Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

MArkus skoro jesteś mam nadzieję że odpowiesz na moje pytanie... tylko prosze merytorycznie bo obrażac Zytę każdy potrafi.... tylko co to daje???

 

a co markus myślisz o tym że PO, LPR i Samoobrona zafundowały nam wybory co pół roku w Warszawie i becikowe... razem wyłupią z nas podatników 1,5 miliarda... co ciekawe to znacznie przewyższa koszty wyborów do parlamentu.....

 

Przepraszam, a w którym miejscu ja obrażam Panią Zytę Gilowską ???

 

Skoro PiS jest taki solidarny i socjalny to o co Ci chodzi? Masz pretensje że PO pomogła PiS zrealizować obietnicę wyborczą? A co do Warszaw, rozumiem, żę jesteś zwolennikiem aby bracia Kaczyńscy niepodzielnie władali Polską, stolicą i warszawką. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MArkus skoro jesteś mam nadzieję że odpowiesz na moje pytanie... tylko prosze merytorycznie bo obrażac Zytę każdy potrafi.... tylko co to daje???

 

a co markus myślisz o tym że PO, LPR i Samoobrona zafundowały nam wybory co pół roku w Warszawie i becikowe... razem wyłupią z nas podatników 1,5 miliarda... co ciekawe to znacznie przewyższa koszty wyborów do parlamentu.....

 

Wareczka! To Zyta już nie jest be..., bo się nawróciła?

Jak to dobrze, że w razie czego będzie można złożyć samokrytykę i partia nas ułaskawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArkus zadalem Ci proste pytanie, chyba potrafisz na nie odpowiedzieć????

pytanie brzmi:

a co markus myślisz o tym że PO, LPR i Samoobrona zafundowały nam wybory co pół roku w Warszawie i becikowe... razem wyłupią z nas podatników 1,5 miliarda... co ciekawe to znacznie przewyższa koszty wyborów do parlamentu.....

w pytaniu nie ma zapytania o PIS

 

mtom nadal wszyscy są ciekawi kiedy to PIS powiedział że nigdy nie będzie koalicji z PO...

 

Moniko a ktos kiedyś powiedział że Zyta jest beee..., oprócz Markusa który prorokuje jej trafienie rękoma do nocnika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArkus zadalem Ci proste pytanie, chyba potrafisz na nie odpowiedzieć????

pytanie brzmi:

a co markus myślisz o tym że PO, LPR i Samoobrona zafundowały nam wybory co pół roku w Warszawie i becikowe... razem wyłupią z nas podatników 1,5 miliarda... co ciekawe to znacznie przewyższa koszty wyborów do parlamentu.....

w pytaniu nie ma zapytania o PIS

 

mtom nadal wszyscy są ciekawi kiedy to PIS powiedział że nigdy nie będzie koalicji z PO...

 

Moniko a ktos kiedyś powiedział że Zyta jest beee..., oprócz Markusa który prorokuje jej trafienie rękoma do nocnika???

 

Skoro nie potrafisz czytać i wyciągać wniosków to napiszę jak dla 5-latka.

1) Popieram nowe wybory w Warszawie, jeżeli ma to doprowadzić do ukrócenia włądzy Kaczyńskiego.

2) Becikowe to pomysł PiS i LPR, a nie PO. I to jest fakt. Po pomogła PiS zrealizować obietnicę wyborczą - i to jest drugi fakt. Więc o co do cholery masz pretensje. PO głosuje po myśli PiS - źle, głosuje przeciwko PiS - też źle. Zdecyduj się w końcu na coś.

 

I skoro od innych żądasz takiej precyzji to podaj źródło wyliczeń tych 1,5 miliarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro nie potrafisz czytać i wyciągać wniosków to napiszę jak dla 5-latka.

1) Popieram nowe wybory w Warszawie, jeżeli ma to doprowadzić do ukrócenia włądzy Kaczyńskiego.

