Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wilcza zarzucies mi brak odpowiedzi... a nawet z pełną swobodą poleciałeś mi zakładem....

 

zacytowałeś kilka cytatów z moich wypowiedzi, hmm... może do was do zakładu zamkniętego nie dochodzą wszystkie informacje...

 

może nadal tam u was uważacie że NFI ministra Lewandowskiego to wspaniały sukces prywatyzacyjny, dzięki któremu Polska ma cud gospodarczy, a polacy są właścicielami zakładów..., a raport NIK o NFI to kłamliwe insynuacje...

może ktoś mnie oświeci????

apropos Lewandowski to w jakich partiach bywał????

 

zacytowałeś także moją listę partii które głownie w Polsce rządziłu w latach 1990-2005, oczywiście mowa o głownych partiach a nie krótko istniejących efemerydach ala PPPP czy nawet ROP

tą listę podałem bo wiele jest narzekania gdzie Polska doszła, w jakim jest fatalnym stanie, niektórzy zresztą chyba są tu głownie by ponarzekać... a ja odpowiedziałem.. zobaczcie kto nami rządził i wtedy sobie odpowiedzcie dlaczego tak jest

Cytat:

UD, KLD, SLD, PSL, AWS, UW, SLD..... zasadniczo ciągle rządzi nurt PO, plus SLD i mieszanka AWS... masz odpowiedź dlaczego Polska jest na końcu Unii Europejskiej.... sam przykład NFI wystarczy :-?

 

czyżbyś uważał że w Polsce te partie nie rządziły??? a może zupełnie inne nami rządziły??? ciekawe, ciekawe... nie dochodzą informacje do zakładu???

 

zakład mi wybacz... ale sam zacząłeś.... :oops:

 

a do waszych zapewne wielogodzinnych rozmów o trupach Orwela, masonach :o :o , cyklistach :o :o , Balcerowiczach :o :o nie bedę się wtrącał... nie mam zapewnie tak rozległej wiedzy jak wy w tej tematyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że w kolejnych wyborach Kaczyńscy liczą na zwycięstwo PiS i ostateczny rozpad Platformy. 8) :D :lol:

no ja bym sie z Toba nie zakladala , bo tez tak mysle

A co myslec o tym? Chyba mam trudnosci z rozumieniem czytanego , myslalam , ze to juz przeszlosc :roll:

http://wiadomosci.onet.pl/1231148,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, krajan gręgusia 8)

 

fajnie jest tak mówić, żeby nic nie powiedzieć 8)

 

czy nie może zdarzyć się taka sytuacja:

- koalicja nie powstaje

- sejm odrzuca głosami PiS budżet własnego rządu

- rząd K.M dostaje wotum nieufności

- prezydent desygnuje na premiera polityka opozycji

- powstaje rząd...................

 

muszą być nowe wybory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, krajan gręgusia 8)

 

 

Błąd koleżanko, błąd. Nie krajan, tylko on we własnej osobie. Trochę mu zajęło wyjście z szoku po Twojej akcji :lol: ale już doszedł do siebie i wrócił. Tyle, że pod innym nickiem. Niestety wkopał się wczoraj kolega wypominając Dobrzykowice teksty popełnione w czasie, gdy nasz zacny Wareczka zwał się jeszcze Gregmenem.

Na dodatek popełniłem wczoraj wysiłek i odpaliłem opcję "szukaj". I co ciekawego znalazłem ?

Otóż zacny kolega Wareczka nie popełnił ani jednego (słownie: żadnego, nul, zip, zero) postu o sprawach budowlanych. I niech to posłuży za cały komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek popełniłem wczoraj wysiłek i odpaliłem opcję "szukaj". I co ciekawego znalazłem ?

Otóż zacny kolega Wareczka nie popełnił ani jednego (słownie: żadnego, nul, zip, zero) postu o sprawach budowlanych. I niech to posłuży za cały komentarz.

I teraz to sobie przechlapales :lol: :lol: :lol:

Jakies dwa tygodnie poscigu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć po wyborach...

"Robimy wszystko ,żeby obronić wartości , obronić kościół , religię , tradycję , ale żeby obronić trzeba umieć wygrywać , trzeba miec władzę , trzeba mieć wpływ na różnego rodzaju instytucje medialne , edukacyjne.Trzeba miec mozliwość także wsparcia tych instytucji , które są na pierwszej lini , które walczyły i które istniały już od wielu lat . Mówię tu o radiu maryja , niewątpliwie najważniejszej spośród tych instytucji".

Kto to powiedział(biskup?papież?ksiądz?) i o czym to świadczy.Czy nie dawno tak nie było? Jedynie słuszna władza , cenzura , kto nie z nami ten przciwko nam itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zacny kolega Wareczka nie popełnił ani jednego (słownie: żadnego, nul, zip, zero) postu o sprawach budowlanych. I niech to posłuży za cały komentarz.

 

kłamstwo jak zwykle ma krótkie nogi "słownie: żadnego, nul, zip, zero)"

np.: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=971754&highlight=#971754

 

i niech to posłuży jako komentarz do życia markusa

 

już kilka razy pisałem, zawsze dochodzi do momentu gdy brak argumentów wtedy nalezy napisać coś o mimi, gregmenie, manipulacjach... a zero o faktach... albo bajdurzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus - kurcze - TY mason Ubek czy Sbek ;) - tak polowac na biednego gregusia vel wareczke - ciekawe jak sie nazwie nastepnym razem?

Warusia - mam propozycje - moze nie inteligentny inaczej bo to by bylo obrazliwe dla takich ludzi ale moze..... hmmm..... niech pomysle..... jesli wareczka od piwka powstala to moze żywczyk? Heya ostatnio wszystko zdrabnia wiec moze Ciebie daloby rade :lol:

 

Sorki - nie wytrzymalem po prostu nie wytrzymalem i musialem se ulzyc

 

Wybaczycie?

 

Dla wyjasnienia - caly ten post jest moim kiepskim zartem pod adresem tego irytujacego czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Sorki - nie wytrzymalem po prostu nie wytrzymalem i musialem se ulzyc

 

Wybaczycie?

 

Dla wyjasnienia - caly ten post jest moim kiepskim zartem pod adresem tego irytujacego czlowieka

Jareko!!!

:D :D :D nie przepraszaj!! Nic nie dostarcza mi tyle radosci ile ten watek :D :D :D :D Właśnie o mały włos nie popłakałam się ze śmiechu :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a w temacie

MAŁY!! Czyja to wypowiedź? Bo nie chce strzelać :) /jeszcze się pomylę!!!/

Napisz, zrobi sie merytoryczniej :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...