Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie, ja wiedzialam, ze z Ciebie twarda i silna kobitka - spotykajac Cie tu i owdzie na Forum - ale teraz to naprawde widze, ze po prostu nie masz wyjscia, MUSISZ taka byc 8) Dobrze, ze juz po wszystkim, niech syn szybko wydobrzeje i wyjedz na ten ZASLUZONY odpoczynek, pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytalam , ze masz chorego w domu. :(

Jakos dasz rade , jak zwykle :wink:

Nie mam wyjścia - jak zwykle :):):) Skubaniec znowu ma 38 stopni gorączki. Chyba cały urlop szlag trafi...A tam - nastęnym razem będzie lepiej, nie ?

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Neferko!

Strasznie mi przykro z powodu syna :( ...mam nadzieję, że szybko wydobrzeje :) ...czego gorąco Wam życzę.

 

No i zniecierpliwością czekamy na POZWOLENIE :D :D :D ...

 

Muszę Ci powiedzieć, że jak ostatnio zajrzałam do Ciebie, to akurat byłaś chora i cholera pół godziny później rozłożyło mnie na maxa :o ... wylądowałam w szpitalu z 40 st. temperatury....Coś Ty w sobie miała???...że cholerka z Warszawy do Częstochowy doleciało???

A tak na poważnie to chyba z 6 lat nie chorowałam i myślałam, że się wykończę :x ...Współczuję włóczenia po szpitalach, dla mnie to koszmar :x ...

 

Trzymaj się mocno :D , a urlop nie zając :wink: :) ...wszystko będzie dobrze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytalam , ze masz chorego w domu. :(

Jakos dasz rade , jak zwykle :wink:

Nie mam wyjścia - jak zwykle :):):) Skubaniec znowu ma 38 stopni gorączki. Chyba cały urlop szlag trafi...A tam - nastęnym razem będzie lepiej, nie ?

:):)

 

JASNE, ŻE BĘDZIE LEPIEJ. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest duży sukces (mój)

Dziś po raz pierwszy zrobiłam mu zastrzyk w brzuch BEZBOLESNY !!!!!!!

 

 

HURRAAAAA !!!!!!!!!!

 

Szkoda, ze dopiero za piątym razem :oops: , ale czeka nas jeszcze co najmniej 30 :):)

 

KUźwa ja się znam na badaniach rynku a nie na zastrzykach podskórnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest duży sukces (mój)

Dziś po raz pierwszy zrobiłam mu zastrzyk w brzuch BEZBOLESNY !!!!!!!

 

 

HURRAAAAA !!!!!!!!!!

 

Szkoda, ze dopiero za piątym razem :oops: , ale czeka nas jeszcze co najmniej 30 :):)

 

KUźwa ja się znam na badaniach rynku a nie na zastrzykach podskórnych...

 

E tam, jeszcze trochę, a siostra rrmi uczyć się będzie tego od Ciebie... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Nefer

I Jak tam z ekipą kogo masz i z czego budujesz ??:)

Ja też czekam na Pozwolenie na budowe , projekt jednak przeprojektowałam z fundamentów stand.na płytę nawet jak by z Isomaxem mi nie wyszło / to płyta jest na moje warunki i tak dobra ...zresztą nie wyobrażam sobie jakoś innej technologii już od tej pasywnej , nie chce gazu w domu itd.

 

Co do Twoich perypetii to życzę wyrwałości i zdrowia ;)

Ja zostałam sama i musze zabrac sie za dalsze działania , zrobic wjazd na działce ( szukam jakieś bramy używanej może ktoś zna miejsce ) i szukam jakiegos dobrego a nie taniego pana od założenia prowizorki energetycznej na budowe. Może komuś został jakiś słup ??

Tymczasem pozdrawiam ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest duży sukces (mój)

Dziś po raz pierwszy zrobiłam mu zastrzyk w brzuch BEZBOLESNY !!!!!!!

 

 

HURRAAAAA !!!!!!!!!!

