Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Może oni po prostu nie potrafią zdiagnozować czy dostrzec własnych błędów. Uważają, że wszystko zrobili perfekcyjnie, a tylko spisek czy inwigilacja im uniemożliwiła budowę Polski swoich marzeń.

 

A czas ucieka...

 

(....)

To mozliwe. A nawet wysoce prawdopodobne.

A tymczasem Czesi dogonili juz państwa "starej" UE.............Oni maja kasę i niskie bezrobocie a my za to mamy dzieki kochanienkim politykom permanentne igrzyska.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

majka nie bronię koalicji PIS z Samoobroną,

tylko pytam w czym lepsza jest PO od Samoobrony??? może mi odpowiesz????

bo w skali afer samo NFI pokazuje że Lepper to szaraczki

 

a co do PO i LPR i Samoobrona... no to szkoda że się dogadali... my zapłacimy za to 1,5 miliarda... co ciekawe koszt nowych wyborów to pikuś przy pomysłach tych partii

 

co do mimi, gregmenów, gosiewskich, fenomenów... to jak sie ma czego pisać merytorycznie to zawsze się pisze o drugim rozmówcy... a w sumie wybacz kiedyś ktoś mi tak o Tobie powiedział... więc wolę to miano pozostawić Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tymczasem Czesi dogonili juz państwa "starej" UE.............Oni maja kasę i niskie bezrobocie a my za to mamy dzieki kochanienkim politykom permanentne igrzyska.

:evil:

 

zobacz kto nami do tej pory rządził główne partie (nie wspominam o takich koalicjantach Suchockiej jak PPPP :D )

UD, KLD, SLD, PSL, AWS, UW, SLD..... zasadniczo ciągle rządzi nurt PO, plus SLD i mieszanka AWS... masz odpowiedź dlaczego Polska jest na końcu Unii Europejskiej.... sam przykład NFI wystarczy

:evil: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem, że Gosiewski zrobił coś złego, kurcze. :D

 

A co do Unii, cóż skoro u nas przyjęło się, że na akcesji trzeba jak najbardziej naciągnąć społeczeństwo na dodatkowe koszty (patrz certyfikat energetyczny), to efekt mamy.

 

Ja się tak zastanawiam, skoro PiS twierdzi, że nigdy nie była możliwa koalicja z aferałami z PO, to po co twierdził, że chciał takowej? Sam pamiętam rozmowy u Moniki Olejnik sprzed pół roku. Wtedy PiS głosem Bielana czy Kaczyńskiego uważał, że naturalnym koalicjantem jest PO.

 

Chyba, że chodzi o to by za wszelko cenę spolaryzować scenę polityczną i zawęzić ją do 2 odwiecznie zantagonizowanych ze sobą ugrupowań: PiS-SLD, na zasadzie czarne-białe? Tyle, że to znów kilka kolejnych straconych dla Polski lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się tak zastanawiam, skoro PiS twierdzi, że nigdy nie była możliwa koalicja z aferałami z PO, to po co twierdził, że chciał takowej? ...

 

a gdzie ktoś coś takiego twierdził????

 

 

pamiętam tylko moje pytania czy koalicja z Samoobroną to coś gorszego niż koalicja z PO, albo pytam czy koalicja z PO z ludźmi ala Lewandowski to dobre wyjście...

słusznie Dropsiak zauważył że Polska jest na końcu Unii.. a odpowiedz dlaczego tak jest, wystarczy popatrzeć kto nami rządził.... najczęsciej nurt PO... czyli UD, KLD, UW....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pamięć zawodna jest:

"Lech Kaczyński powiedział, że chociaż - jak określił - nasi koledzy z PO zrobili wszystko, żeby koalicję z PiS obrzydzić, on - w imię interesów Polski - jest gotów zabiegać o taką koalicję. " grudzień 2005.

 

Stawiam tezę, że PiS chce zwiększyć popracie dla SLD kosztem PO. Wtedy wszystko będzie proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam, skoro PiS twierdzi, że nigdy nie była możliwa koalicja z aferałami z PO, to po co twierdził, że chciał takowej?

 

podaj źródło Twoich informacji...

 

gdzie takie stwierdzenia padły, jesteśmy wszyscy bardzo ciekawi!!!

