Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Nefer strasznie mi przykro, że nadal papierologia na tapecie - wiesz po tym wszystkim co przeszłaś jest mi Ciebie naprawdę żal...przecież wszystko ma swoje granice :evil: !! Ileż można?!... Wrogowi bym nie życzyła...

 

I tak to dzielnie znosisz :wink: :) .

 

Wiesz, jak czytam, że komuś coś się przeciąga o jakiś tydzień czy dwa, a nawet miesiąc i krzyczą na czym świat stoi, to mam ochotę odesłać ich do Twojego dziennika...

Wiem dla Ciebie to żadne pocieszenie - :oops: :( ...

 

Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci sił w walce o swoje miejsce na ziemi :wink: :D .

 

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.

Czas i tak upłynie.

 

Trzymaj się!

 

Pozdrowionka! :D :D :D

 

Dzięki Monikach :) Będzie good - nie może być inaczej - wiesz, ja trochę nagrzeszyłam w życiu, więc teraz mam pokutę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer dawno nie zaglądałm do Ciebie..

Byłam pewna, że juz dachówke kładziesz na dachu, a tymczasem.... :roll: :-?

 

Trzymam kciuki , zebys juz w końcu zaczęła budowę domu, którego jeszcze nie ma :D

 

Gosiu, ja też czekam na tę dachówkę :):) Cholera mnie lekko bierze, ale chyba się zaczynam uodparniać :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z sąsiadką, która też zrobiła sobie więźbę prefabrykowaną i ją bardzo chwaliła. Dach ma podobny do Ciebie. Ta sąsiadka też zagląda do forum może uda mi się ją namówić by podzieliła się z Tobą swoimi wrażeniami na temat takiej więźby

 

Dzięki serdeczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio , nio ...zdolniacha ta pani :roll:

juz widze , jak u ciebie bedzie :o 8) :D

 

:):) Teraz robi mieszkanie mojej kumpelki. Jestem zaskoczona co można zrobić na 30 metrach :)

To był pokój z kuchnią, a będą 2 pokoje z aneksem kuchennym. Sypialnia będzie 2,80 x 2,20 - ale będzie i jeszcze się szafa zmieści ...:) Jest na szczeście z oknem. Jak zrobi - to będzie super :):) Pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wnęce powstał piękny "obraz" a właściwie mozika. Muszę poprosić o zdjęcie zakończonego dzieła.

balustrada jest szałowa ( i chyba u Forumowicza :):)) Bardzo mi się podoba - a to właśnie od A do Z projekt mojej J. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wnęce powstał piękny "obraz" a właściwie mozika. Muszę poprosić o zdjęcie zakończonego dzieła.

balustrada jest szałowa ( i chyba u Forumowicza :):)) Bardzo mi się podoba - a to właśnie od A do Z projekt mojej J. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, nadal czytam i podziwiam...

 

I uczę sie załatwiania spraw bo Twój sposób wydaje mi się skuteczny..

 

Co do pani projektant to niezła jest :D

 

Oj, nie wiem czy jestem dobrym nauczycielem :):) Pani J. jest cool :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

 

Zaczelam sledzic Twoj dziennik i zmagania z budowlanka :-) Wiadomo dlaczego 8) Pani Jola jest rzeczywiscie cool :D Konczymy tynki, potem wylewki i z kopyta wpadam w wykonczeniowke :D

 

Oj, fajnie, że tak jedziecie do przodu. Pani Jola jest super - i cieszę się, że Wam się spodobała. To specyficzna osoba, ale cudowny człowiek - ja poprostu się cieszę, że miałam okazję ją poznać :) A kwestie architektoniczne - też ważne, ale .... Lubię fajnych ludzi, szczególnie takich co kochają to co robią :):) no i oczywiście zazdroszczę jej talentu :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, nadal czytam i podziwiam...

 

I uczę sie załatwiania spraw bo Twój sposób wydaje mi się skuteczny..

