukułcze jaja [kukułcze ?? :roll:] to nie lubią warszawiaków, nie ? :wink:

 

 

 

Ja myslę, że oni /politycy/ po prostu uwazaja, ze jak się obywatel srednio orientuje to łyknie ichnie manipulacyjki /raz tak raz siak ale zawsze my cacy oni be/ niezaleznie od faktów./patrz teoria ciemnej masy/. Byle do przodu.

I niestety sprawdza się - po całym tym krzyku ostatnich 3-4 dni zostaje taki obraz:

- PO ma coś na sumieniu i nie chce by się wydało

- stąd blokuje wszystko co może

- ten biedniutki PiS ma związane ręce, a przecież chce tak dobrze !

- akcje Leppera idą jak po byku :) - można go nie lubić, ale nawet Dyzmie, kiedy mu pomogli inni - też widząc głównie korzyści dla siebie - osiągnął niebywałe. Że to fikcja literacka ? Eee... w lufciku ta "fikcja" się dzieje codziennie na naszych oczach. Ale wszyscy udają, że nic nie teges, jest git - w końcu zły to ptak, co własne gniazdo kala, nie ? :wink:

 

 

Obejrzałem sobie WiO Skowrońskiego i trochę się uspokoiłem - ale kto by tam z elektoratu lookał na takie niszowe programy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wareczka...........

 

miej litość przestań powtarzać w kółko o tym becikowym....przez prawie 5 stron tematu nie mówiłeś o niczym innym.......

jakie ma znaczenie czy ci co dorwali się do władzy mają literki PO czy PiS czy jeszcze inny alfabet, dorwali się i będą robić wszytsko żeby im stołki z pod tyłka nie wypadły..i nie będę się oglądać na ciebie a ni na mnie ani na całe tłumy wokół, bo jak tam doczłapli się na sam szczyt to takie dziwne klapki im przykleiły się do głowy które nie pozwalają patrzeć na boki....oni już nikogo nie widza , czują zapach pieniadza i władzy,a to bardzo ponętny aromat.......w kraju jest coraz gorzej ludzie nie maja pracy, małe firmy plajtują, nie jesteą w stanie zarobić na utrzymanie parcownika, strach mysleć o przyszłości naszych dzieci ..........trzeba brać nogi za pas i uciekać tam gdzie za swoją pracę otrzymasz takie wynagrodzenie że możesz spokojnie żyć nie martwiąc się o jutro........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medialny szum wokol osiagniec tego rzadu ma sie nijak do faktycznych jego posuniec i deklaracji. Poza populistycznymi osiagnieciami takimi jak becikowe zamiast realnej zmiany na rynku pracy by inna droga (bardziej skuteczna) zachecic do plodzenia potomstwa.

 

 

PAty calkowicie się z Toba zgadzam!!!!

ale do tematu wróciłem... bo chyba sama dobrze wiesz, zresztą i Majka podawał wyniki głosowania, że powyższe stwierdzenie to nieprawda..

że becikowe to pomysł LPR popierany zgodnie ze słowami Schetyny od samego początku przez PO... więc powiedz czemu służą kłamstwa tego gościa... i przypisywanie czyiś innych czynów PIS-owi.. a poza tym ja tylko wyszedłem by bronić PO i LPR przed takimi hasłami bzdetami, bo uważam że becikowe PO i LPR to nie żaden populizm... chyba mam prawo bronić PO i LPR??? czy jak powiada rrmi tu jest tylko inna opcja popierana?? :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)...oni już nikogo nie widza , czują zapach pieniadza i władzy,a to bardzo ponętny aromat.......w kraju jest coraz gorzej ludzie nie maja pracy, małe firmy plajtują, nie jesteą w stanie zarobić na utrzymanie parcownika, strach mysleć o przyszłości naszych dzieci ..........trzeba brać nogi za pas i uciekać tam gdzie za swoją pracę otrzymasz takie wynagrodzenie że możesz spokojnie żyć nie martwiąc się o jutro........

gorzkie słowa ale tak jest, a to czego swiadkami jestesmy wokół to znowu rozczarowanie po szczytnych (IV RP , dobre sobie :-? ) obiecankach cacankach........

Ciekawe jaka bedzie frekwencja w tych wykalkulowanych wyborach.......25%???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni już nikogo nie widza , czują zapach pieniadza i władzy,a to bardzo ponętny aromat.......

 

racja... na wiosnę niewątpliwie wygra Samoobrona i nowa lewica Kwasa... a wtedy wyjdzie jak całe te nasze dyskusje były śmieszne i g... warte... a wtedy trzeba będzie podziękować Donaldowi i Kaczkom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cos na temat ewentualnej koalicji PiS z Samoobrona i Tow. Lpperem na stanowisku wicepremiera

".....- Ja osobiście nie widzę możliwości, żeby można było pozostać na poziomie pięknych deklaracji o IV Rzeczpospolitej a stworzyć rząd, w którym wicepremierem będzie ktoś, kto ma przestępstwa na swoim koncie i ktoś, kto wobec prawa zachowywał się w sposób bulwersujący, stanowiący zaprzeczenie stylu, o jakim marzymy mówiąc: czwarta Rzeczpospolita - powiedział abp Życiński podczas spotkania..."

calosc by nie zostac pomowionym o stronniczosc: http://fakty.interia.pl/news?inf=706530

Juz nawet druga.... hmmmm....trzcia.... czy moze pierwsza wladza w kraju widzi zagrozenia

Hmmm....ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ma znaczenie czy ci co dorwali się do władzy mają literki PO czy PiS czy jeszcze inny alfabet, dorwali się i będą robić wszytsko żeby im stołki z pod tyłka nie wypadły.. ..........trzeba brać nogi za pas i uciekać tam gdzie za swoją pracę otrzymasz takie wynagrodzenie że możesz spokojnie żyć nie martwiąc się o jutro........

 

Biada nam, uciekajta ludzie, polityki idom. Do lekarza też proponuję nie chodzić bo przecież wszyscy to łowcy skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...