Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no powyżej jak zwykle wysoki poziom...... merytoryczny :):):):) no cóż niektórzy na potwierdzenie swoich słów używali już magicznych słów mason, to teraz niektórzy potwierdzają swój poziom obrazkami...., chociaz przyznam szczerze, przynajmniej to śmieszne.... i lepsze niż kłamstewka "kurskiego"

 

Dropsiak... głosowałaś na Bielana, OK.... chyba prawdziwy wstyd w wyborach do europarlamentu po tym co osiągnęli w kraju to było głosowac na Piskorskiego czy na Lewandowskiego...., no może porównywalny z ostatnią gloryfikacją i wyrazami szacunku dla Jaruzelskiego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pokazać swój poziom ,niż smutasowatość i zrzędliwość starego kawalera co to w życiu innej przyjemności nie zaznał ponad dosrywanie się do każdego myślacego inaczej. :-?

Miałeś kiedyś kobietę? Chyba nie...ale w podstawówce byłeś prymusem, co?

Żenada...ale cóż tam - zniżać się do Twojego poziomu nie będę. Swój rozum mam.I mi on jakoś starcza...

A tak się miło kojarzył..."wareczka"... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pokazać swój poziom ,niż smutasowatość i zrzędliwość starego kawalera co to w życiu innej przyjemności nie zaznał ponad dosrywanie się do każdego myślacego inaczej. :-?

Miałeś kiedyś kobietę? Chyba nie...ale w podstawówce byłeś prymusem, co?

Żenada...ale cóż tam - zniżać się do Twojego poziomu nie będę. Swój rozum mam.I mi on jakoś starcza...

A tak się miło kojarzył..."wareczka"... 8)

wiesz, że masz rację....

Jakby uznał ze piszę cos na jego poziomie tobym się zaczęła nad sobą głęboko zastanawiac........

a co , koniec z politycza poprawnoscia ehheheh :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały... no wlasnie... 1000 postów jaka to tragedia spotka Polske bo rządzi PIS i KAczyńscy... i setki mało śmiesznych obrazków... o czym to świadczy???? współczuję.....

A ja kiedys pisałem że to tragedia? Czy też może :że każdy polityk to potencjalny złodziej i oszust ? I taki zapomina o wyborcach zaraz po wybraniu go?I to nie ważne czy najbardziej lewy czy też prawy. :evil:

Siadaj do kompa i szukaj...będziesz miał możliwość następnego przysrania..ale beze mnie bo opuszczam tę "politykierską" błazenadę. 8)

PS zajrzyj może do "matrymonialnych"? Syndrom "starej panny" jest naprawdę dokuczliwy,ale może można Ci pomóc? :wink:

See you later.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie łojca.... :-?

Słuchałam wczoraj zgodnie z tryndem wiadomej stacji i uzupełniam listę czarnych owiec dziennikarstawa polskiego:

do grona Warakomskiej i Czajkowskiej dołaczyli Durczok, Olejnik i Lis. Oto ci, którzy sieją nienawiść wśród Polaków i jedynie jatrzą.

Cobyśta swiadome byli ludziska w ten mroźny czas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest z tym budżetem?

Mamy 2 wykluczające się zapisy w Konstytucji, dotyczące wyborów w trakcie prac nad budżetem.

Pierwszy, to konieczność złożenia bużetu do 30 września. Drugi, że Sejm ma 4 miesiące na uchwalenie budżetu, liczone od pierwszego posiedzenia czyli od 19 października. Marszałek twierdził, że obowiązuje wersja druga, ostatnio prezydent wyskoczył z ekspertyzą (którą miał od dawna, sic!), że pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest z tym budżetem?

Mamy 2 wykluczające się zapisy w Konstytucji, dotyczące wyborów w trakcie prac nad budżetem.

Pierwszy, to konieczność złożenia bużetu do 30 września. Drugi, że Sejm ma 4 miesiące na uchwalenie budżetu, liczone od pierwszego posiedzenia czyli od 19 października. Marszałek twierdził, że obowiązuje wersja druga, ostatnio prezydent wyskoczył z ekspertyzą (którą miał od dawna, sic!), że pierwsza.

Ja ci nie wyjasnie, bo nic z tego nie kumam. Ale może ktos się znajdzie... :wink: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojca?

a łoćca, łoćca :D

matki w tym mateczniku męskiego szowinizmu są jeno do rodzenia i sprzątania

no i do słuchania Pana i Władcy

 

swoją drogą "matka dyrektorka" - jakoś tak dziwne brzmi, nie ? :-?

 

 

 

Czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest z tym budżetem?

Mamy 2 wykluczające się zapisy w Konstytucji, dotyczące wyborów w trakcie prac nad budżetem.

Nagnie się pod najbardziej pasującą koncepcję. A bo to pierwszy raz czy ostatni ?

Wiesz, szwindel na żywca, taki numer szyty grubymi nićmi zawsze powoduje u ludzi cięzkie zdziwko :o

wtedy takimi zaskoczonymi łatwiej sterować i dalej rżnąć głupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom, a po co tobie te informacje.

 

Najważniejsze, że starystyki pną się w górę. Ze wskaźnikami optymizmu takżę. Jeszcze trochęi bedziemy mocarstwem.

 

Ja bym nie miął nic przeciwko. Bo od czasu jak nam Prusaki zakorbiły klejnoty koronacyjne to mozemy być tylko Wielkim Księstwem Poznańskim. 8) :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to

Prezes NFZ nagradza

24.01.2006 06:18

/ INTERIA.PL

Blisko 2 mln zł prezes NFZ Jerzy Miller przeznaczył na nagrody i premie dla swoich urzędników, a szczególnie wyróżnił dyrektorów z centrali Funduszu.

