Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

majka w Barbórkę niektóre kopalnie robią wycieczki na dół,

to dla tych co nie lubią górnictwa :lol: :lol:

 

też bym się zabrała 8) Ale w tą barbórke nie dam radę

 

....... bo w kadłubku kos - to starzyka los....... :D

Tak sie w życiu darzy,

byłem górnik, jestem............... :evil: :-?

 

no to teraz

"pyk, pyk, pyk z fajeczki, duś, duś, duś gołąbeczki......" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy taka wiadomość trafiła na Wiadomości, ale lokalnie w Teleskopie okazało się co nas jeszcze czeka w ramach drażnienia sięz Białym Misiem.

 

Otóż zakaz wwozu do Rosji poza mięsem i płodami rolnymi obejmuje także, uwaga:

 

 

drewno i wyroby z drewna.

 

Brzmi niegroźnie prawda. A co to oznacza? To oznacza, że zakłady meblarskie, które produkowały większościowo swoje towary na rynek rosyjski, miały kredyty a jak dłużej potrwa to i te bez kredytów właśnie padają na buzię "ewentylanie mordę" (to cytat z "Przedwiośnia" :wink: ).

I czym załatamy taką dziurę w bezrobociu? Jednym zakładem LG?

Jednym zakładem LG. :roll: 8)

To wyjaśniam dla niezorientowanych, że dopłata z budżetu do jednego docelowego, podkreślam docelowego stanowiska pracy w zakładach LG jest chyba coś koło 3o k Euro. Dlatego nikomu z rządu się buźka nie uśmiechneła a premier miał wyraz twarzy Pierwszego Indianina RP (tego z PSLu). :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie więcej drewna i mebli w Polsce? Jak kupowałem więźbę to z drewnem był kłopot, był duże niedobory na rynku. :wink:

 

A oto "ciekawa" propozycja prorodzinna:

http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_ListNews1&news_cat_id=9&news_id=75641

 

a ja dzis rano w "kawie czy herbacie" slyszalam co innego.

ze poniewaz jest mniej dzieci niz kiedys czesc przedszkoli , zlobkow zostanie zamknietych, w szkolach tez mniej dzieci bedzie sie uczyc, dlatego jest pomysl wprowadzenia obowiazkowego uczeszczania do przedszkoli 5-cio latkow. Byloby to przygotowanie do nauki szkolnej oprocz zerowki. Kasa na to mialaby wlasnie isc z czesci pozamykanych przedszkoli i zlobkow.

A nie ze dadza matkom zeby sobie w domu 5-cio latki trzymaly - to jakas bzdura jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie pomysł LPR. Dzieci miałby chodzić do specjalistycznego przedszkola na jakieś 2 godziny dziennie, żeby uczyć się np. angielskiego.

 

A tu mamy wyjaśnienie skąd rząd weźmie na to pieniądze. Mnie to coraz bardziej przypomina rządy RS AWS.

http://biznes.onet.pl/5,1298211,prasa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna bzdura. W takiej Korei np. dzieci lepiej urodzonych idą na 5 dni i 4 noce do przedszkola. :o

 

Zapomniałem dodać, że to Korea Pn. :-?

 

Nie bój Aga, państwowe przedszkola będą zamykać bo:

po pierwsze primo)

trzeba ciąć koszty w gminach

po drugie primo)

dzieci coraz mniej

po trzecie primo)

te przedszkola często, gęsto mają atrakcyjne lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie pomysł LPR. Dzieci miałby chodzić do specjalistycznego przedszkola na jakieś 2 godziny dziennie, żeby uczyć się np. angielskiego.

 

A tu mamy wyjaśnienie skąd rząd weźmie na to pieniądze. Mnie to coraz bardziej przypomina rządy RS AWS.

http://biznes.onet.pl/5,1298211,prasa.html

 

przeczytalam dokladnie .

Bzdura jakich malo.

5-cio latek powinien chodzic do przedszkola a nie siedziec w domu i skoczyc na 2godz zeby sie pouczyc angielskiego.

 

 

kroyena a to ze przedszkola zamykaja to chyba normalne skoro jest mniej dzieci. Nie wiem co ty mi chciales tlumaczyc przez ten post :roll:

Ja gdzies napisalam ze sie boje ze przedszkoli nie zamkna???

mi to zwisa, ja i tak swoje do prywatnego prowadzam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem sie zachwycic jednym z wielu pomyslów nowej władzy:

 

w ramach poprawy bezpieczeństwa, pan minister Ludwik Dorn wymyślił patrole prewencyjne policjantów z ministrantami (coby nie było, że zlosliwy jestem, to nie chodzi tu o małych kilkuletnich chłopców). A organiści mogliby wspierać stróżowanie społecznych parkingów.

 

lubię pomysły Nowej Władzy, wprawiaja mnie w dobry nastrój, choc przyznac muszę, że i w pewne zakłopotanie.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze z tymi przedszkolami - przepraszam to oni chca wszystkie zamknac???? i trzymac dzieci w domu i wysylac na 2 godz na nauke np. angieslkiego?? :o debile siedza wymyslaja z nudow debilne rzeczy.

 

A ciekawe czemu angieslki wogole dali za przyklad :lol: a nie np. ze na nauke polskich literek i cyferek .

 

A w tv wlasnie slucham dzis rano ze inny pomysl jest - zeby zamknac przedszkola gdzie malo dzieci jest, pootwierac w tych gminach gdzie brakuje przedszkola i wprowadzic obowiazkowe uczeszczanie do przedszkoli 5-cio latkow, bo duzo dzieci siedzi w domu az do szkoly, pozniej w szkole widac braki u takich dzieci w stosunku do dzieci ktore przeszly nauczanie przedszkolne. I to mi sie wydaje dobrym pomyslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia debilizmu.

W przypadku Najwyższego Lidera Partii to kwestia przechodzenia przez drzwi. (Więc post będzie Regulaminowy :lol: ).

Proste jak zapomni się schylić, to przez te znormalizowanie futryn, co przejdzie przez drzwi to przypierdyknie czołem. Stąd takie płaskie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga angielski, francuski, niemiecki może być jeszcze hiszpański, bo wtedy można będzie przeznaczyć pieniądze unijne. Unici z początku będą siękrzywić, ale im sięwytłumaczy, że to przecież dla ich dobra. Po co mają się z jakimi murzynami, arabami czy Turkami użerać, jak my im wychowamy całe pokolenia taniej siły roboczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia debilizmu.

W przypadku Najwyższego Lidera Partii to kwestia przechodzenia przez drzwi. (Więc post będzie Regulaminowy :lol: ).

Proste jak zapomni się schylić, to przez te znormalizowanie futryn, co przejdzie przez drzwi to przypierdyknie czołem. Stąd takie płaskie. 8)

 

heheh

ale to chyba zle napisany artykul , wydaje mi sie ze to inaczej by mialo wygladac . Byloby do wyboru - kto chce dziecko do przedszkola to do rpzedszkola a kto nie to trzyma w domu dostaje za to kase ( z zamknietych czesci przedszkoli - bo czesc dzieci zostanie w domu) a dziecko na 2godz do spec. przedszkola ( biedne dzieci).

Fakt jest taki ze duzo dzieci 4 ro 5cio letnich siedzi w domu bo rodzicow nie stac placic za przedszkole publiczne.

Moze "oni" boja sie inteligentnego spoleczenstwa co? i chca wychowac dzieci mniej madre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...