Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

schody super, naprawdę

I jakby ktoś z glową je robił...:popcorn: bo tak ładnie wyglądają...a już mysłałam ze fachowcy wyginęli...;)

pieknie wyszly schody, a co najwazniejsze szybko.

dzięki dziewczyny :D mi się też bardzo podobają

panowie są naprawdę porządni i godni polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :) przydreptałam od Pasiuli rozejrzeć się co u Ciebie :) pięknasty ten kolorek, jak patrzę na moje... to daliśmy ciała z tym wykonawcą :roll: trzy razy nam wymieniali i dalej nie są takie jak powinny, w dodatku jeden schodek się rusza :-(

Mirka, witaj u mnie i zaglądaj częściej :D

szkoda, że nie jesteś zadowolona ze swoich schodów :( A ruszający się schodek panowie powinni naprawić - ja bym nie odpuściła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu minie rok jak schody były robione, tak to jest jak człowiek nie może dopilnować wszystkiego, ale nie ma tego złego :) pewnie, że będziemy reklamować, eh ! nie lubię się szargać z ludźmi. Jest jeszcze parę rzeczy do poprawki, ale ogólnie jestem zadowolona z robocizny. Teraz jestem w trakcie urządzania ogrodu :) przyjemniejsza sprawa, no... poza komarami :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu minie rok jak schody były robione, tak to jest jak człowiek nie może dopilnować wszystkiego, ale nie ma tego złego :) pewnie, że będziemy reklamować, eh ! nie lubię się szargać z ludźmi. Jest jeszcze parę rzeczy do poprawki, ale ogólnie jestem zadowolona z robocizny. Teraz jestem w trakcie urządzania ogrodu :) przyjemniejsza sprawa, no... poza komarami :roll: :D

a czy gdzieś można obejrzeć zdjęcia twojego domku ?

 

ogród, taaaa ..... kiedy ja się swojego doczekam :bash: zanim w ogóle o nim pomyślę, to muszę najpierw zrobić drenaż z rynien, a potem system nawadniający, więc może jak we wrześniu zasieję trawę, to będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...