Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam dom w którym piętro jest cofnięte od frontu względem parteru i tworzy się w sposób naturalny taras.

Teściowa nie może nam wybaczyć, dlaczego zrobiliśmy tam dach a nie taras (przy sypialni).

Ona uważa, że ładnie wyglądałyby tam kwiatki w skrzynkach.

Kompletnie nie rozumie naszych argumentów, że nikt na ten taras nie będzie wychodził, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weżcie no powiedzcie co z tymi oknami w salonie.Taras oddziele.Balkony?Cóż, zrobię co mi doradzą,a będą tam chodził na fajkę.NIe będzie mi się chciało łazić na dół ,tak to filmik jakiś się puści ,drinka do łóżeczka wezmie i na fajeczkę na balkon wyjdzie.Ja jakoś lubię balkony.Jak już nie będzie żadnego filmiku to wieczorem drinka postawię i będę tam sobie siedział ,pił i palił.Zawsze tak robię na urlopie w hotelu

W każdym razie popatrzcie na te okna

http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/amulet/

No ten balkon z przodu to będzie jednak most nie mostek termiczny .Może są jakieś techniki izolacji

Edytowane przez tomek131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego domu to bym się raczej prądem nie odważył grzać.Pompa ciepła (tylko jest duża szansa ,że powietrzna-od hydrauli :) ,albo Ecopower jak nie będzie wielkiej różnicy w cenie)Chyba,że przyłącz gazu zalatwię za normalną stawkę 2 tys to raczej gaz

Tam jest 2x balkon (trza by styro pod i nad płytę balkonu by trochę zminimalizować problem,są jakieś specjalne systemy łączenia pyty stropu z płytą balkonu)wykusz noi te okna kurna w tym salonie raz ,że 2.70 wysokie dwa ,że narożne,tak więc prąd nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...