Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

A gdzie te podjazdy? :o

dopiero co je usunąłem

maksiu - kurcze lubie Cie chlopie i wspolczuje funkcji jakiej sie podjales ale czy wspomniany wareczke zostal tez uprzedzony przez Ciebie by podobnych praktyk nie stosowal? Czy jego posty czesto nie dotyczace meritum lecz adwersazy zostaly takze usuniete?

Oj cos mi sie wydaje ze zbyt czesto i z ochota siegasz po nozyce cenzora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A gdzie te podjazdy? :o

dopiero co je usunąłem

maksiu - kurcze lubie Cie chlopie i wspolczuje funkcji jakiej sie podjales ale czy wspomniany wareczke zostal tez uprzedzony przez Ciebie by podobnych praktyk nie stosowal? Czy jego posty czesto nie dotyczace meritum lecz adwersazy zostaly takze usuniete?

Oj cos mi sie wydaje ze zbyt czesto i z ochota siegasz po nozyce cenzora

 

a jak Ci powiem że został upomniany, to co mi na to powiesz?

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz redaktor prowadzący relację z Sejmu zapowiedział, że za chwilę odbędzie się

konferencja dla "pozostałych mediów". Podkreślił, że świadkami podpisania paktu

była wyłącznie ekipa Radia Maryja i TV Trwam.

Nowy organ PiS - telewizja rządowa

 

 

 

 

Kondolencje dla wszystkich, którzy wierzyli.

 

 

Wolna Polska 1989 - 2005 ?

 

 

 

http://img402.imageshack.us/img402/1554/highnoons4july3pv.jpg

 

W roku 1989 Tomasz Sarnecki przetworzył czarno-biały plakat Mariana Stachurskiego

z roku 1959 do filmu "W samo południe" z Gary Cooper'em - w plakat wyborczy "Solidarności."

W nowej wersji, Gary Cooper, pamiętny, idący powoli wysoki szeryf, w prawej dłoni ściskał

złożoną kartkę wyborczą, a na gwieździe szeryfa miał przypiętą oznakę "Solidarności."

Posłanie u dołu plakatu było krótkie i istotne: "W Samo Południe / 4 Czerwca 1989."

Wygrane przez "Solidarność" pierwsze, częściowo wolne wybory, były początkiem

szybkiego upadku komunizmu w Polsce.

Polskie plakaty - bój na papierze

 

 

 

 

http://img427.imageshack.us/img427/5750/jarycoo5xh.jpg

 

okładka tygodnika "Wprost" nr 1207 datowanego na 29.01.2006.

 

 

 

 

Gary Cooper* przewrócił się w grobie.

 

 

 

 

 

* a pewnie, pewnie że jest adekwatny rym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

wrrrrrrrrrrrrrrrr, che się warczeć na to wszystko.

Ojciec dyrektor spełnił swoje próżniacze marzenia, doprowadził przy znaczącym udziale bpa Głodzia do jakiejkolwiek koalicji byle tylko dokopać PO.

Rząd Najjaśniejszej RP wybrał sobie jedynych słusznych świadków owego wydarzenia, świadków którzy reprezentują niewielką część Polaków. Reszta obywateli naszego kraju została totalnie olana w majestacie prawa przy błogosławieństwie ojca dyrektora.

Cenzura niczym z czasów PRL. Dla wybranych śmietanka dla innych skisłe mleko.

Mija 100 dni rządów i zastanawiam się jakimi sukcesami może on się pochwalić. Niestety, nic mi nie przychodzi do głowy poza budżetowym zamieszaniem, przerzucanem pieniedzy z jednej kupki na drugą po to aby w świetle kamer pochwalić się jaki to on PiSowy ma gest przekazując milion zł na pomoc ofiarom sobotniej tragedii.

To nie PiS dał te pieniądze tylko każdy z nas płacących podatki ale w świat poszło info, że to Kancelaria Prezydenta, Sejmu ma gest i jest blisko ofiar. Cóż za perfidia w działaniu.

Nigdy Kaczyńskich nie darzyłem zaufaniem ale to co ostatnio, dzisiaj zrobili przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

A Giertych powiedział, że dzisiaj narodziła się IV RP.

