Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

Zawsze mi się wydawało że partia opozycyjna jest po to żeby robić partii rządzącej pod górkę, tym razem dowiaduję się że jak partia opozycyjna pomogła partii rządzącej przegłosować w parlamencie ich własne pomysły to są straszne świnie i wredoty.

 

Jakoś dziwne, że ani Senat w którym przewodnia siła narodu posiada 87% akcji, ani Brat Prezydent Bliźniak nie zaprotestowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zawsze mi się wydawało że partia opozycyjna jest po to żeby robić partii rządzącej pod górkę, tym razem dowiaduję się że jak partia opozycyjna pomogła partii rządzącej przegłosować w parlamencie ich własne pomysły to są straszne świnie i wredoty.

 

Jakoś dziwne, że ani Senat w którym przewodnia siła narodu posiada 87% akcji, ani Brat Prezydent Bliźniak nie zaprotestowali.

 

opozycja ma w planach zgłoszenie projektu o obnizkach w progach podatkowych. Przecież z tym szedł do wyborów PiS :o Wszystkie projekty im zabiorą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy...Wy nic nie wiecie.

Opozycja jest od czego innego.

 

Nasz Dziennik 14-02-2006:

 

...prosiłem z szacunkiem PO: obudźcie się po przegranej i zacznijcie twórczą pracę dla Rzeczypospolitej, dla jej dobra i przyszłości. Przecież PiS nie jest wieczne, a PO jest młoda. Nie weszliście w koalicję z PiS-em z własnego wyboru, przeczekajcie w sposób twórczy dla naszego wspólnego dobra rządy PiS-u. Naród jest dobrym recenzentem i dokona w przyszłości nowego wyboru. Jeśli będziecie uprawiać dalej swój proceder opozycji nihilistycznej, kwestionującej ewidentne dobro wypracowywane przez rząd PiS-u, to Naród was odrzuci. To, co dotychczas czynicie, jest naprawdę żałosne! Aż nie do wiary, że ludzie mający pretensję do wybitnie, a może jedynie inteligentnej klasy, mogą ulegać takiemu zaślepieniu z rzeczywistą szkodą dla dobra Rzeczypospolitej. Stańcie się opozycją konstruktywną. Krytykujcie to, co jest rzeczywiście złe, ale miejcie na tyle pokory, by uznać to dobro, które jest ewidentne nawet dla ludzi przeciętnego poziomu inteligencji; chyba że żywicie jedynie pogardę dla Polaków, którzy jednak umieją odróżniać dobro od zła; widzą to, co jest dobre i służy dobru Narodu i państwa nie tylko dziś, ale i w przyszłości, a także dostrzegają autorytet tego rządu zarówno w państwach ościennych, jak i za Oceanem.

...

Odpowiedzialni za Polskę politycy winni wyzbyć się ambicji naznaczonych prywatą. Dobro Polski i Europy trzeba budować wspólnymi siłami przy szacunku dla zasadnych i twórczych zróżnicowań. Nie wolno więc niszczyć wypracowywanego dobra tylko dlatego, że jest owocem innego ugrupowania politycznego, nie można wmawiać Narodowi pogardy dla ewidentnego dobra, gdyż ostatecznie ta pogarda stanie się udziałem jej głosicieli. Opozycja dla rządu jest potrzebna, jest konieczna, ale niech to będzie opozycja twórcza, zatroskana o wspólne dobro. Niech opozycja przyłoży swe ucho do serca Narodu, niech usłyszy, jak bije to serce, jakimi wartościami raduje się, a jakie zagrożenia wprawiają je w trwogę; niech usłyszy, z jakimi wartościami to serce się utożsamia, a jakie uważa za obce, za niszczycielskie.ks. prof. Walerian Słomka

 

 

młodzież nie pamięta, ale ten styl przypomina mi teksty prasowe z dawnych lat, i tu zagadka. Jakie to gazety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakt stabilizacyjny nakłada szczególne obowiązki na ugrupowania, które ten pakt zawarły, a w szczególności na te ugrupowania, które w skład rządu bezpośrednio nie wchodzą. Chciałbym wyrazić nadzieję, że ugrupowania te egzamin odpowiedzialności za Polskę, egzamin poważnych, liczących się sił politycznych zdadzą na ocenę co najmniej dobrą lub bardzo dobrą.

i

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3162895.html?skad=rss

tak mi się jakos skojarzyło /wzorowe zachowanie/:oops: :oops: :oops: :oops:

sorry :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do projektu PISowej ustawy, . [/i]

 

braki w wiedzy

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1d7a

 

projekt był LPR, przeszedł dzięki odrzuceniu poprawek Senatu przez LPR, PO i Samoobronę i dzięki temu Sejm uchwalił wreszcie coś dobrego, dlatego tak zaszokowało mnie że markus potrafił napisać "gospodarka durniu a nie becikowe", co by Schetyna na to powiedział?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widzieliście?, to z Rzepy

Rokita oczekuje wyjaśnień od GilowskiejWiceszef Platformy Obywatelskiej Jan Rokita oczekuje, że minister finansów Zyta Gilowska wyjaśni, czy zaproponowane przez nią zmiany podatkowe są stanowiskiem rządu, czy jej prywatnymi pomysłami. 'Oczekiwałbym, ażeby Zyta Gilowska zabrała głos w tej sprawie - czy to, co prezentowała na konferencji prasowej w sobotę, to jest stanowisko Rady Ministrów czy też jej prywatne pomysły, bo to nadaje zupełnie inny status tym pomysłom' - powiedział Rokita we wtorek w Radiu Zet. Rokita odniósł się do wypowiedzi wicepremiera, ministra MSWiA Ludwika Dorna, który powiedział w poniedziałek w telewizyjnym programie 'Prosto w oczy', że program zmian podatkowych, jaki w sobotę przedstawiła Zyta Gilowska, nie był uzgodniony z rządem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Zyta wyszła przed szereg?

