Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

do projektu PISowej ustawy, . [/i]

 

braki w wiedzy

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1d7a

 

projekt był LPR, przeszedł dzięki odrzuceniu poprawek Senatu przez LPR, PO i Samoobronę i dzięki temu Sejm uchwalił wreszcie coś dobrego, dlatego tak zaszokowało mnie że markus potrafił napisać "gospodarka durniu a nie becikowe", co by Schetyna na to powiedział?????

 

To Ty jakieś relanium, prozak albo maślankę weź żeby wyjśc w końcu z tego szoku.

Proponuję pavulon dla rozluźnienia. :wink:

 

Podbno jeszcze Marcinkiewicz oberwał u Lisa. Kto oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

do projektu PISowej ustawy, . [/i]

 

braki w wiedzy

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8139981&rfbawp=1136278012.433&ticaid=1d7a

 

projekt był LPR, przeszedł dzięki odrzuceniu poprawek Senatu przez LPR, PO i Samoobronę i dzięki temu Sejm uchwalił wreszcie coś dobrego, dlatego tak zaszokowało mnie że markus potrafił napisać "gospodarka durniu a nie becikowe", co by Schetyna na to powiedział?????

 

To Ty jakieś relanium, prozak albo maślankę weź żeby wyjśc w końcu z tego szoku.

Proponuję pavulon dla rozluźnienia. :wink:

 

 

Podbno jeszcze Marcinkiewicz oberwał u Lisa. Kto oglądał?

 

8) faktycznie był, program przeszedł bez echa. Premier odpowiadał na nie zadane pytania, a na te zadane nie bardzo. Zwykla metoda, pod koniec przysnęło mi się :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza szopka dowodzi tylko jednego, że kaczki zrobią wszystko żeby władzę utrzymać. Nie po to wyrolowali PO żeby teraz stanowiskami się z LPR i SO dzielić.

Jednocześnie coraz lepiej widać , że ich pomysły na rządzenie i reformy skończyły się wraz z becikowym. Celem PiS-u jest po prostu utrzymanie stołków , nic więcej ich nie obchodzi niestety.

A do tych co tak bardzo chwalą rząd za becikowe. Te 1 tys to po prostu ochłap, rzucony po to aby jakaś polityka prorodzinna była. Mam małe dziecko i wiem ile to naprawdę kosztuje, więc jak ktoś ma ochotę chwalić ten rząd za politykę prorodzinną to niech najpierw przejdzie się do sklepu i zobaczy ile kosztuje wózek, pampersy, ubranka, nie mówiąc o tak prozaicznych rzeczach jak mleko, oraz dowie się ile trzeba zapłacić opiekunce do dziecka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziœ z pocztš dostałam nowe wieœci.

Może już wiecie, ale dokręcajš drugš częœć filmu "O dwóch takich, co ukradli Księżyc". Roboczy tutuł squela: "PIS", co jet skrótem od "Podpie.dolimy i Słońce".

Na czasie, prawda?

 

Co do kosztownych zabaw Pis, to wszystko przed nami - owe 100 ustaw nas czeka.

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy majš jescze zdrowie œledzić polskie życie polityczne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym miliardem to ja bym nie przesadzał. Kapitał spekulacyjny ma to do siebie, że dziś jest jutro go nie ma, ale pojutrze... znów wraca.

 

Jak wam się podobały "cieniasy" Marcinkiewicza czy jego syna raczej?

A szczerość wiceminister rolnictwa?

"W kampanii obiecywaliśmy różne bzdury. Rzeczywistość przedstawia się prościej, w ministerstwie panuje lobbing i grupy interesów, uczciwemu człowiekowi trudno sie tam znaleźć".

Co prawda Pani wiceministre zaprzecza, ale relacja z Nowego Sącza została zapisana na taśmie. A New Sącz to blisko wareczki jakby, nie? :D

 

Sypie się chyba jednak... :-?

