Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidzia!

Ale czad!

No to mam już światełko w tunelu. Ostatnie tygodnie przesiedziałam żałująć, że źle zrobiłam wybierając ciemne okna :/

Powiedz jaki to kolor (okien)? Jaki kolor elewacji (pewnie gdzieś przeoczyłam) i jaka podbitka?

 

Mnie się pomysł z wąskim tarasem podoba, ale ta rabatka o której pisze Mario chyba by fajniej wyglądała. Tyle że mniej praktyczna

 

No ślicznie to wyszło!

Naprawdę :)

Monia, okna orzechowe obustronnie, kolor elewacji, to Africa 1 z Ceresitu, a podbitka drewniana, malowana Duluxem kolor wenge, ale kolorem przypomina moje orzechowe okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancko wyszło, a pomysł męża podoba mi się i praktyczny będzie ")

Wg mnie i tak i tak będzie fajnie -) ;)

 

Lidziu wszystko zależy jaki efekt chcesz osiągnąć.

Chociaż jak dłużej się nad tym zastanawiam, to chyba wolałabym pomiędzy tymi tarasami zrobić jakąś ładną rabatę i wpleść trochę zieleni... :rolleyes:

popieram małza Twego.

coś w tym stylu miałam robić u siebie, ale potem coś tam się pozmieniało( za chinskiego boga nei pamiętam co)i nie mam...

bedzie super!!!

Lidzia, ślicznie dobrane kolory podłóg. Wspaniale barierki i elegancka elewacja. Daj namiary na ten marmolit, może i mi się przyda taki ciemny.

Czesc Irma, własnie myślałam o Tobie gdzie się podziewasz:)Stęsknilam się

Elewacja śliczna :)

Ja jestem za opcją męża. Wydaje mi się, że będzie tak wygodnie.

dzięki dziewczyny za opinie. Coraz bardziej przekonuję się do wersji M, bo wydaje mi się, że będzie fajnie to wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też podoba się pomysł Twojego męża - sama żałuję, że nie pociągnęliśmy tarasu pod jadalnię i zamiast okna zwykłego powinniśmy dać drzwi tarasowe

Lidziu super taki taras wkoło domku popieram Twojego męża:)

chyba się do niego przekonałam.

 

No pięknie Teraz D na 100% się nie oprze tym kolorom - żółty tiaaaaa

Cieszę się bardzo, że się podoba :D To kiedy wpadacie obejrzeć odpływy liniowe ;)

 

A ja zazdroszcze "tarasu sniadaniowego". :D

jak się zrobi, to serdecznie zapraszam na śniadanko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, okna orzechowe obustronnie, kolor elewacji, to Africa 1 z Ceresitu, a podbitka drewniana, malowana Duluxem kolor wenge, ale kolorem przypomina moje orzechowe okna.

 

Dzięki :)

Pokazałam mężowi. Spodobało mu się bardzo :)

Skąd brałaś podbitkę?

My cały czas nie mamy koncepcji. Nie wiemy nawet czy brać pcv czy drewno :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Pokazałam mężowi. Spodobało mu się bardzo :)

Skąd brałaś podbitkę?

My cały czas nie mamy koncepcji. Nie wiemy nawet czy brać pcv czy drewno :rolleyes:

musiałabym gdzieś w moich fakturach odnaleźć namiary, ale bardzo ich polecam, bo drewno naprawdę super jakości. Jakbyś chciała drewnianą podbitkę w kolorze wenge, to mam trochę dech do oddania, bo mi zostały pomalowane i nie mam co z nimi zrobić.

 

Osobiście nie wybrałabym nigdy pcv na podbitkę, bo najzwyczajniej mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście nie wybrałabym nigdy pcv na podbitkę, bo najzwyczajniej mi się nie podoba.

 

No właśnie :(

Jak mąż wspomniał kieeedyś kieeedyś o pcv to pamiętam jak wybuchłam (zresztą jak wczoraj, przedwczoraj i dziś, coraz częściej wybucham :oops:).

Te wywietrzniki są takie ... ehhh

Jeśli mogłabyś to proszę sprawdź te namiary, i jakbyś mi mogła powiedzieć ile to w ogóle kosztuje (poproszę priv)

No i dzięki za propozycję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie się nie bardzo podoba plastikowa podbitka... Ale... maż powiedział, że za skarby świata nie będzie tego konserwował... A u mnie chyba dobrze ponad 100 metrów bieżących jest.... więc nie wiem czy nie ulegnę....

 

Dziewczyny jaki oprócz frontlajnu jest dobry preparat na kleszcze? Inka wczoraj miała dwa, + jeden co się nie wbił... u nas las wokoło i ciekawe ile dzisiaj przyniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...