Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ale ja w te sama bramke wale ;) wiec nuuuuuudy nastaly :(

 

To może będziemy spośród siebie wyznaczać "dyżurnego oszołoma" :lol: :lol: :lol:

Niegłupia mysl. Kto pierwszy?? :):):):)

Była wiceminister rolnictwa w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza prof. Stanisława Okularczyk - która odeszła ze stanowiska po krytycznych wypowiedziach o sytuacji panującej w resorcie - przechodzi z PiS do PO.

http://fakty.interia.pl/news?inf=726550

 

ps. mogę zaczac.

Osobiscie bardzo cieszy mnie pomysł powołania "Komisji Kurskiego" do spraw dziennikarzy. Nareszcie władza będzie mogła spokojnie rzadzić, bez uporczywego rzucania jej kłód pod nogi w postaci co i rusz wyciekajacych wiadomosci. Wspomniana wyzej była wiceminister poleciała wszak ze stołka tylko dlatego, że jakiś dziennikarzyna z Gazety Krakowskiej śmiał zacytować, co się kobicie wyrwało w chwili szczerosci na temat układów w ministerstwie. Kto to widział!! Wszak rzadzenie wiąze się z duzYm stresem!!! a KAZDY JEST TYKO CZłOWIEKIEM!!

Podobnie z szefem więźiennictwa oraz akcja: limuzyna dla potrzebujacego!!! To godzi w porzadek i autorytet oraz imponderabilia!!

Nareszcie będzie porzadek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę pierwszy, ja, ja, pozwólcie! Pozwolicie?

 

No to prawem kaduka udzielę sobie przewodnictwa i wyrażę zgodę, żeby mTom do najbliższego piątku robił za "wioskowego głupka". Ja mogę obstawiać następny tydzień.

 

Podstawowy i jedyny punkt regulaminu brzmi: w przypadku pojawienia się naszego frenda, bez względu na nick (po słowach go poznamy) dyżurny dostaje wolne, bo jesteśmy ludzie kulturalne i nie będziemy robić wrażej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie! Miałem być oszołomem, a nie głupkiem. Czy Niesiołowski jest głupkiem? :D

Więc tak... Oj, nie tego się spodziewały łże media nadmuchując sprawę "inwigilacji wolnych dziennikarzy". A "trybunka" ostrzegała, ze PIS to rozegra po swojemu :).

Do akcji wypuszczono bullteriera - "wolne media" opanował strach.

Fajne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie! Miałem być oszołomem, a nie głupkiem. Czy Niesiołowski jest głupkiem? :D

Więc tak... Oj, nie tego się spodziewały łże media nadmuchując sprawę "inwigilacji wolnych dziennikarzy". A "trybunka" ostrzegała, ze PIS to rozegra po swojemu :).

Do akcji wypuszczono bullteriera - "wolne media" opanował strach.

Fajne?

 

TW ten bełkot trzeba wierzyć. Obawiam się że bez ideologicznego podparcia ciężko będzie. Chyba musimy lecieć na przyspieszony dokształt u Kurskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszej RZ

Jeszcze 10 dni temu nie wiedziałem, kto zagraża dziennikarzom. Pan Przewodniczący Jarosław Kaczyński na szczęście uświadomił mi zagrożenie. Dziennikarzom zagrażają właściciele mediów...

... właścicielem telewizji publicznej jest skarb państwa. Skarbem państwa rozporządza rząd i minister skarbu w imieniu wszystkich obywateli, czyli w moim imieniu też. Niech więc oni na Woronicza uważają na mnie, na ministra skarbu, rząd i innych obywateli, bo możemy być dla nich groźni. Nie mam charakteru dziennikarza śledczego, w związku z czym nie wiem, czy koledzy z Woronicza czują się obywatelami naszego kraju. Jeśli tak, to mogą być groźni dla siebie samych i muszą na siebie też bardzo uważać.

 

A zatem wszyscy musimy być straszliwie czujni przez 24 godziny na dobę. Nikt nie może zasnąć.