2) Becikowe to pomysł PiS i LPR, a nie PO. I to jest fakt. Po pomogła PiS zrealizować obietnicę wyborczą - i to jest drugi fakt. Więc o co do cholery masz pretensje. PO głosuje po myśli PiS - źle, głosuje przeciwko PiS - też źle. Zdecyduj się w końcu na coś.

 

I skoro od innych żądasz takiej precyzji to podaj źródło wyliczeń tych 1,5 miliarda.

 

1) i co wybory co pó roku??? tylko po to by Hania została preziem??

 

2) a bujamy w obłokach... nieprawdy, albo celowych kłamstw

takiego becikowego PIS nie popierał

czego dowodem są głosowania które Majka kopiowałą z Sejmu i chyba coś z oczami masz mówiąc że PO głosuje po myśi PIS... fakty, nie to Twoje mary.. a fakty to stenogramy głosowań z sejmu...

 

markus becikowe to pomysł LPR zawsze od samego początku popierany przez Platforme Obywatleska... która zawsze była za pełnym wysokim becikowym nawet jeśli to znacznie obciąży budżet

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1d7a

i to wbrew PIS!!!!

co lepsze liderzy Po popierają następne koszty socjalne, no ale opozycji wolno budżet nadymać do oporu

http://wiadomosci.onet.pl/1226575,11,item.html

 

efekty rozbuchania socjalnego PO i LPR

http://wiadomosci.onet.pl/1220840,10,item.html

1,5 miliarda

 

fakty, fakty

 

przykre że Twoje odpowiedzi są na poziomie 3 latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam od razu beee, jareko jeszcze od populistów PO zwyzywał.. ja uważam że słusznie że PO i LPR wprowadziło becikowe dla wszystkich i uważam że słusznie PO robi wszystko by rządu z PIS nie było.. zreszta już pisałem o tym kilka razy w sejmie widac było świetną współpracę PO. LPR i Samoobrony i wg mnie taki powinien byc rząd, sprawny, sprawdzony w sejmowych głosowaniach, a nie te śmieszne Marcinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Staniszkis, gorąca zwolenniczka PiS w kampanii wyborczej (niegdyś moja ulubiona politolog, zanim nie "upiła się" uwielbieniem do braci bliźniaków) zaczyna wychodzić z amoku i oto co rzecze:

 

17:25

 

 

Prof. Jadwiga Staniszkis z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego uważa, że mamy do czynienia z poważnym kryzysem politycznym, który psuje wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jej zdaniem, najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest koalicja PiS z PO.

 

"Na razie, od wyborów rozwiązano tylko problem becikowego, mamy do czynienia z nieudolnym rządzeniem" - powiedziała PAP w poniedziałęk prof. Staniszkis.

 

Jej zdaniem, gdy rządzący nie potrafią przyznać się do błędu, zmierzają w kierunku władzy absolutnej, a jest to niebezpieczne. "I właśnie w tym PiS grzęźnie" - dodała.

 

"Ciągle mam nadzieję, że jednak PiS zdecyduje się nie nawiązywać koalicji z kimś, kto chce tylko uznania dla siebie, tak jak Lepper, ale zawiąże koalicję z tymi, z którymi można więcej zbudować, czyli z Platformą. Z jej programu PiS i tak korzysta" - powiedziała prof. Staniszkis.

 

Według niej, PO wykazało się dużą odpowiedzialnością zgadzając się na przesunięcie spotkania z prezydentem na wtorek. Pierwotnie spotkanie przywódców Platformy z Lechem Kaczyńskim miało się odbyć w poniedziałek o godz. 13, ale zostało odwołane pół godziny przed jego rozpoczęciem.

 

Staniszkis uważa, że "wizja wcześniejszych wyborów wcale nie musi oznaczać wygranej PiS, a wręcz przeciwnie, może ono przegrać. Na pewno skorzysta na tym SLD. Wcześniejsze wybory mogą być dla PiS dużym rozczarowaniem".