 

Co do pani projektant to niezła jest :D

 

Oj, nie wiem czy jestem dobrym nauczycielem :):) Pani J. jest cool :)

 

Mój dotychczasowy sposób na urzędy to "sposób na głupią blondynkę", nawet włosy mam pod kolor. Ale już zaczyna mnie meczyć, więc szukam innego. I Twój wydaje mi się skuteczny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

 

Jeszcze raz dzieki za kontakt do Joli :D Jestesmy po poniedzialkowym wspolnym wloczeniu sie po sklepach ;) Teraz czekam na dokladne projekty kawalkow domu 8) Potem ostateczne uzgadnianie i zaczne szybko szukac materialow i je zamawiac :-)

Ja tez lubie pasjonatow swojej roboty :-) Sama jestem zakrecona na punkcie swojej i jak ognia unikam zblazowanych nudziarzy, ktorzy juz dawno weszli w faze zawodowej rutyny :-?

 

BTW bede Cie z przyjemnosci podgladac 8) i tu i w Twoim dzienniku. Ja swojego nie zakladalam ... bo jak tu tak od srodka zaczynac pisanine :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, nadal czytam i podziwiam...

 

I uczę sie załatwiania spraw bo Twój sposób wydaje mi się skuteczny..

 

Co do pani projektant to niezła jest :D

 

Oj, nie wiem czy jestem dobrym nauczycielem :):) Pani J. jest cool :)

 

Mój dotychczasowy sposób na urzędy to "sposób na głupią blondynkę", nawet włosy mam pod kolor. Ale już zaczyna mnie meczyć, więc szukam innego. I Twój wydaje mi się skuteczny..

 

No - próbować trzeba :):) Obawiam się, że metodę należy dostosować do przeciwnika - różnie to bywa :):) Łomatko , mam nadzieję, że nie kupiłaś broni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

 

Jeszcze raz dzieki za kontakt do Joli :D Jestesmy po poniedzialkowym wspolnym wloczeniu sie po sklepach ;) Teraz czekam na dokladne projekty kawalkow domu 8) Potem ostateczne uzgadnianie i zaczne szybko szukac materialow i je zamawiac :-)

Ja tez lubie pasjonatow swojej roboty :-) Sama jestem zakrecona na punkcie swojej i jak ognia unikam zblazowanych nudziarzy, ktorzy juz dawno weszli w faze zawodowej rutyny :-?

 

BTW bede Cie z przyjemnosci podgladac 8) i tu i w Twoim dzienniku. Ja swojego nie zakladalam ... bo jak tu tak od srodka zaczynac pisanine :lol:

 

Bursztynowy Wietrzyku - pisz mi tu natychmiast wszystko - raz !!!! Nie ważne czy od początku czy od końca. Wklej projekt, kilka fotek i od teraz pilnuj terminów wpisów - jak widziałaś mój dziennik poszedł na dziwki i ledwo go znalazłam :):) PPPPPrrrrroooooooossssszzzzzzzzzzzzęęęęęęęęęeeee :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynowy Wietrzyku - pisz mi tu natychmiast wszystko - raz !!!! Nie ważne czy od początku czy od końca. Wklej projekt, kilka fotek i od teraz pilnuj terminów wpisów - jak widziałaś mój dziennik poszedł na dziwki i ledwo go znalazłam :):) PPPPPrrrrroooooooossssszzzzzzzzzzzzęęęęęęęęęeeee :):)

 

No sprawa jest do przemyslenia :-) Przejde sie z pomyslem i moze cos sie z tego urodzi :-) Poki co mam kotlowanine w glowie i kipisz w portfelu :lol:

Na szczescie nad wszystkim panuje, budzetuje i mam uzasadniona nadzieje na pelen sukces, czyli sierpniowa przeprowadzke 8)

 

Nefer, wyznaczylas sobie "godzine zero" na zamieszkane? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...