A może jest tak jak myślałem? Budżet uchwalony (no, prawie), Zyta może odejść.

 

Czyj podpis widnieje na ustawie (w 90% PiS-owskiej) o becikowym? Pisowskiego prezydenta. Amen.

To jest ważne zdanie: "Tak więc głosowania, o których przypomina nasz ulubieniec, dotyczyły odrzucenia poprawek PISowego senatu, do projektu PISowej ustawy, a w końcu podpisał ją (choć nie musiał) PISowy Prezydent."

Pokazuje jak PiS sam siebie przechytrzył.

 

Zastanawiam się co się będzie działo, gdy nieodpowiedzialne PO zacznie zgłaszać projekty ustaw zgodne z programem PiS? A będzie się działo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orędzie było wygłoszone przez prezydenta PiSu, nie przez prezydenta wszystkich Polaków.

brzydzi mnie to. :-?

 

Jakoś nie było mi po drodze aby wysłuchać nie-mojego-prezydenta....ale z tego co czytam i słysze to niewiele mnie omineło ? :)

No i oczywiście wszystkiemu winna jest PO - juz mógłby sobie darować takie kwestie ktoś kto chce uchodzić za prezydenta wszystkich Polaków, za prezydenta który powinien być ponad podziałami i z dystansem do codziennej politykiery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do projektu PISowej ustawy, . [/i]

 

braki w wiedzy

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1d7a

 

projekt był LPR, przeszedł dzięki odrzuceniu poprawek Senatu przez LPR, PO i Samoobronę i dzięki temu Sejm uchwalił wreszcie coś dobrego, dlatego tak zaszokowało mnie że markus potrafił napisać "gospodarka durniu a nie becikowe", co by Schetyna na to powiedział?????

 

To Ty jakieś relanium, prozak albo maślankę weź żeby wyjśc w końcu z tego szoku.

 

Po drugie jak jesteś taki dokładny to chciałem zaznaczyć że poprzesuwałeś akapity w moim cytacie, ale w końcu nie pierwszy raz manipulujesz czyimiś słowami.

 

Czyżbyś praktykował w Wydziale Propagandy KW PZPR ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiceprzewodniczący klubu poselskiego Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna powiedział w radiowej Trójce, że jego partia od początku popierała projekt Ligi Polskich Rodzin w sprawie becikowego dla wszystkich matek"

 

za http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1114f&_ticrsn=5

ale zapewne wg mtoma i wilcza Schetyna kłamie, a oni wilcza i mtom wiedzą lepiej :o :o

 

becikowe dla wszystkich przeszło dzięki 30 głosom LPR i głosom PO i Samoobrony, to wielki sukces i to jest sprawa ważniejsza niz gospodarka, a markusowe "gospodarka durniu, a nie becikowe" było nie na miejscu

 

PO prowadzi jedyną słuszna polityke prorodzinną, oczekuje teraz senioralnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam się z podobnym przypadkiem :o .

Właśnie ujawniła nam się nowa jednostka chorobowa - becikofobia.

Obawiam się że na dźwięk "becikowe" Wareczka odczuwa fizyczny ból, z drugiej strony tak często się nim posługuje, że słowo to sprawia mu pewnie sporą przyjemność :o :wink: .

 

t

 

..... a nie mówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkusMoże wyjaśnij swojemu ulubionemu koledze z forum, że nie wyzywałeś od durniów polityków a jedynie zacytowałeś hasło wyborcze które tak naprawde pochodzi z kampanii wyborczej Billa Clintona i które później powiesił sobie w swoim gabinecie prezydenckim.

Nie miałbym nic przeciwko aby to samo zrobił nasz prezydent a najlepiej cały rząd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Młodzież nie pamięta, ale ten styl przypomina mi teksty prasowe z dawnych lat, i tu zagadka. Jakie to gazety?

 

No cóż, niektórzy sa bardzo młodzi i nie pamietają! Szkoda, że niektóerzy (a może większość) z tej młodzieży jest po 40-ce.

No rozpacz...

Ale może inteligencja się opamięta i zrozumie co jest dobre dla naszej wspólnej Ojczyzny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkusMoże wyjaśnij swojemu ulubionemu koledze z forum, że nie wyzywałeś od durniów polityków a jedynie zacytowałeś hasło wyborcze które tak naprawde pochodzi z kampanii wyborczej Billa Clintona i które później powiesił sobie w swoim gabinecie prezydenckim.

Nie miałbym nic przeciwko aby to samo zrobił nasz prezydent a najlepiej cały rząd :)

 

Chyba cudów oczekujesz.

Jemu juz się płyta zacięła: becikowe, becikowe, becikowe, becikowe,becikowe, i nie da się niczego wytłumaczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...