 

Źródło:

» Polska Agencja Prasowa SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTOM

efekty rozbuchania socjalnego PO i LPR

http://wiadomosci.onet.pl/1220840,10,item.html

1,5 miliarda dodatkowej dziury w budżecie na koszt PODATNIKÓW to efekt wspólnego głosowania, PO. LPR, Samoobrony.... dowody chętnie przytoczyła kilka stron wcześniej Majka... jak te partie chętnię razem głosowały... patrz stenogramy głosowan sejmowych

np.: http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&6&30

czyli PO, LPR i Samoobrona razem, przeciwko wydatkom socjalnym PIS i SLD

 

 

Staszinkis ma oczywiście rację, od dawna twierdzę że wybory na wiosne to gwarantowany sukces nowego SLD Kwasa i Samoobrony a fatalne wyniki PO i PIS.. dlatego przede wszystkim szybkie wybory nie są w interesie tych 2 ostatnich partii chyba że zalezy im na niebycie ala partia demokratyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staniszkis uważa, że "wizja wcześniejszych wyborów wcale nie musi oznaczać wygranej PiS, a wręcz przeciwnie, może ono przegrać. Na pewno skorzysta na tym SLD. Wcześniejsze wybory mogą być dla PiS dużym rozczarowaniem".

 

"Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku stycznia, na PiS głosowałoby 35% osób zamierzających uczestniczyć w wyborach (wzrost o 3% w porównaniu z grudniem 2005 r.), na PO - 33% (wzrost o 2%), na SLD - 6% (bez zmian), a na LPR - 5% (wzrost o 1%) - wynika z sondażu TNS OBOP.

 

Poparcie dla Samoobrony wyniosło 4% (spadek o 4% w stosunku do sondażu z grudnia 2005 r.), Socjaldemokrację Polską, Partię Demokratyczną-demokraci.pl i PSL poparłoby po 2% respondentów (SdPl - bez zmian; PD - wzrost o 1%; PSL - spadek o 1%). "

 

Ciekawe co powiedzą kolejne badania opinii publicznej, które odbędą się już po tych feralnych wydarzeniach?

 

 

No i jeszcze to:

 

"Wicepremier Zyta Gilowska przyznała w wywiadzie dla radiowej "Trójki", że nie próbowała sobie nawet wyobrazić rządu, do którego by weszła z wicepremierem Andrzejem Lepperem. Tydzień po triumfalnym wejściu do rządu Zyta Gilowska nie wykluczyła nawet swojej dymisji. Tymczasem PiS prowadzi w najlepsze rozmowy koalicyjne z Samoobroną."

 

Co za pech, no. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelu Wareczka

Jak jesteś taki drobiazgowy to może przypomnisz nam kto głosował za becikowym w I głosowaniu sejmowym. Pisiacy wymyśli wówczas chyba najdziwniejszą rzecz w dziejach parlamentaryzmu. Razem ze swoimi faworytami uchwalili 2 rózne ustawy w tej samej sprawie :o :o .

 

Może oświecisz nas o co ci chodzi, boś ty chyba nie z tej bajki....

a to co zrobił Lewandowski jako minister.. to za to płacimy do dziś

 

w skali afer samo NFI pokazuje że Lepper to szaraczki

 

 

UD, KLD, SLD, PSL, AWS, UW, SLD..... zasadniczo ciągle rządzi nurt PO, plus SLD i mieszanka AWS... masz odpowiedź dlaczego Polska jest na końcu Unii Europejskiej.... sam przykład NFI wystarczy

 

 

to nami rządził.... najczęsciej nurt PO... czyli UD, KLD, UW....

 

........zapomniałeś jeszcze dodać coś oryginalnego o Balcerowiczu,

 

........ acha i o ludziach ze słynnej listy polonica.net (gdzie oprócz "starych" nazwisk są też Olszewski, Maciarewicz, Naimski i co szczególne ciekawe Kurski ale Jarosław z GW, a już jego brat Jacek z PIS - nie),

 

....... cyklistom i masonom też niepowinieneś odpuszczać 8)

t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zaciecie by w polemike sie wdawac, Ja juz kiedys sobie gregmene odpuscilem tak samo odpuszczam sobie wareczke ;)

Chocby nie wiem co mowic bedzie zle

A wracajac do mojego punktu widzenia:

Wyglada na to ze zapowiada sie nasza afeta Watergate (czy jakos rak sie to pisze) - tylko kiedy i kto ja odkryje i naglosni?.