 

Krzysztof Materna

 

"Najpierw porwał mnie śmiech pusty,

a potem litość i trwoga"

Napisał Wieszcz prawie 200 lat temu, a ja chyba zgodzę sie z opiniami Stefana o dryblasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo

1 w 10 stopniowej skali G/W :wink:

 

To może ja spróbuję :wink:

 

Czas skończyć z panem Balcerowiczem. Polska potrzebuje utrzciwego ekonomisty . Ten człowiek narobił już mnustwo złego . Schłodził gospodarke do tego stopnia że nawet upalne lato nie rostopi tego lodu. W normalnym kraju profesor takiego pokroju mógłby wypłacać pieniądze w okienku bankowym .Tu kilkanaście lat sciemna Polski naród i doprowadza do sprzedazy wszystkiego za bezcen. Szlak mnie trafia jak czytam na forum o szacunku dla niego .Może wreszcie uda się przytrzeć mu nosa ,szaraczki go nie obchodzą wisi na pasku finansjery , a bandyckie procenty to czyja zasługa. Jego czas się skończył,czas na bambosze i pisanie pamiętników. I nie potępiajcie tych co piszą z błędami ,może to ci , którym Balcerowicz dał szansę na rozwój w post-PGR-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....żeby nie było skarg do moderatów... :wink:

a ja już myślałem, że Wielce Szanowni EiM o nas zapomnieli :roll:

 

Tak Wam się tylko wydaje :D

Wszystko pod kontrolą 8) 8) 8)

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne akcje dziarskich chłopców o oszczednych fryzurkach :-? :-? :-?

Naziści grożą polonistce

11.03.2006 07:38

Jedna z nauczycielek z białostockiego liceum trafiła na strony internetowe neofaszystowskiej organizacji. Za lekcje o Holokauście.

 

"Polonistka, nauczycielka w VI LO w Białymstoku, zaangażowana w lokalne akcje antyrasistowskie "Każdy inny, wszyscy równi". Interesuje się kulturą żydowską, organizuje spotkania z żydami oraz osobami, które ukrywały ich w czasie drugiej wojny światowej; oskarża i wskazuje uczniów podejrzanych przez siebie o sympatie z neonazistami" - taki podpis widnieje na internetowej stronie neofaszystowskiej organizacji. Powyżej zdjęcie Anny Klozy. Obok jej numer telefonu, adres e-mailowy, a nawet numer gadu gadu - pisze "Rzeczpospolita".

(...)

http://fakty.interia.pl/news?inf=726978

czyli bić w jajogłowych.....

ps. Marcus!! Stosujesz wielkie litery, a to nie jest w konwencji :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo

1 w 10 stopniowej skali G/W :wink:

 

To może ja spróbuję :wink:

 

Czas skończyć z panem Balcerowiczem. Polska potrzebuje utrzciwego ekonomisty . Ten człowiek narobił już mnustwo złego . Schłodził gospodarke do tego stopnia że nawet upalne lato nie rostopi tego lodu. W normalnym kraju profesor takiego pokroju mógłby wypłacać pieniądze w okienku bankowym .Tu kilkanaście lat sciemna Polski naród i doprowadza do sprzedazy wszystkiego za bezcen. Szlak mnie trafia jak czytam na forum o szacunku dla niego .Może wreszcie uda się przytrzeć mu nosa ,szaraczki go nie obchodzą wisi na pasku finansjery , a bandyckie procenty to czyja zasługa. Jego czas się skończył,czas na bambosze i pisanie pamiętników. I nie potępiajcie tych co piszą z błędami ,może to ci , którym Balcerowicz dał szansę na rozwój w post-PGR-ach.

 

 

błędy całkiem nieźle wyszły, ale nie ma w tobie tej zoologicznej nienawiści, nie kwalifikujesz się do pierwszej piątki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja w te sama bramke wale ;) wiec nuuuuuudy nastaly :(

 

To może będziemy spośród siebie wyznaczać "dyżurnego oszołoma" :lol: :lol: :lol: Powiedzmy, co tydzień kto inny

 

 

jeśly Pan pozwoly to ja z przyjemnością, bo zaprawdę Wam powiadam to nic trudnego.... chyba?? to "chyba" to moment słabości, ale jakiem w ząbek czesany odszczekuję to !!

 

pozdro dla Don Kichot'ów naszych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...