 

Szkoda, ze dopiero za piątym razem :oops: , ale czeka nas jeszcze co najmniej 30 :):)

 

KUźwa ja się znam na badaniach rynku a nie na zastrzykach podskórnych...

 

E tam, jeszcze trochę, a siostra rrmi uczyć się będzie tego od Ciebie... :lol: :lol: :lol:

 

 

Łapiemy fałd skóry ( nie na środku brzucha i nie na samym boku - najlepiej pomiędzy)

Od góry ( w ten "garb) wbijamy igłę (prostopadle do fałdu)

Złota zasada : igłę wbiajmy powoli, płyn wstrzykujemy dość szybko.

Nie odwrotnie - bo boli.

 

Mój mąż po operacjach sam sobie robił i wbijał się z "wykopem" ale on jest gruboskórny :):):) Nie polecam na dzieciach i osobach delikatniejszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, ja w sobotę też się połamałam, nici z moich wakacji, bu może się do was przeniosę? We trójkę będzie rażniej, a swoich wyślę na wakacje

 

 

TOSINKU !!!!!!!! No co TY !!! DZieciaku, co sobie zrobiłaś ? No wiesz co... brak słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Nefer

I Jak tam z ekipą kogo masz i z czego budujesz ??:)

Ja też czekam na Pozwolenie na budowe , projekt jednak przeprojektowałam z fundamentów stand.na płytę nawet jak by z Isomaxem mi nie wyszło / to płyta jest na moje warunki i tak dobra ...zresztą nie wyobrażam sobie jakoś innej technologii już od tej pasywnej , nie chce gazu w domu itd.

 

Co do Twoich perypetii to życzę wyrwałości i zdrowia ;)

Ja zostałam sama i musze zabrac sie za dalsze działania , zrobic wjazd na działce ( szukam jakieś bramy używanej może ktoś zna miejsce ) i szukam jakiegos dobrego a nie taniego pana od założenia prowizorki energetycznej na budowe. Może komuś został jakiś słup ??

Tymczasem pozdrawiam ;0

 

Cześć Joasiu,

Zaglądam do Twojego dziennika. W kwestii gruzu to będzie - ale na początku września dopiero - w razie czego służę uprzejmię :):)

Do mnie jakoś też przemawia płyta fundamentowa. Może dlatego,że mnie nastraszyli, ze u mnie to woda wysoko i diabli wiedzą co jeszcze.

Ale zrobił badania gruntu i nie ma takiej potrzeby. Chyba dom wtedy jakoś "równiej" osiada - jakoś tak stabilniej to wygląda ...

A dlaczego ma nie wyjśc z Isoamxem ? Ja myślę, że to po prostu technologia nie na mój dom. Chyba jest za dużo i tyle. Ale pomysł uważam nadal za fajny.

Gdybym budowała 120 mkw to pewnie weszłabym dla samego doświadczenia :):)

Chyba zostanę przy jednym forumowiczu w kwestii ekipy :) Póki co luz - ruki swobodnyje jak u Ciebie - czekam na PnB.

W kwestii słupa to dopiero coś było w ogłoszeniach. Wysłałam na priva ( też będę potrzebować) ale nic nie wróciło... Jakby co dam znać. Najwyżej sobie wyrzźbimy, nie :):)?

Dzięki za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

trzymam kciuki za te bezbolesne zastrzyki ! :wink: Trzymaj się cieplutko !

 

P.S. Też mam chorego w domu , a raczej "niedysponowanego" , bo nie wiadomo jak tą przypadłość nazwać , bo dotyczy ... psa 8) :roll:

Dzięki Kochana...

a pies też cżłowiek ... kurcze, tylko nie powie o co chodzi.... :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiedziałam, że dobra w tym będziesz. :D

Tosia, bardzo mi przykro, życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. :(

 

Oby to PnB jak naszybciej - trzymam kciuki.

 

Bo ja jestem dobra niesłychanie ( i bardzo skromna)

tylko ile mnie to zdrowia kosztuje boshheeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...