Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I to się nazywa dobre ustawienie.... :D :D parka za jednym zamachem... tak jak u Izy...współczuję tylko tych początkowych lat....dwoje na raz.... :roll: :roll: :roll:

I dziękuję za gratulację ponownego doswiadczenia w niedalekiej przyszłości bycia babcią po raz drugi...pewnie będzie tak samo ale......inaczej.... :wink: :wink: :wink: bo to pierwsze doswiadczenie jest najważniejsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wykusz można dobudować.

Zrobił to już jeden forumowicz, poszukaj, na tym forum znajdziesz nawet zdjęcia granata z wykuszem

 

Może zademonstruje naszego granacika z wykuszem z tyłu. Pozdrawiam wszystkich.

 

Na początku pokażę jak wygląda z przodu.

http://images26.fotosik.pl/288/3313f07988a6ea2a.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/23/3b0a61ef24b34737.jpg

 

A teraz ten wykusz :D

http://images32.fotosik.pl/387/fda1e8fd31e84ad5.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/23/3d6a09f823da5b81.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fato,no, no długo nic nie pisałeś ale za to teraz nam pokazałeś.... :o :o :o

Jestem pod wrażeniem, bo Ty tez juz jesteś dalej ode mnie - pewnie -

Pokaż nam jeszcze środek, co tam nowego wymyśliłeś. Na zewnątrz ok, kolorek bardzo fajny. A te niepełne opaski, to 2cm styro czy może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , podziwiam te Wasze GRANATY, co jeden to ładniejszy. Gratuluję każdy robi wrażenie - a my w poniedziałek podpisujemy umowę z bankiem i na dniach będziemy umawiać się z notariuszem - nareszcie bedziemy mieli działkę.. Wielu z Was dobiega do końca przygody z GRANATEM, my jesteśmy dopiero na samym poczatku. :cry:

CZEKAM NA WIĘCEJ ZDJĄĆ :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłosników domu GRANAT. Zdecydowałam sie na ten projekt, ale do podjecia ostatecznej decyzji potrzebne mi sa jeszcze wskazówki i porady doświadczonych juz w ,,bojach'' forumowiczów. Zwracam sie do tych którzy budują lub mieszkaja już w tym domu o wskazówki na temat ewentualnych błędów w projekcie pojawiających się np. dopiero na etapie budowy, o porady dotyczące rozkładu pomieszczeń i ewentualnych zmian, majacych na celu poprawę jakości życia. Jestem typowym wzrokowcem, więc byłabym wdzięczna za zdjęcia z realizacji budowy, a przede wszystkim o ile to jest możliwe - o zdjecia wnętrz. Obejrzenie tego domu od wewnatrz, pozwoli mi postawic przysłowiowa kropke nad ,,I". Bardzo , bardzo proszę o pomoc. gonia31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo u nas jak się uda to w przyszłym tygodniu będziemy się starać o pozwolenie na budowę ,bo oprócz energetyki która ma przysłać papiery o możliwości podłączenia prądu na naszą działkę wszystko jest ok.

w poniedziałek jedziemy do gminy aby ustalić położenie domku na naszej 80 arowej " posiadłości :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fato,no, no długo nic nie pisałeś ale za to teraz nam pokazałeś.... :o :o :o

Jestem pod wrażeniem, bo Ty tez juz jesteś dalej ode mnie - pewnie -

Pokaż nam jeszcze środek, co tam nowego wymyśliłeś. Na zewnątrz ok, kolorek bardzo fajny. A te niepełne opaski, to 2cm styro czy może coś innego?

 

Witam i cieszę się że Ci się podoba a jeśli chodzi o środek to pokaże za tydzień łazienkę na parterku bo dopiero wtedy zostanie ukończona. Na resztę jeszcze troszkę trzeba poczekać ale wszystko idzie pełną parą. Pozdrawiam wszystkich Granatowiczów!!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystki po długiej przerwie, z braku czasu i dostępu do netu nie było nas tutaj dłużej. Na początęk w ramach przeprosin :D, wklejamy kilka zdjęć z budowy:

http://images29.fotosik.pl/288/03c46d09f1e494d1.jpg

 

http://images47.fotosik.pl/23/497463bed872ed96.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/23/26d7810ef4d3f993.jpg

 

http://images36.fotosik.pl/23/c3cd8328daa19f5e.jpg

 

Już niedługo kolejne zdjęcia z wnętrza. Pozdro dla wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne domki naprawde cudowne a Asi i Darka śliczny ja tez mam fioła na puncie okraglego okienka i te szersze dzwi wygladaja rewelacyjnie!!!!

