Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Odnoszę wrażenie, ze to ich najlepszy uczeń. :D

 

 

 

Zasada 2 (język PiS) - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

 

mtom zawsze wierny zasadom

 

 

MArkus Ty też podzielasz zachwyt CHRL???? nie dziw że nie możemy dogonić Europy, gdy tyle w Polsce ludzi zachwyconych CHRL :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mTom nie zauważyłeś, że retoryka piwosza, to wypisz wymaluj, retoryka Jarosława i Przemysława :roll:

 

 

Zasada 2 (język PiS) - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

 

 

1950 - człowiek z zasadami :lol: :lol: :lol:

 

Człowiek bez zasad:

 

... oczywiście że dyskusję o handlu w Europie skończyłem, przeciez nie bedę dyskutował ze zwolennikami XIX wiecznego kapitalizmu i nurtów z innych stron niz Europa...

:D :lol: :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, ze to ich najlepszy uczeń. :D

 

 

 

Zasada 2 (język PiS) - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

 

mtom zawsze wierny zasadom

 

 

MArkus Ty też podzielasz zachwyt CHRL???? nie dziw że nie możemy dogonić Europy, gdy tyle w Polsce ludzi zachwyconych CHRL :o :o

 

Masz chłopie problem. Dawno przestałeś mnie wq..., teraz juz tylko mnie śmieszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Człowiek bez zasad:

 

 

 

Zasada 2 (język PiS) - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

 

mtom prowadzi dyskusję :o :o :o

 

ale zawsze dowiemy się czegoś ciekawego, lubi np. powtarzać nauki Leppera o CHRL.... przypuszczalnie chciałby w Polsce wproadzić identyczny system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wareczka, lepiej być człowiekiem z zasadami niż bez zasad,

tak jak Twoi ulubieńcy

 

 

Zasada 2 - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

 

dobrze że to forum ma codziennych dyżurnych, którzy oceniają kto ma zasady a kto nie, przylepia gębe, by człowiek wiedział kim jest... a poza tym zawsze dadzą przykład CHRL :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wareczka, jako że Cię lubię... to mam radę. My sobie tu dyskutujemy, głównie żartujemy i jest z reguły wesoło. Weź i spróbuj wykazać się jakąś kreatywnością, pomysłowością czy czymś i zmień coś w swojej retoryce. Zrób się np. dowcipny, błyskotliwy lub wyjątkowo celny w swoich ripostach albo złośliwy. Ta zdarta płyta jest nudna i nikogo już nie denerwuje. :D

 

To był mój głos formalny w sprawie poziomu dyskusji, skoro już ja awansowałem na prowadzącego wątek. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź i spróbuj wykazać się jakąś kreatywnością, pomysłowością czy czymś i zmień coś w swojej retoryce. Zrób się np. dowcipny, błyskotliwy lub wyjątkowo celny w swoich ripostach albo złośliwy. Ta zdarta płyta jest nudna i nikogo już nie denerwuje. :D

 

Tak to Panie dają tylko w Erze :) ...no chyba że go poprosi Chuck Norris :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wareczka, jako że Cię lubię... to mam radę. My sobie tu dyskutujemy, głównie żartujemy i jest z reguły wesoło. Weź i spróbuj wykazać się jakąś kreatywnością, pomysłowością czy czymś i zmień coś w swojej retoryce. Zrób się np. dowcipny, błyskotliwy lub wyjątkowo celny w swoich ripostach albo złośliwy. Ta zdarta płyta jest nudna i nikogo już nie denerwuje. :D

 

To był mój głos formalny w sprawie poziomu dyskusji, skoro już ja awansowałem na prowadzącego wątek. :lol:

mTom - sadzisz ze dwie niedziele do kupy sie zejda? ;)

W cuda od dawna nie wierze - a moglo byc tak piknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie warto.

Rozmawiajmy o tym co nas interesuje, ale nie wchodźmy w polemikę z ........... .

Przypuszczam, że ............ nie jest jedną osobą.

Styl wypowiedzi, ich schematyczność oraz kalka nowomowy działaczy PIS-u, sugerują, że partia ta wzorem współczesnych systemów totalitarnych - Chiny (ostatnio przez .......... ulubionych), Rosja, Białoruś, stworzyła awangardę internetową, której celem jest kłamstwo i manipulacja w celu szerzenia ichniej wersji bolszewizmu, a ......... jest jedynie podpisem na Forum Muratora.

Czytając podobne komentarze w portlach i wydaniach internetowych gazet, wychwytuję niemalże te same słowa i argumenty. Moim zdaniem ta tajna grupa ludzi jest szkolona tylko w jednym celu, szerzenia swojej antypolskiej i antychrześcijanskiej ideologii za pośrednictwem netu.

........ przez 2 miesiące podnicali się słowem "becikowe".

Od dzisiaj nowe słowo przynosi im spełnienie - "liberałowie". Coś mi to zresztą przypomina...... ostatnie tygodnie przed wyborami słyszałem je co dzień setki razy, niektórym zastępowało przecinek, czyżby powtórka z rozrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te liberały proszę Państwa to masony, a te masony to liberały. I cyklisty parszywe. Ot co !!!

 

A tak swoja drogą, jak jeszcze zdążycie zajrzeć do dzisiejszego wydania internetowego Naszego Dziennika i przeczytać komentarze do Manify ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manifa manifą, ale te hasełka chłopców o oszczędnych fryzurkach to chyba pod paragrafy podpadają, i to chyba powazne. /w państwie prawa rzecz jasna/

KRÓTKO

"Manifa" obrzucona jajkami

 

Manifestacja feministek w Sopocie została obrzucona jajkami przez działaczy Obozu Radykalno-Narodowego. Uczestników tzw. manify ochraniała policja. Przeciwnicy feministek krzyczeli "zrobimy z wami, co Hitler zrobił z Żydami", a uczestniczki marszu odpowiadały "To są jaja z demokracji", "Wolność, równość i siostrzeństwo". Podobne demonstracje organizowano też m.in. w Warszawie i Szczecinie.

pap

Rzepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...