Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Ludzie- jak sie czyta te poczatki budowy na forum toz to istna makabra!!! :o A twoj zud udusialabym wlasnymi recami!!! :evil: Barany- zeby oni wiedzieli ile osobo na forum tu czeka az Nefer sie zacznie budowac to wydzieliliby dzialke juz pol roku temu :wink:

Nie dziwie sie twojemu CHWILOWEMU zalamaniu. No ale juz sobie ulzylas, poplakals- wiec zakasac rekawy kobito i do dziela! Walcz jak lwica! Wszyscy trzymaja kciuki :D Musi sie udac! :D

 

Iguś - ja bym ich wszystkich wytłukła :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, przyznam sie, ze jak czytam o Twoich potyczkach z urzędasami i o całej tej drodze pod górę to wierzę że już bedzie lepiej bo gorzej chyba nie powinno. No i mnie podnosi mnie na duchu, ze inni mają gorzej.

 

Trzymam kciuki oby wszystko to sie już ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie cos sie ruszy i tyko to pozwolenie zebys do raczek zlapala :wink:

 

Jajcuś, Maleńki, dawno Cię nie było :) Mam nadzieję, że u Ciebie i Twojej rodzinki wszystko OK :):):):)

A dzieki kwiatuszku umnie wszystko OK, a bylem tu zawsze tylko cichutko w kąciku siedzialem i obserwowalem twoje zmagania z urzedasami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo powiadasz :)

Czekaj na dworcu wschodnim rano w sobotę :wink: :)

 

Bardzo mi się decyzja podoba :)

 

Kiedy o gdzie ? Interesuje mnie godzina i dokładne miejsce :):)

 

Nefer własnie dzisaj wieczorem wyjeżdzam do Wawki jedziemy na wesele będę w stolycy bardzo wcześnie w sobotę gdzieś tak po 6 rano 8)

Wesele jest w Markach a ślub kościleny w Wawie w koścoele na Florjańskiej :)

Wyjeżdzamy ze stolycy w niedziele wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo powiadasz :)

Czekaj na dworcu wschodnim rano w sobotę :wink: :)

 

Bardzo mi się decyzja podoba :)

 

Kiedy o gdzie ? Interesuje mnie godzina i dokładne miejsce :):)

 

Nefer własnie dzisaj wieczorem wyjeżdzam do Wawki jedziemy na wesele będę w stolycy bardzo wcześnie w sobotę gdzieś tak po 6 rano 8)

Wesele jest w Markach a ślub kościleny w Wawie w koścoele na Florjańskiej :)

Wyjeżdzamy ze stolycy w niedziele wieczorem :)

 

No Moja Droga - o 6.00 to ja śpię jak bąk :):) Ale jakby co ... to wysyłam tel. na priv - choć pewnie po weselu ... to wiesz jak ... wysrana jagoda :):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nefer przeczytałam Twój dziennik w mojej przerwie śniadaniowej (pal diabli śniadanie) i mogę Ci powiedzieć tylko jedno: Jesteś Wielka.

Trzymam kciuki za ciąg dalszy

 

Mikita :) Śniadanie ważna rzecz !!!! Ja mam wrażenie, że jestem coraz mniejsza :) Ale nie dadzą mi rady :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer jak to mówią jak początek pod górkę to potem z górki... i tego należy się trzymać... spotkanko jakieś w ferie? :roll:

 

Sulwuniu, w ferie jestem w Zakopcu :) To może tam ? Chyba musze ruszyć tyłek z Warszawy i pojeździć trochę po kraju - to może będzie okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie cos sie ruszy i tyko to pozwolenie zebys do raczek zlapala :wink:

 

Jajcuś, Maleńki, dawno Cię nie było :) Mam nadzieję, że u Ciebie i Twojej rodzinki wszystko OK :):):):)

A dzieki kwiatuszku umnie wszystko OK, a bylem tu zawsze tylko cichutko w kąciku siedzialem i obserwowalem twoje zmagania z urzedasami :wink:

 

Ujawnij sie czasem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, przyznam sie, ze jak czytam o Twoich potyczkach z urzędasami i o całej tej drodze pod górę to wierzę że już bedzie lepiej bo gorzej chyba nie powinno. No i mnie podnosi mnie na duchu, ze inni mają gorzej.

 

Trzymam kciuki oby wszystko to sie już ruszyło.

 

Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczeście :):):):) Ale tak to jest - i ja rozumiem :)

Dzięki - trzymaj kciuki koniecznie :) To pomaga - sprawdziłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, przyznam sie, ze jak czytam o Twoich potyczkach z urzędasami i o całej tej drodze pod górę to wierzę że już bedzie lepiej bo gorzej chyba nie powinno. No i mnie podnosi mnie na duchu, ze inni mają gorzej.

 

Trzymam kciuki oby wszystko to sie już ruszyło.

 

Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczeście :):):):) Ale tak to jest - i ja rozumiem :)

Dzięki - trzymaj kciuki koniecznie :) To pomaga - sprawdziłam :)

 

Nefer, w zyciu!!! Ale po przeczytaniu Twego dziennika nie jestem juz tak przerażona.

No i spisałam sobie wszystko o Paryżu :p A nóż-widelec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, przyznam sie, ze jak czytam o Twoich potyczkach z urzędasami i o całej tej drodze pod górę to wierzę że już bedzie lepiej bo gorzej chyba nie powinno. No i mnie podnosi mnie na duchu, ze inni mają gorzej.

 

Trzymam kciuki oby wszystko to sie już ruszyło.

 

Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczeście :):):):) Ale tak to jest - i ja rozumiem :)

Dzięki - trzymaj kciuki koniecznie :) To pomaga - sprawdziłam :)

 

Nefer, w zyciu!!! Ale po przeczytaniu Twego dziennika nie jestem juz tak przerażona.

No i spisałam sobie wszystko o Paryżu :p A nóż-widelec...

 

Ooooo Paryż polecam - nawet tylko na 5 dni :):) Koniecznie !

A mnie też pocieszały dzienniki - choć lepiej na mnie działają te, które "rosną w oczach" - wtedy widać , że ta cholerna budowa jest w ogóle możliwa do przejścia :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, najgorzej jest z rodzinką, moja osobista babcia (z drugiej strony odlotowa kobieta) podwyższyła mi czynsz o 100% a jak nie to chce mnie eksmitować - z dwójką dzieci :D Ja już mam architekta i warunki gazu i kanalizy więc na pohybel rodzinie i kupmy sobie kielnie

 

A z tym Downem to na powaznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...