Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kasiula swietna fotka :) od razu bylo widac komu kibicowaloscie :D

 

a ja w koncu moge sie pochwalic schodami...... ciagnelo sie jak flaki z olejem, ale w koncu DONE !!! jesli ktos szuka stolarza w wielkopolsce to moge polecic mojego, ale tylko dla osob ze stalowymi nerwami i takich ktorym nie bardzo zalezy na czasie - robota bardzo dobra, dokladna i czysta, a przy tym cena baaardzo mila oku :)

 

a to kilka fotek:

lekko przeswietlone, bo chyba zepsulam aparat :(

http://images42.fotosik.pl/33/1896992cd8294b23med.jpg

 

reszta juz w miare dobre :)

http://images42.fotosik.pl/33/cdccc4e72ab39d31med.jpg

 

http://images32.fotosik.pl/404/732a60bfabb060d6med.jpg

 

i bramka na gorze dla malego :)

http://images40.fotosik.pl/33/fc770108d7149af5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze schody to drewno bukowe bejcowane na kolor orzech .... co ciekawe - na ten sam kolor mamy bejcowane drzwi.... tylko ze drzwi sa sosnowe i stad troszke sie od schodow roznia.

 

schody sa bardzo wygodne :) nie pamietam juz czy w projekcie jest projekt schodow, czy to wynika raczej z wymiarow klatki schodowej, ale do tego domku "robi sie" 7 schodow zabiegowych.... my mamy 5 - przez co sa wieksze (to dla ludzi o wiekszych stopach :D :wink: ) i wystarczajaco wygodne jesli chodzi o wysokosc kazdego stopnia....

bardzo chcielismy 4 zabiegowki, ale odradzono nam wlasnie ze wzgledu na wysokosc stopni.... byloby juz niewygodnie... no chyba ze ktos poszerzal domek lub nie przeszkadza mu, zeby schody wychodzily bardziej w korytarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga z namiarem nie ma sprawy - moge dac na priva :D, ale potem zdradz mi jak uda ci sie go przekonac, zeby przyjezdzal na pomiary i zakladanie schodow az do Wawy :lol: :wink: :roll:

 

iza schody sa super wygodne nawet dla dzieciaczkow (no przynajmniej moj maly juz sobie calkiem niezle radzi - zwlaszcza w gore :D )

kolor?? no coz - my bardzo lubimy ciemne drewno, ale jest 1 minus...... kurz widac jak jasna ch..era... wiec jak na razie - zamiatanie co drugi dzien (codziennie nie mam sily :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misha twoje schody są po prostu rewelacyjne...kolor cudny :):p ja właśnie taki bym chciała w swoim granaciku... podobaja mi się takie pełne schody, ale ja nie mam wylewanych tylko będę miała drewniane...ale już mam upatrzone pełne (bez prześwitów między stopniami) z metalowymi dodatkami...tylko zobaczymy jaką cenę mi zawoła fachowca, jeśli już znajdę odpowiedniego :D

Ja też uwielbiam ciemne drewno...drzwi mamy ciemne, okna też, na podłodze w salonie będą na pewno kafle-imitacja drewna-taka ciemna (mam już upatrzone) i drzwi wewnętrzne również będą ciemne...a do tego kuchnia koloru wenge...dlatego górne szafki zrobię kremowe...boję się,że będzie za ciemno, więc może będę musiała zdecydować się na jaśniejsze schody :x ale jak zrobimy nad klatką schodową okno dachowe to może rozjaśni się na korytarzy na tyle,że i ciemne schody będą pasować :lol: zobaczymy jak to będzie :p

na razie planuję, wiele kafli do łazienek i kuchni mam upatrzonych więc oby do wiosny...no może do lutego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGDA twoje schody sa tak bardziej oplywowo wykonczone :) tez ladne - chyba juz wczesniej kiedys chwalilam :D

a jaka masz wysokosc kazdego ze stopni?? ja tez chcialam 4 zabiegowe (chyba fato tak ma) o trzech nawet nie marzylam, za to mąż chcial nawet schody ze spocznikiem, ale to juz zupelnie odpadalo.....

mozesz jeszcze napisac w ktorym miejscu "koncza" ci sie schody na gorze i na dole, albo prosciej - ile masz stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz 15 stopni...... hmmmm.... ja mam 17.....

wychodzi na to ze albo masz:

1. stopnie ok 20cm wysokie kazdy albo nawet ciut wyzsze

2. albo masz strop wylany nizej niz my.....

3. albo poszerzaliscie domek i macie wieksza klatke schodowa....

4. albo bardziej wam schody wchodza w gorny lub/i dolny korytarz...

 

czyli co domek to inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...