Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AKWARIUM w domu - zdjęcia, inspiracje, dyskusje


Maciek-L

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Akwarium Low-tech, to już inna sprawa. Jak fałszowany to masz high-tech.

 

Moje jest na ziemi ogrodowej i bez nawożenia, pisałam o tym wyżej. Dodaje jedynie węgiel bo mam za małą obsadę na obecną ilość roślin - dlatego "fałszowane", bo powinnam mieć po prostu więcej ryb.

Podmian nie robię żadnych, tylko dolewam wodę. Nie ogrzewam. Jedyne co, to mam dość silne oświetlenie, ale żarniki mają już ponad 6 lat, więc strumień świetlny jest nieco mniejszy.

 

High-tech jest za drogi i za dużo pracy wymaga. Jakbym miała mieć akwarium jakie prezentują w firmie ADA, tobym chyba straciła całe serce do tego hobby :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam się marzy taka zabudowa, jak wcześniej wklejona przez Elfirkę - między jadalnią a korytarzem

http://muratordom.pl/s/photos/thumbnails/2c/ee/72/2cee72cbd7b75d00_620x0_romiar-niestandardowy.jpg

Tylko jak tak zabudujemy, to jak: dojdziemy do akwa?? by podmienić wodę, nakarmić ryby, itp ??

 

Jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeden strony jest obudowane a z drugiej jest szafka

 

Czyli musiałabym stawiać szafkę na korytarzu... hmmm sprawa do przemyślenia.

Może postawi sie taka szafę w której oprócz sprzętu dla akwa i ryb wsadzi się jeszcze inne rzeczy. Na szczęście miało to by być na samym końcu korytarza więc nie rzucała by się w oczy postawiona na środku "ni z gruszki ni z pietruszki" szafa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

podniesiemy temat?

 

Ja mam zostawione miejsce w scianie w jadalni na ok 350l akwarium. Ogladam wasze "kałuże" i podobaja mi sie, szczególnie te piekne zielone roslinne.

Sam mialem akwarium od 3ciej('87) klasy podstawówki do 2005r, pozniej nie bylo warunkow, ostatni zbiornik mialem 450l z paletkami :)

W nowym domu niemoze zabraknac akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...