 

PS. Wilcza, mów mi wuju! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym miliardem to ja bym nie przesadzał. Kapitał spekulacyjny ma to do siebie, że dziś jest jutro go nie ma, ale pojutrze... znów wraca.

Hmmm....a jednak nie jest to przesada - http://wydarzenia.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8188261&kat=33326 (warto ten material filmowy obejrzec i chwile sie nad jego trescia zastanowic-pomijam wareczke - jemu nic juz nie pomoze ;) )

To ze kapital odchodzi i przychodzi to normalka ale..... odchodzac kaski troche zabiera a przychodzi wtedy gdy wie ze nastepnym razem znow kasy sie oblowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego więcej komentował, nie jest moją intencją ganienie głowy państwa. Głowa państwa wymaga szacunku, stawiam tylko pytanie, czy tego rodzaju rozłożenie proporcji w czterominutowym wystąpieniu świadczy o stronniczości, czy o bezstronności prezydenta - zaznaczył Jan Rokita.

 

Prezydent powiedział w wystąpieniu m.in.: Większość Polaków oczekiwała koalicji między zwycięskim PiS a niewiele słabszą Platformą Obywatelską. Do koalicji tej, jak wiadomo, nie doszło. To, że Polską rządzi rząd mniejszościowy, obciąża tę partię, która do rządu wejść nie chciała.

 

Hmmm....co racja to racja ;) wszystkiemu winni INNI, kosmici, cyklisci i Balcerowicz ;) Ech... ale nam sie Prezydent trafil. Juz wolalem na Kwacha patrzec o jego slubnej nie wspomne. Przynajmniej jakas klase reprezentowali choc hmmm...czerwoni i klamali nie raz jak z nut.

A co Jana Marii Rokity - przyznam sie szczerze ze kilka lat temu nie darzylem go sympatia - pewnie z racji dwojga imion ;)

Ale coraz bardziej przekonuje sie do jego spokoju, inteligencji jak i wyczucia sceny politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ton komentarza :)

 

 

Prezydent mógłby zakomunikować, że całe zamieszanie to efekt histerii drżących o własne posady polityków i nerwowych dziennikarzy i że on żadnych wahań nie przeżywał. Mógłby, ale nie zakomunikował i - jak się zdaje - w oczach opinii publicznej wyszedł na takiego, który chciał pomóc bratu w kolejnym rzucaniu na kolana dwójki Giertych - Lepper. Pomóc - pomógł, ale obaj panowie są tak upokorzeni i tak wściekli, że na miejscu Jarosława Kaczyńskiego unikałbym cichych i nieoświetlonych uliczek. Spotkanie w którejś z nich pary przemiłych dżentelmenów, z których jeden będzie wysoki a drugi mocno opalony - może zakończyć się fatalnie.

 

 

calosc: http://fakty.interia.pl/news?inf=717896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza szopka dowodzi tylko jednego, że kaczki zrobią wszystko żeby władzę utrzymać. Nie po to wyrolowali PO żeby teraz stanowiskami się z LPR i SO dzielić.

Jednocześnie coraz lepiej widać , że ich pomysły na rządzenie i reformy skończyły się wraz z becikowym. Celem PiS-u jest po prostu utrzymanie stołków , nic więcej ich nie obchodzi niestety.

A do tych co tak bardzo chwalą rząd za becikowe. Te 1 tys to po prostu ochłap, rzucony po to aby jakaś polityka prorodzinna była. Mam małe dziecko i wiem ile to naprawdę kosztuje, więc jak ktoś ma ochotę chwalić ten rząd za politykę prorodzinną to niech najpierw przejdzie się do sklepu i zobaczy ile kosztuje wózek, pampersy, ubranka, nie mówiąc o tak prozaicznych rzeczach jak mleko, oraz dowie się ile trzeba zapłacić opiekunce do dziecka :evil:

 

Brawo! Cóż za przenikliwość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Jana Marii Rokity - przyznam sie szczerze ze kilka lat temu nie darzylem go sympatia - pewnie z racji dwojga imion ;)

Ale coraz bardziej przekonuje sie do jego spokoju, inteligencji jak i wyczucia sceny politycznej.