Kaczyński, Giertych i Lepper ze swoją przeszłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej budowlany:

 

"Prowizoryczny gazociąg na życzenie Wassermanna

 

 

Ulicami Krakowa biegnie luźno rzucona rura z gazem; Fot. Paweł

 

Godzien pochwały objaw troski o zmarzniętych sąsiadów. Brawo!

Niepochlebne opinie specjalistów to zapewne zemsta za jacuzzi

To nieodpowiedzialne

 

Przez dwa kilometry ciągnie się ulicami Krakowa żółta powyginana rura przytwierdzona taśmą klejącą do płotów, szop i słupów elektrycznych. Płynął nią gaz. Rurę powiesiła gazownia po interwencji ministra Wassermanna, który ma dom na niedogrzanym osiedlu

 

Krakowskie Bielany. W jednym miejscu rura zawieszona na deskach wisi kilkadziesiąt centymetrów nad drogą, w innym ochraniają ją przed kołami samochodów betonowe bloczki.

 

- Kiedy zobaczyłem, co wieszają nam na ogrodzeniu, pomyślałem o jakimś wodociągu. Zamarłem, jak zobaczyłem samochody zakładu gazowniczego - mówił nam jeden z mieszkańców.

 

Ustaliliśmy, że gazownia zdecydowała się na prowizorkę po interwencji ministra koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna, którego dom stoi na Bielanach.

 

Pojechaliśmy na miejsce. - Niech się pan odsunie z tym papierosem! - pouczała młodego mężczyznę kobieta w średnim wieku na przystanku autobusowym. "Gazociąg" jest tam wsparty o wiatę przystanku. - Podczas mrozów w domach ludziom było zimno, bo brakowało gazu. Zakład przeciągnął dodatkową rurę i teraz piecyki pracują, jak trzeba - opowiada sprzedawczyni w pobliskim sklepie.

 

Instalacja jednak szokuje budowlańców. - Niemożliwe! Nigdy nie widziałem tego rozwiązania, ale tak nie można ciągnąć gazociągów! - powiedział nam zdziwiony powiatowy inspektor nadzoru budowlanego Władysław Gwiazdowski. Obiecał zbadanie sprawy.

 

- Prywatnej firmie nigdy by na to nie pozwolono! - zastrzegał Reginald Jaworski, właściciel zakładu instalatorskiego, który w branży pracuje ponad 20 lat. - Gazociągi można prowadzić nad ziemią tylko w wyjątkowych sytuacjach, na przykład nad rzekami. Ale wtedy rury muszą być odpowiednio zabezpieczone. Tu wystarczy jakiś dowcipniś z piłą, żeby doszło do tragedii! - tłumaczył.

 

Czy ta sytuacja była wyjątkowa? Zakład Gazowniczy w Krakowie potwierdził, że żółta rura nad ziemią to rozwiązanie prowizoryczne. - Na jej ułożenie zdecydowaliśmy się podczas dużych mrozów, kiedy spadało ciśnienie gazu w sieci. Problem dotyczył około 250 domów na osiedlu Bielany. Mieliśmy sporo skarg - przekonuje rzecznik zakładu Mariusz Dobrzański.

 

Czy takie metody stosowano już w Krakowie?

 

Dobrzański: - Nic mi o tym nie wiadomo. To niestandardowe rozwiązanie, nie potrzebowaliśmy pozwolenia na budowę.

 

Interweniował minister Wassermann?

 

- Nic mi o tym nie wiadomo.

 

Ustaliliśmy jednak, że minister dzwonił do centrum zarządzania kryzysowego. - Poseł Wassermann interweniuje w wielu sprawach. Tym razem zrobił to na prośbę mieszkańców Bielan, kiedy ich starania nie przynosiły skutku - potwierdził Rafał Rostecki, szef krakowskiego biura poselskiego ministra.

 

Czy minister interweniował we własnej sprawie? Rostecki: - W sprawie mieszkańców.

 

Mariusz Dobrzański zapewniał, że dziś rura jest już pusta. - Była wykorzystywana przy dużych mrozach. Będzie zwinięta po zimie.

