Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

Elena, cieszę się, że się podoba :D Co prawda do efektu końcowego jeszcze daleko.

 

Dopiero teraz na zdjęciu zobaczyłam, że te szafki w wysokiej zabudowie nie są w jednej linii, ale tak już musi zostać, a aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Może zupełnie to inaczej będzie wyglądać jak już staną wszystkie sprzęty i ta niezbieżność uchwytów nie będzie tak się rzucała w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena, cieszę się, że się podoba :D Co prawda do efektu końcowego jeszcze daleko.

 

Dopiero teraz na zdjęciu zobaczyłam, że te szafki w wysokiej zabudowie nie są w jednej linii, ale tak już musi zostać, a aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Może zupełnie to inaczej będzie wyglądać jak już staną wszystkie sprzęty i ta niezbieżność uchwytów nie będzie tak się rzucała w oczy

 

musiałam coś wytknąć, żebyś nie myślała, że tylko słodzę ;)

 

a swoją drogą ta opaska wysokiej zabudowy jakby oddziela tą część od reszty, więc można założyć, że taki był zamysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarb rzeczywiście niesamowity :D

a palisander jest zarąbisty, tylko będę musiała się uzbroić w dobrą ściereczkę, bo wszystkie szafki są na wysoki połysk :lol2

 

ja z lenistwa (znowu!) dolne szafki zrobiłam w macie :) no ale dwie czarne na wysoki połysk, okap i czarne szkło na ścianie to od czasu do czasu niestety trzeba wypucować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałam coś wytknąć, żebyś nie myślała, że tylko słodzę ;)

 

a swoją drogą ta opaska wysokiej zabudowy jakby oddziela tą część od reszty, więc można założyć, że taki był zamysł

wytykajcie, wytykajcie ;)

 

czyli na razie 3:0 na rzecz palisandrowych cokołów

 

muszę się zastanowić do dać nad blatem po lewej stronie. Chciałam szkło, ale przez ten pieprz...ny łuk nie da się :evil: Pluję sobie w brodę, że na etapie fundamentów nie posłuchałam moich murarzy, którzy mówili mi, że ten łuk przysporzy mi kłopotów. Fajnie wygląda, ale zagospodarować go - masakra :bash:

 

najchętniej położyłabym na ścianie mozaikę z granitu, ale nigdzie nie mogłam takiej dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uchwyty na różnych wysokościach też mi się rzuciły w oczy tak więc głosuję za palisandrowymi cokołami przy ściance ... zdecydowanie oddzieli to tę część od reszty i faktycznie będzie wrażenie że taki był zamysł ;).

 

Ale ogólnie ślicznie wyszło. Jakie masz wymiary kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uchwyty na różnych wysokościach też mi się rzuciły w oczy tak więc głosuję za palisandrowymi cokołami przy ściance ... zdecydowanie oddzieli to tę część od reszty i faktycznie będzie wrażenie że taki był zamysł ;).

 

Ale ogólnie ślicznie wyszło. Jakie masz wymiary kuchni?

dziękuję bardzo :D

 

4:0 dla palisandru

 

wymiary kuchni to: 444x370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:

dlatego, że :

- po pewnym czasie zmienia kolor,

- trzeba je co jakiś czas konserwować,

- na naszym domu taka konserwacja wymagałaby dużej akrobacji i pewnie wynajmowania kogoś, aby to zrobił - szczególnie na wysokości 1 piętra - nie chciało mi się w to bawić,

- wystarczy mi to, że będę musiała konserwować (olejować) taras drewniany

 

No właśnie... ale mój M się nie chce zgodzić (i pewnie ma rację), bo dom bardzo straci na urodzie.... a on raczej estetą jest niż człowiekiem praktycznym. Drewniany tarasik... mniam mniam dla stópek - też planuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

A dziękuję, będę zaglądać, a to taki dynamiczny wątek :-)

Budowa rozpoczęta, na razie stan zero. Cały czas przymierzam się do dziennika i teraz to już mi tylko odwagi brakuje

to ja cię kopię w doopkę, aby zachęcić do dziennika :D

 

fajnie potem wrócić do tego co się napisało i jak się przeżywało kolejne etapy budowy, bądź problemy.

 

No już, do roboty, raz, dwa, trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...