Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, może cos wiecej o

Mam nowy pomysł : prefabrykowana więźba dachow.

zaintrygowałaś mnie tym nowym pomysłem :D

 

Ano rozglądam sie w temacie.

W przyszłym tygodniu porozsyłam zapytania o wycenę.

Robią, przywożą gotowe elementy, montują i gotowe.

To mi sie chyba podoba.. koleżanka tak zrobiła i mnie namawia : pieniądze niewiele większe a gotrowe w try miga :):) Obaczym jakie to pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Nefer ja nie jestem fatalistą, co to to nie ale mój chłop doszedł do wniosku, że jak zmienisz tytuł swojego dziennika to na pewno zaczniesz budować chałupkę.I tyle Może czas na wiosenne zmiany............................

Dziennik domu Nefer który jest?

 

Tosinku,

Obiecałam sobie, że zmienię tytuł jak będę mieć pozwolenie na budowę :):) Ale może to faktycznie jakies fatum ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer od kilku miesięcy jesteś dla mnie guru Baba Budowiczy nr. 1 a tu co włąśnie podpisałam umowę z moimi majstrami. Może Ci założę sama ten dziennik???

 

Tosinku :):) Mnie już piersi opadły, ale zbieram siły do kolejnego ataku - obiecuję zmienić nazwę jak tylko na to zasłuży (dziennik) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę sobie poczytać a tu co widzę urlopik od 30 stycznia... hmmm a gdzieś czytałem, że jak się wejdzie na ścieżkę inwestora to urlopy żegnajcie.... :lol:

I mimo że mam nadzieję, że masz udany ten urlopik i generalnie jakiś bardzo miłe sprawy absorbują Ciebie na tyle że nie możesz pisać to jednak zawołam: Ciąg dalszy poproszę!!!

 

Dooobra - ale especially for you :)

Obiecanki cacanki a wlóczykijowi jeden post.... 8)

A co do więźby to niestety nic mi nie wiadomo, poza tym, że sąsiadka taką sobie zafundowała - buduje (a właściwie już zbudowała) parterówkę. Z tego co widziałem, to przywieźli jej gotowe trójkąty które stawiał dźwig i od razu na dachu byli robotnicy którzy jakoś tą więźbę spinali by się nie powywracała. Myślę, że użyteczność takiej więźby jest największa przy nieskomplikowanym dachu czyli takim jak Twój. Trzeba tylko znaleźć firmę która to dobrze zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę sobie poczytać a tu co widzę urlopik od 30 stycznia... hmmm a gdzieś czytałem, że jak się wejdzie na ścieżkę inwestora to urlopy żegnajcie.... :lol:

I mimo że mam nadzieję, że masz udany ten urlopik i generalnie jakiś bardzo miłe sprawy absorbują Ciebie na tyle że nie możesz pisać to jednak zawołam: Ciąg dalszy poproszę!!!

 

Dooobra - ale especially for you :)

Obiecanki cacanki a wlóczykijowi jeden post.... 8)

A co do więźby to niestety nic mi nie wiadomo, poza tym, że sąsiadka taką sobie zafundowała - buduje (a właściwie już zbudowała) parterówkę. Z tego co widziałem, to przywieźli jej gotowe trójkąty które stawiał dźwig i od razu na dachu byli robotnicy którzy jakoś tą więźbę spinali by się nie powywracała. Myślę, że użyteczność takiej więźby jest największa przy nieskomplikowanym dachu czyli takim jak Twój. Trzeba tylko znaleźć firmę która to dobrze zrobi.

 

Dostałam polecony namiar :) Dzięki Włóczykiju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, po lekturze twoich komentarzy,mój luby tak cichutko zapytał,a pozwolenie już ma?? bo jakoś nie długo będzie 24 marca, a to już 8 tygodni, i tak się pytamy, z troski o sąsiadkę. Czy aby nie dostarczyć jakieś broni na tę panią :-?

 

Broni ? A nie - ja jej gardło przegryzę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer strasznie mi przykro, że nadal papierologia na tapecie - wiesz po tym wszystkim co przeszłaś jest mi Ciebie naprawdę żal...przecież wszystko ma swoje granice :evil: !! Ileż można?!... Wrogowi bym nie życzyła...

 

I tak to dzielnie znosisz :wink: :) .

 

Wiesz, jak czytam, że komuś coś się przeciąga o jakiś tydzień czy dwa, a nawet miesiąc i krzyczą na czym świat stoi, to mam ochotę odesłać ich do Twojego dziennika...

Wiem dla Ciebie to żadne pocieszenie - :oops: :( ...

 

Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci sił w walce o swoje miejsce na ziemi :wink: :D .

 

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.

Czas i tak upłynie.

 

Trzymaj się!

 

Pozdrowionka! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z Gminy - wypisuje decyzję odmowną na pozwolenie na budowę

 

że jak? :o :-?

 

Nefer, Ty jak już przejdziesz całą papierologię powinnaś ksiązke wydać!

:wink:

A jaką kasę natrzepiesz 8)

 

pozdrawiam

D.

 

Dawno stwierdziłam,że jakieś fatum.... a co tam - muszę iść dalej do przodu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...