 

Wyczucie sceny politycznej to on faktycznie ma. Żebyś się nie zdziwił jak po raz kolejny przeksoczy do innego ugrupowania. Ale mimo wszystkich jego złośliwości, ja też cenię go bardzo. To ostatni sprawiedliwy w Platformie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że to czołganie kosztowało Polske ok. miliarda dolarów. Inwestorzy spieprzyli, dlug zagraniczny wzrósl. Drogie zabawy ma pis

 

To już piramidalne nadużycie. Realnych kosztów wczorajszego zamieszania nie ma!, a jeśli były po wczorajszym zamknięciu sesji to na pewno nie miliard $. Tak, czy siak, dzisiaj giełda i waluty wróciły do normy, więc jak można jeszcze coś takiego pisać.. A zdaje się, że złotówka jeszcze niedawno była za mocna i zarzucano tutaj Marcinkiewiczowi, że jej nie osłabił. Więc w końcu o so chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Jana Marii Rokity - przyznam sie szczerze ze kilka lat temu nie darzylem go sympatia - pewnie z racji dwojga imion ;)

Ale coraz bardziej przekonuje sie do jego spokoju, inteligencji jak i wyczucia sceny politycznej.

Rokita był właśnie jednym z powodów dla którego nie głosowałem na PO.

Kiedy pani Suchocka była premierem a Jasio dzierżył posadkę w MSWiA, mnie los żołnierza rzucił na Załogę Ochronną nr.1 w Łańsku (Ośrodku Wypoczynkowym MSWiA). Piękne jezioro, las jak marzenie, żarcie w kuchni (dziczyzna, frykasy, do każdego obiadu 6-8 przystawek) palce lizać. I to wszystko odcięte od świata (do najbliżej mieściny 8 km). Oaza spokoju. I przez prawie 3 miesiące (kilka razy wyjeżdżając na 1-2 dni) nasz Jasio Rokita strasznie musiał odpoczywać w owym Łańsku, zmęczony brzemieniem ciężaru władzy jaki go przygniatał. Czasem było tak, że był jedynym gościem (bo ceny były zaporowe - za dobę około 600 zł) dla którego pracować musiało 18 osób (kuchnia, cukiernia, room service, zaopatrzenie). Normalnie mogli mieć wolny dzień - ale po co - Jasio musiał odpoczywać. Przez 3 miesiące (bo było za darmo tzn. za nasze pieniądze).

Na Rokitę bym uważał - to wilk w owczej skórze. Prawie jak premier z Krakowa :wink: - on jest zepsuty (przez chęć rządzenia) do szpiku kości... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wyczucie sceny politycznej to on faktycznie ma. Żebyś się nie zdziwił jak po raz kolejny przeksoczy do innego ugrupowania. Ale mimo wszystkich jego złośliwości, ja też cenię go bardzo. To ostatni sprawiedliwy w Platformie :p

No coz, nie on pierwszy nie ostatni co skacze z kwiatka na kwiatek. Ale wiesz co? Akurat w jego wypadku jakos mnie to nie razi. Bez wzgledu na jakim kwiatku siedzi jego wypowiedzi jakby ciaglas wlasnych pogladow mialy. A moze ja juz tak stetryczalem ze nie pamietam jak to bylo kilka lat wstecz?

Pal szesc politykow - przychylam sie do slow Kazika - ze politycy to prost....ki.

Szkoda tylko ze w dalszym ciagu zaprzepaszczamy rozwoj naszej wspolnej Ojczyzny. Tracimy energie na "wojny na gorze" i "wojny na dole" a powoli wyprzedzaja nas inni w wyscigu po dobrobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...