 

Nakaz natychmiastowego rozmontowania rury może jednak wydać nadzór budowlany. Robert Dziwiński, zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w rozmowie z "Gazetą" nie zostawił wątpliwości: - Jeśli rura łączy ze sobą dwa gazociągi musi być uznana jako element sieci [tak jest w tym przypadku]. Gazociąg, nawet tymczasowy, musi mieć pozwolenie na budowę. Sytuacji, kiedy rura leży na ulicy, w ogóle sobie nie wyobrażam."

 

http://bi.gazeta.pl/im/2/3145/z3145202G.jpg

 

Mój komentarz - :o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popier.... i Spiep...

I jak tam zwolennicy katocezury? Zadowoleni?

Na kolana i do Częstochowy za wysłuchane modły. 8)

A Wy biedni forumowicze - pakować sie i "spieprzać dziady" za granice jak się 4 Rze(sza?)czpospolita nie podoba.

Bo się za Wami moherkommando rozprawi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej budowlany:

 

"Prowizoryczny gazociąg na życzenie Wassermanna

 

 

 

 

Jak dla mnie to MISZCZ!!, qrcze..a ja tylko pół roku na gaz czekałem, gzie od skrzynki do gazociagu był 1 metr odległosci....a wystarczyło ściemnić na ministra.....

sld to robilo przekrety, ale przynajmniej bez taj calej szopki z rewolucją moralną :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę nie tylko mnie od rana krew zalewa!!!!

Pocieszające!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

To taki mały przewrocik lutowy!

Teraz skrajna katolicka prawica pokarze nam jak się naród krótko za pysk trzyma tak by wyzej kija nie podskoczył!

 

Pomachajmy demokracji na porzegnanie i przywitajmy Dyktat jak się patrzy!

 

NIE MA JAK OPTYMISTYCZNA WIZJA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakt podpisany. Te dwa warunki dają do myślenia... :

 

5. Liga Polskich Rodzin zobowiązuje się do niezwłocznego wycofania projektu rezolucji wzywającej podmioty wymienione w art. 192 Konstytucji RP do wystąpienia na podstawie art. 189 Konstytucji do Trybunału Konstytucyjnego o rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego pomiędzy Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a Sejmem RP i Radą Ministrów w sprawie ustalenia poprawności i wiążącej daty przedłożenia przez Radę Ministrów projektu ustawy budżetowej.

 

6. Samoobrona RP zobowiązuje się wycofać niezwłocznie wniosek grupy posłów Samoobrony wniesiony do Trybunału Konstytucyjnego dnia 25 stycznia 2006 r. w sprawie stwierdzenia niezgodności art. 122 ustawy o finansach publicznych z przepisami art. 222 i art. 225 Konstytucji RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie sympatyzujący z PiSem, którzy nota bene ostatnio coś ucichli (ciekawe dlaczego ? :>) może byście mi/nam wyjaśnili wczorajszy "manewr" dyskryminujący wszystkie, podkreślam wszystkie poza rydzykowymi media ?!

Ja to odbieram jako obrazę i totalne lekceważenie większości Polaków bo jak na razie to większość Polaków czyta, słucha i ogląda inne media niż rydzykowe....

 

 

i juz tak na marginesie, miał być wyemitowany w TVP film "O dwóch takich co ukradli księżyc" - ciekawe dlaczego nie został wyemitowany...

 

dotychczas było śmiesznie, wręcz kabaretowo, teraz zaczynam najzwyczajniej w świecie się bać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie wyświetlania "O dwóch takich co ukradli..." Po lekturze paktu "stabilizacyjnego" wniosek jest tylko jeden - to dopiero początek cenzury:

 

* nowelizacja Prawa prasowego (sprecyzowanie odpowiedzialności wydawców za publikowanie nieprawdziwych, uzyskanych bez należytej staranności informacji)

 

* ustawa o utworzeniu Narodowego Ośrodka Monitoringu Mediów

 

* ustawa o ochronie małoletnich przed szkodliwymi treściami prezentowanymi w środkach masowego komunikowania

 

i jeszcze jeden kwiatek

 

* ustawa o utworzeniu Narodowego Instytutu Wychowania

 

ja sobie do #$$%!!! nędzy nie życzę aby moje dziecko było wychowywane przez kaczyńskich, giertychów i radio maryja.

 

 

 

.....acha i jeszcze jedno, żródłem jakim się posiłkowałem jest obecnie jedynie słuszne czyli "wasz dziennik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...