Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?


jareko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

więc jak Ci się Dropsiak podobają kłamstwa na temat KAczyńskich???

 

i czy wg Ciebie właściciel gazety miał obowiązek te kłamstwa publikować???

Odsyłam do RzepyJest tam cos o sprostowaniu....., tylko trzeba przeczytać...

 

Proponujsz więc sprawdzać pod tym kątem kazdą gazetę i wycinac ręcznie wszelkie połprawdy, nieprawdy i potencjalne insynuacje, pomyłki, niescisłosci itp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?????

 

No w sumie to mogłoby zmniejszyć bezrobocie...... :D :D :D :D :D :D :D

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: [/i]

Jak dla mnie cała sprawa jest absurdalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że forum ma osobe, która stale zajmuje sie ocenianiem innych, nazywaniem ich, przypinaniem łatki, widać że ten wieloletni praktyk ma wielką w tym wprawę, a jego codzienne tu obecnośc pokazuje że po prostu ma takie zadanie

 

dobrze że w Polsce są tacy jak mtom, Niesiołowski, Gretkowska, dzięki nim poznajemy prawdę o sobie, od lat wierni swoim zasadom...

 

dziękuję i trzymam kciuki za dalszą działalność, gratulacje

 

z jednej tylko strony dyskusji

 

 

Stara dobra szkoła manipulacji.

 

Co innego Wojtek - lumpenliberał wredny.

 

jesteś lumpenliberał i łże-elita.

 

Ale popatrzcie jaki dorobny manipulant.

 

 

Zasada 2 - przypisać dyskutantowi gębę, etykietkę, słowem ometkować rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak Ci się Dropsiak podobają kłamstwa na temat KAczyńskich???

 

i czy wg Ciebie właściciel gazety miał obowiązek te kłamstwa publikować???

Odsyłam do RzepyJest tam cos o sprostowaniu....., tylko trzeba przeczytać...

 

Proponujsz więc sprawdzać pod tym kątem kazdą gazetę i wycinac ręcznie wszelkie połprawdy, nieprawdy i potencjalne insynuacje, pomyłki, niescisłosci itp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?????

 

No w sumie to mogłoby zmniejszyć bezrobocie...... :D :D :D :D :D :D :D

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: [/i]

Jak dla mnie cała sprawa jest absurdalna.

 

Dropsiak ale ja pytam Ciebie o opinię, chyba potrafisz powiedzieć coś od siebie, a nie tylko cytowac gazety...

pytanie nr 1

powiedz co myślisz o kłamstwach na temat Kaczyńskiego???

pytanie nr 2

czy właściciel gazety miał obowiązek drukowania kłamst na temat Prezydenta???

pytanie nr 3

co jest wg Ciebie absurdalnego w tej sprawie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do kompletu jeszcze Ziemkiewicza ...

http://fakty.interia.pl/ziemkiewicz/news?inf=728168

i Rybińskiego

http://rybinski.blog.pl/

bo oni też nie sa bezkrytyczni i prezentuja cos jakby zdrowy rozsądek.

I teraz oki.

ps. Czytałam tę wyciętą Gretkowską w necie. Nic szczególnego. To juz Ziemkiewicz w swych felietonach pisze hm bardziej po imieniu.

Po prostu napędzono tej pani publiki. Może o to szło?? :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ja nie wiem o jakich kłamstwach pisze forumowicz W.

W tekscie jest o sprawie ojca. To liczba pojedyncza. A i to miało byc sprostowane /bo zostało wydrukowane wcześniej- trzeba czytać, wycieto co innego/

2. Jest cos takiego jak prawo prasowe.

3.Widzę absurd w wycinaniu tekstu nozyczkami. Zrozumiał??

ps. z tym lumpenliberałem=liberał niech on uwaza. Andrew zostanie vice i co wtedy. Deklarował się w okolicach końca ub roku jako liberał wszak... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsiak, a umiesz czytać, pytanie i na nie odpowiadać??

 

1. kłamstwa były 2, słownie dwa, a to już nie liczba pojedyncza....

nie było minister Lubelskiej, a ojciec KAczyńskich umarł rok temu... i każdy z łatwością to może sprawdzić, a poza tym jest to fakt powszechnie znany, więc trudno uwierzyc by Gretkowska tego nie wiedziała.....

a pisanie o Ziemkiewiczu czy Rybińskim to chybiony strzał, oni nie przeplataja swoich felietonów ewidentnymi kłamstwami...

 

swoją drogą gdy swego czasu mało popularna osoba rzekomo skłamała na temat ojca Tuska, co sie potem okazało prawdą.. to był totalny krzyk, lament, rozdzieranie szat (także tu obecnych forumowiczów) a jakoś dziwnie tym samym forumowiczom nie przeszkadzają kłamstwa na temat ojca Kaczyńskich...... DZIWNE :o :o ??????

 

Dropsiak pytałem Cię nie ile było kłamstw, ale czy przeszkadzają Ci kłamstwa na temat KAczyńskiego????? Chyba to jasne i proste pytanie!!!! Chyba na to pytanie jest oczywista odpowiedź:

- TAk przeszkadzają mi

- Nie przeszkadzają mi

Potrafisz odpowiedzieć????

 

2. Dropsiak, Ty jestes taka mądra wytłumacz co ma prawo prasowe skoro je wspominasz do obowiązku drukowania kłamstw o Kaczyńskim????

Czy w ogóle jest taki obowiązek??