 

 

Choć cała Polska z drżeniem serca przyglądała się skandalowi - nie wiadomo było, czy po 1 stycznia będzie miał nas kto leczyć - prezes NFZ jest dumny z dokonań swoich ludzi, pisze "Nowy Dzień". I dał swoim dyrektorom olbrzymie nagrody oraz premie, choć nie musiał tego robić. Dobrze wie, że źle postąpił, bo NFZ utrudniał dziennikarzowi "ND" dotarcie do informacji o tych skandalicznych nagrodach.

 

A przecież prezes Miller wydaje nie swoje, ale pieniądze nasze, podatników, podkreśla gazeta, która ustaliła, że tych nagród jest co najmniej 1 mln 754 tys. 314 zł!

 

Wojnę NFZ z lekarzami o to, za ile mają leczyć pacjentów obserwowała cała Polska. Każdy dzień skandalicznych negocjacji dostarczał przykładów na to, że nasze zdrowie może być poważnie zagrożone. Urzędnicy NFZ chcieli zmusić Centrum Zdrowia Dziecka, aby odmawiało pomocy ciężko chorym dzieciom. NFZ za nic miał rozpacz ich rodziców - żądał, aby ten najsłynniejszy szpital dziecięcy w Polsce, zadowolił się tylko połową potrzebnej sumy na ratowanie zdrowia i życia naszych dzieci.

 

Podobnie było w całej Polsce. Lekarze rodzinni alarmowali, że będą zmuszeni zamknąć gabinety. Również im Fundusz chciał zapłacić jakieś nędzne grosze za leczenie naszego zdrowia i nie słuchał ich racji.

 

Gdyby nie interwencja ministra Zbigniewa Religi, nie wiadomo czy wszystko nie zakończyłoby się wielkim nieszczęściem. Ale co to obchodzi prezesa Jerzego Millera? Dał premie i nagrody 13 dyrektorom departamentów i biur w centrali NFZ w Warszawie - średnio po 8,9 tys. zł na dyrektora. Łącznie na nagrody i premie dla urzędników w centrala NFZ poszło ponad pół miliona złotych.

 

- Dyrektorzy zostali wyróżnieni za pracę w 2005 r. oraz za szczególne zaangażowanie w przygotowanie kontraktowania świadczeń medycznych na rok 2006 - mówi Renata Furman, rzeczniczka Funduszu. Można sądzić, że zaangażowanie dyrektorów oddziałów NFZ prezes Miller ocenił jako ?nieszczególne? albo wręcz żadne, bo do tej pory nie dał im nagród. Ale oni sami wypłacili je swym zastępcom i pracownikom.

 

Tylko cztery oddziały Funduszu zachowały się przyzwoicie - tam nagród nie będzie. W trzech innych są one właśnie planowane, w czterech innych otrzymali je pracownicy. Najwięcej, bo 290 tys. zł na nagrody i premie przeznaczył oddział dolnośląski; 200 tys. zł - śląski i 196 tys. zł małopolski.

 

(PAP)

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze Rzepa i Rybiński

Przecier pomidorowy

 

Premier Kazimierz Marcinkiewicz, zapytany wczoraj w Zielonej Górze, czy wie, o czym pisze prasa lokalna i regionalna, odpowiedział, że jego służby prasowe świetnie działają i jest dzięki temu doskonale poinformowany, co dzieje się w terenie i o czym się tam pisze. To wspaniale.

 

Dla osiągnięcia pełnej harmonii byłoby dobrze, gdyby nie tylko politycy byli poinformowani, co interesuje opinię publiczną, ale także opinia publiczna wiedziała, czym zajmują się politycy i o co im chodzi. Oczywiście, informacja o tym, że tańczą chocholi taniec, daje już jakąś wiedzę, ale niewystarczającą. Dobrze by było wiedzieć, kto z kim tańczy i jaka to melodia.

 

Wypowiedzi polityków na temat umówionego podobno, bo do dziś żadnej pewności w tej sprawie nie ma, spotkania wiceprezesa PiS Lipińskiego z sekretarzem generalnym PO Schetyną przypominały dziecięcą zabawę w głuchy telefon. Każdy następny mówił co innego i na końcu wyszło, że to prezydent Lech Kaczyński spotka się z Lepperem. Gdyby w tej sprawie zabrało głos jeszcze kilku wybitnych strategów politycznych, moglibyśmy się dowiedzieć, że prymas Glemp przyjmie Adama Małysza.

 

Nasi drodzy wybrańcy i utrzymankowie. Dajcie już sobie spokój z tą zabawą. Wyrzućcie głuchy telefon. Nie chcecie nam mówić, co tam kombinujecie, uważacie, że nie dorośliśmy do waszego poziomu, że się nie nadajemy do poznawania tajników waszej gry, powiedzcie to otwarcie i uczciwie. Sięgnijcie do innej zabawy i na każde pytanie odpowiadajcie: pomidor. Będziecie mieli spokój, a my rozrywkę. Wspaniałe będzie śniadanie z Olejnik, w którym Bielan na pytanie o rokowania z Platformą odpowie: pomidor, Rokita się żachnie: ależ skąd, pomidor, Olejniczak stwierdzi melancholijnie: jak zwykle pomidor, a Giertych powie z mocą: pomidor, ale tylko pomidorowy.

 

W menu tego śniadania będzie oczywiście zupa pomidorowa, sałatka z pomidorów i pomidory faszerowane. W komentarzach przecier.

Maciej Rybiński

podpisuję się pod tym oburącz :-? :-? :-?

 

tez słuchałam w niedziele sniadania w zetce :-? :-? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...