Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

"Gospodarka durniu" a nie becikowe

 

Markus przestań pisac wielkimi literami, przestań się awanturowań i przestań obrażać Platformę Obywatelską i Ligę Polskich Rodzin przecież becikowe dla wszystkich to ich największe osiągnięcie i nie rozumiem dlaczego non stop czepiasz się tych partii.... gospodarka jest mniej ważna dla tych partii niż becikowe i chyba nie ma nic złego w postępowaniu tych partii....

 

 

14 luty 2007 Walentynki.... wątęk wiecznie żywy, kampania wyborcza trwa, polacy tak kochają narzekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gospodarka durniu" a nie becikowe

 

Markus przestań pisac wielkimi literami, przestań się awanturowań i przestań obrażać Platformę Obywatelską i Ligę Polskich Rodzin przecież becikowe dla wszystkich to ich największe osiągnięcie i nie rozumiem dlaczego non stop czepiasz się tych partii.... gospodarka jest mniej ważna dla tych partii niż becikowe i chyba nie ma nic złego w postępowaniu tych partii....

 

 

14 luty 2007 Walentynki.... wątęk wiecznie żywy, kampania wyborcza trwa, polacy tak kochają narzekać....

 

Jeżeli nie rozumiesz grzecznie i kulturalnie to powiem wprost:

 

***** się żałosny ****** i przestań wkładać nie moje słowa w moje usta. I wisi mi czy Maksiu da mi bana czy nie. Nie będę milczał gdy jeden parszywy gnojek pluje na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Markus, zrób jak ci mtom radzi. Tu /i chyba nie tylko tu w klubie/ wszyscy wiedzą jak jest :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ten typ tak ma. Taka jego "uroda" Jak nie możesz zmienić, polub

:wink: :wink: :wink: :wink:

 

To chciałem delikatnie przypomnieć, że "dajcie sobie spokój" powtarzali ludzie gdy Hitler dochodził do władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Markus, zrób jak ci mtom radzi. Tu /i chyba nie tylko tu w klubie/ wszyscy wiedzą jak jest :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ten typ tak ma. Taka jego "uroda" Jak nie możesz zmienić, polub

:wink: :wink: :wink: :wink:

 

To chciałem delikatnie przypomnieć, że "dajcie sobie spokój" powtarzali ludzie gdy Hitler dochodził do władzy.

 

masz całkowitą rację, ale ja jestem uzależniona od forum :oops: Juz zółtą kartkę miałam, chociaż, jak mnie coś wqrzy, to................. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieodparte wrażenie ,że prezydent PIS-u chciałby zastosować powiedzenie pana Wołodyjowskiego

 

" Jak sie nie będą ciebie bali , to sie będą z ciebie śmiali"

 

pomachał szabelką i tyle go widzieli.........

 

jest drugi aspekt sprawy. Koalicjanci slinili się już na stanowiska, a tak będą musieli sie oblizać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieodparte wrażenie ,że prezydent PIS-u chciałby zastosować powiedzenie pana Wołodyjowskiego

 

" Jak sie nie będą ciebie bali , to sie będą z ciebie śmiali"

 

pomachał szabelką i tyle go widzieli.........

 

jest drugi aspekt sprawy. Koalicjanci slinili się już na stanowiska, a tak będą musieli sie oblizać 8)

 

Endrju miał wczoraj prawie łzy w oczach i skomlał jak mój pies proszący o kość :lol: Razem z żelaznym Romanem aż się potem jąkali na konferencji prasowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Roman stara się robić dobrą minę

Wtorek, 14 lutego 2006

 

Giertych: nie czuję się upokorzony

IAR - dodane 1 godzinę i 48 minut temu

Wiosennych wyborów nie będzie

Roman Giertych uważa, że ani jego partia, ani Samoobrona, nie doznały upokorzenia przez podpisanie aneksu do paktu stabilizacyjnego. Polityk LPR twierdzi, że podpisanie aneksu to duży sukces jego partii.

 

Poseł Giertych powiedział w radiowej Trójce, że aneks wyrównuje uprawnienia PiS, LPR i Samoobrony. Wyjaśnił, że żadna z tych trzech partii nie może przeprowadzić ustawy wbrew dwóm pozostałym. Giertych podkreślił, że teraz każda poprawka do jakiejkolwiek ustawy wymaga zgody trzech partii.

 

Gość Trójki przewiduje, że popierany przez LPR i Samoobronę rząd PiS przetrwa dłużej niż rok. Pakt stabilizacyny został podpisany na rok. Według Giertycha, są realne szanse na jego przedłużenie. (mn)

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/9128/roman_giertych_mikrofony_sejm_130.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus na przyszłośc prosze nie pisac o PO, Samoobronie i LPR "gospodarka durniu", proszę.... skoro wspominasz becikowe, obrażanie PO, Samoobrony i LPR naprawdę nic nie daje...., poza tym po co tak naprawdę przywracasz problem becikowego, przecież to słuszne że to przegłosowali, to największe osiągnięcie PO w sejmie

 

i jak to było z becikowym................. troche historii sprzed świąt

 

 

a teraz rozkład głosów 29.12

 

GŁOSOWANIE Nr 30 - POSIEDZENIE 6.

Dnia 29-12-2005 Godz. 10:07

 

 

 

Głosowało - 417 Za - 227 Przeciw - 189 Wstrzymało się - 1 Nie głosowało - 43

 

 

Klub/Koło Liczność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało

PiS 155 148 - 148 - 7

PO 132 124 122 2 - 8

Samoobrona 56 50 49 1 - 6

SLD 55 40 2 371 15

LPR 32 31 30 1 - 1

PSL 25 20 20 - - 5

niez. 5 4 4 - - 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...