 

chyba nie rzucasz słow na wiatr

mtom może jakies problemy masz, bo raz piszesz że PIS nigdy nie chciał koalicji z PO, a za chwilę piszesz że Kaczyński zrobi wszystko by taka koalicja była... zdecyduj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to:

 

"Podkreślił zaś Pan niedawno, że "chce radykalnie zmienić Polskę" z PO. Czy oby napewno przy wytykaniu sobie błędów, uda Wam się to???

 

Jarosław Kaczyński: Uda się z całą pewnością. Jest teraz kampania wyborcza i nie jest naszym zadaniem przysparzanie głosów naszym konkurentom. Ale gdy skończy się kampania, usiądziemy razem i na pewno uda nam się dogadać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam kliknę.

 

Niech już będą te nowe wybory.

 

Wtedy zamiast cycować będziem się zastanawiąć co dla nas murujących lepsze kilkanaście czy kilkadziesiąt procęt VAT.

Większy podatek CIT ukryty w cenie detalicznej towaru czy mniejszy.

 

A cała reszta to o kant, tego wyrazu co to go forumowy automat zamienia, roztrzaskać.

 

My tu se kliku kliku. Na Wiejskiej pierdu pierdu. Czas ucieka a dietki lecą.

 

PS. Zparafrazuję wzeszłotygodniowy tygodnik (jeden z dwu polskich jeszcze). Prawie 50% podatków wpływajacych do budżetu to VATcio i akcyza z paliwa. Gdzie to ja słyszałme, że ktoś będzie mafię paliwową prostował. Coś przyschło toto. Ciekawe, jakby się nasze państwo miało, gdyby ktoś rzeczywiście się zabrał za tego typu organizację, zamiast pierdy głosić na zasadzie, kto pierwszy beknie do mikrofony ten lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafię paliwową czy Orlenową czy cokolwiek innego? hehe naiwniak. A po co teraz?

Jestem za tym aby posłom płacić za efekty ich pracy, a nie na zasadzie czy się stoi czy się leży...

Ci którzy teraz są w parlamencie, pewnie byliby już na darmowym dożywianiu... :D

 

A tyle się ludziom naobiecywało w kampanii o sprawnym i tanim państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się tak zastanawiam, skoro PiS twierdzi, że nigdy nie była możliwa koalicja z aferałami z PO, to po co twierdził, że chciał takowej?...

 

nadal czekam z ciekawości gdzie takie stwierdzenie padło!!!!

 

no chyba że niektórzy sobie tak piszą bzdury dla samego pisania... pewnie o ten milionowy post chodzi, to sobie można pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtom zdradź wreszcie gdzie PIS stwierdziło że nigdy koalicja z PO nie była możliwa...

 

czy tylko wziąłeś studencki syropek i fantazjujesz jak zwykle...

 

płacić za robotę, co ciekawe poseł Gosiewski był najpracowitszym posłem poprzedeniej kadencji... a nawet jego przeciwnicy przyznawali że merytorycznej pracowitości... pewnie dlatego taki nie lubiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście niektórzy jak mtom wolą żyć w świecie swoich nie potwierdzonych ułud i fantazji... ale może czas posłuchać realistów

 

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8154212&rfbawp=1137411416.339&ticaid=1e95

 

Taak, Wernyhora jakaś.

Zyta się obudzi z ręką w nocniku jak Staniszkis, zdziwiona że ją PiS wyrolował bez mydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArkus skoro jesteś mam nadzieję że odpowiesz na moje pytanie... tylko prosze merytorycznie bo obrażac Zytę każdy potrafi.... tylko co to daje???

 

a co markus myślisz o tym że PO, LPR i Samoobrona zafundowały nam wybory co pół roku w Warszawie i becikowe... razem wyłupią z nas podatników 1,5 miliarda... co ciekawe to znacznie przewyższa koszty wyborów do parlamentu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje sięgają zenitu. Na forum też. "(...) prezydent zaproponował okres 24 godzin na "wyciszenie emocji i powrót do języka porozumienia i rozmowy o najważniejszych sprawach dla Polaków"."

Proponuję więc to samo - luzik:

http://emots.wizja.net/emoty/piwosz.gif

Niech oni się tam szarpią, a karawana i tak pojedzie dalej.

 

Czego się miałem dowiedzieć, tego się już dowiedziałem. Podpuszczanie to groźna broń. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...