Cala wladza w rece ludu miast i wsi zamienila sie po latach a cala wladze w rekach tych jedynych, sprawiedliwych i prawych....... a jednak za mlodu ksiezyc zakosili ;)

Cala reszta powoli zaczyna byc mniej wazna. Orwell w grobie nie musi sie przewracac - ma tutaj swoj Orwelowski Swiat.

A jak dojdzie do fuzji PiS z SO i moze jeszcze LPR - niestety nie bedzie nowych wyborow. Dlaczego niestety? Bo moze ten kubel zimnej wody jaki dostana bracia moze czegos ich nauczy. Watpie by po doprowadzeniu do wyborow i totalnym zawodzie jaki swojemu elektoratowi sprawili uzyskali choc 25% glosow. Kto wygra? Czort wie natomiast na pewno my wszyscy po tylku dostaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zaciecie by w polemike sie wdawac, Ja juz kiedys sobie gregmene odpuscilem tak samo odpuszczam sobie wareczke ;)

Chocby nie wiem co mowic bedzie zle

A wracajac do mojego punktu widzenia:

Wyglada na to ze zapowiada sie nasza afeta Watergate (czy jakos rak sie to pisze) - tylko kiedy i kto ja odkryje i naglosni?.

Cala wladza w rece ludu miast i wsi zamienila sie po latach a cala wladze w rekach tych jedynych, sprawiedliwych i prawych....... a jednak za mlodu ksiezyc zakosili ;)

Cala reszta powoli zaczyna byc mniej wazna. Orwell w grobie nie musi sie przewracac - ma tutaj swoj Orwelowski Swiat.

A jak dojdzie do fuzji PiS z SO i moze jeszcze LPR - niestety nie bedzie nowych wyborow. Dlaczego niestety? Bo moze ten kubel zimnej wody jaki dostana bracia moze czegos ich nauczy. Watpie by po doprowadzeniu do wyborow i totalnym zawodzie jaki swojemu elektoratowi sprawili uzyskali choc 25% glosow. Kto wygra? Czort wie natomiast na pewno my wszyscy po tylku dostaniemy.

 

jareko czy Ty kiedykolwiek napisałeś na tym forum coś pozytywnego w sprawie polityki.... poza ciągłym narzekaniem, czarnowidztwem, żałościa jak to nie uciekles do kanady czy gdzie na grenlandię... tobie jest chyba ciezko psychicznie żyć z takim bagażem negatywnych emocji... poczytaj sam siebie, widze że się dobrze dobrałeś z wilcza.... opowieści o rozpadającej się polsce, przewracających się orwelach, masonach, cyklistach.... ile to ludzi łączy... a co ciekawe te opowiastki to na forum, a nie w wariatkowie :o :o :o

 

 

gwoli ścisłości ja wątpię czy PIS w wyborach na wiosne uzyska 10%, strzelam w ciemno SLD i Samoobrona po 20%, PIS 9%, LPR 8%, PO 5% i koniec cyrku rząd Kwasa z Lepperem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje uwazna lekture tego felietonu

http://fakty.interia.pl/felietony/piasecki/news?inf=706633

 

Co do mojej osoby to Ty sie wareczka odpiorkuj, ja sie ciebie nie czepiam i Twej osoby nie komentuje.Staram sie skupic na polemice i wymienie pogladow a nie wycieczkach osobistych wiec od... sie ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy znamy się na polityce to ja dla wszystkich mam pomysł na dobrą zabawę :lol:

 

Otóż stawiam pytanie :

 

Kto i z kim będzię rządził Polską, powiedzmy 3 maja 2006 roku ?

 

Obstawiam :

rząd Marcinkiewicza wspomagany przez Samoobronę z wcześniejszymi wyborami, po rozwiązaniu sejmu przez prezia Kaczyńskiego.

 

Wareczka a Ty jak obstawiasz !??

 

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...