Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta, czy ja wiem, czy są śliskie. Nie wydaje mi się, chociaż raz się w jednych klapkach poślizgnęłam na tarasie. Chyba coś znowu majstrują przy forum, bo nie można cytować poprzednich postów http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rant.gif A z rzeczy domowych, to zamówiłam wczoraj drzwi do prysznica w naszej łazience. Przyjdą w przyszłym tygodniu i wtedy okaże się, czy mój mąż zostanie bohaterem w domu :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, czy ja wiem, czy są śliskie. Nie wydaje mi się, chociaż raz się w jednych klapkach poślizgnęłam na tarasie. Chyba coś znowu majstrują przy forum, bo nie można cytować poprzednich postów :mad: A z rzeczy domowych, to zamówiłam wczoraj drzwi do prysznica w naszej łazience. Przyjdą w przyszłym tygodniu i wtedy okaże się, czy mój mąż zostanie bohaterem w domu :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

Ja też zapytam o tynk,ale na Twoim domku.

Wczytałam się w komentarze i kolor to Africa1.

Właśnie dobieram nerwowo tynk,ale próbki to jedno,a tynk na elewacji to drugie.A jeszcze trzecie to odczucie koloru tego samego tynku przy różnych kolorach stolarki.Czy Africa 1 to kolor zimny?Tak mi się wydaje na próbkach,ale po obejrzeniu Twojej elewacji mam wrażenie że jest cieplutki :)

Jaki jest naprawdę?

Nie mogę sobie pozwolić na ciepły odcień,ponieważ dach i stolarka to antracyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

Ja też zapytam o tynk,ale na Twoim domku.

Wczytałam się w komentarze i kolor to Africa1.

Właśnie dobieram nerwowo tynk,ale próbki to jedno,a tynk na elewacji to drugie.A jeszcze trzecie to odczucie koloru tego samego tynku przy różnych kolorach stolarki.Czy Africa 1 to kolor zimny?Tak mi się wydaje na próbkach,ale po obejrzeniu Twojej elewacji mam wrażenie że jest cieplutki :)

Jaki jest naprawdę?

Nie mogę sobie pozwolić na ciepły odcień,ponieważ dach i stolarka to antracyt.

Africa 1 to raczej ciepły odcień, więc jeśli potrzebujesz zimnego, to raczej powinnaś poszukać innego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego za oknem. :rolleyes:

 

no przecież nie powiem mu, żeby przemalował, chociaż nie miałabym nic przeciwko :lol2:

ten dom to jedna wielka fuszerka i cięgle coś im się z nim dzieje, jak nie podsufitka, która ciągle odpada, to rozwalające się rynny i zacieki na tynku, wrrrr. Poza tym, w garażu mają skład karmy dla zwierząt (bo prowadzą sklep zoologiczny) i zamiast zamontować sobie jakieś najtańsze rolety w oknach garażowych, to zasłonili je kartonami po karmie :evil: wygląda to ohydnie i na wiosnę będę musiała tam zasadzić jakieś drzewka, które mi to zasłonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież nie powiem mu, żeby przemalował, chociaż nie miałabym nic przeciwko :lol2:

ten dom to jedna wielka fuszerka i cięgle coś im się z nim dzieje, jak nie podsufitka, która ciągle odpada, to rozwalające się rynny i zacieki na tynku, wrrrr. Poza tym, w garażu mają skład karmy dla zwierząt (bo prowadzą sklep zoologiczny) i zamiast zamontować sobie jakieś najtańsze rolety w oknach garażowych, to zasłonili je kartonami po karmie :evil: wygląda to ohydnie i na wiosnę będę musiała tam zasadzić jakieś drzewka, które mi to zasłonią

 

Haaaa, mialam nosa, ze do pelni szczescia buldozer potrzebny. ;) No coz, zrobi sie imprezke i... przemalujemy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień upłynął mi dzisiaj na malowaniu ogrodzenia (Wynajęty dzielnie szlifował szlifierką) na razie udało nam się ogarnąć 1/4 :(. Na razie nałożyliśmy na oczyszczone z rdzy ogrodzenie jedną warstwę farby podkładowej. W tygodniu będę musiała położyć 2 warstwę i wtedy będzie można pomalować czarną farbą docelową.

 

Śmiesznie to teraz wygląda, bo 1/4 ogrodzenia jest w kolorze jasnym szarym, a reszta czarna :lol2:

 

Jutro za to jedziemy na 45 lecie małżeństwa moich rodziców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci współczuję, rece Cie nie bolą ????? Bo mnie po malowaniu tarasu okropnie :yes:

 

ręce na razie nie bolą, ale zobaczymy jak będzie jutro

 

Lidka gratulacje dla Rodziców, 45 lat to szmata czasu :) Jak oni ze soba tak długo wytrzymali:lol2:

 

od co najmniej 30 lat notorycznie się rozwodzą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...