Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tak 1950, powiedziałeś prawdę, jesteś na tym forum najlepszym doradcą od h.... albo ch....., tytuł w pełni zasłużony i widac styl ci pasuje, i jak zawsze kulturalnie na temat..., jesteś identyczny jak wspomniany przez ciebie g on też mial hopla na punkcie ortografi, ale widać swój swojego zawsze pozna

najpierw Forum poczytaj !!!!

Zreszta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1950

tak Federowicza też upupili,

jest dobrze będziemy mieć NOMM :lol: :lol: :lol: :lol:

a to co mnie dobiło, to, to, jak nasz miłościwie nam panujący Gospodarz Kraju, na spotkaniu z ratownikami, w tamtym tygodniu, zadał pytanie,

"czy tutaj jest może, ten ratownik, któremu podawałem latarkę, jak chciał piłę spalinową zapalic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1950

"czy tutaj jest może, ten ratownik, któremu podawałem latarkę, jak chciał piłę spalinową zapalic"

 

:o Ale o co się rozchodzi ?? :o :roll:

 

ano, o ten słowotok który niczemu nie służy,

poza robieniem wody z mózgu, tym którzy już i tak mają go uciśnięty przez berecik,

 

jaki ja jestem dobry, też udzielałem się:

w akcji,

na studniówce,

na wizycie gospodarskiej,

............ (można wstawić co się chce)

i wiele innych przykładów przypominających czasy (jak już kiedyś pisałem) Gierka,

rano otwierając ....... (gazetę, radio, telewizor, wstawic odpowiednie) od razu się wiedziało gdzie Sekretarz je śniadanie, poprawia to, co ktoś inny sknocił, wszędzie pilnował jak dobry Gospodarz,

teraz jest podobnie,

a zacytowany tekst, uważam za wysoce nieodpowiedni i dla mnie, po tym co się stalo był przypisywaniem sobie udziału w akcji,

a jak to pięknie medialnie brzmiało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jest to symptomatyczne. Z trzech zwolenników jeden wydaje się być po prostu piątą kolumną. :wink: Pozostałych dwoje... 8) :D

Wszak my budujący, klasa średnia jakby nie było, nie jesteśmy naturalnym elektoratem PiS.

 

I dlatego kolega wareczka nie buduje (przynajmniej tak wynika z jego postów)... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszerz w agencji. PiS wpuściło lisa do kurnika?

 

 

Joanna Gergont, Kielce 08-02-2006, ostatnia aktualizacja 07-02-2006 21:10

 

Marek Płusa z PiS, oskarżony o fałszowanie dokumentów, teraz kieruje w Kielcach Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która rozporządza milionami złotych z UE dla rolników

 

Całe Busko się dziwi: Marek Płusa, człowiek z wyrokiem - jak podkreśla, zatartym - człowiek, którego pozbyła się nawet Samoobrona, został nominowany na szefa oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach. Agencja dzieli większość unijnych pieniędzy dla polskich rolników - dopłaty, fundusze na inwestycje itd.

 

- Jako najważniejszą informację o sobie podaje, że jest osobą wierzącą - napisało tuż po nominacji Płusy kieleckie ''Echo Dnia''.

 

Dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi Marek Płusa został członkiem PiS.(...)

cd na

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3152563.html

:o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

IMO nasz rząd na razie nie ma czym się bronić, z reguły w każdym kraju rządu bronią przeważnie jego prace i wyniki. chyba nie można bronić się podpisaniem paktu stabilizacyjnego?

 

jak ktoś ma czas to polecam lekturę:

http://orka.sejm.gov.pl/projustall5.htm

 

na czarno zaznaczone uchwalone ustawy przez Sejm - można sprawdzić które z nich były projektami Rządu - a jeszcze które był tylko poprawkami ustaw z poprzedniej kadencji. Przez wszystkie awantury koalicyjne nie mieli jeszcze czasu żadnych zmian wprowadzić - 100 dni to z jednej strony dużo a z drugiej mało. noooo....może to nieszczęsne becikowe - ale to raczej nie jest ustawa przyspieszająca rozwój gospodarczy czy zmniejszająca bezrobocie czy jeszcze zwiększająca np. wartość exportu

 

Nie któzy wymienią w obronie zapewne - ostatnie uzgodnienia z UE - np. a'propos VAT'u, Ale przypomnę: już sie w język ugryźli ministrowie zwłaszcza Gilowska - jak sie okazało ze nic nie uzgodnili bo wszystko było zawarte w protokole akcesyjnym - tylko wszystko czeka na odpowiednie rozporządzenia - których poprzedni Rząd nie wprowadził a obecny też sie jeszcze nie zdążył zająć.

 

poczekamy kolejne 100 dni - ocenimy jeszcze raz - na razie nie ma co. Ale najważniejsze że skoro już większość ma - to cieszymy się i czekamy na obiecywane reformy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oceny (skala ocen 2-5):

 

Ministerstwo Skarbu państwa: -3

Ministerstwo Edukacji i Nauki: +2

Ministerstwo Finansów: 3

Ministerstwo Obrony Narodowej: +3

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej: -3

Ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi: 2

Ministerstwo Gospodarki: 2

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego: +3

Ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego: +3

Ministerstwo Zdrowia: 3

Służby specjalne: -3

Ministerstwo spraw zagranicznych: 4

Ministerstwo Sportu: 3

Relacje z unią europejską: +3

Ministerstwo Środowiska: 2

Ministerstwo Sprawiedliwości: +3

Ministerstwo Transportu i Budownictwa: +2

MSWiA: 3

 

Średnia: 2,8

 

Kto chciałby by jego dziecko przyniosło takie świadectwo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...