Pytanie do Asi@Darka czy zmienialiście cos w wygladzie zewnetrznym czy jest tak jak w projekcie chodzi mi o gł o balkonik i wykscie czy jest troszke wieksze niz na projecie ja odnosze takie wrazenie no i wyglada to rewelacyjnie i te dobrane kolorki naprawde tylko pozazdrościć. Mam nadzieje ze bede miala okazje ogladnac fotki ze srodka. Pozdrowionka[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Projekt Granat był tylko inspiracją do tworzenia naszego projektu. Balkony mamy szerokie, ale mogły byc jeszcze szersze. Co do koloru elewacji to wynik dłuuuuuuuuuuuuugotrwałych poszukiwań, ale nam sie efekt końcowy podoba. :D Zdjęcia z wnętrz w niedalekiej przyszłosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp, napisz proszę jaką masz szerokość drzwi wejściowych z naświetlem. Z tego co widzę drzwi znajdują się idealnie po środku pod balkonikiem. Ja "zachorowałam" na drzwi z dwoma naświetlami, których szerokość wynosi 152cm i niestety będę musiała z czegoś zrezygnować, bo o takiej szerokości to one nie wyjdą centralnie po środku pod balkonem. Trochę przypóźnawo obudziłam się z tymi naświetlami, ale trudno, jeszcze to przemyślę. Dziewczyny czy w tym naszym małym wiatrołapie decydujecie się na drzwi otwierane do wewnątrz. My chcieliśmy żeby drzwi otwierały się na zewnątrz, ale zdecydujemy się prawdopodobnie na taki model drzwi który ma tak zwaną koronę i bez naświetli drzwi nie otworzą się na zewnątrz bez uszczerbku dla nich. Dlatego rozważam jeszcze co tu zrobić w tym temacie, tym bardziej,że u nas drzwi do wewnątrz musiałyby się otwierać na ścianę na której w projekcie jest szafa. Jak to jest u Was kobietki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Granatowiczów.

Ja z moją małżonką jestem na etapie adaptacji, do połowy listopada mamy mieć wszystko od architekta. Mieliśmy sporo zmian, które chciałbym opisać i czekam na komentarze. Więc zaczynam

1-rwsza zmiana, z której wielu właścicieli Granatu nie będzie zadowolonych to rezygnuje z okrągłego okienka w spiżarce.

2- z tyłu za łazienką na dole w miejscu kotłowni robie saunę a ten kawałek, co zabrałem na saunę oddaję kosztem pokoiku na dole, tzn. zmniejszam go i powstaną mi trzy pomieszczenie, czyli na jednej ścianie będę miał troje drzwi. Do łazienki i sauny, do kotłowni i garażu, no i do pokoiku, bo będzie on mniejszy.

3-schody będą w drugą stronę, bo pod nimi będzie wejście do łazienki i sauny.

4- robię jedne, ale szersze drzwi na balkon na górze

5- Siłą rzeczy przesuwam z łazienki na górze komin na stronę pokoju a na tej ścianie, co był komin robimy dwie umywalki.

6- dach nad garażem podnosimy o dwa lub trzy pustaki, tak żeby zagospodarować całą powierzchnie nad garażem, dwa wejścia do garderoby z łazienki i pokoju.

I to by było na tyle zmian, może troszkę zawile, ale Granatowicze będą wiedzieć, o co mi chodzi.

Mam jeszcze kolejny dylemat i pytanie czy ktoś porównywał różnicę cenową:

1- fundamenty lane a z bloczka betonowego

2- ytongiem a pustakiem

3- blachodachówką a dachówką

Dzięki i pozdrawiam wszystkich Granatowiczów.

:roll: :D :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...