 

3. Wycinanie tekstów z gazety nożyczkami, jest totalnie absurdalne.... a przede wszystkim śmieszne :lol: :lol: :lol: no ale chyba właścicielowi wolno robić co chce ze swoją własnością?????

JA tylko pytam Dropsiak co konkretnie dla Ciebie jest absurdalne w tym fakcie????

 

 

 

a za swoją zapewne celową pomyłke i skrócenie lumpe do liberała przepraszam, to żenująca prowokacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą gdy swego czasu mało popularna osoba rzekomo skłamała na temat ojca Tuska, co sie potem okazało prawdą.. to był totalny krzyk, lament, rozdzieranie szat (także tu obecnych forumowiczów) a jakoś dziwnie tym samym forumowiczom nie przeszkadzają kłamstwa na temat ojca Kaczyńskich...... DZIWNE :o :o ??????

 

 

 

wareczka, a nie chodziło to o dziadka Tuska? nie zarzucam Ci, że kłamiesz, tylko chyba minąłeś się z prawdą.

A może ojciec Tuska był w HJ? O tej sprawie jeszcze nie było. Przynajmniej ja nie słyszałem.

To jak z tą prawdą było? On ukradł zegarek, czy jemu ukradli? Znaczy się i tak, i tak zamieszany był w sprawę kradzieży zegarka?

 

 

Wareczka, nie odpowiedziałeś! To w końcu ojciec, czy dziadek. Kłamałeś, czy się pomyliłeś? A czy pan K. jest mało znana osobą? Przecież to w końcu poseł! Wreszcie mu się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, właśnie o tym przeczytałem. Brawo panie Prezydencie. Generał Jaruzelski długo czekał na to wyróżnienie. Dzięki, że został dostrzeżony i uhonorowany.

Gdzie ja żyję? Czy ja kumam? To znaczy chyba już nic nie rozumiem?

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że mój IQ = 136 pozwoli mi rozumieć słowo pisane. Chyba coś się psycholog walnął i mam tylko 36, bo nic z tego nie rozumiem. Czy ktos mi może wytłumaczyć? Tylko proszę POWOLI I DU ŻYMI LITERAMI. POSTARAM SIĘ ZROZUMIEĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie: czy wreszcie Generał dostanie stopień MARSZAŁKA (teraz to IV RP)? Kiedyś były takie informacje w stanie wojennym i... niedostał :cry: :x :(

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa. Rozumiem. Chyba. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podłożona wieprzowina to na kartki? Mam kilka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednemu forumowiczowi. :D Szczególnie ostatni akapit /krótki jest/

JESTEM, WIĘC PISZĘ

O bezwładności myślenia

 

Kilka osób wyraziło po moim wczorajszym felietonie o klubie Le Madame zdziwienie, że wziąłem ten lokal i jego bywalców w obronę. Ich zdaniem, przy moich poglądach, wyrażanych uprzednio nie tylko o tak zwanej kulturze gejowskiej, ale i o wtórnym, epigońskim charakterze oraz wątpliwej wartości artystycznej rozmaitych performances, powinienem się cieszyć, że władze miasta chcą klub zlikwidować.

 

Mój pogląd na sposób życia i rodzaj sztuki uprawiane w Le Madame się nie zmienił. Ale nie zmieniło się także odrzucanie regulowania wszystkich przejawów życia za pomocą zakazów i nakazów urzędowych.

 

Ostatnio czytelnicy mają kłopot ze mną, a ja z nimi, bo jestem zasypywany e-mailami wyrażającymi zdziwienie tym, co piszę.Podobno za Millera byłem jasno i wyraźnie antyrządowy i był to okres błogosławiony. Potem, mówiąc wykwintnym językiem niezależnych publicystów "Polityki", stałem się dziennikarzem reżimowym. Podejrzewano mnie nawet, iż chcę wejść do rządu albo zostać naczelnym "Rzeczpospolitej", co mi nigdy nie przyszło do głowy, między innymi dlatego, że się na takie stanowisko nie nadaję. Cała różnica między mną a wieloma innymi polega na tym, że ja mam tego świadomość. Od czasu do czasu jednak odchylam się od linii zwolennika PiS i przechodzę na pozycje antyreżimowe. Czyli coś kręcę i kombinuję.

 

Nie użalam się tutaj, jest to tylko ilustracja dość smutnego zjawiska, które dotyka większości Polaków. Bezwładności myślenia w polityce. Albo akceptowania bezkrytycznie wszystkiego, albo odrzucania en bloc. Bez zastanowienia. Niesamodzielnie. Albo rząd, partia, program są doskonałe, albo parszywe. Trzeba albo wszystko popierać, albo wszystko odrzucać. W życiu tak dobrze i tak łatwo nie ma. Trzeba wpierw pomyśleć.

Maciej Rybiński

 

Koledzy, wyjasnienie nurtujacego Was problemu odnalazłam w Rzepie :D

Wojciech Jaruzelski otrzymał Krzyż Zesłańców Sybiru. - To pomyłka urzędników - wyjaśnia Maciej Łopiński, prezydencki minister.

 

Cieszę się, że prezydent wzniósł się ponad podziały — mówił Wojciech Jaruzelski

 

Łopiński był wczoraj gościem programu "Teraz My" w telewizji TVN. (...)

 

Ale Łopiński szybko rozwiał złudzenia. - Ktoś w kancelarii popełnił błąd. Prezydent nie czyta wszystkich wniosków, które trafiają na jego biurko - wyjaśnił.

no

To może urzednicy czytaja Gretkowską :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i podrzucili na biurko co tam było w pospiechu? :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...